All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyJoi Dec 30, 2010 4:36 am

saracul Drake....
nu se intoarce Carla la el?;o3
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyJoi Dec 30, 2010 8:30 am

bietul drake...sper sa se intoarca carla ...sau macar sa poata trece peste Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 596966
next
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptySam Ian 01, 2011 3:23 pm

Goodd!!Iti ador ficull:x
Saracu Drake,e distruus.
nexttt
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 1:29 am

Iee Drake sufera. Ma simt super Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 916633
next ;
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 2:19 am

Bine ai venit elenutza!


78.Am fost trezita de saruturile lui Aleks,ma simteam vie la atingerea lui.
M:Aleks te iubesc enorm dar mi-e atat de somn!
A inceput sa rada,nu a mai zis nimic,mi-a dat un ultim sarut si s-a ridicat din pat.
**
[size=150]Aleks's POV [/size]
Imediat dupa ce am sarutat-o a si adormit,era atat de adorabila,as fi vrut sa o acopar toata cu saruturi,dar trebuia sa o las sa doarma.
Ma holbam ca un prost la ea.Era atat de frumoasa,mai frumoasa decat as fi visat vreodata sa fie fiinta care ma iubeste.
Era mai mult decat mi-as fi dorit vreodata!
Nici nu mi-am dat seama cand am ajuns in dus,eram pierdut undeva in spatiu...intr-o lume unde eram doar noi doi.O lume perfecta....
Am facut rapid un dus,cred ca apa era rece,oricum la temperatura corpului meu nu conta.Cateodata regretam ca sunt vampir...
As fi vrut sa imi pot asculta inima batand,sa imi simt sangele pulsand in vene,sa pot manca...
Mai era un lucru la care pana acum nu ma gandisem,dar de la un timp ma tot framanta!
O iubeam mult pe Maya,poate ca acum nu ar fi fost momentul,dar candva in viitor mi-ar fi placut sa avem copii...dar asta nu va fi posibil niciodata...
Am iesit plictisit din dus,mi-am aruncat grabit niste haine pe mine si am coborat jos.
Pe canapea statea intins Drake,paream destul de sictirit,se holba ca prostu la tavan.
D:Neata...Te simti bine?
Nici macar nu si-a coborat privirea...vorbea cu mine de parca m-as fi aflat pe tavan! :roll:
A:Da!Vreau sa vorbim ceva!
In sfarsit i-am captat atentia!S-a ridicat rapid de pe canapea,ma privea destul de agitat,incepu-se sa isi molfaie nervos cercelul.
A:Drake!E ceva important!
Parca se blocase,continua sa isi molfaie cercelul fara sa scoata un cuvant.
A:Drake!Pe ce planeta ai zburat?!?! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 63219
D:Te ascult...ce vrei sa vorbim?
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 2:57 am

mersssiii,oare ce vroiau sa vorbeascaa?:-s
Nexxxttt:o3 acum acum acum URGENTT!!
:o3 te rooogggg :o3
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 4:28 am

Pt tine elenutza Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 89226



79.[size=150]Drake's POV [/size]
Nu stiam ce vroia sa vorbim,dar aveam o presimtire ca nu era de bine...
Era ceva ciudat in privirea lui...neliniste sau poate furie?
A:E vorba de Maya!
Am simtit ca mi-se ridica o piatra de pe inima,nu avea cum sa fie vreo problema care sa ma implice....
D:Ce e cu Maya?
A:Nu-mi place apropierea dintre voi!
POFTIM?!?!Era gelos ?Nu pot sa cred!
D:Ai inebunit?
A:Drake nu am chef de mistouri!Nu imi place sa fi atat de apropiat de iubita mea!
D:Chiar crezi ca ar putea sa te insele?Nu ai incredere?
A:Am incredere in ea!Cel in care nu am incredere esti tu!
Nu-mi venea sa cred ce auzeam!Cum putea sa creada asa ceva despre mine?Era fratele meu si nu as fi facut niciodata ceva ca sa il ranesc!
D:Cum poti sa crezi ca as fi in stare sa te ranesc?!?!
A:Drake te stiu prea bine!Nu vrei sa ma ranesti,dar femeile sunt slabiciunea ta!Mai ales femeiele frumoase ca Maya!
D:Aleks inceteaza!Indiferent de cat de frumoasa e Maya,stiu foarte bine ca e iubita ta si ca te-as ranii daca as avea vreo intentie cu ea!
A:Drake oricum ar fi,vreau sa te indepartezi de ea!
D:Aleks dar eu tin la Maya!
A:Tocmai asta ma deranjeaza!
D:CE?!?!
A:Nu vreau sa te atasezi prea tare!In situatia actuala ai putea sa dezvolti sentimente periculoase pentru Maya!
D:Esti tampit?Ce nu intelegi?Nu o sa ti-o fur pe Maya!Tin la ea,ca la...o sora!
A:Pur si simplu nu imi place sa fi in preajma ei!
D:Nu poti sa imi interzici sa fiu prieten cu ea!
A:Ba da pot!
D:Aleks ce e cu tine?Ai incredere in mine!
A:De ce as avea?
D:Pentru ca sunt fratele tau! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 63219
Simteam o nevoie acuta de a imi afunda pumnul in fata lui!
Tocmai acum,cand incerc sa fiu baiat cuminte,el se gandeste sa imi faca tot felul de reprosuri!In loc sa am parte de sprijinul lui,el se cearta cu mine!
A:Sa zicem ca am incredere in tine...
D:Minunat... 8-)
A:Sa stii ca vorbesc foarte serios!Daca indraznesti sa faci vreo miscare,uit ca esti fratele meu!
D:Chiar o iubesti...
A:Da!Mai mult decat as fi crezut vreodata ca o sa pot iubi!
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 4:39 am

mersiiii Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 494856
Vai doamnee Aleks e idiottt,n-are incredere in fratisuu:-s
nexttt:X
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 8:08 am

deci...
am pierdut ceva nexturi, ceva mai multe :">
asa ca am avut ceva de recuperat
dar ma revansez Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 50932
1.carla a plecat Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 806609 wtf?
dupa ce i.a dat sperate lui drake, iar el s.a indragostit de ea ce face?
pleaca Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 806609
asa pur si simplu, facandu.i pe toti cei care tin la ea sa sufere Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 57845
2.chiar imi pare rau de drake, adica nah...
e prima data knd iubeste si el cu adevarat, iar ea il lasa cu ochii in soare
acum se simte ca ultima carpa de sters praful, folosit si umilit
3.drake sa renunte la sex Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 806609 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 63219
asta chiar s.a indragostit
intr.un fel il inteleg, odata ce te dezamageste o femeie/un barbat crezi ca toate/toti sunt la fel, dar sper s.o gaseasca pe cea potrivita si sa vada ca s.a inselat
4.ma bucur din tot sufletu ca aleks e bine, se vede ca maya chiar tine cu adevarat la el
nu vreau sa.mi imaginez sperietura pe care a tras.o
5.aleks devine gelos :>
cam are dreptate...
adica nah...
in ultimul timp drake si maya au petrecut cam mult timp impreuna, singuri Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 63219
iar in situatii d.astea oricine poate trage concluzii
drake cu inima zdrobita, iar maya, persoana care il consoleaza
prin toata aceasta consolare drake poate dezvolta unele sentimente pt maya, sentimente care cred ca nu l.ar incanta deloc pe aleks Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 63219

8-) cat am scris
NEXT TE ROG Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 432988
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyDum Ian 02, 2011 9:56 am

Dupa 5 ani...
80.Sunt o epava?Nu prea cred!Sincer sa fiu,am suferit si inca mai exista urme de suferinta,dar am incercat sa fiu puternic,sa nu ii las si pe ceilalti sa ma vada ca fiind distrus.
In afara de iubire,stau bine la toate capitolele.Incerc sa fiu la fel cum eram, inainte sa o cunosc pe... ea.Pare ca imi reuseste...nu stiu...
Lucius insista se ne mutam inapoi in Germania,Ella ezita un pic,fiindca dupa parerea ei nu exista loc mai frumos ca Parisu' ,Maya si Aleks sustin ca atata timp cat sunt impreuna nu mai conteaza locul in care se afla,iar eu...eu nu am nimic de zis...
Oricum sunt convins ca nu prea ii intereseaza parerea mea,desigur in afara de Maya.
Ea este cea mai draga persoana din existenta mea!Cand eu uit de toti si toti uita de mine,ea este cea care ma readuce la realitate,ea e cea care ma asculta cand toti sunt surzi,cea care ma vede cand toti sunt orbi...
Ma intelegeam bine cu Aleks,dar Maya avea ceva in plus,ceva care imi dadea un sentiment de siguranta...
Ca tot vorbeam de Maya!Nu m-am uitat cine a intrat in camera,doar am simtit o privire atintita spre mine,nici nu trebuia sa ma uit,stiam ca era ea.
M:La ce te gandesti?
D:La nimic...
M:S-a hotarat!
D:Ce?
M:Maine plecam in Germania!
D:Deci Ella a cedat?
M:Normal!Doar e vorba de Lucius!
D:Da...
Ma intorc in tara mea natala,nu pot sa spun ca sunt fericit dar am un sentiment ca viata mea se va imbunatati,poate ma insel...
M:Te las sa iti faci bagajele!
A afisat un zambet stralucitor,mi-a sarutat obrazul si a parasit camera.
M-am ridicat mecanic de pe pat si am inceput sa imi arunc hainele in geamantan,fara macar sa le privesc...
2 ore si...7 valize?!?!Nici macar nu stiam ca am atatea haine! In fine...
Bagajele erau gata...si acum?
Pai acum o sa ma culc...nu am ce sa fac!
Maine la ora asta,presupun ca voi dormi in Germania...oare ce e cu sentimentul acesta?Niciodata nu am fost genul caruia sa ii se faca dor de casa....
81.M-am trezit destul de agitat si speriat,afara inca era intuneric,nici macar nu stiam la ce ora plecam,presupun ca Maya urma sa vina sa ma trezeasca atunci cand era momentul,dar nu cred ca mai dorm.
M-am ridicat lenes din pat si m-am indreptat spre dus.In 15 minute eram inapoi in pat,am deschis televizorul si am inceput sa butonez telecomanda,fara sa fiu atent la vreunul dintre posturi.Dintr-o data atentie mi-a fost atrasa de un post de stiri,era intr-o limba ce imi era straina,dar imi oferea un sentiment cunoscut...
Era un post spaniol...Spania....Carla....Ma gandeam din nou la ea,chiar si acum dupa 5 ani inca mai am momente in care ma gandesc la ea.Un lucru stiam:nu o mai iubeam!Sau cel putin asta incercam sa cred,vroiam atat de tare sa nu o mai iubesc incat aproape m-am autoconvins ca nu o iubesc...aproape!
Usa sa deschis incet si in prag am zarit-o pe Maya,parea destul de adormita.M-am uitat la ceas:ora 6 dimineata,deci se explica starea ei de somnolenta.
M:Neata!
Un singur cuvant a apucat sa zica si a si inceput sa caste,s-a asezat in pat langa mine,si-a pus capul pe pieptul meu si a inchis ochii.
D:Neata!
A tresarit usor si mi-a aruncat o privire rautacioasa.
Eram destul de amuzat de situatie,asa ca nu m-am putut abtine sa nu zambesc!
M:Ti-se pare amuzant?!?!
D:Sincer?Da!
Am izbucnit in ras.Incerca sa ramana ferma,serioasa dar nu s-a putut abtine si a inceput si ea sa rada.
M:Lasand gluma la o parte,am venit sa te anunt ca la 8 plecam!
D:Ai venit sa ma anunti cu 2 ore inainte?
M:Da...e vreo problema?
D:Doamne fereste!
Asa cum era de asteptat am izbucnit in ras din nou. Radeam ca doi copii.
A incercat sa para serioasa, si-a dres glasul,ii era greu sa se opreasca din ras,dar se descurca ea...
M:Ma duc sa ma pregatesc!
Obrazul meu a avut parte de acelasi tratament ca si in seara trecuta.
M-am imbracat repede si am inceput sa fac ture sus-jos pentru a imi cara cele 7 valize.
Am terminat "drumurile",m-am trantit pe canapeaua din living si am inceput sa ma gandesc la Germania.
Sincer...recunosc ca imi lipseste!
Era ceva ciudat la sentimentul pe care il aveam fata de reintoarcerea acasa....
Au coborat pe rand jos,mai intai Ella si Lucius iar apoi Maya si Aleks,eram toti gata asa ca am plecat spre avionul particular.
Asezarea din avion a fost exact asa cum mi-am imaginato,Ella si Lucius in fata,urmati de Maya si Aleks iar eu in spate....singur...
Maya mi-a aruncat o privire prin care vedeam ca ii pare rau,i-am zambit cat de sincer am putut,mi-am pus castile in urechi si am inchis ochii....speram sa ma trezesc in Germania!
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 12:38 am

uuuuu,pleaca in Germaniaaaaa.frumos cred.
Nextt:x
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 1:40 am

5 ani Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 94821
saracu drake, inca o mai iubeste
insa nu pot sa nu recunosc ca toata aceasta apropiere dintre el si maya e cam "suspecta"
poate ca in germania va reusi sa o uite pe carla si sa se indragosteasca de altcineva
NEXT
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 3:33 am

:-< bietul drake...inca mai sufera dupa enervanta de carla Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 39213
next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 3:59 am

am cam pierdut si eu ceva nexturi Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 50932
da' dc pleaca in Germania? k asa li s-a sculat?O.o
si saracul Drake ;(
next;o3
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 9:08 am

82.Eram foarte obosit,tocmai descoperisem ca daca ma trezesc la 5 dimineata,o sa imi fie somn...
Cine ar fi crezut?Eu nu!
Sunetele din jur deveneau din ce in ce mai difuze pana cand am simtit cum cad intr-un abis...
M-am trezit foarte brusc!Doamne ce vis urat!Nici macar nu mi-l amintesc,dar stiu ca era ingrozitor!
D:Iertati-ma ca indraznesc sa va intrerup! 8-) Cat mai e pana ajungem?
L:1 ora
Minunat!Inca o ora pe un scaun incomfortabil de avion!Aveam o nevoie urgenta de un pat mare si pufos!
Mi-am atintit privirea pe fereastra,nu recunosteam nimic,inca mai era pana in Germania.Am tresarit usor cand am simtit o atingere suava pe obrazul meu.
D:Cum de ai plecat de langa Aleks?
A ridicat usor o spranceana,parand destul de iritata de tonul pe care am pus intrebarea.
M:Doarme!
D:Si nu ai ramas sa il veghezi?
S-a incruntat si mi-a aruncat o privire furioasa.Ei bine poate ca am exagerat cu ironia,dar....poate ca nu am nici o scuza....
S-a intors si a vrut sa plece,dar am apucat-o de brat,a parut un pic mai brutal decat as fi intentionat.
D:Ia un loc!
S-a asezat pe scaunul de langa mine,fara sa scoata un sunet,nici macar nu ma privea.
D:Maya, iarta-ma!?Eram frustrat ca stau aici...singur!
Isi musca agitata buza inferioara,evitandu-mi privirea.S-a ridicat brusc si a plecat la locul ei,langa Aleks.

**

Drake!Drake!
Am deschis lenes ochii.Am fost intampinat de zambetul strangar al Ellei.
E:Te-ai trezit?
D:Tu ce crezi?
E:Cineva are atitudine!
I-am zambit,Maya era sprijinul meu,iar Ella era cea care imi aducea zambetul pe buze,ceea cu care as fi putut rade ore intregi,fara oprire.
E:Hai ca am ajuns!
D:Casa, dulce casa!
E:Ai putea fi mai ironic de atat?
D:Crezi ca se poate mai mult?
E:Din partea ta?Normal!
M-a facut sa rad!Cumva,reusea sa ma inveseleasca indiferent de situatie!
Ne-am luat bagajele si le-am carat pe drumul spre vechiul nostru castel.
Arata exact la fel, nu se schimbase absolut deloc. Am urcat in camera mea,m-am trantit pe pat si am adormit imediat. Eram mai obosit decat credeam.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyLun Ian 03, 2011 10:02 pm

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 494856 next
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 12:41 am

Ouch .... Am pierdut.....3 pagini ..sau 4 ...

Deci nu'mi vine sa cred k a plecat Carla in spania , ce vaca ....
Ma bucur k aleks si'a revenit ... Sh gelozia ... are dreptate intr'un fel , dar ar trebui sa'l sprijine pe drake ...
Ah ....da DRAKE ... saracul Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 676994 doamne kt am plans Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 676994( Sa nu mai aiba chef de sex ? Wow , asta chiar a innebunit
Sh maya .... da cam multe semne de .... nush km sa zik ... sa'l faca pe drake sa se simta mai rau dkt e ... sa'l faca sa o iubeasca ...

Te imploooor , sa nu faci ficu trist k o sa mor .... Odata am citit un fic...in care bill moare dupa ce ii promite unei fete k no so paraseasca never ..... am plans 4 ore in continuu ... si la scoala , si acasa, si de fiecare data knd imi amintesc de el ,plang .... [si akum] ...

Ficul asta e THE BEST EVER , il ador crede'ma !
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 1:18 am

^Ma bucur ca iti place atat de mult Deny! Hmmm o sa aiba si parti triste... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 50932



83.Ce naiba era cu mine?!?!M-am trezit din nou agitat!Eram urmarit de un cosmar pe care nu reuseam sa mi-l amintesc!
M-am uitat la ceas,ora 3!Wow,am dormit toata ziua!Nu prea imi pasa,atata timp cat acum ma simt odihnit!
M-am ridicat destul de ametit,inca frecandu-mi ochii si cascand.M-am asezat,mai bine zis m-am trantit pe pervazul geamului.
Ma uitam plictisit pe fereastra,vechiul peisaj pe care il vedeam zilnic.Atentia mi-a fost atrasa de o ceata de barbati,stransi cu totii intr-un colt.Pareau sa vorbeasca cu cineva din mijlocul lor,dar nu zaream pe nimeni.
Doi dintre ei s-au dat la o parte,permitandu-mi sa vad persoana din centrul multimii.
Era...o fata!O pustoaica de 17-18 ani,parea destul de fragila!
Nu trebuia sa fiu un geniu ca sa imi dau seama ce aveau de gand barbatatii aceia...
Unul dintre ei a smucit-o cu forta pe biata fata,simteam un junghi in inima.Nu stiam ce era cu mine,am asistat la numeroase crime fara sa simt nici o remuscare.
Acum,pur si simplu simteam ca trebuie sa intervin!
Nici macar nu am constientizat cand am "decolat" de pe pervaz,m-am trezit in fata acelei gasti.
Pareau increzatori,nestiind ca eu am mai multa putere decat si-ar putea imagina!
Unul dintre ei a scos un cutit,zambeam destul de retinut,incercand sa nu pufnesc in ras!
X:Nu stii in ce te-ai bagat!
D:Cred ca tu nu stii!
X:E iubita ta?
D:Nu
Pe fetele lor era asternuta confuzia!Nici macar nu intelegeam de ce venisem,dar daca tot eram aici,trebuia sa ma implic!
X:Atunci ce mortii ma-tii vrei?
M-am incruntat putin si apoi sa zicem ca din instinct mi-am "plantat" pumnul cat de adanc am putut in stomacul lui!
Cel care o imobiliza pe fata a inaintat cu aceasta,in fata mea.
Ii puteam vedea inima zvacnind in piept,lacrimile ii siroiau pe gat,fata nu i-o puteam vedea.
Barbatul o tinea cu capul intins pe spate,plimbandu-si incet lama lata a cutitului pe gatul ei.
L-am ridicat de la pamant pe indraznet si am decis sa il ucid rapid,speram sa ii sperii pe ceilalti si sa plece.
Am decis sa nu fac pe vampiru,asa ca nu mi-am aratat coltii.
Mi-am infipt unghiile in abdomenul lui, si am inceput sa ii strapung incet carnea,imi simteam mana uda...de sange...
Urletele lui erau asurzitoare!Incet-incet ii despicam abdomenul cu unghiile,sangele siroia sub privirile ingrozite ale celorlalti!
I-am despicat burta de la buric pana la nivelul coastelor,trageam cu forta de carnea lui,mi-am atins tinta:Inima!
Dintr-o singura miscare am smuls-o cu totul!
Am ridicat-o,permitandu-le prietenilor lui sa o priveasca.Au inghetat,observam cum culoarea din obraji disparea incet.Nu auzeam decat rasuflul lor sacadat si bataile nebunesti ale inimilor lor!
Doi dintre ei s-au dezmeticit si au luat-o la fuga,impleticindu-se.
Barbatul ce o tinea pe fata inca statea nemiscat,am inceput sa ma apropii incet,impulsul lui a fost sa....ii intepe pieptul fetei!
Fata a urlat puternic,iar el a trantit-o la pamant si a rupt-o la fuga!
As fi vrut sa il prind si sa ii provoc o moarte chiar mai dureroasa decat a indraznetului....
Dar am preferat sa vad ce s-a intamplat cu fata. M-am aplecat asupra ei si i-am verificat pulsul,devenea din ce in ce mai lent!Stiam ca mai avea cateva minute,poate secunde,asa ca am decis sa......
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 1:43 am

"sa...." :>
pam,pam,pam
drake erou Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 750519)
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 6:58 am

sa o transforme??? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 432988
neext
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 8:32 am

84.Stiam ca mai avea cateva minute,poate secunde,asa ca am decis sa......ii daruiesc imortalitate!
Nici nu am apucat sa constientizez ce voi face,pur si simplu mi-am infipt coltii in gatul ei.Cat timp veninul se revarsa in venele ei,o puteam auzi urland si implorand...
I-am dat drumul si am fixat-o cu privirea....OOO DOAMNE!CE AM FACUT?!?!
Am transformat-o in vampir,fara sa respect regulile!Acum sunt legat timp de 200 de ani,de fata asta pe care nu o cunosc!
Ochii fetei incercau sa evadeze din orbite,la fel ca si venele,care parca doreau sa ii strapunga pielea!
Am scos speriat mobilul si am format numarul Mayei!Nu raspundea!Am apelat din nou,in sfarsit a raspuns cu o voce infundata...
M:Alo!
D:Maya te rog iesi afara,sunt langa blocurile din dreptul ferestrei mele!
M:Drake e 4 dimineata!
D:Maya te rog!Am nevoie urgenta de tine!
M:Bine!Vin...
Cand am inchis telefonul,am observat ca tremuram din toate incheieturile!Eram speriat...poate chiar panicat!
M-am asezat in genunchi langa fata,avea fata acoperita de pletele-i brunete.
Am zarit-o pe Maya!Nu am mai asteptat sa ajunga langa mine,am alergat spre ea si am strans-o cu putere in brate.Cand i-am dat drumul parea destul de uimita...
M:Deci care e problema?
D:Cred ca am facut o mare greseala!
M:Ce ai mai facut de data asta?
D:Am....transformat o fata!
Parca se blocase,era atat de inexpresiva,de parca nu ar fost aici,parca ar fi fost o poza....Nu avea nici o reactie!Pur si simplu privea in gol...
Si-a infipt mana adanc in par,mi-a aruncat o privire acuzatoare si a intredeschis gura usor....vorbele parca refuzau sa ii paraseasca buzele!Intr-un final a reusit sa vorbeasca....
M:Unde e?
I-am indicat locul unde statea fata.
M:Trebuie sa o ducem in casa!
D:Si Lucius?Ce o sa zica?
M:Probabil o sa vrea sa te omoare,dar nu mai poti da timpul inapoi!
Am incunvintat incet din cap si am ridicat-o pe fata in brate.
D:Aseaza-te in spatele meu!
M:Esti sigur ca poti sa ne cari pe amandoua?
D:Da!
Oricum distanta era foarte mica!Am intrat pe geam si am intins-o pe fata pe patul meu.
M:Cat dureaza de obicei?
D:Intre 3 si 5 ore!
M:De cat timp ai muscat-o?
D:De vre-o 10 minute...
M:Atunci o sa dureze!
Eram atat de speriat de cea ce urma!Trebuia sa il infrunt pe Lucius!Asta nu era cel mai rau lucru,ci faptul ca eram legat de fata asta cel putin 200 de ani!Nici macar nu ii stiam numele!Am inceput sa ii cotrobai prin buzunare,in sperante ca voi gasi acte....ceva!
Am gasit un portofel,plin cu bani!Deci era bogata...am mai cotrobait putin,pana am dat de ceea ce cautam:Buletin!
Numele fetei era :Alexis Engel(inger),acum ca Maya i-a dat parul de pe fata,chiar puteam sa jur ca numele ii se potriveste perfect!
Fata avea o frumusete angelica. Poate ca nu a fost o greseala atat de mare....
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 7:45 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 9:30 pm

ooooooooo ce sweeeeeeet;x;x poate se indragosteste de ea si o uita pe Carla ;o3
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMar Ian 04, 2011 11:21 pm

Deci am stat cateva ore sa citesc tot ficu`...Il adoor:XX:
Next:>
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 EmptyMier Ian 05, 2011 6:01 am

ohh daa..a transformatt-oo:X
e bine ca a salvat-o de la moarte.
si daa..poate o uita pe carla asa:X
neexttt
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 12 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente