All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyMier Ian 05, 2011 10:37 am

Welcome Onyk! >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 50932< Next pt tine! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 89226


85.Am sarit speriat din pat!Cand naiba am adormit???Unde e Alexis???
MAYAAAA!
A aparut repede din baie,cu o privire furioasa...
M:Nu mai urla!
D:Unde e Alexis?
M:In cada,are convulsii!
D:Cat am dormit?
M:4 ore!As fi preferat putin ajutor,din moment ce e prima oara cand asist la o transformare! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 63219
D:4 ore?!?! Doamne da' lunga mai e transformarea asta!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 389485 Doamne?De cand crezi tu in Dumnezeu?
D:Nu cred!
I-am aruncat cea mai urata privire pe care o detineam in arsenal si am plecat in baie.
Alexis era in cada,se pare ca nu avea convulsii,poate se oprise-ra...
M-am asezat pe marginea cazii si am privit-o in ochii,aratau chiar mai rau decat as fi crezut!
Sclera candva alba era acum neagra in totalitate iar irisul si pupila se contopise-ra formand o pata rosie!
Am vrut sa ma ridic dar am simtit o pereche de unghii infipta adanc in mana mea,am icnit de durere.
Era destul de evident ca nu vroia sa plec de langa ea.Eram putin scarbit si speriat de privirea ei,dar stiam ca privind-o in ochi o voi linistii.... si chiar asa a fost...Ii mangaiam tandru mana si pastram contactul vizual.
Sclera devenise gri,pupila incepea sa se evidentieze usor iar irisul devenea usor-usor de un caprui cu nuante rosiatice.
Am luat-o in brate si am asezat-o pe pat,Maya ne privea plictisita de pe un fotoliu din coltul opus al camerei.
M-am asezat pe pat langa Alexis,ochii ei aratau destul de normal acum...
A murmurat incet:Hey,apoi a adormit.Transformarea era completa!
Am rasuflat usurat si am inceput sa ma gandesc la ce ii voi spune lui Lucius....
Orice i-as spune,tot rau va fii...
M:Daca vrei vorbesc eu cu Lucius.
D:Nu!Eu m-am bagat in asta!Nu pot sa te las pe tine sa te implici!
M:Cum vrei...Eu ma duc sa mai dorm...
D:Bine...
Brusc nu imi era somn,nu mai simteam absolut nimic...parca as fi plutit.
Imi simteam inima batand nebuneste....sunt mort...e doar o iluzie....
Ce urma sa fac?Alexis era a mea iar eu eram al ei....desi nu stiam nimic despre ea!
Speram sa nu fie la fel ca si Carla...dar stai!Pe Alexis nu o iubesc...si nici nu vreau sa o iubesc....
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyMier Ian 05, 2011 9:37 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyJoi Ian 06, 2011 1:58 am

next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyJoi Ian 06, 2011 6:08 am

nu vrea el s-o iubeasca ...dar,cine shtie? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 432988
poate asha reusheshte sa o uite pe carla
neext
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyJoi Ian 06, 2011 6:51 am

86.Imi simteam ochii greoi,m-am straduit destul de mult sa ii deschid,am reusit intr-un final.
Aveam o impresie ca totul fuse-se un vis,credeam ca ma voi trezi in avion...ca nimic nu s-a intamplat!
Dar nu...langa mine era intinsa Alexis,era chiar mai frumoasa decat observasem initial...
Dupa vre-o 5 minute am realizat ca aveam pe fata un zambet tamp....ce era cu mine?
I-am mangaiat usor obrajii,era rece....mult mai rece decat mine...Avea nevoie de sange!Cum puteam sa ii zic unei fete inocente ca e, ca trebuie sa omoare ca sa se hraneasca???
Sunt oameni care ar prefera sa moara decat sa ii omoare pe altii...
Nu puteam sa mi-o imaginez ca pe o tipa dura,cu sange rece...eram destul de convins ca ii era mila de toate fiintele...
Eu sunt un creator!E ca si cum as avea un copil!Nu sunt pregatit pentru asa ceva!E mult prea mult pentru mine!
Am realizat de odata ca Alexis ma privea.Se trezi-se si ma privea mai mult decat speriata!
Al:Unde sunt?
D:In camera mea!
Al:Tu m-ai salvat?
D:Eu te-am...omorat...
S-a incruntat putin si s-a ridicat incet din pat...
Al:Nu inteleg!
D:Esti....vampir!
A ridicat o spranceana si a inceput sa ma priveasca de pe care as fi nebun...
Al:Cred ca ai vazut prea multe filme!
D:Iti simti inima batand?
Am vazut cum i s-a intiparit groaza pe fata,parea ca asculta atenta ceva...ceva inexistent,inima ei nu batea acum si nici nu va mai bate vreodata...si era numai vina mea!As fi putut sa o duc la un spital,dar eu nu!A trebuit sa o transform!
Al:Ce mi-ai facut?!?!
Incepu-se sa planga,ma privea cu ura....
D:Doar asa puteam sa te salvez,altfel ai fi murit!
Al:Si te-ai gandit sa ma transform intr-o criminala?!?!
D:Imi pare rau...
Al:Iti pare rau!M-ai distrus si tot ce poti sa spui,e ca iti pare rau....
D:Iarta-ma....
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyJoi Ian 06, 2011 6:57 am

next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyJoi Ian 06, 2011 7:59 am

O.o ce dura e Alexis asta...next ;o3
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyVin Ian 07, 2011 6:46 am

Mersi>:d<
Next Normal:X
Sus In jos
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyVin Ian 07, 2011 7:42 am

baa e prea duraa:-s
next:x
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyVin Ian 07, 2011 11:05 am

87.[size=150]Maya's POV[/size]
Drake si tampeniile lui...In 5 ani eu am fost singura care a stiut toate porcariile pe care le-a facut,daca ar afla Lucius....
Nu puteam sa dorm,cum as fi putut sa dorm,cand stiam ce scandal urmeaza?
Am facut un dus rece,nici macar nu mi-am luat haine sau prosop...parca eram in transa...
Am iesit goala,apa picurand lent pe trupul meu....
Am inceput sa cotrobai prin sertare dupa un prosop!
M:Unde dracu sunt prosoapele alea?!?!
Am simtit 2 brate cuprinzandu-mi talia,un fior mi-a strabatut tot corpul,am inchis ochii si mi-am dat capul incet pe spate,asezandu-mil pe umarul lui...
A:Nu ai nevoie de nici un prosop!
Am suras incet,mai mult pentru mine....M-am intors incet spre el,ochii lui ca doua chihlimbare luceau in bezna asternuta in camera...
Mi-am coborat privirea asupra buzelor lui carnoase,ce implorau sa fie sarutate.Am zambit destul de retinut si le-am oferit buzelor lui ce isi doreau.Ma imbata cu dulceata lui,simteam cum ard toata de nerabdare,vroiam sa il simt din nou...
Tremuram la fiecare mangaiere,fiecare sarut....Aleks purta doar niste pantaloni larguti de trening si boxeri,am scapat de pantalonii lui,in timp ce el si-a infipt usor mana in parul meu si a inceput sa ma sarute cu pasiune.Limbile noastre parca se luptau,cumva intodeauna limba lui iesea mereu invingatoare...
M-a impins incet,sprijinindu-ma de perete...imi saruta tandru gatul,in timp ce imi mangaia usor gatul.Gemeam atat de incet,incat aveam impresia ca nu ma aude,dar stiam foarte bine ca ma auzea,stiam ca se excita si mai tare cand gemeam...
M-a tras de mana si m-a trantit incet pe pat,asezandu-se deasupra mea.Imi mangaia sanii,in timp ce ma privea cum imi ling lasciv buzele,de placere.
A inceput sa ma patrunda,la inceput incet,apoi intr-un ritm mai alert.
Inebuneam de placere!Gemeam cu putere,fara sa imi pese cine ma putea auzi.Nici macar nu ma mai interesa problema lui Drake!Acum conta doar momentul ce il traiam atunci!Era perfect,ma simteam iubita,nu mai conta absolut nimic!
Imi simteam corpul explodand!Am fost izbita de un amalgam de senzatii placute!
Un ultim gemat impartit de amandoi si totul se sfarsise....
S-a trantit epuizat langa mine si m-a sarutat pe frunte.Mi-am ridicat privrirea si i-am zambit.
A afisat un zambet molesit si apoi am asistat la unirea pleoapelor lui...
Mi-am asezat capul pe pieptul lui si am inchis si eu ochii.....
In mintea mea umblau tot felul de amintiri...prima oara cand l-am vazut,primul sarut,prima noapte de iubire!Imi simteam lacrimile siroind de pe obrajii mei pe pieptul lui,a tresarit incet,apoi si-a continuat somnul...
Ma bucuram ca nu s-a trezit.Nu vroiam sa cred ca sunt suparata sau nefericita...plangeam de uimire!Nu-mi venea sa cred cat sunt de implinita!
Mi-am sters lacrimile si am incercat din nou sa dorm...
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyVin Ian 07, 2011 11:28 am

=p~ it's so hot!
next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyVin Ian 07, 2011 11:12 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Zorcă Sebastian Stefan
Zorcă Sebastian Stefan
Super Postator

CapricornMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/01/2011Numarul mesajelor : 35Localizare : Craiova apoi Bocșa, iar acum AradJoburi/Distractii : Pian, vioaraStare de spirit : Calm.

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptySam Ian 08, 2011 3:46 am

Next`??
Un fic` cu vampiri Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 494856
Sus In jos
http://www.screamfortokiohotel.com
elenutza01th
elenutza01th
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/04/2010Numarul mesajelor : 7Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptySam Ian 08, 2011 5:50 am

Ooooo daaa,superr hotttt.:x
next.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptySam Ian 08, 2011 9:54 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 1:37 am

in sfarsit am terminat de citit
deci ii super ficu`
next:*
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 3:36 am

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 6:40 am

88.
Drake's POV
Stiam ca "Imi pare rau" sau "Iarta-ma" erau doar vorbe fara valoare,dar ce as fi putut sa ii zic?
Al:Ma dor incheieturile!
D:Trebuie sa bei de urgenta sange!Crede-ma,nu vrei sa stii cum o sa fie cand o sa inceapa sa te doara arterele!
Al:De ce sa ma doara?
D:Pentru ca esti seaca!Ai nevoie de sange!Momentan te dor capilarele si cateva vene micute,dar in curand durerea se va raspandi in toate venele!
Al:Incerci sa imi spui,ca trebuie sa ucid?!?!
D:Mai exista o alternativa....las-o balta!
Al:Ce alternativa????
D:As putea sa iti aduc eu niste sange,dar trebuie sa te obisnuiesti cu crimele....
Al:Eu nu omor pe nimeni!
D:Va fi mult mai usor daca iti alegi tu o victima!Cand lipsa de sange va fi prea mare,iti vei pierde controlul!Indiferent de ce spui acum,atunci vei fi in transa!Vei ucide orice!
Am auzit un murmurat scurt iar apoi si-a lasat privirea in pamant.Priveam picaturi cristaline atingand podeaua,m-am asezat langa ea pe pat si am inceput sa ii mangai usor spatele...
Si-a ridicat incet privirea,m-a privit pret de cateva secunde,apoi si-a infundat capul in pieptul meu,continuand sa planga...
Nu vroiam sa o oblig,dar era absolut necesar....
M-am desprins usor de ea si m-am ridicat in picioare.
D:Vino aici!
Mi-am deschis bratele si am indemnat-o sa ma cuprinda in brate.M-a imbratisat,agatandu-si mainile de gatul meu.
I-am ridicat picioarele in jurul bazinului meu,cuprinzadu-i coapsele...Am simtit o senzatie ciudata in tot corpul,dar am ignorat-o...
Al:Hmmm....ce faci?!?!
D:O sa zburam!
Al:Vampirii zboara????
D:Doar eu si fratele meu!
Al:Ai un frate?
D:Da...o sa ii cunosti tu pe toti,cand ne intoarcem...
Al:Sunt toti vampiri?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 750519 Da!
Al:Am emotii!
D:Mai bine ai avea emotii pentru prima ta crima!
Stiam ca am dat-o in bara!Tocmai cand era mai senina,a trebuit sa pomenesc din nou de crima....Sunt prost!Foarte prost!
89.Am mers intr-unul din locurile obisnuite pentru procurarea hranei,undeva printre blocuri,unde sunt doar putini oameni....
Al:Ce naiba cautam aici?!
D:O sa mancam!Intodeauna e mai usor sa omori genu' asta de oameni,pentru ca ei oricum nu prea merita sa traiasca!
Mi-a aruncat o privire glaciala!Era prea blanda!Mult prea blanda!
Al:Nu esti tu in masura sa hotarasti cine merita si cine nu merita sa traiasca!
D:Stiu...uite alegeti tu o victima!
A ramas muta de uimere!A incercat sa vorbeasca,dar era prea blocata!A inceput sa se uite in jur,a fixat cu privirea un barbat ce ameninta o femeie cu bataia.
D:Foarte buna alegerea!
Al:Daca zici tu...
D:Gandeste-te la biata femeie!O vei salva!
Al:Da....dar totusi voi comite o crima....
D:Crede-ma ca tuturor vampiriilor le-a fost greu sa omoare prima oara!
Al:Bine!Ma duc....
Si-a inclestat incet pumnii,a tras aer in piept...de fapt a mimat asta....inca nu era constienta ca nu mai poate respira....
A inceput sa mearga destul de sfios dar apoi mai increzator...
La 2 m de barbatul respectiv,acesta a privit-o intr-un mod care imi displacea total!
X:Ce vrei papusico?
A impietrit!Tremura din toate incheieturile in fata mizerabilului ala!
X:Vrei droguri?Imi pare rau,nu vand!Daca vrei poti sa iti ofer alte stari euforice.... :>
Imi simteam propiile unghi infigandu-se adanc in palma....poate ca mi-am inclestat prea tare pumnul....
Am ramas perpelex cand Alexis i-a sarit in brate barbatului!
X:Hopa pisi! :>
Il tinea strans in brate,tremurand destul de sacadat...
Am observat pupilele lui dilatandu-se,un urlet gatuit i-a parasit buzele...Tremuratul ei inceta-se!
Barbatul s-a zbatut in bratele ei timp de 2-3 minute,apoi ea pur si simplu i-a dat drumul,lasandu-l sa cada la pamant!
L-a privit apoi cu groaza si a izbucnit in plans!A alergat speriata spre mine si mi-a sarit direct in brate!
I-am mangaiat incet crestetul capului cu scopul de a o linistii!Elibera suspine in timp ce lacrimile ii siroiau in valuri pe obraji.
I-am ridicat incet picioarele si am zburat repede spre casa!
Era 12 la pranz,probabil se trezisera cu totii....speram ca nu!
Inca eram ingrozit de discutia ce urma sa o am cu Lucius!Imi e frica de imensul scandal ce se va declansa in curand!
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 6:49 am

sunt curioasa ce reactzie va avea lucius cand va afla Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 571882
next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 8:11 am

ooo next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyDum Ian 09, 2011 10:38 pm

"Sunt prost!Foarte prost!" Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 750519 saracu'!
next ;x;x
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 2:05 am

next:X:x
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 3:57 am

90.Am intrat pe geam si am trimis-o pe Alexis sa isi faca un dus,sa isi revina....
M-am schimbat repede si am coborat jos.Maya era tolanita pe canapea,avea un zambet imens pe fata...
D:Ce e cu tine?
M:Cu mine?Nimic!
D:De ce zambesti atat de mult?!
M:Nu am voie sa zambesc?
D:Ba d...
L:Buna dimineata!
Am inghetat!Parca as fi avut un nod in gat!Nici macar nu stiam cum sa ii spun!
M:Hey!Neata!
L:Drake!Ai amutit?
D:Lucius vreau sa vorbim ceva urgent!
S-a incruntat ai strambat putin din nas,apoi mi-a aratat usa biroului lui.Fara sa scoata un sunet a inceput sa goneasca spre birou.Am primit o privire incurajatoare din partea Mayei si l-am urmat...
Parea destul de crispat si nervos...oare pentru ca de fiecare data cand am sustinut ca am ceva important de spus,era ceva extrem de grav?Nu cred....
L:Deci...ce vrei sa vorbim?
D:Pai...eu....
L:Ce ai mai facut?
D:Am....transformat o fata!
Am privit toate starile traversate de el :uimire,groaza si evident furie...
Fata era schimonosita de furie,in toata camera plutea maraitul lui infundat....poate vroia sa ma omoare....
L:DE CE DRACU NU POTI SA STAI POTOLIT?
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyLun Ian 10, 2011 8:36 am

saracu drake Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 916633
next
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 EmptyMar Ian 11, 2011 7:34 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 750519Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 750519
Next:x
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 13 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 13 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente