All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 4:27 am

hey luume
deci snt noua p aici si nu prea stiu cum stau lucrurile(da ma prind eu pana la urama Lacrimi de inger 916633 ) si m.am gandit sa fac un fanfic e primul asa ca nu prea stiu daca o sa va placa asa de mult, dar nu.i nimic, mai incercam la anu Lacrimi de inger 916633 Lacrimi de inger 916633 Lacrimi de inger 916633
ma rog mie nu prea imi place, adica mi se pare ca a iesit cam foarte prostesc dupa parerea mea Lacrimi de inger 596966, da nah acu o sa inceleg daca nu o sa va placa.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 4:29 am

iata si prima parte
enjoy:

Lacrimi de inger


Fiecare dintre noi ajunge intr-un moment in care are de ales intre 2 lucruri. In cazul meu, eu am de ales intre viata si moarte. Pur si simplu nu e corect, stiu asta, dar nu am ce face. Cazi, te ridici, te scuturi de praf si mergi mai departe.


Sunt o adolescenta ca oricare alta, sau poate nu. Cine stie? Nimeni. Absolut nimeni, nu cunoaste ce se afla in sufletul meu. Nici macar iubitul meu.
Ca de obicei, dupa o zi grea de scoala, ma duc acasa si ma asez la masa, mama se ridica si se duce la mine in camera si sta ceva timp, nu stiu de ce dar nu aveam o presimtire buna, plecase prea brusc. Dupa cateva minute vine in bucatarie cu un pachet de marijuanna in mana. Am recunoscut imediat pachetul. Era al meu. M-am ingalbenit la fata, iar fratemi.o radea satisfacut.
Mi-au facut un scandal monstru. Mi.au luat tot, telefon, Tv, nu ma mai lasau sa mai ies cu prietenii, mi.au interzis sa.l mai vad pe Vlad( prietenul meu), mi.au rupt posterele cu TH. Tot. Plangeam in hohote. Ei tipau la mine si zbierau de parca as fi fost criminal in serie, iar eu de.abia ma mai tineam pe picioare si ma rugam ca totul sa se termine. Intr.un final asa a fost. Toti s.au dus la culcare, iar eu m.am inchis in baie si am inceput sa plang mai tare ca niciodata. Eram pierduta. Nu incelegeam cum de ajunsesem pana aici. Fiecare lacrima mi se scurgea usor pe obraj. Dupa ce m.am mai calmat m.am dus la mine in camera si m.am asezat pe scaunul de langa geam. Incepuse sa ploua.
Parca nu numai eu sufeream. Eram rosie, fata imi ardea. Era 12 noaptea. M.am imbracat, am luat niste bani, am mers la un non-stop si mi.am luat niste tigari. Am aprins una. Parca acel fum nociv ma calma, imi dadea o stare de bine. Din cauza lui pierdusem tot, dar tot mai continuam sa.l trag in mine.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 4:59 am

deci e primul tau fic si mie-mi place cum ai inceput Lacrimi de inger 820988

si...NEXT Lacrimi de inger 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 5:01 am

si mie imi place

next
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 6:44 am

next`
e inspirat din realitate?
e cool
imi dai o stare deasta de disperare !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 9:27 am

Deci e genial !
Vreau Nextt !! ;;]
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 9:39 am

next Lacrimi de inger 471606
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyJoi Sept 09, 2010 9:35 pm

da
bestial
prea bun pt primul fic
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyVin Sept 10, 2010 12:15 am

thx la toti :-*
uite si nextu Lacrimi de inger 471606
Enjoy:

Dupa ce m.am plimbat prin parc timp de o ora m.am intors acasa,mi.am deschis calculatorul si am intrat pe msn, am vazut ca cineva imi trimisese o invitatie de prietenie, eram asa obosita incat am dat accept. Dupa cateva min acel cineva mi.a dat un buzz, iar eu i.am raspun, eram prea pierduta intr.o lume paralela incat sa.mi mai pese de ce faceam. Am intrat in vorba cu acel „cineva”. Ma intreba orice. Cum ma chiama, cati ani am , de unde sunt. Parca eram in bancurile cu prosti. Dar ma facea sa ma simt bine. Era din germania, asa ca am vorbit in engleza, nu stiu foarte multa germana, iar el nici atat romana.
El: - Da de ce esti asa suparata?
Trebuie sa recunosc ca m.a cam surprins cu intrebarea.
Eu:- Se vede chiar asa de tare.
El: - Cam da.
Eu: -Cum?
El: - Asa, cum vorbesti. Se vede ca nu prea ai chef, de nimic si in orice moment te.ai arunca de la balcon.
Asta asa era. In orice moment m.as fi urcat pe acoperisul blocului si as fi sarit, pentru a termina d***u odata cu viata asta de tot kktu`.
El: -Hai zi ce ti s.a intamplat.
I.am spus tot ce facusem in acea zi, ca ma certasem cu ai mei, ca mi.au gasit marijuanna.Tot. I.am spus tot ce aveam pe suflet, era prima persoana, careia ma destainuiam. Lui, nici macar nu stiam cum il cheama. Dar parea sa ma inteleaga. Dupa ce am terminat,mi.a vorbit asa frumos, asa cald si placut, ma facut sa nu ma mai gandesc la nimic, sa uit tot, ma simteam asa bine. Am vorbit cu el ore intregi. Eram super obosita, a doua zi trebuia sa ma trezesc devreme pentru a invata, dar nu imi pasa, nu vroiam altceva decat sa stau si sa vorbesc cu el. Cuvintele lui ma purtau intr.o lume plina de sperata, in care nu ai cum sa nu zambesti, nu ai cum sa nu fi fericita, iar eu eram acum. Dar timpul trecea, era 5 jumatate, iar atat eu cat si el eram foarte obositi, asa ca ne.am luat la revedere, cu greu. Am adormit imediat, ma gandeam la tot ce a spus. Era uimitor.
A doua zi ai mei nici nu am mai vorbeau cu mine, parca eram invizibila. Ma durea atat de tare tacerea lor. Incercam din rasputeri sa ma abtin sa nu plang, insa o lacrima mi.a alunecat usor pe obrazul meu fierbinte, iar apoi inca una si inca una.
Mama: Ce ai ashley, de ce plangi?
In acel moment simteam cum ma sufoc, nu mai aveam aer, m.am ridicat furtunos de la masa si m.am inchis in camera, damd frau liber sentimentelor. Nu imi doream altceva decat sa vorbesc cu el. Acel baiat misterios care ma facea sa uit sa plang. Mi.am luat mp3.ul si am ascultat muzica, era singurul lucru la care ai mei nu se gandisera sa mi.l ia, cred ca le.a scapat, dar mai bine pt. mine. Dupa ceva timp restul familiei s.a culcat, iar eu am deschis calculatorul, dar el nu era activ. Cand am vazut in dreptul lui offline m.am intristat, nu imi doream altceva decat sa.i simt caldura cuvintelor. Inca mai aveam castile in urechi si ascultam muzica. In playlist a urmat melodia rette mich, am ascultat.o atat de atent. Am izbucnit in plans. Versurile transmiteau atata emotie. Dupa ce s.a terminat am mai dat o data sa inceapa. Dupa ce a inceput, mi.am ridicat capul spre ecran, din reflex.Sau poate nu. Era online. Imi venea sa sar in sus de fericire. Nu am mai stat pe ganduri si i.amdat un buzz, iar el mi.a raspuns.
El: -Buna, ce faci?
Eu: -Buna, bine,ascultam muzica si m.a luat putin valul si am inceput sa plang.
El:- ...
Eu:- Ma rog...
El:-Ce muzica?
Eu:- O trupa, ma rog... poate tu ii crezi emo sau gay...
El:- Tokio Hotel?
Eu:- Da. Rette mich.Si am inceput sa rad.
El:- E chiar frumoasa melodia. Stai linistita si pe mine ma mai ia uneori valu.
Eu:- Asculti Tokio Hotel?
El:- Poti sa.i spui si asa.
Apoi i.am spus tot ce credeam despre th, de cand sunt fana, cand am primit primul album cu ei, primul poster cu ei.Tot. Iar el ma asculta foarte atant, putin cam amuzat.
Din nou ne.a luat pe amandoi valul si am vorbit pana la 2 noaptea. Cu greu ne.am luat la revedere si m.am pus in pat.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyVin Sept 10, 2010 12:28 am

tipul cu care vorbesti e chai Bill, nu-i asa
? sau un baiat de la TH
next`
scrii frumos
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyVin Sept 10, 2010 12:32 am

Lacrimi de inger 750519 ce coincidenta Lacrimi de inger 750519 cand am citi partea cu rette mich exact atunci a incepu melodia Lacrimi de inger 916633

deci..NEXT Lacrimi de inger 432988
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyVin Sept 10, 2010 2:36 am

Nextt !Lacrimi de inger 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyVin Sept 10, 2010 5:45 am

nexxt`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptySam Sept 11, 2010 5:54 am

deci ms muuult pt komuri si ma bucur mult k va place :x
uite si nextu Lacrimi de inger 471606
Enjoy: Lacrimi de inger 750519


Nu pot spune ca am adormit tocmai repede, imi treceau prin minte tot felul de
ganduri. Ma gandeam la el, incercam sa mi.l imaginez. Ma uitam pe tavan si incercam sa.i vad chipul, dar gandul imi era in alte parti. Ma gandeam cum sa fac sa ma intalnesc cu Vlad, atata timp cat ai mei se purtau cu mine ca niste straini, le simteam raceala, din ochi, din comportament, din suflet. Nu puteam intelege de ce nu ma accepta asa. Daca vreau sa fumez, sa fumez, daca vreau sa ma droghez, sa ma droghez, daca vreu sa ma prostituez, sa ma prostituez, ma rog nu as face asa ceva niciodata, dar nu inteleg de ce se baga ei atata in tot, ar trebui sa.si vada ei de mucii lor si sa ma lase pe mine cu ai mei. Imi doream atat de mult sa.l cunosc, dar nici nu stiam cum il cheama.
Vorbeam cu el cam in fiecare seara, ma facea sa ma simt incredibil. Ii spuneam totul, iar el ma asculta atent si ma facea sa uit de toate necajurile. Stia atatea despre mine, intr.o zi i.am trimis si poze cu mine, nu iesisera foarte bine, eram rosie la fata, machiajul deja se cam stricase, dar lui i.au placut pozele. Am incercat sa.l cunosc si eu mai bine, insa de fiecare data cand il intrebam imi raspundea la fel:
El:- Am 20 de ani, locuiesc in germania si am un frate geaman cu 10 min. mai mare decat mine si niciodata nu ma lasa sa uit asta. Si a inceput sa rada, la fel am facut si eu.
Eu:- Gemenii astia...
El:- Mie imi spui.
Dar mai mult nu imi spunea, incepeam sa ma cam indoiesc cand imi spunea:
El:- As vrea sa las putin mister si sa.mi pastrez identitatea secreta. Si amandoi incepeam sa radem.Acel ras tampit care ma scotea din sarite.
Insa nu mereu putea intra pe msn odata au trecut 4 zile pana am vorbit din nou cu el, asa ca mi.a cerul nr. de telefon. Am stat putin pe ganduri, nu eram surprinsa deloc, in final am cedat si i l.am dat, asa cand nu putea sa intre pe msn vorbeam la telefon. In fiecare seara imi trimitea cate un mesaj pt a.mi ura noapte buna.Iar dimineata ma intreba daca l.am visat, iar eu bufneam in ras. Avea o voce asa calda si placuta, caldura vocii sale parca imi invada corpul, parca ma ajuta sa.l simt aproape, langa mine. Era ceva de nedescris.Se vedea ca e german avea acelasi accent ca bill, dar asta nu mi.a trezit suspiciuni, nici nu am luat acest lucru in seama.
Vorbeam despre orice, ii spuneam cele mai tampite lucruri, ce am mancat, cu ce am fost azi imbracata la scoala, cat de mult mau calcau ai mei pe bataturi. Tot. Nu imi scapa nimic, iar el ma asculta amuzat si arata interes.
Nu prea stiu cum, dar cred ca incepeam sa simt ceva pentru el, dar nu intelegeam cum de este posibil. Nu.l cunosteam mai deloc, nici cum il cheama nu stiam, sau daca intradevar are 20 ani sau nu, dar asta nu conta. Ma indragosteam de el. De acest necunoscut cu vocea asa calda si blanda care imi spunea cele mai frumoase cuvinte pentru a ma face sa uit de suparare.
Intre mine mine si Vlad lucrurile se racisera si el vedea acest lucru, dar ignora categoric si asta ma amuza cel mai mult la el. De fiecare data cand ma tine in brate simteam caldura celui cu care vorbeam pe msn, cand imi vorbea ma pierdeam in alta lume si ma gandeam la ce vorbisem noaptea trecuta pe msn cu acel necunoscut,incercam sa mi.l imaginez... Eram visatoare, iar asta il enerva pe Vlad cel mai tare.Il respingeam tot mai mult,nu mai eram asa de nedespartiti, cand incerca sa ma sarute il respingeam si ii spuneam ca tre sa scriu sau ca tre sa mai repet inaite de ora, dar defapt eu tot la acel necunoscut
ma gandeam.El incerca sa ma inteleaga, gasindu.mi scuze.Dar adevarul era ca intre noi totul s-a cam stins.
De ziua mea am avut o mare surpriza cand de dimineata imi suna telefonul, eu inca dormeam, asa ca nu am raspuns foarte bine dispusa.
Eu:- ...
El:-La multi ani! La multi ani! La multi ani!
Eu:- Mersi. Foarte somnoroasa.
El:- Ce faceai, dormeai?
Eu:-Cam da.
El:- Si te.am trezit?
Eu:- Cam da.
El:- Imi pare rau, ma ierti? Cu o voce te copil tembel si inocent care m.a facut sa rad.
Eu:-Mai vedem.
El:-Cu te simt la 18 ani?
Eu:- La fel, nu s.a schimbat nimic.
El:-Cum vei sarbatorii?
Eu:-Avamd in vedere ca dupa 4 luni inca sunt pedepsita, ca de obicei. Vin de la scoala, mananc si vorbesc cu tine cu tine pe msn.
El:- Deci eu sunt cadoul tau?
Eu:-Ma multumesc si cu tine.
Am mai vorbit putin, iar apoi am inchis, cred ca mama sa trezit.Am iesit din camera sa verific si am dat peste ea, intra in bucatarie.Cand m.a vazut m.a strans in brate si mi.a urat `la multi ani!` Nu mai vorbisem cu ea de vro 2 luni sa-i spun ca tre sa vina la sedinta, am fost foarte surprinsa, nu mai parea suparata.Chiar deloc.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptySam Sept 11, 2010 6:21 am

cat mister..pune next=p~~
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptySam Sept 11, 2010 7:03 am

next Lacrimi de inger 820988
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptySam Sept 11, 2010 7:27 am

Oh godd, pune nexxxt !!! Lacrimi de inger 494856:X:X
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyLun Sept 13, 2010 2:03 am

Mama:-Deci cum iti vei sarbatorii cei 18 ani?
Eu:-Avand in vedere ca ma tineti cu forta in casa si nu am voie sa ies, inafara de scoala... Cred ca voi dormi.Ea nu mai parea suparata deloc, era ca inaite, dar eu tot cu acea raceala si indiferenta ii vorbeam.
Mama:-Pai si nu ai de gand sa iesi nicaieri?
Imbratisarea si caldura vocii sale m.au uimit, dar asta m.a socat.
Eu:-Nu stiu, nu cred ca am voie.Dar chiar si asa nu ma lasam.
Mama:-Daca vrei poti sa mergi cu prietenii intr.un club,undeva sa sarbatoriti.
Asta mi.a pus capac.
Eu:-Nu stiu, e prea scurt timpul.
Mama:-Ia telefonul si sunai!
Mi.am facut ziua la cel mai tare club de noapte din oras, ma miram cum de am reusit sa.l inchriez.Insa nu puteam sa merg in jeansi, tricou si tenesi, asa ca mama mi.a ingaduit sa lipsesc de la scoala si sa merg in mall sa.mi gasesc ceva dragut. Femeia asta era pusa sa ma bage in spital de la atatea socuri.
Toata seara am petrecut impreuna cu prietenii mei.Si sigur ca Vlad n.a lipsit, doar inca eram impreuna, nu? Trebuie sa recunosc ca nu m.am mai purtat asa rece cu el, ma tinea in brate, dansam, il lasam sa ma pipaie, ii raspundeam la saruturi, ne tineam mai tot timpul de mana, de parca ne era sa nu ne pierdem unul pe celalat, eram foarte caraghiosi, stiu, dar nu imi pasa, nu ma mai gandeam la acel baiat misterios, vroiam sa.l las in urma si c.am reuseam, acum ma gandeam doar la Vlad.Am primit o multime de cadouri dragute si caraghioase, dar cel mai frumos a fost bratara de la Vlad.Era asa draguta si delicata.Eram incantata ca Vlad imi facu-se un asemenea cadou.
Dupa ce petrecerea s.a terminat, Vlad ma dus acasa si m.a ajutat cu cadourile.
Eram franta, dar ma distrasem. M.am schimbat si m.am bagat direct in pat era ora 3 noaptea. Am adormit imediat.A doaua zi nu am mai intrat pe msn, pt ca stiam ca el va fi online. Ma indragostisem de el, nu stiu cum, dar da, ma indragostisem de el si nu imi convenea deloc situatia, vroiam sa.l uit.Au trecut 3 zile de cand nu mai vorbisem cu el, ii simteam lipsa vorbelor lui calde si placute,caldura care imi invada corpul si imi dadea o stare de bine, dar nu, trebuia sa.l uit.Insa el nu avea aceleasi planuri asa ca m.a sunat.
El:-Buna straine!Ma ignori?
Eu:-A buna, pai pe cine sa ignor ca nici nu stiu cum te cheama...
El:-Aaa... deci asta era problema.
Eu:-Nu chiar, dar da.
El:-Ce ai facut de ziua ta pana la urma?
Eu:-Am petrecut cu iubitul meu si cu prietenii.
El:-A... Vocea i se schimbase brusc, de parca ar fi primit un pumn in stomac. Cred ca omisesem sa.i spun ca am prieten.
Eu:-Este vreo problema?
El:-A nu niciuna. Si te.ai distrat? Tot pe acelasi ton.
Eu:-Foarte bine.
El:-Cum ai dormit aseara? Daca ai mai dormit.
Mereu imi punea aceasta intrebare, doar ca acum nu m.a mai intrebat daca l.am visat. Sa.l fi ranit chiar atat de tare faptul ca i.am spus ca am prieten?
Da ce ar fi facut.o? Era posibil sa fi simtit ceva pt mine? Nu... Astea sunt numai prosti.
Eu:-Da am dormit, ca azi am scoala, din pacate... Foarte bine, ca de obicei.
Dupa ce am mai vorbit putin, ne.am luat la revedere si am inchis.
Schimbare brusca, cand a aflat ca am prieten, ma pus pe ganduri zile intregi, nu mai intelegeam nimic.Eram complet confuza.
Ai mei nu mai erau suparati, asa ca viata si.a reluat cursul, imi recapatasem libertatea, cel mai important lucru pt un adolescent, insa bacul se apropia, asa ca trebuia sa stau acasa si sa invat de zor, nici pe msn nu mai intram.
Lunile treceau. Era ultima zi de scoala, am terminat cu media 9,87 eram foarte bucuroasa, dar speriata de ce va urma. Pana la urma toate trec si asa a fost si cu bacul, am invatat mult si am luat 9,94 o medie foarte mare. Ai mei au fost foarte bucurosi, toata lumea ma felicita.Insa eu tot la acel necunoscut cu care nu mai vorbisem de 2 luni ma gandeam.Ii respingeam mereu apelurile si nu ii mai raspundeam la mesaje, insa el nu se lasa. Pana si acum imi mai trimitea mesaje si incerca sa ma sune, dar eu tot nu cedam. Ma enerva la culme situatia.Nu intelegeam de ce isi iroseste creditul cu mine si nu cu altcineva.
Intre mine si Vlad lucrurile se racisera mai mult ca niciodata.
Intr.o zi m.a invitat in parc, iar eu am acceptat, cu greu e adevarat. Ne.am plimbat putin, iar apoi ne.am asezat pe o banca, a vrut sa ma ia in brate, dar eu m.am opus, atunci el putin iritat mi.a spus:
Vlad:-Asley, imi pare rau, dar nu mai pot. Pe cine pacalim noi, relatia noastra s.a terminat de mult si noi stim asta foarte bine.
Ma dureau atat de tare cuvintele lui, dar avea dreptate, cu totul. Mi.am aplecat privirea si nu am mai spus nimic, l.am lasat numai pe el sa vorbeasca, stiam ca orice as fi spus eu ar fi fost in zadar.
Vlad:-Nu stiu, am incercat, dar te.ai schimbat mult, nu stiu ce e cu tine de la o vreme, nu mai esti tu, nu te mai recunosc.
Asta asa era, de cand vorbeam cu acel necunoscut, ma schimbasem, eram alta, complet noua.
Vlad:-Imi pare rau.Te.am iubit si inca te mai iubesc, dar se pare ca tu nu mai simti acelasi lucru pentru mine.Imi pare rau.
Ma sarutat pe par si a plecat, ma lasat singura.Eram distrusa.E adevarat, nu.l mai iubeam pe el acum, dar odata il iubisem, chiar foarte mult.Totul era numai din vina acelui necunoscut.Eram asa de nervoasa.M.am ridicat de pe banca si m.am dus direct acasa, nu vedeam si nu auzeam pe nimeni.



la 3 comenturi pun next Lacrimi de inger 820988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyLun Sept 13, 2010 2:12 am

mna lasa k ata ete...te-ai desp de el..stai cu altu:))
lasa tu alea 3 commuri ..ete cu mn ai 1:)) mai lipesc 2..cinevaaaaaa????...pune-ti ma careva 2 commuri..pt mn;Lacrimi de inger 820988 Lacrimi de inger 916633
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyLun Sept 13, 2010 2:19 am

Lacrimi de inger 916633 Lacrimi de inger 916633 Lacrimi de inger 916633
"cine mai doreste, cine mai pofteste"
Lacrimi de inger 916633 Lacrimi de inger 916633)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyLun Sept 13, 2010 5:07 am

next
next
next
next
ooo doamne next!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyMier Sept 15, 2010 2:54 am

scz k nu am pus next.u mai devreme, dar ieri si alalteieri n.am putut intra si nah...
so... next Lacrimi de inger 471606
Enjoy:

Ajunsa acasa, am fost intampinata de ai mei, am incercat sa.i ignor, nu aveam chef de nimeni, insa ei m.au chemat in bucatarie.Ne.am asezat toti la masa si mi.au intins un plic, in care era un pasaport si niste bilete.Prima data am crezut ca vor sa ma expulzeze, dar apoi am vazut ca pe unul din bilete scrie `TOKIO HOTEL HUMANOID CITY`.
Eu:-Ce e asta?
Mama:-O vacanta in Grecia de 7 zile plus bilete la un concert cu trupa aia a ta,
pentru notele obtinute.
Am fost socata.Eram entuziasmata si teribil de nervoasa in acelasi timp.Asta imi dorisem de cand sunt fan th, iar acum din cauza lui, nu ma puteam bucura. Le.am multumit parintilor si am intrat nervoasa in camera mea.Am trantit usa atat de tare de a cazut si tencuiala.Am deschis calculatorul mai repede ca niciodata. Era online, asa ca i.am dat un buzz.
El:-Hey! lume noua.
Eu:-Ma scutesti.
El:-Ce s.a intamplat?
Eu:-Auzi, de ce draqu nu ma lasi tu pe mine in pace? Loveam asa de tare in tastura, nu stiu cat ar fi mai rezistat.
El:-...
Eu:-Stii ce nu inteleg? De unde mata ai tu id.u meu si cine draqu, mortii matii esti? Ii adresam toate injuraturile dupa lume.Il durea. Se vedea.
El:-...
Eu:-Cine ma-ta esti Obama? Si nu am voie sa stiu? Si daca nu am voie sa stiu, de ce pisicile matii mai vorbesti cu mine? Nu vezi ca te ignor?
El:-...
El nu mai spunea nimic, nu mai stia ce sa mai spuna, sau nu mai vroia.Nu stiu, eram foarte nervoasa.
Eu:-Tocmai m-am despartit de iubitul meu din cauza ta.Sper ca esti fericit!
EL:-Sunt.
Eu:-Pardon!? Un Pic cam surprinsa de raspunsul lui. Cum adica esti fericit? Uite ca eu nu sunt fericita, chiar deloc.
El:-Imi pare rau atunci.Da chiar il iubeai?
Nu prea stiam ce sa-i raspund.Pusase o intrebare la cere chiar nu ma asteptam.Ma blocasem.Sa-i spun adevarul sau sa-l mint?
Eu:-Nu... Dar l-am iubit candva, chiar foarte mult.
El:-Da asta a fost candva, dar acum nu-l mai iubesti.
Eu:-Acum nu.
El:-Pai si atunci?
Eu:-...
Nu mai stiam ce sa mai spun.Acum eu ramasesem fara replica.
El:-Dar defapt nu asta e problema, nu?
Asta asa era, nu era problema ca ma despartisem de Vlad, putin imi pasa, adevarata problema era ca ma indragostisem de el si nu puteam intelege cum este posibil. Mereu avea dreptate.Asta iubeam la el.Asta si multe altele.
Eu:-Nu, nu asta e problema.
El:-Atunci care e?
Eu:-De ce nu imi spui cine esti?
El:-De ce ti mortis sa iti spun? Putin iritat,nu stiu.
Eu:-De ce ti mortis sa nu imi spui?
El:-Mereu hotarata. Asta imi place cel mai mult la tine.
Poate trebuia sa iau in seama toate astea, dar nu le-am luat.
Eu:-Nu mai schimba subiectul.Imi spui sau nu?Peste 2 zile plec in vacanta in Grecia si nu am chef sa-mi strici vacanta enervandu-ma pe tine.
El:-Pleci in vacanta?
Eu:-Da, 7 zile si voi putea sa merg si la concertul tokio hotel.
El:-Distractie placuta!
Eu:-Mersi, dar eu te-am intrebat altceva, daca nu imi spui, nu voi mai vorbi cu tine niciodata, te voi ignora complet.
Am asteptat, am asteptat, dar nimic. Mi-am luat MP3-ul si am ascultat muzica in timp ce imi faceam bagajele.Peste 1 ora am ribicat capul spre ecranul calculatorului din reflex sau poate din obisnuinta, nu stiu, dar ce am vazut m-a ingrozit.
El:-Bine, gata.Nu stiu... cum sa incep sau... Ideea e ca ma cheama bill kaulitz... si poate ti se va parea amuzant, ciudat, hilar... nu stiu... dar am inceput sa simt ceva pentru tine ceva mai mult decat atractie... decat afectiune... nu stiu... dar m-am indragostit de tine. Hai incepi si razi... ce altceva ai putea face. Nu stiu... Sper sa ne mai auzim, daca vei mai vrea...Te iubesc...
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyMier Sept 15, 2010 3:05 am

uuuuuuuuuuu

Next Lacrimi de inger 471606
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyMier Sept 15, 2010 5:21 am

oooo cat de sweeeeeet Lacrimi de inger 494856


pune NEXT
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger EmptyMier Sept 15, 2010 8:08 am

iiii Lacrimi de inger 494856
ce tare Lacrimi de inger 494856
next Lacrimi de inger 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Lacrimi de inger Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger Empty

Sus In jos

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 11Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente