All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyMar Ian 11, 2011 8:34 am

a vrut s baiatu' sa faca un bine ;o3
next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyMar Ian 11, 2011 7:29 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
LaDy PoP-RoCk
LaDy PoP-RoCk
Super Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/11/2009Numarul mesajelor : 55Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyDum Mar 06, 2011 10:15 pm

next bitte Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 471606
Sus In jos
LaDy PoP-RoCk
LaDy PoP-RoCk
Super Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/11/2009Numarul mesajelor : 55Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyLun Mar 14, 2011 8:24 pm

te rog frumos pune nextul astept din ianuarie sa il tot pui si nik Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 676994




NEXT PLSSS!!!!!!!!!






next next next next next next next next next next next next next next next next next next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyJoi Ian 12, 2012 9:22 am

Stiu ca am lipsit foarte mult, asa ca ma simt datoare sa intreb, daca mai doreste cineva sa continui ficul?
Sus In jos
ageha
ageha
User Neactiv

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 12/02/2012Numarul mesajelor : 2Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyDum Feb 12, 2012 6:42 am

termina-l te rog frumos >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 50932< ... sunt curioasa ce se mai intampla Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 432988
Sus In jos
ageha
ageha
User Neactiv

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 12/02/2012Numarul mesajelor : 2Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyLun Feb 13, 2012 2:49 am

continua-l te rog frumos<3.... mai sunt cititoare care te asteapta Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 750519
Sus In jos
LaDy PoP-RoCk
LaDy PoP-RoCk
Super Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/11/2009Numarul mesajelor : 55Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyMier Feb 15, 2012 8:06 pm

Da normal ca as vrea sa pui continarea de la fic (:
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyJoi Feb 16, 2012 10:46 pm

Nexttt Carmeen!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptySam Feb 18, 2012 12:47 am

Aveti nevoie de ajutor?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptySam Feb 25, 2012 2:18 am

91.L:DE SUTE DE ANI,TU ESTI SINGURU' CARE IMI DISTRUGE LINISTEA!
D:Te rog nu mai urla!Nu poti sa vorbesti si tu cu un ton normal?!
L:CU UNU CA TINE?!?!IMPOSIBIL!
D:Stiu foarte bine ca am gresit,dar nu mai am ce sa fac!Nu am cum sa dau timpul inapoi!
L:Te crezi suficient de matur incat sa fi creator?!
D:Nu,dar ma descurc eu!
O singura lovitura din pumn a fost de ajuns ca biroul sa se sfarame...Incepeam sa ma tem pentru existenta mea....
D:Calmeaza-te!
L:SA MA CALMEZ?!?!STII CE PATESC CEI CE FAC PORCARIA PE CARE AI FACUT-O TU?
Stiam foarte bine...MUREAU!Erau adusi la conducatorul vampirilor...Lucius...si erau ucisi,ei impreuna cu creatiile lor!
D:Ai de gand sa ma omori?
L:ASTA AR TREBUI SA FAC!
D:Dar nu o vei face!
L:DE CE NU AS FACE-O?
Am simtit cum incep sa ma fastacesc!De ce nu ar fi facut-o?Nu exista nici un motiv!Eram un vampir care incalca-se regulile!Putea sa faca ce vrea,doar era conducatorul...
D:Pentru ca sunt fiul tau!
L:CAND AI FACUT TAMPENIA ASTA,TE-AI GANDIT CA SUNT TATAL TAU?!
D:Nu....
L:ASA CREDEAM SI EU!
D:Imi pare rau....
L:Ma tem ca parerea ta de rau nu valoreaza nimic!Fata trebuie sa moara!
Am ramas nemiscat...simteam cum furia preia controlul asupra mea!Cum sa moara?!?!Asta ar fi rezolvat problemele,dar nu puteam permite sa se intample ceva cu Alexis!
Era....creatia mea!O parte din mine!
D:NU O SA TE ATINGI DE EA!
L:TU IMI DAI MIE ORDINE?
D:POTI SA CREZI CE VREI!NU-MI PASA!O SA TRAIASCA SI PUNCT!
L:Eu iau deciziile aici!
D:NU-MI PASA!!!
Expresia lui s-a schimbat,parea destul de uimit,dar in acelasi timp si scarbit...
L:O sa votam!Te vom trata ca pe un vampir oarecare!
CONSILIUL!Uitasem de asta!Familia regala forma consiliul!Aveam o speranta!Maya va vota in favoarea mea...dar nu stiam ce vor face Ella si Aleks...
A iesit val-vartej din birou,trantind usa cu atat de multa putere incat aproape tasnii din balamale!
L-am urmat...era atat de agitat!Tremuram din toate incheieturile si aveam o privire piezisa...
Am ajuns in sufragerie,unde Maya si Aleks se sarutau de zor!I-am ignorat...nu era cel mai potrivit moment sa fiu invidios!Ella se uita de atenta la ploaia de afara...
L:Vreau sa vorbim!
In secunda urmatoarele toti 3 aveau privirile atintite spre mine si Lucius.Maya incerca sa imi zambeasca incurajator...nu prea ma ajuta acum....
E:Despre ce?
L:Iubitul meu fiu,aici de fata a incalcat regulile!
Ella s-a incruntat si mi-a aruncat o privire furioasa....parea foarte curioasa de tampenia pe care am facut-o....
E:Care dintre reguli?
L:A transformat un om in vampir!Fara nici un test si mai ales fara permisiunea mea!
Ella a ramas socata cateva momente iar apoi dezmeticindu-se am putut sa observ ca nu a avut reactia la care ma asteptam...
Nu parea sa ma acuze sau sa fie furioasa pe mine....parea mai mult sa ma compatimeasca!
L:O sa votam daca fata va murii sau nu!
I-am observat expresia lui Aleks....era absolut socat!Nici el nu parea furios,dar asta nu insemna ca va vota in favoarea existentei lui Alexis!
L:Asa cum deja se poate vedea exista cate un vot pentru ambele variante!Eu impotriva si nem....Drake pentru!Astept voturile voastre!
Maya:Eu votez pentru!
L:Prea bine!
A scrasnit putin din dinti dar totusi trebuia sa trateze situatia democratic....doar asa hotara-se!
E:Eu votez impotriva!
Un zambet triumfator s-a asternut pe fata lui Lucius,in timp ce Ella si-a plecat incet privirea evitand un posibil contact vizual cu mine!
Erau 2 voturi pentru:Eu si Maya,si 2 impotriva:Lucius si Ella,ultima speranta statea in votul lui Aleks,care parea foarte indecis!
A:Eu votez......
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyDum Feb 26, 2012 5:16 am

Waiii!Next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 89226
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyMier Feb 29, 2012 8:54 am

in sfarsit s-a intors tipa asta faina..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptySam Mar 03, 2012 12:52 am

92.A:Eu votez......pentru!
Ma simteam ca un animal prins in cusca,care dupa mai multe incercari dureroase a reusit in sfarsit sa se elibereze!
Un zambet tamp si destul de larg a preluat controlul asupra fetei mele!
Lucius i-a aruncat o privire ucigasa lui Aleks si apoi a parasit val-vartej camera...
Am stat nemiscat cateva momente iar apoi,mai mult impulsiv mi-am strans fratele in brate!
A inceput sa rada si mi-a raspuns la imbratisare,imbratisare la care s-a alaturat si Maya.
E:Drake...
M-am indepartat incet de amorezi si am fixat-o cu privirea pe Ella...
E:Vreau sa stii ca am votat impotriva doar pentru a evita o cearta cu Lucius!
Un zambet strengar s-a asternut pe fata ei!Am inceput sa rad ca un nebun si am ridicat-o in brate!
A:Vreau sa o cunosc si eu pe fata asta!
D:Imediat!Stati aici!
Le-am intors spatele si am zbughit-o pe scari!
Am intrat in camera si am gasit-o pe Alexis uitandu-se pe fereastra...
D:Esti pregatita sa te prezint familiei?
S-a intors cu fata spre mine,avea o privire destul de speriata!Mi-am adus aminte de strigatele mele si a le lui Lucius si de biroul spart....
D:Nu-ti face griji!Totul va fi bine!
Al:Promiti?
D:Jur!
Mi-a zambit si mi-a dezmierdat lin obrazul cu buzele ei delicate...
I-am facut semn sa ma urmeze si am parasit impreuna camera.Am coborat incet scarile,ea in urma mea,probabil observand privirile curioase.....
M-a strans incet de mana si mi-a soptit:"Ea mi-se pare cunoscuta!" indicand spre Maya.
D:Ea este Maya!Ea te-a ajutat atunci cand te transformai!
A zambit sfioasa si a vrut sa ii stranga mana Mayei,dar aceasta a surprins-o imbratisand-o din plin.
M:Hey sunt incantata!
"De asemenea!" vorbea pe un ton atat de stins,incat aproape imi provoca amuzament teama ei de vampiri!Nu stiam de ce nu intelege ca si ea e un vampir,deci teama ei e neintemeiata!
D:Iar el este fratele meu Aleks!
L-a studiat din cap pana in picioare,de data asta afisand un zambet....mai putin sfios!Asta ma cam infuria!
Al:Incantata! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 432988
A:De asemenea!
Aleks parea destul de incurcat de situatie iar Maya trata totul cu o urma de amuzament!
D:Iar aceasta este mama mea vitrega Ella!
Si-au zambit reciproc si si-au strans mainile!
Totul mergea bine...sau cel putin asa parea....
_______________________________________________________________________________
Ps: Nu mai tin minte , am pus poza cu Alexis?
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyDum Mar 11, 2012 7:12 am

awww <3 ma bucur atat de mult ca ai postat continuarea >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 50932< ; a meritat asteptarea:X iti ador ficul,pls neeeext Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 820988)
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptyDum Mar 11, 2012 7:30 am

si nu,nu ai pus poza cu Alexis Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 750519
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 EmptySam Mar 24, 2012 6:00 am

93.
Lucius's POV
Ma simteam sfidat...calcat in picioare!
Eu... conducatorul vampirilor,eram ignorat de propia-mi familie!
Imi simteam veninul executand un dans nebunesc in venele-mi ce brusc pareau mult prea neincapatoare...
Poate ar fi trebuit sa o omor direct pe fata...poate trebuia sa il omor si pe Drake...
Le auzeam surasurile sfidatoare din camera alaturata.Brusc simteam o nevoie acuta de a imi macelarii familia!
Eram sigur ca Ella a votat impotriva doar de ochii mei...acum statea acolo razand cu ei...
Eram atat de furios incat imi simteam toatele vasele sanguine pe punctul de a pocnii!
Nici nu am realizat ca aveam mainile pline de sange...Scrijelisem peretii cu unghile,ranindu-ma...
Vederea sangelui pe mainile mele m-a infuriat si mai tare!
Am inceput sa devastez intreaga camera,am daramat toata biblioteca,azvarlind cartii in toate directiile!
Un singur pumn si intreaga fereastea s-a tranformat in mici particule sticloase...
Mainile mele erau distruse,stiam ca va dura mult pana ma voi vindeca,dar chiar nu imi pasa....
Usa a fost trantita de perete si in prag era Aleks cu o privire ingrozita...
A:Ce dracu e cu toata zarva asta?!?!
L:IESI!
Un racnet mi-a parasit gatlejul,simtind cum toate simturile ma indemnau sa ii iau viata propiului meu fiu!
Nu a scos nici un cuvant,a iesit din birou trantind usa...
Dintr-o singura miscare usa a parasit balamalele,toti ma priveau speriati dar fata aceea era absolut ingrozita!Ii tremura intreg trupul si ii se iveau lacrimi in coltul ochilor...
Ma simteam satisfacut!Trebuia sa se teama de mine!Din cauza ei am fost sfidat de familia mea....

94.
Aleks's POV
Lucius ne-a privit cu scarba pe toti si a iesit ca un uragan pe usa,demontand-o cu totul!
Cateva suspine au parasit trupul Ellei si o lacrima i s-a prelins pe obraz...
A:Ma duc dupa el...
Am putut citii speranta si liniste in privirea Ellei,la auzul vorbelor mele!
D:Aleks,nu te duce!E prea furios!
A:Tocmai!Nu vreau sa faca vre-o prostie!
Am simtit-o pe Maya agatandu-se cu putere de mine,incercand sa ma tina langa ea.Am incercat sa ma smulg din mainile ei cat mai putin brutal si am luat-o la fuga,in speranta ca il voi prinde din urma pe reclarcitrantul meu tata!
Nu il zaream nicaieri,asa ca am decis sa "decolez"...
A fost de ajuns sa ma ridic putin in aer,in cateva secunde l-am vazut pe Lucius in inima padurii,hranindu-se dintr-un cuplu ce se parea ca planui-se o noapte salbatica in padure....
Am aterizat chiar in fata lui.A trantit cu putere cadavrul secatuit la pamant si a afisat un zambet sangeros!
L:De ce dracu ai venit dupa mine?
A:Ca sa te intorci acasa!Ella e speriata!
Un raset i-a zguduit pieptul lipsit de bataile inimii.Si-a strans usor pumnii si mi-a aruncat o privire plina de dispret.
Un zambet triumfator a luat control asupra expresiei lui faciale...
O nu!Stiam ce insemna asta!Isi va utiliza talentul lui asupra mea!
Talentul lui era unul dintre cele mai periculoase!
Era un proces lent si extrem de dureros!Prin talentul lui iti crea iluzia ca oasele iti pocnesc!Iti simteai organele injughiate...pe scurt era iluzia distrugerii totale a corpului...
_____________________________________________________________________________________
Alexis: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Tumblr_lqjz2wot031r1ycovo1_500
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 14 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente