All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 23, 2010 3:19 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 916633 stiam eu! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 916633
e gelos baiatu' :>
acum tre sa apara si Carla, deci..next next next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 23, 2010 6:05 am

Ahh baga next :>.
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 23, 2010 7:57 am

71.Eu si Aleks am uitat ca nu suntem in dormitorul nostru,si am luat controlul asupra canapelei din living...
Stateam tolaniti pe canapea acoperindu-ne reciproc chipurile cu saruturile,am simtit o vibratie puternica pe picior,am crezut ca e o senzatie provocata de saruturile lui,dar era mult prea puternica...
A:Hmm...Maya
M:Da...
A:Cred ca iti vibreaza telefonul....
Telefonul!Cum de nu m-am gandit la el?
Am ridicat incet clapeta,mare mi-a fost mirare sa vad numele aparut pe ecran: "Carla"
M:Alo?
C:Maya!Trebuie sa vii urgent!
M:Ce e?Ce s-a intamplat?
C:Vreau sa discut ceva cu tine!
M:Nu putem sa discutam acasa?
C:Nu!Fa-mi bagajele!
M:Carla ai luat-o razna?Unde pleci?
C:O sa iti spun!Adu-mi bagajele!
M:Unde esti?
C:Sunt la Rex Club!
M:Bine,vin imediat!
A:Cine era?
M:Carla...
A:Si unde trebuie sa te duci?
M:In Rex club!Vi cu mine?
A:Nu pot...ia-l pe Drake!
M:De ce nu poti?
A:Tot treburi de ale lui Lucius 8-)
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 39213 Lasa ca discut eu cu el!
A:Ce imi place cand esti dura! :>
M-a asaltat din nou cu cateva pupicuri si apoi si-a luat la revedere si a plecat...
Am urcat scarile,m-am indreptat spre camera lui Drake si am ciocanit...
D:Carla intra!
M:Surpriza!
D:Maya!Ce e cu tine aici?
M:Carla m-a sunat si a zis sa ii duc bagajele!
D:CE?Unde pleaca?
M:Nu stiu...
D:Vin cu tine!
M:Luam un taxi!
D Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 806609 ai inebunit femeie?
M:De ce? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 389485
D:Nu m-am mai hranit de o saptamana!
M:Da...nici eu!Dar ce facem cu bagajele?Cat de mult pot sa cari?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 750519 Nu-ti face griji!Pot sa zbor cu tine si cu bagajele lejer!
M:Daca tu zici!Gigi muschi!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 750519 Sunt o forta!
M:Daa!O forta a naturii!
Zborul a fost facut in liniste,in fata la Rex Club statea Carla...parea destul de agitata!M-a privit cu putin furie si apoi a afisat o dragoste dezbustator de falsa pentru Drake...
L-a tras usor de umerii imensului hanorac si l-a sarutat pofticios.
D:Unde pleci?
C:Despre asta vreau sa vorbim...
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 23, 2010 8:14 am

unde pleaca? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 571882
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 23, 2010 9:22 am

acum ce mai vrea sa faca?
next
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyVin Dec 24, 2010 7:05 am

BAGA NEXT :-L
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyVin Dec 24, 2010 7:40 am

72.C:Drake eu...
D:Carla ce e cu tine?Lipsesti noaptea de acasa,te gasesc intr-un club si acum vrei sa pleci?!?!
C:Drake eu nu mai pot!Vreau sa ma intorc inapoi in Spania!
M: CEEE?Ai inebunit?
C:Maya eu nu sunt fericita aici!Am crezut ca ma razbun,dar tot ce obtin e suferinta!
M:Carla nu poti sa pleci!
C:Tocmai asta e...pot!Te iubesc pe tine si pe Ella si va sunt recunoscatoare ca nu m-ati lasat sa mor de cancer,dar eu nu sunt facuta sa traiesc ca voi...am vrut de mult sa plec dar stii bine ca pana la 200 de ani nu este permis sa imi parasesc creatoarea...acum e momentul!Va las sa traiti fericiti!
Am simtit ca m-a lovit ceva in moalele capului!Simteam ca totul se darama in jurul meu,imaginea Carlei a fost inlocuita cu cerul si apoi cu ceva ce parea a fi un abis...era doar intuneric si imi simteam urechile vajaind,ceva imi uda fata...
Am deschis ochii si am vazut ca eram in bratele lui Drake,care plangea...
Zburam cu o viteza imensa spre castel.A observat ca m-am trezit din...nu stiu exact din ce,mi-a aruncat un zambet,cu care era vizibil ca acopera durere...
M:Drake stai!
Ma ignora...vroiam sa stiu ce s-a intamplat!De ce nu mai suntem la club si unde e....CARLA!
M:Drake unde e Carla?
Suvoaiele de lacrimi deveneau si mai intense,nici macar nu m-a privit...
M:Drake te rog!
Zaream castelul asa ca am tacut,stiam ca imi va raspunde cand vom ajunge.
Am crezut ce ne vom opri in fata castelului,dar el zbura la o inaltime mult mai mare.
In mod neasteptat am aterizat direct in patul lui...
M:Drake ce s-a intamplat?
D:Ai lesinat...
M:Stii bine ca nu la asta ma refer!
D:A....plecat
A izbucnit intr-un plans incontrolabil,cazand in genunchi,se sprijinea cu capul pe genunchi mei.I-am mangait usor crestetul si am inceput sa plang impreuna cu el...
S-a ridicat incet in picioare si s-a dus la fereastra...imi amintea de Carla,atunci cand el a ranit-o...
D:E numai vina mea!Daca eu nu o faceam sa sufere,ar fi ramas!
M:Drake nu te invinovati!
D:Daca eu nu o cunosteam,voi 3 ati fi trait fericite!
M:Drake ai auzit-o cu urechile tale!Isi dorea de mult sa plece!
D:Din cauza mea pleaca cu amintri dureroase!
M:Drake ce a fost a fost!
D:De ce esti asa buna cu mine?
M:Pentru ca stiu ca nu esti un baiat rau!
D:Ba da!Sunt!
M:Nu,nu esti!Uite ce e,te poti baza pe mine!Pentru orice!
D:Dormi cu mine?
M:Desigur...
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyVin Dec 24, 2010 10:51 am

doar un cuvant : WOW

Am pierdut cateva nexturi ptk ma enervasem p drinni k schimbase culoarea si numele forumului .... akm e urat .... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 63219 ma rog .....


DEE CEEE ? Ce are carla ? Si dc maya doarme cu drake ? :-s

Nexxxxxt
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyVin Dec 24, 2010 11:16 pm

nu pot sa cred ca a plecat Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 676994 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 676994 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 676994
next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptySam Dec 25, 2010 1:21 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 63219 ce pnm are fata asta in cap? zanganele?
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptySam Dec 25, 2010 7:38 am

73.M:Il sun pe Aleks...
D:De ce?
M:Ca sa ii spun ca dorm cu tine!
D:Nu!O sa iti ceara explicatii si eu nu mai suport sa aud inca o data ce s-a intamplat!
M:Atunci ies din camera...
D:NU!Nu ma lasa singur...te rog!
Cum as fi putut sa il refuz?
M:Si eu in ce dorm?
D:Hmm ia un tricou de la mine!
Am luat un tricou negru de la el,evident era imens!M-am schimbat,stiind ca nu se va intoarce sa arunce vreo privire fugitiva...nu era momentul...
M:Hai vino sa dormi!
S-a intors cu fata la mine,privirea lui era atat de rece,pe obraji inca mai erau urmele lacrimilor uscate,s-a asezat pe marginea patului....
D:De ce m-ai iertat?
M:De ce nu te-as fi iertat?
D:Pentru ca am fost un nemernic!
M:Nu exagera!Ai avut o iesire!Te-ai regresat imediat!
D:Dar cu iesirea mea am distrus-o pe Carla
M:Drake din cate observ eu,tu esti mult mai distrus decat ea!
D:O iubesc!Eu iubesc!Niciodata nu am crezut ca o sa iubesc pe cineva,si acum cand iubesc...ce se intampla?!?!SUNT DISTRUS!
M:Drake imi pare atat de rau!Poate ca asa e mai bine!
D:E mai bine?De ce dracu e mai bine? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 63219
M:Pentru ca daca ai mai fi fost cu ea,te-ar fi facut sa suferi!Acum ai o ocazia sa o uiti!Sa fi fericit alaturi de altcineva!
D:Altcineva?Crezi ca voi mai putea iubi vreodata?Eu nu cred!
M:Drake normal ca o sa mai iubesti!Mai ai de trait cam...hmmm sa ma gandesc...O ETERNITATE!
D:Stii bine ca as putea sa mor chiar maine!
M:Nu ma enerva!
A afisat un zambet dureros,si-a dat tricol jos si s-a trantit in pat.Eram pierduta prin ganduri,holbandu-ma la tavan,cand m-am simtit trasa de mana lui,m-a asezat cu capul direct pe pieptul lui si a inceput sa imi mangaie usor crestetul,l-am strans in brate si am incercat sa adorm...
**
"Maya"
Cineva imi soptea numele si tot acelasi cineva imi mangaia usor spatele...
D:Maya te rog trezeste-te!
M:Nu!!!Mi-e somn!
Nici macar nu ma oboseam sa deschid ochii in timp ce vorbeam cu el,am vrut sa il strang in brate,dar nu era in pat,ci langa el.M-am intors pe partea cealalta si cu o lene imensa am deschis incet ochii...
M:Iarasi plangi?
D:Maya e vorba...
M:Las-o pe Carla!Nu poti sa plangi intruna pentru ea!
D:Maya nu ma mai intrerupe!
M:Bine...vorbeste 8-)
D:E vorba de Aleks!
Ma simteam calcata in picioare de o turma de elefanti,simteam cum incet,incet eram zdrobita.Am simtit un val de lacrimi inundandu-mi fata...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptySam Dec 25, 2010 9:03 am

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptySam Dec 25, 2010 10:31 am

Uii, next :o3
Alecs Moare iee Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 916633
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptySam Dec 25, 2010 11:07 pm

ce-i cu Aleks?-_-
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyDum Dec 26, 2010 1:44 am

74.D:Maya linisteste-te!MAYA!
Incepusem sa tremur incet si apoi din ce in ce mai rapid,mainile lui Drake erau pline de sange,ceea ce ma ingrozea si mai tare!
M:UNDE E ALEKS?
D:E in dormitorul vostru....
Nu am mai asteptat nici o explicatie,m-am ridicat si am alergat repede spre dormitor,imaginea din fata ochilor mi-a inmuiat genunchii.Aleks era asezat pe pat,era plin de sange si avea convulsii.
Simteam ca ma prabusesc dar trebuia sa fiu puternica,nu eu eram cea ranita ci el!
M:Drake ce s-a intamplat?
D:A fost pentru Lucius si ... s-au luptat si...era la mijloc si...
M:DRAKE!Da-mi un raspuns coerent!
Era la fel de ingrijorat ca si mine,era mai palid decat de obicei iar glasul ii tremura.
D:Lucius vroia sa petreaca cat mai mult timp cu Ella si cum pe mine ma considera iresponsabil,l-a trimis pe Aleks sa rezolve toate problemele,aseara a fost in Dijon,pentru ca era o cearta intre 2 gasti de vampiri.Nu prea l-au bagat in seama si au inceput sa se lupte,cum era in mijlocul lor a fost din greseala atacat...
Cu fiecare cuvant pe care l-a spus intensitatea lacrimilor lui crestea simtitor.
M:L-au muscat?
D:Da...
M:Pai o sa dureze cateva zile pana o sa ii se inchida ranile.
D:Maya...
M:Ce ?
D:Aleks are foarte mult venin "injectat" in corp....
M:Adica....moare?!?!
D:Da...trebuie sa ii sugem veninul,dar e prea mult!
M:Cum adica e prea mult?!?!
D:Adica daca tu il sugi pe tot,atunci situatia lui se transfera la tine!
M:Sug eu o parte si dupa aia tu!
D:Hai ca incep eu!
M:Bine...
Drake i-a imobilizat bratele lui Aleks,iar apoi si a infipt coltii in incheitura lui,gemetele de durere a le lui Aleks imi strapungeau inima!Dupa 5 minute Drake s-a oprit,parea destul de ametit,s-a intins in pat langa Aleks.
M:Esti bine?
D:Da...sunt doar putin ametit.
M:Lucius unde e?
D:El si Ella eu plecat sa pedepseasca gastile! 8-)
M:Poate trebuia sa ii pedepseasca inainte! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 63219
D:Da...
M:Cate minute ?
D:Tot vreo 5.
M:Ok!
I-am zambit dureros lui Aleks si apoi mi-am infipt coltii in acelasi loc ca si Drake,tot corpul lui Aleks vibra,a inceput sa urle de durere,lacrimile imi siroiau in voie,vroiam sa ma opresc,dar stiam ca nu trebuia.Dupa cele mai lungi 5 minute ale vietii mele,in sfarsit m-am "dezlipit" de incheietura lui.
D:Gata...o sa isi revina intr-o ora!
M:Bine!Dute si odihneste-te,stau cu el!
D:Bine,ma intorc repede!
M:Ok!Hai dute!
L-am privit...isi lasa-se incet capul pe spate,tremura usor,i-am luat mana in mana mea si am inceput sa ii sarut incheietura pe care i-o ranisem.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyDum Dec 26, 2010 2:16 am

saracu aleks Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 596966
neeext
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyDum Dec 26, 2010 10:17 am

saracu';(
da cu Carla ce e totusi??
next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyLun Dec 27, 2010 10:01 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyLun Dec 27, 2010 11:23 pm

75.D:Cum se simte?
M:Inca nu si-a revenit...
D:Nu mai dureaza mult!
Mi-am plecat incet privirea si am permis lacrimilor sa siroiasca,nu-mi placea sa il vad asa...
Aleks a inceput sa tuseasca destul de violent,si-a arcuit putin spatele,urland...
M:Ce s-a intamplat?
D:Nu stiu!
M:Ai zis ca o sa isi revina!
D:Asa trebuia...
Ce vroia sa zica?Ce se intampla cu Aleks?
A inceput sa tremure cu putere,ochii i se inroseau si urlete ii scapau printre buze!
M:Trebuie sa facem ceva!Ce se intampla?
D:Cred ca a mai ramas ceva venin!
Nu am mai asteptat nici un cuvant,mi-am infipt din nou coltii in incheietura lui si am supt cu putere,ma simteam cu totul ametita,imi era atat de teama sa nu lesin,nu pentru ca eu as conta,ci pentru ca imi era frica de ce ar patii Aleks daca veninul ar ramane...
Incercam sa fiu puternica dar ma simteam invaluita de un val racoritor,imi simteam ochii devenind din ce in ce mai impaienjeniti...
Am simtit cum totul se intuneca in jurul meu...
**
Am deschis ochii si imaginea din ochii mei era...tavanul,am simtit o mana ce o tinea pe a mea.Dragul de Drake era ingrijorat pentru mine...am vrut sa il privesc,dar marea mi-a fost uimirea cand am vazut ca cel care ma tinea de mana nu era Drake ci ALEKS!
Parea sa se simta bine,arata la fel ca intodeauna,singura diferenta era ca era mult mai palid decat de obicei...
A:Maya!Esti bine?
M:Eu?!?!Tu esti bine?
A:Da!Eram ingrijorat pentru ca eu mi-am revenit si cand am intrebat de tine,am aflat ca esti inconstienta!
Am sarit imediat la gatul lui si am inceput sa il sarut cu pasiune,ma temusem atat de mult ca il voi pierde,incat incerca sa profit cat mai mult de el!
Am simtit cum isi strange cu putere mainile...
M:Te doare ceva?
A:Am niste rani la coaste...
M:Trebuia sa refuzi!Lucius putea sa isi rezolve si singur problemele!
A:L-am refuzat,dar a insistat!
M:Aleks te rog sa nu imi mai faci niciodata asa ceva!
A:Maya gata,uita tot!
76.A:Unde e Carla?
M:A plecat...in Spania!
A:DEFINITIV?
M:Da...
A:Dar ce s-a intamplat?
M:Nu stiu...ea zice ca vroia sa plece de mult!
A:Maya imi pare rau,stiu ca tii la ea dar e o nenorocita! Il face pe Drake sa sufere,o face pe Ella sa sufere si te face si pe tine sa suferi!Nu merita sa o iubiti atat de mult!
M:Aleks poate ai dreptate,dar asta nu inseamna ca pot sa nu o mai iubesc asa de odata!
Nu mi-a raspuns in nici un fel.A inceput sa zambeasca,nu intelegeam ce era atata de amuzant?!?!
M:Cumva razi de mine? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 389485
A: Nu!
M:Atunci ce tot zambesti asa?
A:Esti frumoasa!
Nu am apucat sa ii multumesc pentru compliment,buzele mele au fost imediat acoperite de a le lui,ii simteam limba unduidu-se bland,simteam fiori in tot corpul.
Ii simteam miscarile greoaie,stiam ca era obosit...De abia tragea de hainele mele,i-am zambit incet si i-am dat un sarut lung pe buze,ii vedeam pleoapele unindu-se,in cateva secunde deja cazuse intr-un somn profund.
M-am indreptat spre dormitorul lui Drake,dar in dreptul scarilor l-am vazut pe Lucius,am simtit cum furia ma cuprinde,imi vinea sa sar la el si sa il omor!
L:Buna seara!
M:BUNA?!?!Ai idee cat am fost de ingrijorata pentru Aleks?
L:Maya nu am de gand sa dicut problemele mele cu tine!
M:Nu-mi pasa de problemele tale!Imi pasa doar de Aleks!
L:Maya noapte buna!
M:Ooo nu!Doar nu crezi ca scapi asa?!?!O sa vorbesti cu mine imediat!Am inteles ca o iubesti pe Ella si vrei sa petreci cat mai mult timp cu ea,dar Aleks nu e obligat sa iti rezolve tie problemele!
Poti sa angajezi oameni pentru asta!
L:Uite ce e,nu o sa accept sa imi faca o copila morala!
M:Adica esti atat de orgolios incat il lasi pe fiul tau sa moara?!?!
L:Nu-ti face tu griji,ca o sa angajez eu oameni!
Mi-a intors spatele si a plecat val-vartej spre dormitorul lui.Stiam ca nu o facea din rautate,dar pur si simplu era orgolios.Nu mai avuse niciodata parte de un critic.
Eram doar furioasa,nu puteam sa fiu suparata pe el,desi nu trecu-se mult timp de cand il cunosteam,totusi imi era drag.
Nu am deviat de la planul initial si pana la urma am ajuns in dormitorul lui Drake.
M:Esti bine?
D:Da...sunt obosit!
M:Ok,te las sa dormi,vroiam doar sa vad daca esti bine!
D:Noapte buna!
M:Noapte buna...
Stiam ca nu ii placea sa stea singur,dar nu puteam sa il las pe Aleks singur si la urma urmei Aleks era iubitul meu...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyLun Dec 27, 2010 11:38 pm

taree
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyMar Dec 28, 2010 2:30 am

ce bine ca s-a trezit;x;x
next;o3
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyMar Dec 28, 2010 3:50 am

next``
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyMier Dec 29, 2010 3:11 am

bine ca sunt teferi amandoi Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 129431
next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyMier Dec 29, 2010 5:15 am

Deci bagi curand next?>
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 EmptyJoi Dec 30, 2010 12:47 am

77.
Drake's POV
M-am trezit lipsit de vlaga,ei bine nu m-am trezit in mod exact,pentru ca nu prea am dormit.
Ma tot gandesc de ce mi-am complicat eu existenta cu iubire!Dintodeauna am stiut ca iubirea era pentru Aleks,eu trebuia doar sa ma distrez.De ce naiba nu ma asculta nimeni?
De ce a trebuit sa ma indragostesc?Ca sa sufar?!?!Ei bine multumesc foarte mult! 8-)
Nu puteam sa exist ca pana acum?Distractie,femei...totul era bine cand nu iubeam,acum nici macar nu stiu daca pot sa trec peste...
Vreau atat de mult sa o uit,dar pur si simplu nu vrea sa iasa din capul si mai ales din inima mea.
Daca tot trebuia sa iubesc,de ce nu m-am indragostit de cineva ca Maya?
De ce intodeauna fratele meu are parte de ce e mai bun?Sunt gemeni pentru numele lui Dumnezeu!Nu ar trebui ca fericirea sa fie impartita in mod egal??
Se pare ca nu....
Oricat de mult regret ca sufar din dragoste,totusi sentimentul de iubire era atat de placut,as vrea sa mai iubesc din nou...Evident:Fara suferinta!
Poate ca intr-o zi o sa dau peste cineva care ma va iubi si nu ma va face sa sufar...Stai un pic!Ce naiba spun?Vreau sa revin la vechea mea viata!Nu mai vreau iubire!Iubirea implica drama,iar eu nu am chef de drama in viata mea!
Mai intai trebuie sa imi revin,nu stiu cat mai dureaza starea asta.Vreau sa fiu din nou eu!
Fiinta asta distrusa,nu sunt eu!De fapt chiar eu sunt,dar nu sunt asa cum as vrea sa fiu!
De ce trebuie sa am eu o existenta atat de complicata?
Aleks e atat de fericit...doar o are pe Maya!Trebuie sa recunosc ca sunt gelos!Nu in felul ala!Dar tot gelos sunt...sunt gelos si nu pentru ca o iubesc pe Maya,ci pentru ca as fi vrut sa am parte de o fata ca ea.
Cate fete ar fi acceptat sa stea cu mine cand eram singur...distrus?NICIUNA!....cred...
Cert e ca ea a stat,mi-a oferit afectiune,si exact de asta aveam nevoie!
Stiu ca il va face pe fratele meu fericit!Si chiar ma bucuram pentru el,dar nu puteam sa fiu un pic invidios,daca eu nu o sa niciodata parte de asa ceva?
Poate ca nu am nevoie de asa ceva...nu stiu de ce tot incerc sa ma mint!
Oricat de mult imi placea vechea mea viata,totusi trebuie sa recunosc ca acum m-am schimbat!
Acum nu ma mai simteam atat de atras de distractie!Acum ma atragea mai mult sentimentul acela care ma facut sa sufar atat de mult!
Nici macar nu inteleg ce e cu mine!Niciodata nu mi-a pasat de dragoste,si acum,asa deodata....exact asta imi doresc!
Nu stiu daca sunt bine...nu ma simt bine!
Nu cred ca imi doresc sa ajung un sihastru dar nu prea vreau sa ma apropii de femei,mi-e frica,ca m-ar putea face sa safur.Dar atunci cum ma mai distrez?Sunt vampir!Nu pot sa beau,nu pot sa ma droghez,nu pot sa fumez!Singura mea distractie erau femeile!Acum trebuie sa renunt la ele?!?!
Nu stiu daca pot!Nu prea vreau,dar nu pot sa am incredere in ele!
Nu stiu de ce ma tot agit,la urma urmei,nu e nevoie de incredere pentru sex!Oricum vreau doar sa ma distrez cu ele,nu sa ma insor!
Brusc mi-e foame!Ma duc sa ma hranesc....cu o femeie! 8-)
Ce dragut!Sex si mancare din acelasi corp!Nemaipomenit!
Oare sunt penibil?
As vrea atat de mult sa aflu,dar nu am de gand sa intreb pe nimeni asta!
Am si eu mandria mea,care oricum a fost cam terfelita...
Am facut un dus rapid,m-am schimbat si am decolat de pe marginea ferestrei.
M-a izbit un val de caldura,nu adoram caldura,pentru ca temperatura mea era foarte scazuta,dar atata timp cat contribuia la cat mai putine haine pe trupurile fetelor,atunci nu prea ma deranja!
Si uite-mi si prada!O blonda,cu o fusta aproape inexistenta si un maieu cu un decolteu aproape pana la buric.Tipic! :roll:
Cadea fix in capcana mea!Nici macar nu trebuia sa o seduc,pentru ca exact asta incerca ea sa faca.Se juca parul,in timp ce imi zambea "seducator".Eram atat de plictisit de genul asta de fete!
Imi pierise pofta de sex!MIE???Sa zicem ca e de vina faptul ca e atat de tipica tipa!
D:Buna!
X:Pot sa te ajut cu ceva?
D:Da!
X:Cu ce?
D:O sa descoperi tu...
Am luat-o de mana si am tras dupa mine,ma scarbea ca nici macar nu punea vre-o intrebare!
Am dus-o printre blocuri,intr-un loc ferit de vreo privire.
Reactia ei imediata a fost sa isi dea fusta jos!
Fata asta imi provoca scarba!Nu mai aveam de gand sa fiu putin tandru,pur si simplu m-am repezit cu coltii in gatul ei,oricat de scarbit eram, totusi lichidul ce imi inunda gura ma revigora!
I-am trantit cadavrul,fara vre-o tragere de mana si am zburat inapoi spre castel.
Am facut dus din nou si iar am inceput sa ma lamentez...
Trebuie sa incetez cat mai repede!Altfel o sa o iau razna!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 11 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente