All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyDum Dec 05, 2010 12:51 am

cat de prefacuta e veronica, spre sa deschida si tom ochii pana nu va fi prea tarziu
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 7:13 am

B:-E tarziu...mai bine plec.
X:-De acord.Te iubesc!
B:-Shi eu.
Cand sa deschida usha,o desprinde cu totul.
B(cu o privire de copilash):-Oops...
X:-BILL!!!
B:-Scuzeee...Am uitat complet...
X:-Nu mai atinge nimic!
B:-OK. Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
X:-Pa!
B:-Pa.
M-a sarutat dulce,iar apoi a plecat.
X:-Daaviid!
D:-Nu-tzi face griji. Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 O repar eu.
X:-Mersi.
Fiind vampir,bineintzeles ca a reparat usha in cateva secunde.Dupa care am adormit bushtean.Am fost surprinsa dimineatza,cand m-am trezit pe pieptul lui Bill.Statea nemishcat,ma privea shi m-a mangaia pe par.
B:-Neatza!
X:-Neatza!Cum ai...
B:-Cand am intrat dormeai shi n-am vrut sa te trezesc.
X:-Cat e ceasul?
B:-E 13:30.
X:-Poftim???
Bine macar ca saptamana asta nu mergeam la shcoala.Bill shi Tom abia se transformasera shi nu puteau petrece mult timp in preajma oamenilor.Asha ca am ramas nemishcata.Imi era atat de bine,cu Bill tzinandu-ma in bratze shi nu vroiam ca asta sa se termine.
B:-Tu cand tzi-ai descoperit talentul?
X:-Cam dupa cateva zile.Dar asta depinde de fiecare vampir.
B:-Sunt atat de curios...
X:-Shi eu.
B:-Mergem la film diseara?Ruleaza un film de groaza .
X:-Nu shtiu...
S-a uitat drept in ochii mei.
B:-Te rog.
Nu shtiu de ce,dar am spus automat da.
S-a auzit un ciocanit in usha.
B,X:-Cine e?
T:-Eu.
X:-Intra!
T:-Buna.
X:-Buna.
Bill nu i-a raspuns.
X:-Presupun ca iar v-atzi certat.Shi probabil,din cauza Veronicai.
T:-Presupui bine.Chiar nu intzeleg ce avetzi impotriva ei.
B(uitandu-se la el):-E o mincinoasa.Crede-ma!!
T:-Te cred.
B:-Poftim?
T:-Te cred.
X:-Ishi bate joc de noi?Ieri am incercat toata ziua sa il convingem shi acum asha brusc ne da dreptate.In fine,hai jos sa mancam ceva.
Tom ramase nemishcat.Bill s-a uitat la el:
B:-Vino!
T:-Imediat.
B:-Mi se pare mie sau te comportzi ciudat?
Nu a raspuns.A coborat jos fara sa mai zica niciun cuvant.

Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 7:26 am

hm... Jurnalul Xoniei - Pagina 4 94821
nu.mi suna a bine, pariu ca.i mana veronicai
next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 471606
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 7:33 am

In bucatarie era Caroline.
X:-Shi David?
C:-E la cumparaturi.
B:-Diseara sa nu o ashteptzi,ca mergem la film.
X:-Da?
B:-Deja ai uitat? Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
X:-Nu m-ai intrebat.
B:-Ba da.
T:-Cum am ajuns aici???
Bill se uita dezorientat.
B:-Cum adica?
T:-Nu eram sus?
B:-De ce suntetzi totzi atat de ciudatzi azi?
C:-Cred ca shtiu ce se intampla...
X:-Ce?
C:-Bill,uita-te fix in ochii lui Tom shi porunceshte-i ceva.
T:De ce?Oricum nu il ascult niciodata.
Bill s-a uitat in ochii lui Tom.
B:-Aaahhm...varsa-tzi un pahar de apa in cap! Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
X:-De parca ar face asta. Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Dar...a facut-o...
B:- Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
T:-Ce s-a intamplat???
C:-Shtiam eu.Felicitari Bill,tzi-ai descoperit talentul:potzi hipnotiza atat oamenii,cat shi vampiri.Altzii nu ii pot hipnotiza decat pe oameni,asha ca e remarcabil ca tu potzi pe oricine.
B:-Chiar???Ce tare!!
T:-Nu-i corect de loc. Jurnalul Xoniei - Pagina 4 676994
C:-O sa-tzi descoperi shi tu talentul,o sa vezi.
B:-Shi sa intzeleg ca dupa ce ii hipnotizez nu ishi aduc aminte?
X:-Asha se pare.
B:-Taree...
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 8:43 am

Cat de tare Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 As vrea si eu talentul asta Jurnalul Xoniei - Pagina 4 563536
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 8:50 am

T:-Acum hai sa mancam ca mi-e foame.Shi sa nu cumva sa ma mai hipnotizezi.
B:-Fa-mi un sandwich.
T:-Imediat.
X:-Bill!
B:-O!Da.Shi Xoniei.
M-am uitat urat la el,dar mi-a ignorat privirea luandu-ma in bratze shi sarutandu-ma.
B:-0 merita.Pt. ca nu ma crede in legatura cu iubita lui.
Caroline a ras,dupa care s-a dus la ea in camera.Tom ne-a facut de mancare( Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 ),dupa care nu shi-a amintit nimic.Talentul lui Bill chiar era tare.
X:-Hei shi daca o hipnotizezi pe Veronica sa spuna adevarul?
T:-Sa nu cumva sa te atingi de ea.
B:-De ce imi evitzi privirea,lashule?
T:-Nu sunt lash.
In clipa aceea shi-a ridicat privirea shi s-a uitat,facand pe curajosul,in ochii lui Bill.
B:-Vei uita ce am vorbit mai devreme despre Veronica.
T:-Desigur.
Ma uitam la el enervata.
B:-Ce?E o idee chiar buna shi nu vreau sa-i spuna ca vom incerca asta.
X:-Corect.Dar inceteaza sa-tzi mai hipnotizezi fratele.
B:-Bine...fie...n-ai deloc simtzul umorului Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Pana sa apuc sa comentez s-a auzit o pocnitura.Tom statea nedumerit cu o farfurie sparta in mana.
X:-Voi doi o sa-mi distrugetzi casa Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 .
T:-Scuze.Dar macar eu nu am rupt usha Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 .

Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyLun Dec 06, 2010 9:03 am

OMG! Genial Jurnalul Xoniei - Pagina 4 916633 Deci Bill e un tip dur Jurnalul Xoniei - Pagina 4 563536
Pune repede next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 2:11 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519)
ma bucur ca si.a gasit talentu
next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 50932
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 7:52 am

Dupa ce am luat micul dejun,Tom bineintzeles ca a plecat la Veronica.Eu shi Bill am mai lenevit prin casa,dupa care am ieshit la o lunga plimbare prin parc.Ne-am plimbat ore in shir,pe urma am mers la cinema.Am ajuns tarziu acasa,dar nu era nimeni.
Am urcat in camera,impreuna cu Bill.Dupa care m-am dus sa fac un dush,timp in care el se uita la televizor.Cand am ieshit ma privea tandru,s-a apropiat de mine shi m-a luat in bratze.M-a sarutat pasional shi lung.Ne-am ashezat pe pat,sarutandu-ne in continuare.Mi-a dat prosopul jos,continuand sa ma mangaie ushor.Am inceput sa-l dezbrac.In cateva momente faceam dragoste.Am putut ushor sa ignor durerea.Tot ce simtzeam amandoi era pasiune.Era un sentiment atat de puternic,de nedescris.M-a sarutat tandru pe gat,dupa care m-a mushcat,lingandu-mi sangele.Nu shtiu de ce,dar asta ne excita la maxim.I-am urmat exemplul,infingandu-mi coltzii in gatul lui,in timp ce gemea de placere.In dimineatza urmatoare m-am trezit la pieptul lui.Fusese cea mai frumoasa noapte din viatza noastra.Ne-am sculat din pat,zambindu-ne somnoros shi am mers in dush.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 7:56 am

cred ca e cel mai mic next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 596966
ooo Jurnalul Xoniei - Pagina 4 563536
au trecut la actiune
era si timpu Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519)
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 8:05 am

scz ca-i mic
nu prea am inspiratzie azi Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 8:11 am

ok, te inteleg Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 8:27 am

in sfarsit! cat am ast chestia asta Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 563536
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 8:42 am

Din pacate Bill trebuia sa plece.Toata ziua (!) Jurnalul Xoniei - Pagina 4 676994 .Era ziua unei matushi care locuia tocmai in Magdeburg.
B:-Imi vei lipsi.
X:-Shi tu mie.Cand ajungi?
B:-Pe la 9 seara.
T:-Salutare.
B:-Nu shtii sa batzi la usha?
T:-Trebuie sa plecam.Ai noshtrii sunt jos.
Bill m-a imbratzishat lung shi m-a sarutat dulce.Ne-am luat la revedere shi a plecat.Grozav...acum ce urma sa fac???
Dupa o singura ora muream de plictiseala.Dar eram fericita cand ma gandeam la noaptea trecuta.Stateam intinsa pe pat,uitandu-ma pe peretzi.Dintr-odata s-a intamplat ceva ciudat.Ma gandeam la Bill,am shoptit un "imi lipseshti"incet,iar in mintea mea (care probabil o luase razna de la plictiseala)mi-a aparut Bill.Era in mashina,spunandu-mi sa raspund la telefon.Nu shtiu de ce,dar chiar m-am uitat shi am vazut ca am 2 apeluri ratate,pt. ca imi uitasem telefonul pe silentzios.L-am sunat inapoi.
X:-Buna.
B:-Buna.Mi-e atat de dor de tine incat am halucinatzii,pt.ca te-am auzit spunandu-mi ca itzi lipsesc.Parea atat de real ca shi cand ai fi fost cu mine...
X:-Ce coincidentza,chiar am spus asta. Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 .Mor de plictiseala.
B:-Shi eu.Shi mai avem o gramada de mers.Ce-ash vrea sa te sarut in momentul asta.
X:-Shi eu.Trebuie sa inchid,ma striga Caroline.
B:-Te iubesc.Pa.
X:-Pa.
C:-Buna.
X:-Buna.
C:-Shi Bill?
X:- Jurnalul Xoniei - Pagina 4 676994 E plecat la ziua unei matushi din Magdeburg.Deja mi-e dor de el...
C:-Ce ai pe gat?
X:-Poftim?
M-am uitat in oglinda.Intr-adevar aveam urme pe gat.Urmele mushcaturii lui Bill.De ce inca le aveam?Nu ma durea,rana era vindecata...dar ramasese o cicatrice.
C:-Te-ai ...impregnat cu Bill.
X:-Ce inseamna...
C:-Cand doi vampiri ishi beau sangele reciproc.Nu numai ca le da o stare de excitatzie dar se stabileshte o legatura speciala intre ei.Pot comunica la distantza,prin telepatie,pot vorbi shi pot simtzi ce simte celalalt.
X:-E grozav...
Acum intzelegeam totul.Intzelegeam de ce ne simtzisem atat de bine sugandu-ne sangele unul altuia,de ce ...puteam comun ica la distantza.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 9:10 am

cat de tare Jurnalul Xoniei - Pagina 4 50932
next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 471606
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMar Dec 07, 2010 9:25 pm

ce as vrea si eu sa mi se intample chestia asta Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 1:42 am

vrabia malai viseaza Jurnalul Xoniei - Pagina 4 563536 Jurnalul Xoniei - Pagina 4 916633)
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 5:51 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 916633 multumesc pt sustinere>.< Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 6:30 am

Foarte frumos Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856 Cu o singura obiectie Jurnalul Xoniei - Pagina 4 50932
Nu prea ai cum sa ignori durerea AIA Jurnalul Xoniei - Pagina 4 50932 Crede'ma! Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 9:20 am

X:-Dar cicatricea?
C:-Asha ramane pt. totdeauna.
X:-Sincer nu ma deranjeaza.Asha intotdeauna imi voi aminti de clipa asta...
Am mai stat vreo 2 ore la calculator dupa care am mers cu Caroline in mall,in timp ce David a plecat cu nishte prieteni sa vada un meci de fotbal(barbatzii... 8-) ).Am mers prin toate magazilnele,am probat shi cumparat o gramada de lucruri,iar cand am ajuns eram complet epuizate.Shi era ora...9 seara.OMG cat de repede trece timpul in mall Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 shi in sfarshit trebuia sa ajunga Bill Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856 .
Am ashteptat inca un sfert de ora,dupa care a venit.I-am sarit direct in bratze,apoi am urcat la mine.Eram nerabdatoare sa-i povestesc ce am aflat de la matusha mea.Am observat ca purta o bluza pe gat,deci nimeni nu observase cicatricea...
B:-Ce cicatrice??
Asha e...acum ne puteam citi gandurile.I-am povestit totul despre impregnare,iar el a parut incantat.
B:-Cat...de tare e sa fii vampir.
Tocmai atunci a intrat Tom...urmat de Veronica.
V:-Buna.Bill am auzit ca tzi-ai descoperit talentul.Felicitari!
B:-I-ai spus??
T:-Shi ce-i cu asta?
Bill s-a uitat la Veronica.
B:-Vei uita ce tzi-a spus Tom despre talentul meu shi vei pleca acasa.
In acea clipa a ieshit pe geam.Tom se uita nervos la Bill.
T:-De ce dracu ai facut asta?
B:-Poate ca tu eshti orb,dar noi nu.Nu e decat o tarfa care ii indeplineshte ordinele lui Eric.
T:-Eric e MORT cretinule asha ca inceteaza sa te mai iei de Veronica!
Tom era mai nervos ca niciodata pe Bill.Il privea cu ura,se putea vedea asta.Iar dintr-o data Bill a cazut pe jos,urland de durere.Acelashi lucru s-a intamplat shi cu mine dupa o fractziune de secunda.
Tom ne privea speriat,clipa in care eu shi Bill ne-am revenit.
T:-Ce a fost asta??Suntetzi bine?
B:-Cred ca da...dar...
D:-Hey am auzit tzipete...e toata lumea bine?
C:-Se pare ca shi Tom shi-a descoperit talentul.
D:-Asta a fost?
T:-Pe bune???Care e Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 ?
C:-Ochii tai,naivule.Probabil te-ai certat cu Bill,iar daca priveshti pe cineva cu ura...
D:-Persoana respectiva simte dureri insuportabile in tot corpul.
X:-Dar eu de ce ...
B:-Impregnarea e de vina,nu?
C:-Exact.
T:-Cat de tare...
B:-Tare???Simtzeam ca mor...din nou.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 9:21 am

T:-Asha ca alta data nu ma mai provoca Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 .
B:-Poate vrei sa te fac sa uitzi ca tzi-ai descoperit talentul vreodata.
T:-N-ai face-o...
B:-Provoaca-ma.
X:-Incetazti!
T,B:-Scuze.
T:-Dar cum pot controla asta?Adica nu vreau ca de fiecare data cand ma cert cu cineva sa il fac sa sufere asha.
D:-In timp vei invatza.Iar eu te voi ajunta.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyMier Dec 08, 2010 7:51 pm

next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyJoi Dec 09, 2010 3:56 am

Aiaiaia ce baieti talentati Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 Imi place cum se cearta ei ca niste copii Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyJoi Dec 09, 2010 6:24 am

sunt atat de sweeeeeeet cand se cearta Jurnalul Xoniei - Pagina 4 494856
ah! dar ce talent Jurnalul Xoniei - Pagina 4 507414 Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 EmptyJoi Dec 09, 2010 8:16 am

B:-Sa nu ii mai spui Veronicai despre talentul meu.
T:-Iar incepi???
Shi din nou acea durere insuportabila mi-a cuprins intregul corp.Shi bineintzeles shi pe al lui Bill.
B:-Opreshte-teeeeeeeeee!!!
T:-Scuzee dar nu shtiu sa ma controlez.
D:-Calmeaza-te!
T:-Imi pare rau.
C:-Incearca sa nu te enervezi.
T:-Asta depinde numai de Bill Jurnalul Xoniei - Pagina 4 750519 .
Surprinzator,dar Bill nu a ripostat cu nicio replica.Cam dupa jumatate de ora Tom a chemat-o shi pe Veronica Jurnalul Xoniei - Pagina 4 676994 .Acesta s-a dus jos sa o intampine.
B:-O voi hipnotiza sa spuna adevarul.
X:-Nu acum.Tom inca nu shtie cum sa-shi controleze puterile.
B:-Nu imi pasa.Il oprim noi cumva.M-am saturat sa ishi bata joc de el.
V:-Salutare!Ce mai facetzi?
Bill s-a uitat ,atunci,fix in ochii ei.
B:-Ii vei spune tot adevarul lui Tom.Vei recunoashte totul acum!
V:-Desigur...
T:-Ce faci?
V:-Tom...adevarul este ca ...te iubesc mai mult decat orice pe lume shi niciodata nu te voi mintzii.
B,X:-Poftim???
T:-Acum ce mai zici?Shtiam ca ma mintzitzi doar pt. ca din nu shtiu ce cauza nu o simpatizatzi deloc.
V:-Ce s-a intamplat?
T:-Nimic.Hai sa mergem mai bine la mine,vrei?
V:-OK.Ashteapta-ma jos,trebuie sa imi iau geaca.
T:-Bine.
V:-Ashadar,Bill shi-a descoperit talentul...
B:-De ce n-ai fost hipnotizata???
X:-Care e treaba cu voi???
V:-Sa va spuna Eric.Pe mine ma ashteapta Tom.Bye,bye!
B:-Ashteapta!
X:-Las-o.Mai bine mergem la Eric.
B:-Acum?
X:-Eu una m-am saturat de ei.Vreau sa shtiu de ce naiba au venit shi ce au cu noi.
B:-De acord.Dar cum il facem sa spuna?Daca Veronica nu a fost hipnotizata nu cred ca Eric va fi.Shi nici nu il putem omora ca sa scapam odata de el fiindca data trecuta...
Am stat amandoi shi ne-am gandit.Ce vroiau,de fapt?Shi cum ii puteam invinge?De ce erau atat de puternici?Toate aceste intrebari ne macinau incontinuu.

Sus In jos

Continut sponsorizat




Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 4 Empty

Sus In jos

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente