All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyJoi Dec 09, 2010 8:21 am

Mama ce ma enerveaza Eric si Veronica Jurnalul Xoniei - Pagina 5 39213 Imi vine sa intru in fic si sa ii omor eu pe amandoi Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519
Deci nu suport personajele astea rele carora nu prea ai ce sa le faci! :-L
Hai pune next Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyJoi Dec 09, 2010 9:21 pm

O.o da de ce nu a fost hipotizata? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 477593
next ca sunt curioasa;o3
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptySam Dec 11, 2010 2:08 am

next
frumos Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyDum Dec 12, 2010 5:24 am

Eram asha de obositzi,incat nici nu ne-am dat seama cand am adormit.De abia ne-am sculat cand a sunat ceasul.
Azi incepeam din nou shcoala .Am ajuns cu vreo 2 minute inaintea profului de geografie
shi am vazut ca in ultima banca statea o colega noua.Din fericire era om.Avea parul lung shi shaten,ochi mari shi caprui.Parea de treaba.Nu shtiu de ce,dar imi inspira incredere.Am urmarit-o in ora de geografie.Am observat ca il tzintea cu privirea pe Tom shi rostea nishte cuvinte…nu intzelegeam nimic din ce spunea.Dar cu toate acestea,parea de treaba.In pauza am mers la ea.
X:-Salut.Sunt Xonia.
R:-Rebeka.Incantata.
B:-Buna.Eu sunt Bill.
T:-Hey.Sunt Tom.
Shi eu shi Bill ne-am dat seama ca Tom flirta cu ea.Se pare ca se cam saturase de Veronica.De fapt…ma rog…Tom niciodata nu a placut-o.Era doar manipulat.Ceea ce insemna ca,poate,Veronica il lasase in pace.
Sau poate ca nu.
V:-Buna Rebeka.Eu sunt Veronica.
Nu shtiu de ce,dar am simtzit ca cele 2 nu se prea simpatizeaza.
R:-Buna.
Dupa ore Tom shi Veronica iar au disparut,dupa bunul lor plac.Chiar ca nu intzelegeam nimic.De ce parea Tom atat de interesat de noua colega,daca Veronica inca il manipula.
In fine,eu,Bill shi Rebeka am mers la mine s-a ne facem temele impreuna.Apoi am inceput sa vorbim,ca sa aflam mai multe despre ea.
R:-Ca sa nu mai pierd timpul,shtiu ca suntetzi vampiri.
B:-De unde???



Ultima editare efectuata de catre By33nkutzza in Dum Dec 12, 2010 5:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyDum Dec 12, 2010 5:27 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 BONNIE-BENNETT rebeka
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyDum Dec 12, 2010 5:46 am

de unde stie?O.o
next Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyDum Dec 12, 2010 7:36 am

asta ma intereseaza si pe mine? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 94821
daca nu e vampir, de unde stie de ei?
poate da domnu si.olasa Tom pe Veronica pt Rebeka
ar fi ceva Jurnalul Xoniei - Pagina 5 94821
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyDum Dec 12, 2010 9:48 am

R:-Pt. ca am simtzit.
B:-Ai simtzit??
R:-Sunt …vrajitoare.
X:-Vrajitoarele chiar exista???Credeam ca este un mit.
R:-Asha am vrut noi sa creada lumea.Ca sa fim in sigurantza.In fine ,vroiam sa vorbim despre Veronica …shi fratele tau,Bill.
B:-Ii manipuleaza sentimentele.Shtim deja.
R:-Am dezlegat vraja in ora de geografie,dar doar pe moment.In pauza l-a vrajit din nou.
X:-Deci asta spuneai…
B:-Am tot incercat sa-I spun,dar nu ma crede.
R:-Ea il face sa nu te creada.
X:-Shi nu exista vreo vraja care sa distruga definitiv farmecele ei???
R:-Poate ca da.O voi intreba pe mama mea.E o vrajitoare cu mai multa experientza decat mine .
B:-Multzumesc mult.
X:-De cand ai intrat am simtzit ca eshti de incredere.
R:-Pai,de fapt,eu v-am facut sa simtzitzi asta ca sa shtitzi ca va putetzi increde in mine.Dar am o nelamurire…De ce nu o opritzi?Adica suntetzi doi.
B:-Are un verishor.Care pe deasupra se pare ca nu poate fi omorat.
R:-Poftim?
X:-Veronica shi Eric,despre care itzi vorbeam,ne-au jucat pe degete cum au vrut.Ne-au facut sa credem ca ea e cu noi shi i-a infipt lui un tzarush in inima.Dar …a inviat.
R:-Se pare ca shi ei au amici vrajitori.
B:-Vrajitorii pot face asta??
R:-Normal.

Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 3:00 am

Damn it! De abia astept sa ii distruga pe Veronika si Eric! Nu pot sa ii suport Jurnalul Xoniei - Pagina 5 418338
Rebeka pare de treaba, poate iese ceva cu ea si Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 5 432988
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 6:41 am

Rebeka si Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 5 563536 olala
da chiar...vrajitoarele exista? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 916633
imi plake ficu' tau..e tot mai interesant Jurnalul Xoniei - Pagina 5 563536
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 7:51 am

R:-Haide-tzi la mine...sa vedem ce putem face.
X,B:-OK.
Am ieshit pe geam,tzinand-o shi pe Rebeka.Cand am ajuns,am vazut ca nu era nimeni.Rebeka ne-a condus intr-o biblioteca uriasha plina cu cartzi vechi.
X:-Toate sunt cartzi cu vraji?
R:-Da.
B:-Adica trebuie sa cautam prin toate astea??? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 676994
R:-De fapt nu.Shtiu o vraja prin care pot gasi orice carte cu orice tip de vraja vreau.
B:-Tare...
A inceput sa rosteasca nishte cuvinte pe care nu le intzelegeam deloc.Lucrurile au incepu sa zboare peste tot.Se facuse o dezordine totala.Cartzile au inceput sa iasa din rafturi.Asta pana cand,o carte mai groasa,cu copertzile negre,din piele,a cazut la picioarele Rebekai.Atunci,toate s-au ashezat la locul lor,ca shi cum nimic nu s-ar fi intamplat.Shi eu shi Bill am ramas cu gura cascata.
R:-Bun.Acum sa cautam.
A tot rasfoit printre paginle prafuite,pana a gasit ce cauta.
R:-Trebuie sa vrajesc un obiect de-al lui.Ceva ce poarta mereu,sau,ma rog,cand e in preajma Veronicai.
B:-Medalionu lui.Sa vad daca pot sa il iau.
R:-Bine.Incearca sa faci rost de el cat mai repede.
X:-Vom incerca.Ne vedem maine.
B:-Noapte buna.
R:-Pa.

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 7:54 am

imi place tipa Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 10:00 am

Ne-am intors,iar in fatza casei mele era un caine.De fapt,un catzelush.Era mic,alb shi pufos.
X:-Oooo...e asha de sweet!
Catzelushul s-a apropiat,uitandu-se cu ochii mari la noi.
B:-Ce scump eee!!De unde o fi aparut?
X:-Habar n-am.Dar hai sa-l bagam in casa.Nu cred ca matushii mele ii va displacea.
L-am luat in casa shi i-am dat sa manance.
B:-Hey,crezi ca shtie sa se joace cu mingea? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
A luat o minge de tenis shi i-a aruncat-o.In clipa aceea,catzelushul simpatic s-a repezit la minge ca o fiara,sfashiind-o.Am ramas masca.
X:-WTF???
B:-Se pare ca ii place sa se joace...
S-a intors tzinand in gura ce mai ramasese din minge.Se transformase din nou in fiintza dragalasha.
Tocmai atunci au intrat David shi Caroline.
D:-Wow...de mult nu am mai vazut asha ceva.
B:-Un Bichon??
D:-De fapt e o corcitura intre un Bishon shi un...varcolac.
X,C,B:-Varcolac???
D:-Exact.
X:-Poate fi periculos???
D:-Nu.Sunt foarte prietenoshi,de obicei.Shi nici nu sunt atat de puternici.N-ar putea rani un vampir.
X:-Deci..il putem pastra???
C:-Paiii...
B:-Te rugaaaam!
C:-Bine.Dar unde l-atzi gasit?
B:-In fatza casei.
D:-Cred ca s-a pierdut de haita.
Am luat catzelushul shi ne-am dus sus.L-am spalat shi aranjat.Doamne,ce-i placea apa Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 .Nu mai vroia sa iasa din cada.Shi bineintzeles ca a stropit peste tot. Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 Era asha haios shi jucaush.Aproape toata noaptea ne-am jucat cu el.Dar,intr-un final ii s-a facut shi lui somn,s-a suit in pat shi a adormit incolacit.
B:-Cum sa il cheme?
X:-Hmmm...vreau sa se numeasca Shadow.
B:-Imi place numele.
Shadow a marait somnoros.
B:-Cred ca vrea sa ne culcam shi noi odata shi sa nu-l mai deranjam Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 .
X:-Probabil.Noapte buna.
B:-Noapte buna.
M-a sarutat ushor,dupa care am adormit imbratzishatzi.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 13, 2010 10:10 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Mare1_122994818696965 shadow
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Dec 14, 2010 4:10 am

Sper sa functioneze vraja! Chiar m'am saturat de Veronika! Jurnalul Xoniei - Pagina 5 418338
Shadow e ataaaaaaaaaaat de cute Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 5 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Dec 14, 2010 6:09 am

ce dulce e Shadow Jurnalul Xoniei - Pagina 5 494856
nu vi se pare ciudat ca a aparut acolo rocmai atunci? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 94821
next ca vreau sa vad care-i treaba cu Veronika Jurnalul Xoniei - Pagina 5 563536
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Dec 14, 2010 6:35 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 a sincer mi se cam pare ca e mana veronicai, nuj dc Jurnalul Xoniei - Pagina 5 94821 Jurnalul Xoniei - Pagina 5 94821?
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Dec 14, 2010 9:54 am

A doua zi,m-am trezit prima.M-am dus la fereasrta shi am vazut ca...ningea.Pe jos,dar shi prin copaci era un strat gros de zapada alba shi stralucitoare.Venise iarna.In sfarshit.Era anotimpul meu preferat.Stateam asha shi priveam cum fulgii mari cadeau din cer,pana cand Bill a venit shi m-a imbratzishat tandru.
B:-Neatza.
X:-Neatza.
B:-Cata zapada...
X:-Shtiu.Iubesc iarna.
B:-Shi eu.E anotimpul meu preferat.
X:-Shi al meu.
Dupa cateva minute s-a trezit shi Shadow,care a venit langa noi shi a sarit la mine in bratze.Am mers impreuna in bucatarie,iar dupa ce am mancat,am vrut sa ieshim la o scurta plimbare prin parc,inainte de shcoala.Dar cand am deschis usha,Shadow s-a scufundat intr-un morman de zapada schelalaind de frig.
B:- Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 .
x:-Cred ca mai bine o tzin in bratze Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 .
Ne-am plimbat prin parc,dupa care am plecat la shcoala.Ziua a trecut atat de rapid,iar cand ne-am intors acasa am plecat prin orash.
Cand am ajuns inapoi,am observat shocatzi ca la 3 metri distantza statea un varcolac.Se apropia incet de noi,care ne pregateam sa atacam.Dar Shadow mi-a sarit din bratze shi s-a tarat prin zapada-mult mai inalta decat el-pana la fiara.
X:-Shadow!!!
Eram speriata,dar varcolacul nu i-a facut nimic.Ba din potriva,era foarte afectuos cu el.Apoi a venit la noi shi m-a lins prietenos pe mana.David shi Caroline au simtzit prezentza lui shi au coborat.
D:-M...mama?
B:-E...???
x:-Mama ta???
Varcolacul(sau,ma rog...mama lui David) s-a apropiat de el.David a imbratzishat-o,in timp ce ea il lingea pe obraz.
Shadow a sarit shi el in bratze la David.
X:-Cum o cheama?
D:-Nicole.
Am mangaiat-o ushor pe cap,in timp ce ea ii lingea ushor pe Shadow shi pe David.
B:-Mi se pare mie sau...
D:-Da.Shadow e puiul ei.
C:-Shi atunci tu eshti...
D:-Fratele lui Shadow.
Am ramas totzi 3 cu gura cascata.
B:-Asta ...e cea mai...ciudata chestie.
D:- Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519 .Nu te contrazic.
B:-Dar cum e posibil??
D:-Varcolacii se pot imperechea atat in forma umana,cat shi...
X:-Cand sunt varcolaci.
D:-Exact.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMier Dec 15, 2010 3:27 am

OH GOD! Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519)
Deci sunt in stare de soc Jurnalul Xoniei - Pagina 5 916633
Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519)
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMier Dec 15, 2010 5:33 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 916633 cum zice Carmen: SOCATAAAAA! Jurnalul Xoniei - Pagina 5 916633 E TOT MAI CIUDATA CHESTIA ASTA
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyLun Dec 27, 2010 10:05 pm

Next``
e dragut catelu`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Ian 04, 2011 1:44 am

nu mai pui next? Jurnalul Xoniei - Pagina 5 596966
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Ian 04, 2011 6:59 am

in vacantza asta n-am prea avut yimp de forum,dar ma voi revansha Jurnalul Xoniei - Pagina 5 820988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMar Ian 04, 2011 7:46 pm

Ok, asteptam
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 EmptyMier Ian 05, 2011 9:35 pm

X:-Shi Nicole nu poate locui cu noi?
D:-E imposibil.
B:-De ce?
D:-Varcolacii trebuie sa traiasca in haite.Shi tatal meu a incercat sa o pastreze doar pt. el.
X:-Shi ce s-a intamplat?
D:-Haita l-a gasit...shi omorat.
B:-Dar tu shi Shadow de ce putetzi locui departe de haita?
D:-Pt. ca nu suntem varcolaci puri.Pe cei ca noi ii alunga.Probabil de asta mama l-a adus aici pe Shadow.Ca sa-l shtie in sigurantza.
B:-Ce nedrept!
D:-Shtiu.Insa nu avem ce face.
B:-Am o intrebare:Shadow shtie ca tu eshti fratele lui?
D:-Da.Are inteligentza unui varcolac.Chiar daca nu poate vorbi,conshtientizeaza tot ce e in jurul lui.
Din departare s-a auzit un urlet(probabil de varcolac),iar Nicole a fugit spre padure fara sa se mai uite inapoi.
C:-Haidetzi sa intram.E tarziu.
Am urcat in dormitor impreuna cu Bill,urmatzi de Shadow.
B:-Ce zi!
X:-Mie-mi spui?
B:-Firar!!!
X:-Ce e?
B:-Am uitat de medalionul lui Tom!
X:-Ah!!Shi eu!
B:-Maine merg la el de dimineatza.
X:-Shi daca nu e acasa?
B:-Daca nu e la mine,atunci,cu sigurantza e la Veronica.
X:-Vin shi eu.
B:-Bine.
Shadow s-a uitat morocanos la noi.
B:-De obicei pe caini nu ii deranjeaza galagia. Jurnalul Xoniei - Pagina 5 750519
X:-Cine shtie?Poate ca pe varcolaci da.
Intr-un final ne-am culcat.Dar niciunul dintre noi nu putea dormi.Maine trebuia neaparat sa gasim medalionul.Poate ca Rebeka reushea sa rupa vraja pt. totdeauna.Dar apoi ce?Cat timp Erik shi Veronica erau sub protectzia altei vrajitoare nu puteam face nimic.Decat sa speram ca o putem gasi.Dar unde???Putea fi la capatul celalalt al Pamantului.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente