All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 5:42 am

Aww ce cute e Bill :x iubitul idel Jurnalul Xoniei - Pagina 2 432988
Foarte dragtut ca David si Caroline i'au lasat singuri Jurnalul Xoniei - Pagina 2 563536
Ugh....s'a lasat noaptea....sper ca Bill o sa fie in siguranta Jurnalul Xoniei - Pagina 2 571882
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 2 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 6:55 am

Ne-a fost greu sa ne luam la revedere.Noapte a venit,iar eu nu aveam somn.Imi era dor de Bill,de saruturile shi imbratzisharile lui dragastoase.Shi cum visam asha cu ochii deschishi deodata am auzit o pocnitura in geam shi i-am simtzit mirosul.Uimita am ieshit la balcon.Intr-adevar el era,in fatza casei mele.Shtiam ca nu era bine,dar ma bucuram sa-l vad.
X:-Ce faci aici?am spus shoptind.
B:-Imi era dor de tine.
Devenisem speriata,fiindca am simtzit prezentza altor varcolaci.Chiar daca cei 2 au fost ucishi au aparut altzi 2.Asha faceau mereu.Puteau comunica in minte,chiar daca erau la distantza.De obicei cand vanau un vampir,din toata haita erau trimishi catziva,iar daca aceia erau ucishi,altzii le luau locul.
X:-Trebuie sa pleci.Acum!
B:-De ce?
X:-Pt. ca ...aa...
Dar nu am mai apucat sa raspund.In clipa aceea au sarit doi varcolaci(parca mai infricoshatori decat ceilaltzi)din tufish.Vedeam ca Bill era ingrozit.Exact asha ma simtzeam shi eu.
B:-Nu shtiam ca tzi-ai cumparat caini de paza.Ce rasa sunt?Tyranosaurus Rex???
X:-Plecatzi de aici!!Nu va apropiatzi de el!
Dar una dintre fiare a sarit pe el.Vazand asta,era sa sar pe balcon cu cvoltzii in gatul monstrului care-mi atacase iubitul.
C,D:-Nu face asta!
X:-Poftim??Bill e in pericol.Trebuie sa il ajut.
D:-Varcolacii nu vor sa il omoare pe el ci pe tine.Fac asta doar ca sa te faca sa cobori.
Varcolacul care sarise pe Bill tocmai il zgariase pe umar.Acum chiar ca 'turbasem' de furie.Am sarit de la balcon sasaind shi aratandu-mi coltzii.David shi Caroline m-au urmat.David shtia mai bine cum sa se lupte cu ei.I-a omorat pe amandoi,dupa care am urcat cu Bill in camera mea.
Din fericire nu avea nimic grav,dar era de-a dreptul ingrozit.Avea shi motive.
C(catre David):-Mai bine ii lasam singuri.
D:-De acord.
Au ieshit amandoi,lasandu-ne sa vorbim.
B:-Ce...
X:-Shtiu...e shocant...shi imi pare rau ca a trebuit sa participi la asta.
I-am povestit intreaga mea istorie,totul despre familia mea,despre cum eram vanata de varcolaci pt.ca ei ma credeau o asasina asha cum erau parintzii mei...in fine...totul.
B:-Nu pot sa cred ca nu mi-ai spus.
X:-Iarta-ma.
B:-De ce n-ai incredere in mine?Eu am fost sincer cu tine,pe cand tu m-ai mintzit de la inceput.Cum ai putut?
X:-Credeam ca itzi va fi teama de mine.Eu...
B:-Nu mai spune nimic.E clar ca n-ai incredere in mine,ca nu contez pt.tine.
X:-Nu e adevarat!Te iubesc!
B:-De unde sa shtiu ca nu ma mintzi?Doar asta ai facut de cand ne-am cunoscut.
Shi s-a dus grabit shi furios spre usha.
B:-Nu mai vreau sa te vad niciodata!
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 7:41 am

X:-Stai!!!
D:-Lasa-l sa ii treaca supararea.
x:-M-am saturat!!!am strigat plangand in hohote.Tot ce imi doream era sa am o viatza normala,dar se pare ca e imposibil!Mi-a ajuns!
Am fugit cat am putut de repede,departe in padure.
C,D:-Xonia!
C:-Trebuie sa mergem dupa ea.
Au incercat sa ma ajunga dar eram mult mai rapida.Pana la urma le-am pierdut urma shi m-am afundat shi mai adanc in padure.Eram distrusa.Plangeam intruna incat de abia vedeam pe unde alergam.
A doua zi,acasa.
C:-Ce ne facem?Nu avem nici o shansa sa o gasim.
D:-Nu shtiu.Ma duc sa o mai caut.
C:-Vin cu tine.
Cand au deschis usha,l-au vazut pe Bill stand in prag.Cu o voce tremuranda s-a uitat spre Caroline shi a spus:
B:-Pot sa vorbesc cu Xonia?
C:-Nu.
B:-Va rog!!!Imi pare nespus de rau.Eram furios shi ingrozit de cele intamplate shi nu shtiam ce zic.O iubesc enorm shi vreau sa vorbesc cu ea.Va rog!!!
D:-A fugit.
B:-Ceee???Unde?De ce nu atzi mers dupa ea?
C:-Fiecare vampir are cate un talent deosebit.Xonia alearga mai repede decat oricine shi cand vrea sa nu fie gasita nimeni nu poate da de ea.
B:-Ei bine eu o voi gasi!
D:-Nu fi prost!Padurea e periculoasa.
B:-Nu imi pasa!Merg sa o caut.
D:-Venim cu tine.
B:-Bine.
S-au adancit in padure shi aproape ca apunea soarele.Le simtzeam prezentza,mirosul dulce a sangelui lui Bill shi ash fi plecat.Dar nu am facut-o pt. ca shtiam ca e in pericol shi chiar daca imi fransese inima,tot il iubeam.Enorm.Nu shtiam ce sa fac.Eram prea derutata.Dar mai aveam timp sa ma gandesc.Ei se alfau la o distantza de vreo 2 ore.
Deodata am simtzit prezentza altor fiintze,nu simple animale,ci varcolaci.Dar varcolaci sub forma umana.Le-am luat urma shi i-am gasit.Eram shocata.Erau enorm de multzi.Totzi se uitau la mine,dar nu pareau speriatzi.Din potriva.Ma intrebam de ce.Shi apoi mi-am dat seama.Firar!!!!!Soarele apunea.Incet,incet,totzi s-au transformat.Era clar...asta era sfarshitul.Am cazut in genunchi,ashteptand sa mor.
Doi dintre ei au inaintat in fatza,cu parul de pe spate ridicat.Cinci dintre ei au fugit in partea opusa a padurii.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 8:55 am

OMG! Ce aiurea Jurnalul Xoniei - Pagina 2 571882
Aaa vreau sa se impace Jurnalul Xoniei - Pagina 2 676994
Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 2 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 9:05 pm

Shtiam unde se duc.Dupa Caroline,David shi...Bill.Dar nu puteam face nimic.Doar sa sper ca ei vor fi bine.
In timp ce stateam pe jos,inconjurata de haita,cei cinci varcolaci mi-au gasit familia.
B:-De ce au venit dupa noi?Parca voi nu eratzi vanatzi de ei.
D:-Asha e .Dar cred ca vor sa ne tzina departe de Xonia.
B:-Tu potzi sa comunici cu ei?
C:-Din pacate nu poate.
B:-Voi luptatzi-va cu ei,eu ma duc la Xonia.
D:-Nu potzi face nimic sa o ajutzi.
B:-Poate,dar nu imi pasa.Daca e sa murim,murim imreuna fiindca fara ea viatza mea nu mai are niciun sens.
Zicand asta,a fugit in adancul padurii,in timp ce David shi Caroline se straduiau sa omoare bestiile.Simtzindu-i mirosul,m-am ridicat,dar chiar atunci 3 varcolaci au sarit pe mine,vrand sa ma omoare odata shi sa termine ce au inceput acum 100 de ani.
B:-Opritzi-va!
Bill s-a apropiat de mine,dar restul haitei au format un fel de baraj imens in fatza mea.Nu l-au atacat,fiindca un varcolac nu poate ucide un om,ei ii protejeaza.
B:-Chiar nu vedetzi ca e altfel?In 300 de ani nu a omorat niciun om.E adevarat ca parintzii ei erau rai shi omorau din placere oamenii,dar ea nu are nici o vina pt. greshelile familiei.Din potriva,ea iubeshte oamenii.Mereu a vrut sa fie umana shi sa aiba o viatza obishnuita.Iar daca nu v-am convins,daca tot vretzi sa o ucidetzi,atunci v-a trebui sa ma omoratzi shi pe mine,pt. ca nu pot trai fara Xonia.
Auzind asta am izbucnit in plans.Nu pot sa cred ca inca ma iubea.Ma iertase pt. toate minciunile shi avusese curajul sa vina aici doar... pt. mine.Cand am reushit sa ma ridic,am vazut ca intreaga haita s-a dat inapoi,dupa care a plecat,lasandu-ne singuri.
Eram shocata.Ma salvase.Datorita lui nu mai eram in pericol.Am sarit in bratzele lui shi am ramas asha pana au ajuns Caroline shi David.Ne-au luat cu mashina shi ne-au adus acasa.Inca tremuram toata.
Cam in trei ore ranile mi se vindecasera.Eram fericita fiindca in sfarshit ma puteam bucura de o viatza normala,alaturi de Bill.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 2:10 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 806609 am pierdut 7 nexturi
mama da ce viteza ai Jurnalul Xoniei - Pagina 2 750519
next Jurnalul Xoniei - Pagina 2 432988
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:30 am

OOO si super Bill a salvat situatia Jurnalul Xoniei - Pagina 2 494856
Neeext Jurnalul Xoniei - Pagina 2 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 6:43 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 494856 next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:46 am

In ziua urmatoare,i-am povestit totul shi lui Tom.Saracul de el era total shocat.Daca nu i-ash fi demonstrat puterile mele de vampir ar fi crezut ca radem de el.
T:-Shi cum potzi sa ieshi afara pe timpul zilei?
X:-Soarele nu ma afecteaza.E doar o inventzie a oamenilor.
B:-Shi usturoiul la fel?
X:-Categoric,am spus razand.
T:-Shi tu chiar n-ai omorat un om niciodata?
X:-Nu.Am nevoie de sange foarte rar,iar atunci il iau de la animale.
T:-Aha... Wow inca sunt surprins.Imi va lua ceva timp sa-mi revin Jurnalul Xoniei - Pagina 2 750519
X:-Te cred.Jurnalul Xoniei - Pagina 2 750519
B:-Trebuie sa plecam daca vrem sa ajungem la timp.
T:-Numai de shcoala nu am eu chef acum.Tocmai am aflat ca gagica ta e un vampir.Ce poate fi mai super?
X:-Haide.(tragandu-l pe Bill)
Am ajuns la ore la timp.Peste cateva minute a intrat shi dirigul nostru,urmat de un elev nou.Cand a trecut pragul,mi-am dat seama ca era tot vampir.Nu shtiam daca asta era de bine,sau de rau,dar imi era teama.Ma holbam ciudat la el,iar Bill a observat.
B:-Eshti bine?
X:-E vampir.
T:-Cine?Tipul cel nou?
X:-Da.
B:-Asta e de bine sau de rau?
X:-Exact la asta ma gandeam shi eu.
S-a sunat,iar tipul cel nou s-a apropiat de mine.Am facut cunoshtintza.Il chema Eric.Nu shtiam,inca,daca pot avea incredere in el.
E:-Shi tu eshti vampir,mi-a spus cu un zambet shtrengar.Ei doi shtiu?s-a uitat spre gemeni.
X:-Da.
E:-Tu chiar ai incredere intr-un om?
X:-In ei doi am incredere totala.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:49 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Cool_boy eric
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:09 am

uuuuu un nou vampir Jurnalul Xoniei - Pagina 2 563536
nest Jurnalul Xoniei - Pagina 2 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:12 am

Hmmm mie nu imi miroase a bine Jurnalul Xoniei - Pagina 2 63219 Sper sa ma insel Jurnalul Xoniei - Pagina 2 94821
Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 2 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:58 am

nu te insheli
nu e de bine Jurnalul Xoniei - Pagina 2 750519
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 9:18 am

E:-Cum zici tu.
In sfarshit se terminasera orele.Zau nu imi aminteam shcoala atat de plictistoare.Acum puteam umbla noaptea,asha ca am fost cu Bill la o lunga shi romantica plimbare in locul nostru preferat:parcul.Ca de obicei,peisajul era superb.Adoram sa privesc cum luna plina se oglindea in lacul plin cu nuferi.
B:-Shi,deci,totzi vampirii au un talent mai deosebit?
X:-Da.
B:-De tine shi de David shtiu,dar Caroline?
X:-Mushcatura ei e veninoasa.Poate omori instant orice creatura,mai putzin vampirii.Ei doar paralizeaza vreo 3 saptamani.
B:-Oare pushtiul cel nou ce talent are?
X:-Sper sa nu fie ceva periculos...'
B:-Nici tu n-ai incredere in el?
X:-Nu shtiu ce sa zic...Dar in fine,nu am venit aici ca sa vorbim despre el.
B:-Asha e.
In clipa aceea am simtzit pe cineva apropiindu-se.
B:-Ce s-a intamplat?
Sarind dintr-un copac:
E:-Nimic.Doar m-a simtzit venind.Salut.
X:-Ce faci aici?
E:-Daca tot vorbeatzi despre mine,m-am gandit ca n-o sa deranjez.
B:-De unde...
E:-Asta e talentul meu.Aud tot pe distantze foarte mari.Deci voi 2 suntetzi impreuna.
B:-Shi ce-i cu asta?
E:-Nimic,doar ai grija sa nu cumva sa ajungi pe post de cina.
X(de-a dreptul furioasa):-Nu i-ash face asta niciodata.
E:-Era doar o gluma.Nu vreau sa va stric intalnirea,asha ca am plecat.Ne vedem maine!
Inainte sa apucam sa spunem ceva,a disparut printre copaci.De unde venise tipul asta?Nici eu,nici Bill nu am mai vorbit despre asta,in cazul in care inca ne asculta.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyVin Noi 26, 2010 1:44 am

next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyLun Noi 29, 2010 7:46 pm

Am ajuns acasa noaptea tarziu.Imi era atat de somn incat am adormit imediat.Pe la miezul noptzii mi-a sunat telefonul.Offfff...dormeam asha de bine.M-a sculat brusc shi am vazut geamul deschis.Ciudat,puteam sa jur ca il inchisesem.In fine,m-am dus sa il inchid,fiindca era racoare.Atunci am vazut un portofel pe jos.Cand l-am deschis,am ramas masca.Era buletinul lui Eric.Fusese aici.
Telefonul incepuse din nou sa sune.M-am dus sa vad cine e.Desigur,era Bill.
X:-Buna?N-ai somn?
B:-Te iubesc!Imi era dor de tine.
X:-Shi eu te iubesc.
B:-Scuze ca te-am trezit.
X:-Nu e nimic.Din potriva,chiar ma bucur ca m-ai trezit.
B:-De ce?Ai avut un coshmar?
X:-Shi mai rau.Eric a venit la mine in camera.
B:-Poftim???Eshti sigura?
X:-Da.Cand m-am trezit,geamul era deschis,eu niciodata nu il las deschis.Apoi,langa geam am gasit portofelul lui.Cred ca l-a scapat cand a sunat telefonul.
B:-Idiotul.
X:-O sa vorbesc cu el maine.
B:-Vrei sa spui 'o sa VORBIM'.
X(razand):-Bine.Cum vrei tu.Te iubesc!
B:-Shi eu.Somn ushor frumoaso.
X:-Somn ushor.
In dimineatza urmatoare,m-a trezit un ciocanit la usha.
X(somnoroasa):-Cine e?
B(intrand):-Neatza!
Imi fusese atat de somn incat nici macar nu simtzisem ca era el,deci l-am privit surprinsa cateva secunde,dupa care m-am ridicat din pat,m-am dus la el shi l-am sarutat.Apoi am luat micul dejun impreuna in timp ce ne-am uitat la un film.Insa a venit timpul sa plecam.Ne-am imbracat repede,ne-am facut ghiozdanele shi am fugit spre shcoala,fiindca intarziasem.
Dupa prima ora,imediat cum s-a sunat,am mers la banca lui Eric.
X(punandu-i portofelul pe masa):-Cred ca izti apartzine.
B:-Ce cautai la ea in miezul noptzii??
E:-Calmatzi-va.Izi faceam doar o vizita.
X:-Nu potzi sa intri asha in casele oamenilor cand ai tu chef.
E:-De ce nu?
B(de-a dreptul enervat):-Asculta idiotule...
E(prinzandu-l de camasha):-Ai grija pe cine insultzi mucosule.Am cu vreo 300 de ani mai mult de cat tine shi sunt de vreo 100 de ori mai puternic.Asha ca nu te pune cu mine.
X:-Da-i drumul shi sa nu te mai prind ca ma urmareshti sau ca vii acasa fara permisiunea mea.
Zicand asta am ieshit impreuna cu Bill in curtea shcolii shi ne-am dus sa ne luam ceva de baut.
Dupa ore am hotarat sa mergem la un cinema,dar mai intai am trecut pe acasa sa ne lasam gentzile.In timp ce Bill discuta cu David,eu am urcat in camera.Cand am deschis usha era acolo.
X:-Tzi-am zis ca n-ai ce cauta aici!Afara!!
E:-Te iubesc!
In clipa aceea,m-a luat in bratze shi a incercat sa ma sarute.Deshi ma impotriveam,era mult mai puternic.Tocmai atunci a intrat Bill.Eric mi-a dat drumul.
B:-Ce crezi ca incerci sa faci?
Atunci intra shi David.Cand il vede,Eric se da inapoi shi sare pe fereastra.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMar Noi 30, 2010 2:43 am

Nu imi place deloc tipul asta Jurnalul Xoniei - Pagina 2 63219
Bine cel putin ca nu are un talent periculos....Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 2 89226
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMar Noi 30, 2010 11:28 pm

next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyMier Dec 01, 2010 7:29 am

O.o de e WOW!
vreau next Jurnalul Xoniei - Pagina 2 443357
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:36 am


B:-Eshti bine?
X:-Da.
D:-Cine e...
X:-Noul coleg.Il cheama Eric
B:-De cand s-a mutat aici nu mai scapam de el.Ne urmareshte shi chiar a intrat aici noaptea trecuta.
C:-Poftim??
X:-Exact.
D:-Daca se mai intampla sa ma anuntzi.Voi avea eu grija de el.
A doua zi la shcoala l-am vazut pe Eric vorbind cu o noua fata care...se pare ca era vampir.Grozav!Sper totushi sa nu fie la fel ca el.I-am privit pe gemeni,care stateau langa mine.Apoi am observat ca fata cea noua shi tipul enervant s-au apropiat.
E:-Salutare!Ea e verishoara mea.Numele ei este...
V:-Veronica.Incantata.
T,B,X:-De asemenea.
Am observat ca il tzintea cu privirea pe Tom.Shi el o privea interesat,de altfel.In fine,Veronica parea o fata dragutza.Sper sa nu inshel.Era inalta,bruneta,cu ochii albashtrii.
T:-Vei invatza in clasa cu noi?
V:-Da.
S-a sunat shi ne-am grabit sa ajungem in clasa.Toata ora Tom shi Veronica ishi zambeau shi vorbeau prin biletzele.Cand s-a sunat au plecat amandoi cine shtie unde shi nu s-au intors decat la ultima ora.
B:-Unde ai fost???Mi-am facut griji.
T:-Stai linishtit.N-am patzit nimic.Vero e de treaba.Nu se compara cu verishorul ei.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:36 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Charles+barkley+girl+green+eyes veronica
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:41 am

Hmm sper ca tipa asta Veronica e de treaba Jurnalul Xoniei - Pagina 2 94821 Adica pe bune Jurnalul Xoniei - Pagina 2 63219
Nu stiu...mie nu'mi inspira incredere Jurnalul Xoniei - Pagina 2 750519
Anyway astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 2 89226
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:41 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 563536 buna fata Jurnalul Xoniei - Pagina 2 443357
oare se indragosteste Tom de ea? Jurnalul Xoniei - Pagina 2 94821
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 9:42 am

Ultima ora a fost relexanta.Aveam desen(materia mea preferata).Cand s-a sunat shi trebuia sa plecam,Veronica a venit la Tom shi l-a sarutat pasional,timp in care eu shi Bill am privit shocatzi.
X:-Am ratat noi ceva???
B:-Asta-i frati-miu.
Noaptea asta urma sa dorm la gemeni,dar mai intai am trecut pe la mine sa imi iau cateva lucruri.In acest timp,fratzii Kaulitz stateau in bucatarie shi vorbeau.
B:-Serios acum,nici nu o cunoshti.
T:-Ei bine nu conteaza.Chiar o plac.Enorm.
B:-Shtiu dar...
T:-Shi shtii ca urasc sa pierd vremea ca tine.Adica serios,tzi-a luat o veshnicie sa faci primul pas.
B:-Asta n-are nici o legatura.
T:-Ba are.La inceput nici nu shtiai ca e vampir.Deci nici tu nu o cunoshteai.
B:-Asha e.Dar nu uita ca Eric...
T:-Shtiu.E un ticalos.Insa Veronica nu are nici o vina.Ea nu e asha.
B:-De unde shtii?
T:-Shtii ce???Asta e viatza mea shi ma cuplez cu cine vreau.N-am de ce sa itzi dau atatea explicatzii.
B:-Nu o lua asha,doar ca...
T:-Nu mai vreau sa vorbim despre asta.Voi fi cu ea shi nimeni nu ma poate opri.
B:-De parca eu vreau sa te opresc.
T:-Atunci inceteaza sa o judeci inainte sa o cunoshti.
B:-Nu judec pe nimeni.Vreau doar sa ai grija.
X:-Va intrerup?
T:-Nu.
B:-Eshti gata?
X:-Da.
Tot drumul Bill shi Tom nu au vorbit intre ei.Cand aproape ajunsesem,telefonul lui Tom a sunat.
T:-OK.Vin acum.
B:-Unde mergi?
T:-La Veronica.Shi sa n-aud...
B:-Faci ce vrei!Putzin imi pasa.
T:-Foarte bine!
Dupa care a plecat spre casa Veronicai.Bill se uita ingrijorat.
X:-Chiar daca nu ar fi de incredere nu i-ar face nimic,fiindca totzi am shtii cine e vinovatul shi nu cred ca vor sa intre in probleme.
B:-Ai dreptate,doar ca ma scoate din mintzi.Ar trebui sa fie mai precaut.Nu vreau sa sufere.
X:-Nu va fi asha,bine?
Am intrat intr-un sfarshit in casa.Ai lui erau plecatzi,din fericire.Nu ca nu imi placea familia sa,din potriva.Erau foarte dragutzi,dar preferam sa fiu singura cu el.Ca sa putem vorbii linishtitzi despre problemele noastre cu vampirii din vecini.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:56 pm

poi
nextt
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente