All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyLun Dec 06, 2010 10:26 pm

WOW e shooper tare Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 596966 ce vac' e drake Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219 al naibii .... baga nexxxxxxt Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856 love it !
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 2:23 am

imi pare rau de ea, adica sufera atat pt un bou Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 3:31 am

49.Nu vroiam sa il iert!Nu puteam sa il iert!Incerca sa imi controleze mintea ca sa il iert!
C:De ce faci asta?
D:Nu stiu...am incercat si eu...
C:Ti-se pare o gluma??Crezi ca eu glumesc cu tine?
Fata imi era din nou inundata cu lacrimi...ma simteam jupuita,simteam ca cineva rupe fasii subtiri din mine,ma dezintegram cumva?
De ce inrautatea situatia si mai tare?
D:Carla eu nu sunt sentimental!Nu stiu cum sa imi cer scuze....
C:Nici macar nu conteaza!Iesi!
D:Carla iarta-ma!
C:Nu Drake!Nu sunt proasta ta!Crezi ca poti sa ma folosesti?
D:Carla iarta-ma mi-am iesit din minti!Nu stiu ce a fost cu mine!
S-a asezat jos in genunchi langa mine....
Il simteam umilindu-se in fata mea si asta ma incanta...Stiam cat era de puternic,dar cumva il simteam moale...maleabil,la picioarele mele
Asta imi dadea o satisfactie necunoscuta....simteam ca as fi putut sa fac orice cu el....ma simteam in stare sa il manipulez pe cel mai puternic vampir pe care il cunoscusem vreodata...
In mintea mea umblau mii si mii de intrebari,dar nici un raspuns....
Involuntar un zambet mi sa intiparit pe chip,l-am vazut cum mijeste niste ochi mari la mine,era uimit ca zambeam...macar era constient de cat de tare ma ranit...
S-a ridicat in picioare,si m-a imbratisat,si-a asezat capul pe pieptul meu...pielea mea ardea la atingerea lui,mi-era sila...teama...dar printr-o minune am inceput sa ii mangai incet crestetul capului,si-a ridicat privirea si m-a privit profund in ochi,mi-am pus mana pe obrazul lui,l-am vazut cum si-a trecut limba peste buze,am vrut sa il privesc din nou in ochi,dar privirea lui coborase asupra buzelor mele....nu stiam daca era gresit sau nu,dar buzele lui inca ma incantau,am ezitat cateva momente dar pana la urma mi-am lipit buzele de ale lui,inima mea plangea...de ce faceam asta?Nu vroiam sa se repete din nou aceeasi poveste....dar simteam ca totusi ceea ce faceam era bine....
I-am ridicat tricoul lalau,a inghetat,dar apoi si-a revenit si la aruncat cat colo,a inceput din nou sa ma sarute,in timp ce eu ii desfacem cureaua,el nu avea de muncit din moment ce eu eram deja goala...a ramas si el gol....continuam sa il sarut,miscarile lui era pline de nesiguranta....
M-a dezlipit usor de el...
D:Ce faci?
C:....
D:Carla eu nu te iubesc!Nu sunt genul de baiat care sa iubeasca!
C:Stiu!Si nu ma intereseaza!Vreau sa fac asta indiferent de urmari!
D:Te mai intreb o singura data!Esti sigura ca vrei sa faci asta?
C:Da!
Dupa ce a primit raspunsul a continuat sa ma sarute,de data asta cu mai multa incredere si pasiune...miscarile limbii lui imi dadeau fiori,ma facea sa fiu atat de fierbinte pentru un cadavru...
Saruturile lui au coborat pe gat,ii simteam limba trasand linii fine pe gatul meu,inebuneam de placere si stiam ca e de abia inceputul...
M-a privit din nou in ochi,si apoi a inceput sa imi dezmierde sanii cu buzele,cand am simtit atingere micii portiuni de metal din buza lui pe sfarc am scos un geamat de placere,era prima oara cand intelegeam placerea sexuala,si era minunata,era mult mai mult decat m-as fi asteptat!
A coborat saruturile pe abdomen,tremuram cu totul si scoteam din cand in cand cat un geamat,mi-a mangaiat coapsele....
M-a ridicat deasupra lui,il priveam in ochi,in privirea lui citeam nevoia unei confirmari,am zambit...si-a pus mainile pe fesele mele si m-a penetrat,la inceput miscarile erau lente si grijulii,deveneau din ce in ce mai rapide!Il trageam de codite...zambea...erau cele mai intense trairi ale vietii mele!
Il muscam usor de lobul urechii,marea viteza din ce in ce mai mult....am simtit usurare si apoi o explozie!
Simteam mii si mii de furnicaturi,am gemut destul de tare,era mult prea intens pentru a ma abtine,l-am vazut dandu-si capul incet pe spate si gemund....Se terminase!Fuse-se atat de frumos...cel mai frumos!
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 4:44 am

wooaa ma bucur ca de data asta a facut.o sa se simta bine
chiar merita dupa cate i.a facut Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 57845
ma intreb ce se va intampla mai departe cu ei Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 94821
auzi, o curiozitate am
ai zis ca ella si luciuns se marita la sfarsitu saptamanii
knd vine partea asta?
k a cam trecut ceva
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 5:43 am

dupa tot ce i-a facut ea tot s-a culcat cu el?? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219
macar de data asta s-a simtzit bine Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 5:47 am

am cam rata ceva nexturi Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 ma bucur totusi k poate sa fie si el tandru si pasional Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 443357

next:)
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 7:02 am

50.Si acum ce?Ce urma sa fac?Chiar el mi-a zis ca nu ma iubeste...dar eu am continuat...acum ce sa fac?Mai aveam atat de trait,o eternitate mai precis...iar eu nu aveam nici un plan...
Se va trezi de dimineata,va pleca si vom uita ca sa intamplat vreodata?Trebuia sa uit cea mai frumoasa experienta a vietii mele?
De ce am mai facut-o?De ce nu m-am oprit cand mi-a spus ca nu ma iubeste?
Trebuie sa incetez!A fost cel mai minunat lucru din viata mea si nu am de gand sa regret asa ceva!
Era atat de dulce cand dormea...atat de vulnerabil,atat de incapabil sa raneasca....
I-am magaiat usor obrajii,a zambit.....
Imi era atata de frica de dimineata urmatoare....
L-am strans in brate,de parca ar fi fost ultima oara...chiar ar fi putut fi ultima oara...
**************************************
M-am trezit destul de agitata...imi era teama sa deschid ochii si sa nu il vad acolo,am stat cu ochii inchisi vreo 5 minute....
Am deschis ochii...era acolo langa mine,se uita fix la mine,avea o expresie grava...
C:Neata...
D:Neata...Carla vreau sa vorbim!
Urlam:NUUUU! in interiorul meu...imi era teama de ce vroia sa imi zica...
D:Stii bine ca nu te iubesc...imi pare rau daca te-am ranit din nou...aseara ar fi trebuit sa ma opresc...
C:Nu te mai invinovatii pentru aseara...eu am vrut sa se intample!
D:Eu sunt dispus sa iti dau o sansa,asta evident daca si tu esti dispusa sa imi dai mie o sansa!...
Am simtit un nod in gat...imi dadea o sansa...era dispus sa incerce sa ma iubeasca!Dar puteam sa il iert pentru ce mi-a facut?
C:Drake...eu...
D:Daca tu nu vrei nu-i nimic!Am crezut ca...Adica aseara a fost frumos si credeam ca...
C:Drake eu sunt dispusa sa iti mai dau o sansa!
Cuvintele pur si simplu au iesit pe gura...
Greseam cumva?De ce il acceptam din nou?Nu merita...sau poate ca da?
Mi-a zambit...ma sarutam din nou cu el,era placut,dar in interiorul meu ceva ma durea...
D:Stii ce e azi?
C:Sambata?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 Da!Dar ce se intampla azi?
C:N-am nici o idee!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 azi e nunta!
Nunta?Ce nunta?AAAAA nunta Ellei cu Lucius!
C:Oo doamne nu pot sa cred ca am uitat!
D:Cred ca ai avut cam multe pe cap....
C:Da...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 7:10 am

s-au impacat Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856 ce sweet
sper ca de data asta drake sa nu o mai raneasca Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 596966
next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 7:14 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856 ce dulce poate sa fie
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 432988
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 7:40 am

vorbind de lup Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519
hm... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 94821
inca o sansa...
sper sa n.o rateze si p.asta
insa este de apreciat ca este dispus sa incerce s.o iubeasca
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 471606
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 10:07 am

51.A:Neata!
M:Neata!
M-a sarutat usor...nu intelegeam de ce era atat de sarac in gesturi dragastoase....eu vroiam o relatie completa,iar el de abia imi oferea cateva saruturi.....
A:Ma duc sa ma imbrac!Ne vedem la nunta!
M:Bine...
Ne vedem la nunta?De ce nu ne mai vedeam pana atunci?
Nici macar nu mai conteaza...am tras rapid o rochita neagra pe mine,m-am machiat rapid,mi-am aranjat parul...Aratam bine...dar parca eram nefericita...nu puteam citii fericire in ochii mei...
Vroiam sa vorbesc cu Aleks....stiam ca la nunta nu era tocmai potrivit asa ca am decis sa merg la el in camera...
Am ciocanit o data...de 2 doua ori...nici un raspuns....
Am coborat scarile in living Carla si Drake se sarutau! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 806609
Am ramas inmarmurita in capul scarilor,Drake m-a vazut...s-a oprit si a coborat privirea in jos...
C:Ce e?
D:Maya...
Carla s-a intors si m-a privit,nu mai intelegeam...cum putea sa il accepte inapoi?
C:Hey!
M:Deranjez?
C: Nu...
D:Esti frumoasa!
M:Mersi...
Era dragut cu mine 8-) ....nici macar nu stiam cum sa reactionez!Imi venea sa il injur,sa il lovesc...era alegerea Carlei,dar din privinta mea era o alegere gresita!
M:Carla esti superba!
C:Mersi!Si tu!
M:Unde e Aleks?http://www.screamfortokiohotel.com/posting.forum
D:A plecat inainte...
De ce?Ma simteam evitata...ceva nu era in regula...simteam ca ceva se intampla cu Akeks...vroiam atat de tare sa stiu ce!
Toti 3 am ramas inmarmuriti cand am vazut-o pe Ella in capul scarilor...era absolut superba!
Nu purta o rochie clasica alba...purta o rochie mai potrivita ei!O rochie bordo cu micii detalii sclipitoare,era absolut superba!
M:Ella esti superba!
E: Mersi!
C: :"> doamne arati bestial!
D:Vad ca Lucius are gusturi bune!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 389485
E:Mersi Drake...cred...
D:Mergem cu masina mea!
M:N..
Ella m-a intrerupt repede 8-)
E:Evident!Haideti!
Rochia Mayei:
Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 84336Rochia Carlei: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 213442828
Rochia Ellei : Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 5c55fd8ae7ddab38_red-wedding-dress
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 10:18 am

ce rochii superbe... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856
in sfarshit ella shi lucius se casatoresc...dar ce se-ntampla cu aleks Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 39213 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 678541
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 10:18 am

next
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 8:41 pm

Ce cool Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219 da nu inteleg dc carla i-a mai dat ink o sansa lu' drake ..... bouuuuuu !!! sh ce era cu aleks ? ce patisee ? avea cumva o maaaaare surpriza pt maya ? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 563536 sh dc maya nu intelegea k aleks nu mai avusese o iubita de f mult timp si nu stie cum trebe sa procedezee ..... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219
eeee orkm ficu e de nota 100 din 10 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856 i love it Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMar Dec 07, 2010 9:19 pm

incurcata treaba cu astia 4 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519
dar rochia Ellei e superba Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 494856
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 1:40 am

superbe rochiile
imi place mult cea a lui maya
hm... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 94821
in legatura cu laeks...
ori ii pregateste o surpriza placuta ori una nu prea Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 820988)
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 2:45 am

Intr'adevar Aleks pregateste ceva...ce? o sa vedeti mai incolo Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 50932



52.In masina Ella a fost tacuta si ingandurata,iar Drake si Carla erau ingretosant de dragastosi... 8-)
Vroiam sa vorbesc urgent cu Carla,nu puteam sa inteleg cum a putut sa il ierte!
Oricat de vesela vroia sa para Carla,totusi eu o cunosteam si ii citeam in privirea tristete....nu mai era aceeasi,nu mai era inocenta...nu mai era o copila!
Era sobra...serioasa,era atat de schimbata...imi era dor de vechea Carla!
De copila inocenta care te inveselea orice ar fi...acum era o femeie matura si lipsita de emotii...Chiar daca il iertase,ceva se schimbase!
Cand il privea pe Drake,nu il mai privea cu dragoste...il privea cu nepasare...indiferenta...asta ma facea sa ma intreb daca ea chiar l-a iertat sau......
Gandurile mi-au fost intrerupte de oprirea masinii...
E:ooo doamne!Eu nu ies din masina!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 De ce?
E:Am emotii!Cu totii sa vor uita la mine!
C:Normal!Doar e nunta ta!E timpul sa stralucesti!
E:Eu nu vreau sa stralucesc! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 Ella nu mai fi imatura!
E: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 389485 Copile taci!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519 Da asa e !Am uitat ca esti mult mai batrana ca mine! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 916633
E: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 39213 Taci!!!
D:Gata,iarta-ma...!
La auzul acestor cuvinte am vazut-o pe Carla tresarind...ceva nu era in regula!
Ce naiba se intampla?Aleks se purta ciudat,Carla se purta ciudat,pana si Ella cea neinfricata era deodata ingrozita si speriata!
E:Maya tu cobori prima!
M:Eu?!?! De ce? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219
E:Eu trebuie sa ies ultima!
M:Asta stiu!Dar de ce trebuie sa ies eu prima?
E:Ca asa vreau eu!Hai Maya te rog! [-o<
M:Bine...ies!
Am deschis portiera masinii,toate privirile era atintite asupra mea,dar nu ma interesa...singura persoana care as fi vrut sa ma priveasca lipsea...Nu era nici urma de Aleks...Ce naiba se intampla?!?!
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 3:09 am

am avut dreptate Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 563536 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519)
dar ce.i pregateste? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 94821
baga next te roooooog mult, mult de tot ca ard aici de nerabdare
te roooog
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 4:55 am

next te rooog Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 89226
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 5:20 am

ok ok Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519



53.Lucius arata impecabil ca intodeauna!Cand a zarit-o pe Ella a ramas pentru prima oara inmarmurit!
Trebuia sa recunosc ca Ella era o femeie superba!
Pe Aleks inca nu il zaream pe nicaieri,nu intelegeam ce se intampla...
Mai intai sa purtat ciudat,dupa aia ma evitat,iar acum intarzia la nunta propriului lui creator!!!
Ne-am asezat cu totii jos si am ascultat ceremonia,oricum era doar de forma...nuntile vampirilor erau ceremonii mult mai complexe,decat o slujba 8-)
Nunta de forma se incheiase si Aleks inca nu aparuse,eram din ce in ce mai ingrijorata,si se pare ca nu eram singura,Drake era destul de agitat...nu stiam daca era din aceeasi cauza ca si mine dar cel putin nu eram singura...
De data asta eram in masina doar cu Drake si Carla...perfect! :roll:
C:Ce naiba e cu tine?
Ooo doamne Aleks cum ma inebunesti tu pe mine!Eram moarta de ingrijorare!Aveam o presimtire...
C:Heeey!!! Pamantu catre Maya!
M:Hmm ce ?
C:Ce e cu tine?
M:Nimic...
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 389485 Drept cine ma iei?
M:Drept Carla...
C:E vorba de Aleks,nu?
D:Wow frumoasa si perspicace!
Se sarutau din nou...deja ma enervau 8-)
C:Deci chiar e vorba de Aleks?
M:Da...
D:Si eu sunt ingrijorat!Trebuia sa ajunga inaintea noastra!
M: Multumesc Drake! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219 Acum ma simt si mai bine!
Putea macar sa ma incurajeze???
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 5:46 am

da ce-i cu Aleks Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 676994 ???
next;o3
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 6:36 am

iar ne.ai lasat in suspans
speram ca next.u asta sa ne lamureasca ce.i cu aleks
asa ca next te roooog Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 432988
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 6:49 am

54.Am ajuns la castel,era aranjat special pentru nunta,in lumea vampirilor nunta era cunoscuta sub denumirea:"Unirea a doua suflete nemuritoare"
Aleks inca nu aparuse...prezenta lui era strict necesara!
D:Maya!Vino incoa!
Ce mai vroia si asta de la mine?Era ultimu om de care aveam chef...ei bine poate ca nu chiar ultimu...
M:Ce e...?
D:Haita a dat tarcoale pe aici!
M:Cee?
D:Haita lui Robert a fost prin preajma!
Acum ma temeam cu adevarat!Inima mea urla dupa Aleks!Nu imi pasa de ce mi se intampla mie!
Vroiam doar ca Aleks sa fie teafar!Cat mai departe de ei!
D:Maya ce e cu tine?
M:Ce e cu mine?
D:Da !Ce e cu tine?
M:Esti tampit?Aia sunt periculosi si nici urma de Aleks!
D:E baiat mare!Se descurca el!
M:Vrei sa inebunesc?!?!
D:O sa vorbesc cu Lucius dupa ceremonie!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 63219 Pana atunci o iau razna!
D:Lasa ma vrajeala!
M:Stii foarte bine ca nu suntem amici!Asa ca lasa tu vrajeala ca nu am chef de nimic din partea ta!
D:Maya iarta-ma!Am gresit atunci!
M: 8-)
D:Carla m'a iertat! Tu de ce nu poti?
M:Poate ca nu vreau!
D:Te rog iarta-ma!
M:Ma mai gandesc...
Nu aveam nici un chef sa ma cert cu el,era atat de ingrijorata pentru Aleks...oare ce cautase haita prin zona?!?!
D:Hai la ceremonie!
M:Bine...
55.Ceremonia consta in amestecarea veninului Ellei cu cel a lui Lucius,era putin dureros...
Lucius si-a infipt rapid coltii in gatul ei si apoi s-a retras rapid.
Erau necesare doar cateva picaturi de venin,in cantitate prea mare provoca moarte!
Ella parea destul de slabita acum,dar totusi si a lipit usor buzele de gatul lui Lucius,apoi si-a infipt coltii la randul ei!
Ceremonia era gata!Era destul de simplu...toti ii felicitau...toata lumea zambea,eu eram singura abatuta de acolo...
Ma temeam atat de tare pentru Aleks!As fi vrut atat de mult sa fie aici...cu mine...
C:Maya vino sa ii feliciti!
M:Bine...
I-am imbratisat pe amandoi,Lucius parea foarte satisfacut....din prima clipa in care l-am vazut cum o priveste pe Ella am stiut ca o place...
C:Maya noi mergem sa "bem",vii?
M:Nu....ma duc afara sa iau niste aer....
C:Ok....
************************************
D:Unde e Maya?
C:E afara,cica ia niste aer 8-) ...nici macar nu respira! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 750519
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 806609 ceeeee?
C:Incercam sa fiu amuzanta... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 571882
D:Nu asta!Ce ai zis inainte?
C:Maya e afara...
D:Ooo doamne!
C:Care e problema?
D:Pai...haita lui Robert a fost prin preajma!
C:Nu cred ca ar ataca aici!
D:Da asa e....
***********************************
In seara asta era luna plina...stelele straluceau pe bolta intinsa,in timp ce priveam cerul am simtit picaturi curgandu-mi pe obraji...plangeam!
Nici macar nu stiam de ce plang...de teama?de ingrijorare?......
Am inghetat la auzul unor pasii!M-am intors repede,nu imi venea sa cred cu cine dau ochii!
Era chiar in fata mea....era....
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 7:19 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 235659 cine era?
Bill sau Robert??
neext...
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 EmptyMier Dec 08, 2010 7:54 am

mizez pe robert Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 820988
oare ce s.o fi intamplat cu aleks? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 235659
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 235659
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 7 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente