All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyMier Ian 05, 2011 9:38 pm

Varcolacii in haite da da da
Jurnalul Xoniei - Pagina 6 750519
next` Jurnalul Xoniei - Pagina 6 432988
ii tare ficu`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyJoi Ian 06, 2011 8:00 am

next ;x
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyJoi Ian 06, 2011 8:31 am

M-am trezit linsa pe toata fatza de Shadow.Cand adormisem?In fine,m-am uitat la Bill.Dormea bushtean,asha ca l-am lasat shi am coborat jos.Am ieshit afara.Zapada se mai topise,fiindca temperaturile crescusera destul de mult.Asha ca Shadow nu se mai scufunda in mormanele adanci.Am ieshit cu el prin parc,unde se imprietenise cu altzi caini.M-am ashezat pe banca shi l-am privit alergand shi jucandu-se cu ceilaltzi.Gandul mi-a zburat la Bill.Oare mai dormea?Sper sa nu plece dupa Tom fara mine.Dupa un timp m-am uitat la ceas.Spre uimirea mea trecuse o ora.L-am luat pe Shadow in bratze shi am alergat spre casa.Am mers in bucatarie.
C,D:-Neatza!
C:-Dar devreme te-ai trezit azi.
X(uitandu-ma spre Shadow):-De fapt,nu eu m-am trezit. Jurnalul Xoniei - Pagina 6 750519 Shi Bill?
D:-Inca nu s-a trezit.
X:-OK.Ma duc sus.
D:-Nu mananci nimic?
X:-Mai tarziu.
De data asta Shadow nu ma mai urmat.A sarit in bratzele lui David.Erau asha dragutzi...deshi era ciudat.Foarte ciudat.
Am intrat ushor in camera.M-am ashezat pe pat,langa Bill.Ii mangaiam ushor parul shi il priveam.Peste cateva minute s-a trezit.M-a privit shi el,zambind somnoros.S-a sculat shi m-a imbratzishat,sarutandu-ma apasat.Am luat micul dejun,iar apoi am mers sa il cautam pe Tom.Din fericire era acasa.Singur.
B,X:-Neatza.
T:-Neatza.Ce mai facetzi?
B:-Bine.Tu?
T:-Excelent.
Bill l-a hipnotizat pe Tom shi i-a cerut medalionul.Apoi am fugit spre Rebeka.Am ciocanit la usha,iar ea ne-a intampinat bucuroasa.Ne-am dus grabitzi spre dormitorul ei.Era destul de tarziu shi trebuia sa plecam la shcoala.
Rebeka a luat medalionul shi cartea de vraji de pe birou,shi a inceput sa citeasca vraja de protectzie.
R:-Mai bine vrajesc shi un lucru de-al vostru.Ca sa fitzi in sigurantza.
X:-Ai dreptate.
Bill i-a dat medalionul lui,iar eu o bratzara.Dupa ce a terminat,ne-am dus grabitzi la Tom,i l-am dat pe al lui.Apoi Bill l-a hipnotizat din nou,ca sa nu-shi aminteasca nimic.Am sarit pe geam shi am plecat catre shcoala.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyJoi Ian 06, 2011 8:56 am

Uuuu situatia devine din ce in ce mai interesanta :>
Ma intreb cum o sa reactioneze veronika cand o sa vada ca nu mai poate sa il vrajeasca pe Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 6 94821
Hmm astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 6 89226
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyDum Ian 09, 2011 7:17 am

Am ajuns dupa profu de fizica dar asta nu conta.Eram nerabdatori sa vedem daca vraja a functzionat.Oare Tom se despartzise de ea?I-am urmarit toata ora shi nu shi-au adresat nici un cuvant,deshi stateau in aceeashi banca.Asta era bine.Cand s-a sunat,Veronica s-a repezit spre usha shi a plecat.Eu,Bill shi Rebeka ne-am dus spre banca lui Tom.
B:-Ce s-a intamplat?
T:-Pai...nici nu shtiu.Parca nici n-ash fi iubit-o vreodata.Pur shi simplu nu mai simt nimic pt. ea.Asha,dintr-odata.Nu e ciudat?
Am rasuflat ushurata.Nu ne mai puteau face nici un rau,atata timp cat eram sub protectzia Rebekai.
Dupa ore,am mers la mine,sa vedem un film.Dupa aceea,eu shi Bill am fost la vanatoare.Tom shi Rebeka au ramas.Ne-am intors mai repede decat am planuit,iar cand am deschis usha,i-am vazut pe Tom shi pe Rebeka...sarutandu-se.
B:-Ce rapid!
X:-Mie-mi spui?
T(catre Bill):-Shtii ca-mi place sa fiu direct. Jurnalul Xoniei - Pagina 6 750519
B:-Bine ca de data asta ai facut o alegere mai buna.
T:-Tot ai o parere proasta despre Veronica??
B:-Asta pt. ca este adevarat!!!Daca nu era Rebeka inca...
X:-Bill!!!
B:-Nu!Trebuie sa afle.Totul.Rebeka e o vrajitoare shi...
T:-Poftim??
B:-Nu ma intrerupe.Veronica te facea sa o iubeshti.Te controla.Iar Rebeka a facut o vraja de protectzie tuturor ca ea shi varul ei sa nu ne poata face niciun rau.
R:-E adevarat.
T:-Vrajitoare??Serios?
Atunci Rebeka shi-a indreptat mana spre birou shi a ridicat o carte in aer.
T:-Cuma ai...
B:-Acum ne crezi?
R:-Daca nu,itzi pot dovedi.Ne ducem la ei shi o sa-l vezi pe Erik in viatza shi o sa-tzi dai seama cat de prefacuta e Veronica.
T:-Nu e nevoie.Va cred.Nu atzi avea niciun motiv sa ma mintzitzi asha.
B:-Shi atunci dc nu ne-ai crezut de la inceput?
T:-Nu shtiu...
R:-Din cauza Veronicai.Erai vrajit shi aveai o incredere oarba in ea.
T:-Imi pare rau.
X:-Nu e vina ta.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyDum Ian 09, 2011 8:10 am

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyDum Ian 09, 2011 10:40 pm

:o3 ce bine ca s-a desteptat
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyLun Ian 31, 2011 4:35 am

T:-Daca va incerca din nou sa ma vrajeasca?
X:-Nu va putea.
T:-De ce?
B:-Pt. ca te-am hipnotozat shi tzi-am luat medalionul...
R:-Pe care eu l-am vrajit ca sa te protejez.
Tom s-a uitat urat la Bill.
B:-Am facut-o pt. binele tau. Jurnalul Xoniei - Pagina 6 750519
T:-Sa intzeleg ca acum suntem in sigurantza.
B:-Exact.
T:-Atunci,eu propun sa mergem in vacantza.
X:-Poftim?
T:-Da,adica dupa atata agitatzie ne-ar prinde bine.
B:-Are dreptate.Avem nevoie de asta.
R:-Shi unde sa mergem?
X:-Eu propun sa ne ducem pe o insula...
B:-Da,shi eu ash vrea undeva unde sa fie cald shi mult soare.
T:-OK.Deci hai sa cautam pe net.
Ne-am tot cautat locul perfect pt. vacantza shi am gasit,in sfarshit,ceva care sa ne placa tuturor.
R:-Insula Maldive e locul perfect.
X:-Asta asha e.
Am vrut sa comandam biletele de avion,dar am aflat ca nu mai erau decat pt. zborul de...maine!!!Dar totushi le-am luat.Apoi ne-am dus grabitzi shi ne-am facut bagajele.Am plecat in zori spre aeroport.
Eram asha de somnoroshi,incat nici nu shtiam cu ce avion trebuia sa plecam.Tom l-a intrebat pe un om din apropiere.
Y:-Pai...nu shtiu sigur.
Z:-Eu trebuie sa ii duc.
Y:-Ba nu.Tu te duci in...
Z:-Maldive.Ma duc in Maldive.Deci,putezti urca.
Am intrat shi m-am ashezat la fereastra.
Z:-Inainte sa plecam vretzi ceva de baut?
B:-Eu ashi dori o cafea...
X,T,R;-Shi eu.
Ne-a adus shi am crezut ca ma voi trezi.Dar nu.Ba din contra,am simtzit brusc cum ma ia durerea de cap...shi,in scurt timp ,am adormit bushtean.
Am simtzit cum cineva ma zgaltzaie.
X:-Lasa-ma in pace....vreau sa dooorm!
B:-Xonia!!!Trezeshte-te.
X:-Ce naiba s-a...Doamne!!!!Unde ne aflam???
M-am trezit la realitate shi am vazut ca eram singuri,intr-un loc inconjurat de gheatza.

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 EmptyMar Iun 07, 2011 8:37 pm

wow! ce rasturnare de situatie:)) next ca sunt curioasa;Jurnalul Xoniei - Pagina 6 820988
Sus In jos

Continut sponsorizat




Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 6 Empty

Sus In jos

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente