All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 2:13 am

next Jurnalul Xoniei - Pagina 3 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 6:23 am

Ultima ora a fost relexanta.Aveam desen(materia mea preferata).Cand s-a sunat shi trebuia sa plecam,Veronica a venit la Tom shi l-a sarutat pasional,timp in care eu shi Bill am privit shocatzi.
X:-Am ratat noi ceva???
B:-Asta-i frati-miu.
Noaptea asta urma sa dorm la gemeni,dar mai intai am trecut pe la mine sa imi iau cateva lucruri.In acest timp,fratzii Kaulitz stateau in bucatarie shi vorbeau.
B:-Serios acum,nici nu o cunoshti.
T:-Ei bine nu conteaza.Chiar o plac.Enorm.
B:-Shtiu dar...
T:-Shi shtii ca urasc sa pierd vremea ca tine.Adica serios,tzi-a luat o veshnicie sa faci primul pas.
B:-Asta n-are nici o legatura.
T:-Ba are.La inceput nici nu shtiai ca e vampir.Deci nici tu nu o cunoshteai.
B:-Asha e.Dar nu uita ca Eric...
T:-Shtiu.E un ticalos.Insa Veronica nu are nici o vina.Ea nu e asha.
B:-De unde shtii?
T:-Shtii ce???Asta e viatza mea shi ma cuplez cu cine vreau.N-am de ce sa itzi dau atatea explicatzii.
B:-Nu o lua asha,doar ca...
T:-Nu mai vreau sa vorbim despre asta.Voi fi cu ea shi nimeni nu ma poate opri.
B:-De parca eu vreau sa te opresc.
T:-Atunci inceteaza sa o judeci inainte sa o cunoshti.
B:-Nu judec pe nimeni.Vreau doar sa ai grija.
X:-Va intrerup?
T:-Nu.
B:-Eshti gata?
X:-Da.
Tot drumul Bill shi Tom nu au vorbit intre ei.Cand aproape ajunsesem,telefonul lui Tom a sunat.
T:-OK.Vin acum.
B:-Unde mergi?
T:-La Veronica.Shi sa n-aud...
B:-Faci ce vrei!Putzin imi pasa.
T:-Foarte bine!
Dupa care a plecat spre casa Veronicai.Bill se uita ingrijorat.
X:-Chiar daca nu ar fi de incredere nu i-ar face nimic,fiindca totzi am shtii cine e vinovatul shi nu cred ca vor sa intre in probleme.
B:-Ai dreptate,doar ca ma scoate din mintzi.Ar trebui sa fie mai precaut.Nu vreau sa sufere.
X:-Nu va fi asha,bine?
Am intrat intr-un sfarshit in casa.Ai lui erau plecatzi,din fericire.Nu ca nu imi placea familia sa,din potriva.Erau foarte dragutzi,dar preferam sa fiu singura cu el,ca sa putem vorbii linishtitzi despre problemele noastre cu vampirii din vecini.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 6:30 am

mda...tipic Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 3 11551

deci next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:30 am

Mda...mie nu imi place nici Eric si nici Veronica asta Jurnalul Xoniei - Pagina 3 63219
Si chiar sunt ingrijorata pt Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 3 571882
Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 3 432988
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:38 am

ai mai pus.o Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 8:16 am

Am vazut ca era stresat,asha ca l-am sarutat.Un sarut lung shi tandru care sigur avea sa-l destinda.Mi-a zambit shi m-a luat in bratze,sarutandu-ma shi el.Cam dupa o ora a venit shi Tom...cu Veronica.Parea foarte fericit.Sper doar ca shi ea il iubeshte la fel de mult.
V:-Salutare!
T:-Vad ca va distratzi asha ca noi mergem sus.
Dupa ce au urcat...
B:-Grozav.Acum nu ma vor lasa sa dorm toata noaptea. Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
X:- Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519 Nici chiar asha.
B:-Tu nu il cunoshti.
X:-Offf...Uite cat e ceasul!Trebuie sa plec.
B:-Vin cu tine.
X:-OK.
M-a condus pana acasa,dupa care ne-am luat cu greu la revedere.De abia cand am intrat mi-am dat seama cat de obosita eram,asha ca am urcat,am facut in dush shi m-am culcat.
Intre timp,Bill,inainte sa ajunga acasa s-a intalnit cu Eric.
E:-Tocmai pe tine te cautam.
B:-Ce "coincidentza"...intr-adevar.
In clipa aceea,l-a luat de tricou,l-a ridicat shi l-a trantit de perete.
E:-Vreau sa te despartzi de ea!Ai intzeles?
B:-Ca daca nu ce?
E:-Tu chiar ai tupeu,nu?
De odata m-am trezit.Aveam un sentiment ciudat,ca shi cum s-ar fi intamplat ceva.L-am sunat pe Bill shi nu raspundea.Apoi l-am sunat pe Tom.
T(somnoros):-Da?
X:-Bill e bine?
T:-Nu shtiu.De ce?
X:-Du-te sa vezi daca a ajuns.
T:-OK.
Dupa cateva secunde...
T:-Nu e aici.
X:-Poftim???
T:-Acum cat timp a plecat.
M-am uitat la ceas.
X:-Acum o ora!!!
T:-Ma duc sa il caut.
X:-Merg eu.
T:-Eu shi Vero te insotzim.
X:-E inca la tine?
T:-Se vede ca nu ma cunoshti.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 8:17 am

feilig a scris:
ai mai pus.o Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519

ai dreptate
Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519 scz
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 8:20 am

Stiam eu ca Eric asta e un nenorocit Jurnalul Xoniei - Pagina 3 63219 Daca ii face lui Bill ceva o sa il ia mama naibii! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 39213
Cel putin Veronica pare in regula...iar Tom....ei bine Tom e Tom Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
Astept nextu Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856


Ultima editare efectuata de catre Carmen in Vin Dec 03, 2010 8:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 8:40 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 806609 ce s.a intamplat cu bill?
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:16 am

In zece minute eram la Tom.Surprinzator,dar shi ei erau gata.
In timpul asta Eric l-a dus pe Bill la el acasa.
E:-M-am saturat!Tu alegi:ori te despartzi de Xonia,ori te omor.
B:-De ce faci asta?Nu itzi dai seama ca Xonia va suferi daca imi faci rau?
E:-O sa-i treaca.Nu eshti decat un om pricajit,fara aparare.Probabil nu e cu tine decat din mila.
B:-Nu-i adevarat!Ma iubeshte shi eu la fel shi tu nu potzi opri asta!
E:-Fi serios.Ce ar putea vedea o vampiritza ca ea la un amarat ca tine!Alege odata!
B:-Nu ma despart de ea!!
E:-Foarte bine.Shi asha imi era foame.Insa,prefer sa te termin incet.Shi poate ii pastrez shi verishoarei mele ceva.
B:-Verishoara ta?Ce legatura are ea?
E:-Tu chiar crezi ca e indragostita de fratele tau?Sa fim serioashi.De fapt,nici el nu o place cu adevarat.
B:-Poftim?
E:-Shtii care e talentul ei?Poate manipula sentimentele oamenilor.Mai pe scurt,va poate face sa simtzitzi pt. ea ce are chef.
B:-Shi de unde shtii ca nu se plac cu adevarat?
E:-In primul rand pt. ca asta face parte din planul meu.Shi in al doilea rand o cunosc shi nici ea nu ii inghite pe oameni.Decat la propriu,bineintzeles.
B:-Nu pot sa cred!Suntetzi nishte ticaloshi!Dar de ce mi-ai spus?
E:-Pt. ca oricum nu mai scapi de aici,asha ca ai macar dreptul sa shtii adevarul.
In acest timp,eu,Tom shi Veronica il tot cautam pe Bill.Totzi eram ingrijoratzi.Era foarte tarziu.
T:-Mai bine te duc acasa,Vero.E tarziu shi...
V:-Nici gand!Raman cu voi.
T:-OK.Dar totushi hai la tine sa il cautam pe Eric.Poate ne ajuta.
X:-E o idee buna.Hai!
V:-Statzi!
X:-De ce?Trebuie sa ne grabim!
V:-Aaa...da.Ai dreptate.
Am ajuns in graba shi am ramas shocata.Din casa se auzeau tzipete.Tzipetele lui Bill!!!Am sarit pe fereasrta impreuna cu Veronica,iar Tom a luat-o pe scari.Am intrat in camera.Bill era intins pe jos,ranit.Deasupra statea el...ticalosul de Eric.Shtiam ca era rau,dar nu credeam ca ar fi in stare de asta.
Am sarit la gatul lui shi,surprinzator shi Veronica.
V:-Cum ai putut???Xonia,Tom trebuie sa il ducetzi pe Bill la spital.Repede.De Eric ma ocup eu.
X:-Shi de unde shtiu ca nu eshti de partea lui?
In momentul acela,Veronica ...l-a...omorat.Pe loc.I-a infipt un tzarush drept in inima.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:25 am

OOO asa Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856 bravo Veronica Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856 Imi pare rau ca n'am avut de la inceput incredere in ea! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
Eric o merita! Asa patesc nenorocitii! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 507414
Sper ca Bill e bine Jurnalul Xoniei - Pagina 3 571882.....next Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:30 am

O.o nici nu mai stiu ce sa spun Jurnalul Xoniei - Pagina 3 63219
deci chiar am ramas...WOW! e putin spus
nu ma asteptam la asa ceva


next next next Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 10:27 am

L-am dus pe Bill la spital cat de repede am putut.Am ashteptat 2 ore,dupa care doctorul a ieshit.
T,X:-Cum se simte.
D:-Rau.Foarte rau.Imi pare rau sa va spun,dar nu cred ca supravietziueshte pana maine.
L-am vazut pe Tom cum s-a albit la fatza.Doctorul plecase,iar eu l-am linishtit:
X:-Il voi transforma.
T:-Potzi face asta???
X:-Normal.Tu pleaca,ne intalnim jos.Repede,pana nu se intoarce.
Am intrat la Bill.M-au cuprins fiorii cand l-am vazut in starea asta.Ma privea pierdut...shi mi-a shoptit un Te iubesc!Fara sa mai stau pe ganduri mi-am infipt coltzii in gatul lui.Arata ingrozit,iar cand i-am dat drumul ma privea shocat.Pana sa apuce sa spuna ceva transformarea a avut loc.Ranile i s-au vindecat .
X:-Trebuie sa plecam imediat!
B:-Dar...
X:-Haide!
B:-Pe geam???
X:-Da.
Shi l-am impins fiindca l-am auzit pe doctor apropiindu-se.Ne-am bagat in taxi shi am plecat.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 10:43 am

cat de tru' Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
hai cu nextu k mor aici Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:15 pm

Ah era si timpu' sa il transforme Jurnalul Xoniei - Pagina 3 432988 Acum a mai ramas Tom de transformat si gata Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
NEXT Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 12:16 am

next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 1:23 am

Ne-am dus acasa la mine.Cand am intrat,i-am vazut pe David shi Caroline ingrijoratzi.Il priveau shocatzi pe Bill.
C:-L-ai …transformat.De ce ai facut asta???
X:-E o poveste lunga.
Le-am povestit tot ce se intamplase.Apoi am urcat in camera cu Bill shi Tom in urma mea.
T:-Nu shtiam ca transformarea e atat de rapida.
X:-Normal…la ce minciuni au inventat oamenii de-a lungul timpului…
L-am privit pe Bill.Arata slabit shi avea ochii roshii.Cunoshteam acea stare.
X:-Trebuie sa mergem la vanatoare.
T:-Stai!Mai intai vreau sa ma transformi shi pe mine.
X:-Nici gand.
B:-Fa-o.Te rog!
X:-Bine…fie.
M-am dus la Tom shi l-am mushcat de gat.Shtiam cat de greu e pt. Bill sa vada asta avand in vedere ca ii era foame asha ca am terminat repede.Dupa ce transformarea s-a sfarshit,exact cum imi imaginam Caroline a intrat la noi.
C:-Sa intzeleg ca shi el era pe moarte?
X:-Paaiii…
C:-Xonia!
B:-Eu am rugat-o.E fratele meu shi oricum acum imi este foarte greu sa stau in preajma oamenilor.
C:-In fine…Mergetzi la vanatoare?
T:-Da.
C:-OK.Atunci ne vedem mai tarziu.Pa.
X:-Pa.Iar voi haidetzi.
Am vrut sa cobor pe scari,dat Tom m-a tras de maneca.
T:-Putem pe geam???Te rooog,mereu mi-am dorit sa sar pe geam fara sa patzesc nimic!
B:-Nici gand!!!Nu mai fac asta!
T:-Tu shi frica ta de inaltzime!
X:-Incetatzi!Shi bine,hai pe geam…
B:-Nu vin.
X:-Serios acum Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
B:-Bine,fie…Dar sa shtii ca o fac pt. tine.
T:-Bine,hai acum ca mi-e foame rau!!
Am sarit pe geam shi am fugit in padure.I-am invatzat cum sa vaneze shi ne-am intors inapoi.
Lui Bill ii se facuse sete,iar cand s-a dus sa-shi ia un pahar cu apa(de sticla)l-a strivit intre degete.
X:-O da…am uitat sa va spun ca suntetzi de zece ori mai puternici Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
T:-Am aflat shi singuri Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 1:27 am

Ce funny sunt astia la inceput Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
De abia astept sa vad cum le merge ca vampiri Jurnalul Xoniei - Pagina 3 563536
Next Jurnalul Xoniei - Pagina 3 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 1:53 am

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519 ce funny sunt
chiar..oare cum le va merge ca vampiri? Jurnalul Xoniei - Pagina 3 563536
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 5:47 am

B:-Shi cum se presupune ca trebuie sa apuc ceva fara sa-l strivesc???
X:-Nu-tzi face griji.Te vei obishnui. )
T:-Va las acum.Merg la Veronica.
B:-Am uitat…
X:-Ce?
B:-Cand eram cu Eric…nu shtiu daca e adevarat…dar mi-a spus despre Veronica…
T:-Nu pot sa cred ca inca nu ai incredere in ea!
B:-Nu e asta,doar ca…
X:-Eric era un mincinos.
B:-Shtiu dar daca totushi…
T:-Nu e adevarat!!
B:-Toom…stai!
X:-Lasa-l.
Tom a sarit pe fereastra shi s-a indreptat spre casa Veronicai.Intre timp,acesta era in camera cu …Eric.I-a scos tzarushul din piept.Acesta,dupa cateva secunde shi-a revenit.
E:-Bine improvizat,verishoara.Nu shtiam ca eshti asha o actritza de succes.Deshi ar fi fost mai bines a ii tzii departe de casa pana terminam cu idiotul ala.
V:-Nu am putut.Shi-ar fi dat seama.Am tras de timp,dar nu a fost sufficient.Puteai sa il omori repede shi gata.
E:-In fine,acum nu mai conteaza.
V:-Ce facem in continuare?
E:-Deocamdata raman “mort”.Shi vezi ca idiotul tau de “iubit” se apropie.
V:-Ascundete.
T:-Buna.Cum te simtzi?
V:-Rau.Nu pot sa cred ce tradator a fost Eric.Dar tot il iubeam.Chiar mult shi nici nu itzi imaginezi cat de mult sufar.Dar hei…de cand eshti vampir?
T:-E o poveste lunga.Bill a trebuit sa fie transformat,iar atunci am vrut shi eu shi in fine.
V:-E grozav.Sunt curioasa ce talent ai.
T:-Dar tu?Ca niciodata nu mi-ai spus.
V:-Euu…aa…am viziuni despre viitor.Din pacate doar cateodata.

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 5:51 am

O.o Carmen imi pare rau dar te-ai inselat..si e o ipocrita!
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 6:24 am

That b*tch! O urasc! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 63219
Goood! Sa nu indrazneasca sa ii faca ceva lui Tom ca altfel Jurnalul Xoniei - Pagina 3 418338 ...
Next! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 235659
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 8:29 am

T:-Cam cand itzi descoperi talentul?
V:-Depinde de vampir.
T:-Aha.Gosh!Iar mi-e foame.E normal???
V:-La inceput asha se intampla.Hai sa vanam.
T:-Hai.Stai putzin ca imi suna telefonul.Da?
B:-Eu sunt.
T:-Ce tot vrei?
B:-Imi pare rau,bine?Vroiam sa shtiu daca tu shi Veronica vretzi sa mergetzi in orash cu noi la cinema.
T(catre Veronica):-Vrei?
V:-Ok.
T(catre Bill):-Ok.
B:-Ne vedem la noi peste o ora.Pa.
T:-Pa.
X(intrand in camera):-Vin?
B:-Da.
X:-Unde mi-am lasat…
B:-Ce?
X:-Ghiozdanul??
B:-Nu shtiu…
X:-La Veronica.Atunci cand s-a intamplat…ce s-a intamplat.
B:-Ma duc s ail iau.
X:-Vin shi eu.
Au ajuns amandoi acasa la prietena lui Tom.Cei doi erau la vanatoare,asha ca nu ne-am obosit sa ciocanim.Am urcat pe fereastra shi am ramas inlemnitzi.Era Eric.Viu.Stand in camera.
B:-Nu pot sa cred.
E:-Ce cautatzi aici?
X:-Noi???Ce faci tu aici???
E(catre Bill):-Tzi-am spus ca Veronica nu e cum pare.Chiar crezi ca m-ar fi omorat?
X:-Nu pot sa cred.Ticaloasa.Tot ce mi-a spus Bill e adevarat.
Mi-am luat ghiozdanul shi am fugit impreuna cu Bill fara sa ne mai uitam inapoi.Din fericire nu ne urmarea.Am ajuns inapoi chiar la timp.Ne-am prefacut ca nu s-a intamplat nimic shi am mers la film.Cand am ajuns,iar prefacuta de Veronica a plecat la ea acasa,i-am spus totul luio Tom.Nu a reactzionat tocmai bine.
T:-Voi chiar credetzi ca sunt prost?De ce tot incercatzi sa ma despartzitzi de Vero?
B:-Eshti nebun?Tu chiar nu intzelegi ca tipa aia e o mincinoasa?
T:-Singurii mincinoshi suntetzi voi.Am vazut cum l-a omorat.Cum putea sa …invie?
X:-Nu shtiu.Dar e adevarat ce itzi spunem.
T:-Nu pot sac red.Propriul meu frate …
B:-De ce nu ma crezi???Ce motiv ash avea sa te mint?
T:-Tu sa-mi spui.Aveam atata incredere in tine.De ce imi faci asta?
B:-Mai de graba ai incredere intr-o srtaina decat in mine?
T:-Da.Pt. ca ceea ce imi spunetzi voi e absolut imposibil.
Spunand asta a ieshit pe geam.
B:-Se duce la ea.Trebuie sa il salvam.
X:-Daca vroiau sa il omoare o faceau deja.
B:-Nu pot sa cred.Acum ce ne facem?O crede doar pe ea shi ii dau dreptate.Daca ash fi fost in locul lui shi eu ash fi reactzionat la fel.Cum a inviat?Doar atzi vazut cand…
X:-Buna intrebare.

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 8:45 am

ce scorpie!oare Tom e chiar atat de orb?O.o
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 EmptySam Dec 04, 2010 9:12 am

Poate ca a parut ca i'a infipt tarusul in inima Jurnalul Xoniei - Pagina 3 94821 Poate l'a infipt doar in apropiere...sau ah habar n'am....
Ce ma enerveaza Tom! Jurnalul Xoniei - Pagina 3 750519
Anyway...next Jurnalul Xoniei - Pagina 3 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Jurnalul Xoniei   Jurnalul Xoniei - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Jurnalul Xoniei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente