All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMar Sept 28, 2010 1:14 am

multumesc mult pt comentarii :-* >Lacrimi de inger - Pagina 3 50932<
uite si next(+18 Lacrimi de inger - Pagina 3 207842 )
Enjoy:


Apoi bill m.a luat de mana si ne.am asezat la masa, foarte departe de tom. Ma prapadeam de ras cand il vedeam cat de gelos e, asa ca i.am mai dat un sarut.
Eram moarta de foame.Nu mancasem mai nimic in acea zi.
Bill:-Ce vrei sa mananci iubirea mea?
Eu:-Nu stiu,dandu.i un sarut scurt pe buze.As manca pizza, da nu pot sa mananc o pizza intreaga.Nu stiu...
Bill:-Atunci impartim o pizza amandoi,dandu.mi si el un sarut, dar mai lung decat al meu.
Eu:-Da?
Bill:-Da puiul meu,dandu.mi inca un sarut.
Dragostea dintre noi plutea in aer.Nu faceam altceva decat sa vorbim unul cu celalalt si sa ne sarutam.Nu prea ii bagam in seama pe cei din jurul nostru.Noi aveam ochi decat unul pentru celalalt.Eram cam enervanti...Stiu...Dar noua nu ne pasa.
Dupa ce am terminat de mancat, am urcat sus.Cand am ajuns in fata camerei lui bill m.am uitat la el si i.am zis:
Eu:-Eu nu aici stau.
Bill:-Stiu.
Eu:-...
Bill:-Ma gandeam ca poate vrei sa dormi cu mine...
Eu:-Nu stiu...Ne mai gandim,luandul de gat si tragandu.l mai aproape de mine.
Atunci el a facut o fata de caine plouat,care m.a amuzat foarte tare.
Eu:-Si daca nu vreau ce faci?
Bill:-Daca nu vrei, te iau pe sus,vad eu ce fac.Da tu tot cu mine o sa dormi.
Eu:-Si daca nu reusesti?
Bill:-Ba reusesc!
Eu:-Ia sa te vad!
Si nu am mai apucat sa m.ai spun nimic ca m.a luat in brate,pe sus,a deschis usa si m.a pus pe un fotoliu.
Bill:-Uite ca am reusit.
Eu:-Ba nu ai reusit.Ca era vorba sa dorm cu tine, nu sa intru in camera.
Bill:-Pai o sa dormi si cu mine, ai sa vezi tu.
Eu:-Ba nu, cu un zambet siret pe fata.
Bill:-Ba da.
Eu:-Pai si daca nu vreau?
Bill:-Te leg de pat.
Eu:-Ia hai leagama tu de pat.Sa vedem reusesti?
Atunci m.a luat iar in brate si m.a pus in pat.Atunci eu l.am tras mai aproape de mine si am inceput sa.l sarut pe buze,iar el mi.a raspuns la sarut fara sa mai stea nici o clipa pe ganduri.M.am ridicat in genunghi, iar el a inceput sa ma acopere cu si mai multe saruturi.Ma lasam in voia lui.Purtata pe culmile dragostei.Dusa complet de val.S.a uitat in ochii mei si i.am dat un sarut dulce pe obraz.El a coborat pe gat, pe piept, iar apoi s.a intors din nou la buzele mele.Amandoi ne aprinsesem.Nu mai stiam ce faceam.Nu mai gandeam, ci actionam.Faceam ce simteam.I.am dat tricoul jos si l.am sarutat pe abdomen,iar el si.a bagat mana pe sub bluza mea si mi.a desfacut usor sutienul, inca sarutandu.ma.Apoi s.a desfacut l.a pantaloni si la fel am facut si eu. Apoi i.am dat boxerii jos,iar el mie.M.a intins usor pe pat neincetand sa ma aocopere cu saruturi. Mereu m.am gandit la acest moment.Ma temeam intr.un fel de el.Nu prea stiam la ce sa ma astept.Ma durea tot corpul ma abtineam ma nu urlu de durere.
Bill:-Stai linistita, o sa te scap eu de durere, iti promit, sarutandu.ma pe obraz.
Si asa a fost, durerea s.a transformat in placere.Nu mai erau gemete de durere, ci de placere.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMar Sept 28, 2010 5:09 am

OMG

da e asa de tru' :>
hai pune next k mor ici =p~~~~
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMar Sept 28, 2010 7:00 pm

Ai ai ai! Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
Bill e usor salbatic !!!
NEXT`
am ramas fara cuvinte!
Nu comentez Lacrimi de inger - Pagina 3 63219 !
Stiu ca imi place mult! Feiling ai niste idei foarte frumoasa! Povestesti foarte bine! Pari asa de matura! Scrii foarte frumos! Felicitari!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMier Sept 29, 2010 3:05 am

multumesc mult >Lacrimi de inger - Pagina 3 50932<
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 2:35 am

matura... Lacrimi de inger - Pagina 3 94821
nuj ce aveti toti de ziceti ca.s matura, adik nah...
mie chiar nu mi se pare Lacrimi de inger - Pagina 3 750519
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 6:14 am

pune next Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 01, 2010 1:11 am

next Lacrimi de inger - Pagina 3 50932
enjoy:

A doua zi m.am trezit la pieptul lui.Era cel mai frumos sentiment.
Bill:-Buna dimineata!Cum ai dormit?M.ai visat?
Eu:-Da.
Bill:-Cum?
Eu:-Uite asa... si l.am tras pe mine si l.am sarutat pe buzele lui dulci care ma inebuneau.
Bill:-Si eu te.am visat.
Eu:-Da?Cum?
Bill:-Uite asa...si m.a sarutat apasat pe buze.
M.am uitat la el, jucandu.ma cu o suvita din parul lui negru carbune.
Eu:-Cred ca nu a fost vis.
Bill:-Hmm...Parea foarte real.
Atunci amandoi am inceput sa radem.Rasul ala tampit care pe multi ii scoate din sariti,dar pe noi ne amuza si mai tare.
Dupa ce ne.am privit pret de cateva secunde in ochi, lasand linistea sa se aseze peste noi ne.am luat in brate si am stat asa ceva timp.Nu mai vroiam sa ne dam drumul unul altuia, cred ca ne era sa nu ne fure careva...Nu stiu...Cert era ca.l iubeam mult.Inima imi batea ca nebuna,iar fluturasii din stomac nu vroiau sa mai inceteze.Ma cuprinsese o stare ce nu am mai intalnit.o niciodata.Era prima data.Dar nu intelegeam de ce... Poate pentru ca era prima data cand iubeam cu adevarat... Cand ma indragostisem cu adevarat de o persoana...O persoana careia nu vroiam sa.i dau drumul vrodata.Vroiam s.o am langa mine...Pentru totdeauna...Pare cam egoist...Poate ca iubirea e egoista...Nu stiu...Dar nici nu vreau sa stiu.
Dupa ce ne.am trezit mai bine am mers si am facut amandoi dus impreuna.
Cand am iesit bill m.a luat in brate si ne.am asezat amandoi pe un fotoliu.
Bill:-Deci, ce vrei sa faci azi iubirea mea?


Stiu ca e putin, dar am mult de invatat si n.am avut timp sa scriu mai mult, scz Lacrimi de inger - Pagina 3 596966
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 01, 2010 1:27 am

Uhm, nice Lacrimi de inger - Pagina 3 563536
=]]].
Dragut fic ;-??.
NEXT Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 01, 2010 3:55 am

Next Lacrimi de inger - Pagina 3 443357
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptySam Oct 02, 2010 11:45 pm

next Lacrimi de inger - Pagina 3 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyDum Oct 03, 2010 12:58 am

next
vai cat de frumos, romantic
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyDum Oct 03, 2010 5:55 am

enjoy:


Eu:-Nu stiu...Vreau sa stau cu tine,dandu.i un sarut pe obraz.
Bill,aranjandu.mi o suvita:-Esti asa frumoasa...Nici n.ai idee cat de mult te iubesc,tu esti tot ce am mai scump pe lumea asta.Nu vreau sa.ti dau drumul niciodata.Nu o sa.ti dau drumul niciodata.Imi promit,sarutandu.ma pe par.
Eu:-Si eu te iubesc,mai mult decat tine,prinzandu.i fata in mainile mele si sarutandu.l
Eram in lumea noastra,undeva departe.Ne lasam dusi de val si purtati de el pe culmile inalte ale dragostei.
De odata se aud batai in usa.
Din nou era tot tom.
Tom:-Bill?Te.ai trezit?Apasand pe clanta sa intre in camera,ca data trecuta.Insa acum usa nu mai era incuiata,asa ca tom intra.Eu si bill eram plecati departe,asa ca nu l.am auzit intrand si inca ne sarutam.
Tom:-O,vad ca esti ocupat.Scuze,cu un zambet smecher pe fata.
Bill:-Tom, iesi in puii mei afara,aruncad cu o perna dupa el,insa fara folos,tom deja iesise.
Bill:-Off...Cum imi strica el mie momentele frumoase,aranjandu.mi o suvita si uitandu.se in ochii mei,cum doar el stie.
Eu stateam in bratele lui,tinandu.l de gat si priveam toata scena amuzata,asa ca i.am dat un sarut scurt si dulce pe buze.
Bill:-Deci...Ce vrei sa facem azi?
Eu:-Nu stiu...Orice...Ca maine ma intorc in Romania si dupaia nu ne mai vedem...
Atunci el s.a intristat si si.a plecat capul...
Bill:-Trebuie neaparat sa pleci?ridicandu.si capul si uitandu.se in ochii mei.
Eu:-Da...aproape in soapta.
Bill:-De ce?De ce acum?
Eu:-...
Bill:Te rog muta.te cu mine in Germania,uitandu.se la mine cu niste ochi rugatori.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyDum Oct 03, 2010 8:40 pm

next!!!
Doamne sa nu se mute! Daca nu se muta povestea devine mai interesanta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyDum Oct 03, 2010 11:54 pm

Lacrimi de inger - Pagina 3 916633
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyLun Oct 04, 2010 6:02 am

Lacrimi de inger - Pagina 3 750519 ce ganduri ai Stefania

pune next k e asa de wow:X:X
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMar Oct 05, 2010 1:27 am

referitor la mutarea lui asley, partea asta din fic e scrisa de mult, asa ca nu mai schimb,o sa vedeti daca se muta sau nu Lacrimi de inger - Pagina 3 207842
enjoy:


Eu:-Bill...Nu stiu...Nu pot...
Bill:-De ce?Te rog!uitandu.se la mine foarte intristat,dar cu aceiasi ochi rugatori.
Eu:-...
Nu mai stiam ce sa zic.Vroiam sa ma mut cu el,dar ceva ma oprea...Nu stiam de ce...
Ne.am privit in ochi foarte mult timp.Lasasem linistea sa se asterne peste noi.Nici unul dintre noi nu mai stia ce sa zica.Nu mai avea ce sa zica.Asta ne enerva pe amandoi.Apoi m.a luat in brate si m.a sarutat pe obraz, eu ma jucam cu o suvita de.a lui.
Eu:-Vreau sa.mi amintesc mereu clipele astea...
El nu mai zicea nimic,doar se uita la mine si ma saruta din cand in cand pe par. Am stat asa mult timp, pana a intrat cineva in camera...
George:-Bill, hai esti gata?Ca trebuie sa mergem la repetitii.Intr.o jumatate de ora trebuie sa fim acolo.Ne omoara David daca intarziem.Ai vazut cum a facut data trecuta.Hai odata!
Si zicand acestea a plecat.Bill m.a sarutat pe obraz,s.a uitat la mine lung si apoi s.a ridicat de pe fotoliu si se plimba dintr.o parte in alta a camerei cautandu.si hainele.Apoi s.a asejat din nou pe fotoliu si m.a luat in brate.
Bill:-Vrei sa vi cu mine?
Eu:-Hmm...Da,sarutandu.l scurt pe buze.
Am mai stat asa cateva secunde,apoi ne.am imbracat si am coborat in fata hotelului,unde ne asteptau 2 limuzine, grupurile de fani si paparazzi.Nu prea intelesesem de ce se stransesera acolo in numar asa de mare...
Trebuie sa recunosc ca am intarziat putin... Putin mai mult... Si am facut cunostinta cu David intr.o atmosfera putin cam tensionata,dar apoi spiritele s.au mai calmat si baietii s.au apucat de treaba.
Dupa ce au terminat, am mers cu totii la o pizza.Eram lihnita,nu mancasem nimic toata ziua,asa ca propunerea a venit foarte bine,iar apoi am mers intr.un club.Eram in Grecia de 4 zile si nu avusesem parte de atmosfera incinsa a unui club, asa ca am acceptat fara sa mai stau pe ganduri.
Ne.am intors la hotel foarte tarziu.Eram super obositi cu totii,mai putin Tom,care cred ca in aceea seara a avut putina treaba Lacrimi de inger - Pagina 3 750519. La cat de obosita eram m.am culcat direct.
A doua zi cand m.am trezit Bill inca mai dormea,era un pic cam devreme,asa ca nu l.am trezit si am mers sa fac un dus,insa imediat ce am intrat in cabina de dus am simtit doua maini reci cum imi maseasa usor umerii.M.am intors pertru ai spune ceva,dar el mi.a pus decetul pe buzele mele,pe care se scurgeau usor apa calda, pentru a lasa linistea sa isi faca simtita prezenta si m.a sarutat apasat pe buze.Simteam cum mici fluturasi imi zburau neastamparati prin corp.Cred ca si el simtea la fel.M.a lipit de pieptul lui si a inceput sa ma sarute si mai apasat intrant in mine cu o tandrete de neinchipuit,facandu.ma sa gem usor. Apoi m.a lipit de perete iar eu l.am muscat usor de lobul ureghii,el a gemut usor de doua ori uitandu.se la mine cu un zambet satisfacator pe buze.Apa se scurgea usor pe corpurile noastre lipite unul de celalalt.
Dupa ce am terminat `dusul` am iesit amandoi din cabina si mi.a pus usor un halat pe umerii mei goi, atunci m.am intors si m.am uitat gingas la el,afisand un zambet dragalas pe buze.
Eu:-Te iubesc!sarutandu.l pe buze.
Bill:-Si eu te iubesc!raspunzandu.mi cu un sarut mult mai apasat si mai lung decat al meu.
Apoi am iesit amandoi din baie si m.a asezat usor pe pat,lasand din nou linistea cretina,pe care nici unul dintre noi nu o suporta sa ne invaluie...
Pana cand baiatul de la room servise a intrat in camera cu 2 portii de spaghete,pe care eu si bill le.am mancat numai decat,apoi ne.am asezat din nou pe fotoliu.
Ma uitam la el in timp ce ma jucam cu o suvita din parul lui.Am stat asa mult timp, pana lacrimi mari si amare au inceput sa se scurga pe obrazii mei.Am izbucnit intr.un plans isteric.El se panicase,nu stia ce patisem.L.am luat in brate si l.am strans cat am putut de tare,apoi ridicandu.mi timid chipul m.am uitat in ochii lui mari,caprui.
Eu:-Nu vreau sa te pierd,printre lacrimi.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyMar Oct 05, 2010 5:40 am

dmne ce romantic Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
ce clipe frumoase...orice fata si-ar dori sa fie asa cu un baiat special 8->

pune next Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 08, 2010 8:00 am

NEXT! :x cat de sweet Lacrimi de inger - Pagina 3 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 08, 2010 8:33 pm

Enjoy:

Atunci el s.a intristat si si.a plecat usor capul.Dupa cateva secunde l.a ridicat si mi.a luat fata in mainile lui.
Bill:-Nu ai sa ma pierzi niciodata.Iti promit,sarutandu.ma usor pe buze.
O lacrima mi.a alunecat usor pe obrazul stang.
Bill:-Te rog!De ce nu vrei sa te muti cu mine in Germania?
Eu,plecand usor capul:-Nu stiu... oftand usor.Trebuie sa vorbesc cu ai mei...Chiar nu stiu,plagand si mai tare.
Bill,luandu.ma in brate:-Gata,linisteste.te!O sa vedem noi cum o sa facem, bine?uitanduse in ochii mei.
Se purta asa frumos cu mine.Il iubeam asa mult.
Eu,ridicandu.mi privirea:-Bine.
Am stat asa imbratisa.ti o gramada de timp.Amandoi stiam ca putea fi ultima oara cand ne vedeam.Nu mai vedeam si nu mai auzeam decat ce era in fata noastra... Nimic nu mai conta,asta pana cand ceasul a sunat ora 12:30.
Eu:-Trebuie sa.mi fac bagajele,lasand din nou lacrimile sa.si urmeze cursul pe orazii mei.
Bill:-Bine,mai mult in soapta,lasandu.i sa.i scape o lacrima pe obrazii lui albi si catifelati.
Mi.am facut bagajel,iar intr.o ora eram la aeroport,Bill a venit cu mine sa ma insoteasca.Am asteptat putin in aeroport,clipe in care ne uitam unul in ochii celuilalt,cu fruntile lipite una de cealalta.Cuvintele erau de prisos.Ce simteam noi in acele momente era greu de inteles.
Ne.am sarutat lung pe buze.Putea fi ultimul sarut.Stiam amandoi asta,dar vroiam sa credem ca nu asa va fi.M.am desprins de buzele lui dulci,care ma inebuneau si m.am uitat in ochii lui,ma fermecau pe loc.
Eu:-Te iubesc!sarutandu.l pe obraz.
Bill:-Si eu te iubesc,facand la fel.
Apoi m.am intors si m.am urcat in avion.Incercam din rasputeri sa nu imi intorc privirea la el.Ma durea asa de tare.M.am asezat la locul meu.Ma uitam pe fereastra si plangeam.Ma pierdeam in acea mare albastra.Lacrimile nu incetau.Nici nu ma mai chinuiam sa ma lupt cu ele.Stiam ca oricum voi pierde si aceasta lupta.Si pana la urama era ceva normal.
Ma gandeam la tot...Cum stateam si vorbeam cu el pana la 3 noaptea,iar apoi adormeam incercand sa mi.l imaginez,caldura care imi invada corpul cand ii auzeam vocea la telefon.Fiorul care m.a trecut cand l.am vazut in fata ochilor mei,cand l.am sarutat prima data,cand...
Stewardesa:-Va simtiti bine?
Prima data nu am auzit.o, eram prea pierduta in gandurile mele.
Stewardesa:-Nu va suparati,va simtiti bine?
Eu,intorcandu.ma si stergandu.mi lacrimile:-Nu.
Stewardesa:-Aveti nevoie de ceva?
Eu:-Nu,multumesc.Cat mai avem pana ajungem in Romania?
Stewardesa:-Aproximativ o jumatate de ora.
Eu:-Multumesc.
Stewardesa:-Altceva?
Eu:-Nu,multumesc.Este bine.
Intradevar intr.o jumatate de ora am aterizat.M.am uitat dupa ai mei,dar nu i.am vazut.Apoi mi.am amintit ca.mi spusesera sa.i sun cand ajung pe aeroport in Grecia,dar eu avusesem lucruri m.ai importante de facut.
Asa ca am luat un taxi si am mers acasa.Ajusa in fata usi,am pus mana pe clanta.Parca as fi primit un pumn in stomac.Imi era greata.Nu stiu de ce dar nu vroiam sa intru,nu vroiam sa.i vad.Stateam si ma uitam la usa si ea la mine.
Nu mai puteam respira.Atunci i.am simtit respiratia usor pe gatul meu.
M.am intors...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyVin Oct 08, 2010 9:20 pm

Adik Bill o venit dupa ea? /:].

Sau Tom...


Sau nu stiu.

Baga next Lacrimi de inger - Pagina 3 616764.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptyLun Oct 11, 2010 7:37 am

te-ai intors....hai ca ma ti in suspans:X:X:X
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptySam Oct 16, 2010 5:54 am

Poate Bill, poate mama care venea de la piata Lacrimi de inger - Pagina 3 750519
NEXT!
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptySam Oct 16, 2010 8:25 pm

Enjoy:


Dar nu era nimeni, mi.am plecat capul si am apasat pe clanta.Usa era deschisa.Am intrat si am dat peste mama care.si facea o gramada de griji.Cum m.a vazut m.a luat in brate si ma strans mai tare ca niciodata.Eram confuza.Nu prea intelegeam nimic din ce se intampla.Nici nu ma staraduiam. Eram cu mintea in alta parte.
Mama:-De ce nu ne.ai sunat?
Eu:-Aaa...Cand?
Mama:-Pai nu am vorbit sa ne suni cand ajungi pe aeroport in Grecia,ca sa venim sa te luam?
Eu:-Aaa... Scuze am uitat
`Normal c.am uitat`
Mama:-Intr.o zi o sa.ti uiti si capul.
Eu:-Poate asa va fi...De unde sa stiu...
Mama:-Cum a fost?
Eu:-Bine...
`A fost extraordinar,cele mai frumoase momente din viata mea` lasand o lacrima sa mi se scurga pe obrajii mei albi.
Mama:-Esti bine?
Eu,stergandu.mi lacrima:-Da, cu o voce inabusita.
Mama:-Bine,atunci dute si du.ti bagajele,fa un dus!
O alta lacrima vroia sa.si faca simtita prezenta,insa am reusit sa maschez acest lucru,pentru ca ai mei sa nu observe.
Eu:-Bine.
Am urcat la mine in camera, am aruncat valizele unde am nimerit si m.am trantit pe pat.Totul era asa cum lasasem.M.am intins dupa geanta pentru a luat aparatul foto.Ma uitam la pozele cu mine si cu bill,in timp ce imi aduceam aminte de acele clipe frumoase.
„Tom:-Tom,incantat.Chiar foarte incantat.Esti foarte frumoasa.Ti s.a mai spus?
Bill:-Las.o in pace tom,vizibil iritat de comportamentul fratelui sau.Ea e...E iubita mea.Nu.i asa?tragandu.ma la pieptul lui.”
„Tom:-O,vad ca esti ocupat.Scuze,cu un zambet smecher pe fata.
Bill:-Tom, iesi in puii mei afara,aruncad cu o perna dupa el,insa fara folos,tom deja iesise.Off...Cum imi strica el mie momentele frumoase,aranjandu.mi o suvita si uitandu.se in ochii mei,cum doar el stie.”
Un zambet incerca sa.si faca usor loc.
„Bill:-Ce vrei sa mananci iubirea mea?
Eu:-Nu stiu,dandu.i un sarut scurt pe buze.As manca pizza, da nu pot sa mananc o pizza intreaga.Nu stiu...
Bill:-Atunci impartim o pizza amandoi,dandu.mi si el un sarut, dar mai lung decat al meu.
Eu:-Da?
Bill:-Da puiul meu,dandu.mi inca un sarut.”
„Bill,aranjandu.mi o suvita:-Esti asa frumoasa...Nici n.ai idee cat de mult te iubesc,tu esti tot ce am mai scump pe lumea asta.Nu vreau sa.ti dau drumul niciodata.Nu o sa.ti dau drumul niciodata.Imi promit,sarutandu.ma pe par.
Eu:-Si eu te iubesc,mai mult decat tine,prinzandu.i fata in mainile mele si sarutandu.l”
„Eu:-Nu vreau sa te pierd,printre lacrimi.
Bill:-Nu ai sa ma pierzi niciodata.Iti promit,sarutandu.ma usor pe buze.”
Rasunandu.mi acele vorbe in minte am izbucnit in plans,tocmai atunci a intrat mama in camera.A stat ceva timp in usa privintu.ma,eu fiind intoarsa cu spatele,dar nu am bagat.o in seama,altele erau problemele care ma macinau pe dinauntru si care ma omorau pe dinafara.
Mama:-Vrei sa mananci ceva?Am facut spaghete.
Eu:-Nu,multumesc.Am mancat spaghete...`cu bill`,o lacrima scurgandu.se usor pe orazul meu.
Mama:-Bine.
O durea sa ma vada asa,simteam asta.De altfel si pe mine ma durea.O macina foarte tare faptul ca nu stia ce patisem,pentru a ma putea ajuta,dar erau doar problemele mele si nu vroiam sa le impart si cu altcineva. Stiam ca nimeni nu poate intelege prin ce treceam eu in acele momente.
A mai stat cateva secunde,chiar un minut,in pragul usii.
Mama:-Vezi ca ai corespondeta.
Eu:-Corespondenta?Eu!?De unde?
Mama:-Nu stiu,nu am deschis.o.Am asteptat sa vi tu.
Dandu.mi o scrisoare,in momentul acela aparand in peisaj si tata si bunica,care tocmai atunci venise.
Am deschis.o curioasa.Toti ceilalti asteptau sa afle de la cine e scrisoarea.Am citit.o.Mama s.a apropiat de mine incercand sa citeasca cateva randuri,insa scria in germana.
Bunica:-De la cine e?
Mama:-Ce zice?
Dupa ce am terminat de citit mi.am ridicat capul,cu o expresie total indiferenta pe fata.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptySam Oct 16, 2010 10:47 pm

era de la Bill.nu? Lacrimi de inger - Pagina 3 432988

next=p~
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 EmptySam Oct 16, 2010 11:37 pm

Uuu baga NEXT :>
Sus In jos

Continut sponsorizat




Lacrimi de inger - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente