All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 6:15 am

O fata zacea fara viata pe patul de spital. Se apropie mai mult de ea, fiindu.i frica de ceea ce vedea.
Fata ii era palida, plina de rani.
Alte lacrimi ii invadau chipul.
Se simtea de parca un tarus ii strapungea inima. Nu suporta gandul ca ajunsese in halul asta din cauza lui. Ii venea sa moara doar ca sa traiasca ea.
Era atat de fragila. Fata ii era alba ca varul. Asta il facu sa se cutremure.
„Prostule! Uite ce ai facut! Iti place? A ajuns asa doar din vina ta! Ce.a fost in capul tau? Trebuia s.o ignori. Dar nu! Tu ai sarit pe ea. Fara sa te gadesti ca poti sa.i faci ei rau.
O iubesti? Nu se vede. Esti un idiot! Asta esti.”
Vocile din capul lui il inebuneau. Vroia sa le faca sa taca, dar nu putea.
Aveau dreptate.
„Esti un idot! E doar vine ta!”
Numai asta auzea.
Il chinuiau toate aceste cuvinte. Dar si mai mult il chinuia faptul ca aveau dreptate.
Din cauza lui ea suferea. Fiita la care tine cel mai mult pe lume.
Acum era pe cale s.o piarda.
„Uite ce ai facut! Uite cum a ajuns! E doar vina ta! Vina ta!”
Stranse mana in pumn si.si inclesta dintii.
O privi atent timp de cateva minute. Un zambet ii aparu pe buze.
Vocile s.au oprit.
Furtuna din capul sau a incetat.
O privea fermecat de trasaturile sale fine. Inca arata ca o printesa.
Intinse mana si.i mangaie ginsas obrazul fin si alb ca varul, brazdat de rani.
O privea incontinuu, fascinat de frumusetea ei, cu un zambet pe fata.
-Off...Dac.ai stii cat de mult te iubesc, spuse acesta zambindu.i . Te rog, trezeste.te! Zambeste.mi cum numai tu stii!Te rog!
Acesta lasa inca o lacrima sa.i cada.
O lua de mana si ii zambii. O privea fascinat. Statu asa alte minute bune.
Toata linistea aceea il distrugea.
Isi dorea s.o vada din nou plina de viata, zambind. Vroia s.o ia in brate, s.o sarute, s.o simpte, sa fie a lui.
O privea, in timp ce amintiri cu ea ii treceau prin minte.
Se apropie de ea si.si lipi fruntea de.a ei. Statu asa cateva secunde.
-Te iubesc, ii spuse zambindu.i si sarutand.o pe obraz. Te rog, trezeste.te!
Se apropie de buzele sale trandafirii. Vroia sa le simta dulceata. O mangaie grijuliu si.o saruta tandru si scurt.
Se dezlipi de buzele ei si.o privi in ochi, tinand.o de mana.
Aceasta ii zambi si.l stranse usor de mana.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 6:20 am

Lacrimi de inger - Pagina 9 494856 se trezeste
da' asa-i tre lu' Billu asta daca e bou Lacrimi de inger - Pagina 9 57845
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 6:29 am

In fata mea Bill si'a spalat toate pacatele Lacrimi de inger - Pagina 9 750519 Pai la cat de dulce a fost nici nu se putea altfel Lacrimi de inger - Pagina 9 494856
Ah de abia astept sa fie totu' bine, sa fie fericiti Lacrimi de inger - Pagina 9 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 6:45 am

de abia ashtept sa fie iar impreuna,fericitzi... Lacrimi de inger - Pagina 9 494856
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 7:13 am

Bill simti cum inima sa o ia din nou la goana. Nu.i venea sa creada.
Continua sa.i zambeasca.
O saruta pe obraz, iar aceasta deschise ochii.
Nu.i veni sa creada. Ochii ei ciocolatii il priveau. Se cutremura cand o privii in ochi din nou.
Un zambet larg i se afisa pe fata.
-Bill... spuse aceasta cu o voce ragusita si nesigura.
-Șșșș! Sunt aici. Totul e bine.
-Bill...
Acesta o mangaie pe frunte, privind.o ne.ncetat
-Bill mie frica, spuse izbugning in lacrimi. Nu vreau sa mor.
Bill se cutremura. Cuvintele ei ii rasunau in cap.
Ii sterse grijului lacrimile.
-Nu ai de ce sa.ti fie frica. Sunt aici cu tine. Totul s.a terminat. Acum e bine. Nu voi permite nimanui sa te ia de langa mine. Iti promit!
-Bill... Ia.ma de mana te rog.
Acesta ii lua mana intr.ale sale si i.o saruta.
-Nu.ti voi da drumul niciodata.Iti promit.
O lacrima i se scurse pe obraz. Aceasta ridica mana pentru a i.o sterge, insa nu avea destula forta pentru a face acest lucru.
Bill vazu si.i zambii, stergandu.si lacrima.
-Nu te mai forta, sarutand.o pe frunte.Te vei face bine. Iti promit! Nimeni nu te va lua de langa mine!
Isi apleca capul si.si lipi fruntea de a ei.
Isi zambira amandoi.
Ea isi ridica mana slabita si.i mangaie obrazul zambindu.i nencetat.
Era un inger. Il treceau fiorii de fiecare data cand o privea.
-Te iubesc, ii spuse acesta zambindu.i si sarutand.oscurt pe buzele ei trandafirii.
-Si eu te iubesc, ii sopti ea mangaindu.i obrazul.
Voce ii era ragusita si tremuranda. Abia putea vorbii. Dar asta nu o impiedica sa spuna ce simpte.
Isi zambeau si se priveau incontinuu.
Pluteau intr.o lumea a lor, cand fura intrerupti de asistenta care intra.
Cand o vazu pe Ashley vru imediat sa merga sa cheme doctorul, insa fu impiedicata de zgomotul enervant al unuia dintre apartele la care era conectat Ashley.
Fata incepu sa izbucneasca din lacrimi.
Bill intra in panica.
-Bill... Bill nu vreau sa mor. Nu vreau sa te pierd.
-Nu ma vei pierde. Sunt alaturi de tine. Nu te voi lasa niciodata.
Asistenta iesi in graba din salon.
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 7:27 am

doar un cuvant : WOW

restu e aici :
deci ......... la ultimele 2 parti (inafara de ultima) ...am plans de n'am mai putut .... moama deci ma bucur enorm k s-a trezit Lacrimi de inger - Pagina 9 494856 Nexxxt , ficu e GENIAAAL Lacrimi de inger - Pagina 9 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 7:27 am

Lacrimi de inger - Pagina 9 676994 Lacrimi de inger - Pagina 9 676994 ce se intamplase cu ea???
next ca m-ai lasat in suspans Lacrimi de inger - Pagina 9 596966
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 7:36 am

ne ti aici in suspans ...pune nextu femeie !! te rog Lacrimi de inger - Pagina 9 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 7:59 am

OMG! Ce s'a intamplat?! Lacrimi de inger - Pagina 9 63219
Era totu asa frumos... si de odata... Lacrimi de inger - Pagina 9 571882
Ma ia cu plans Lacrimi de inger - Pagina 9 571882 Pune repedeeeeeeeeee next!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 8:13 am

mai pui next in seara asta?;o3
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyJoi Dec 09, 2010 8:14 am

haiii ma cu nexxt Lacrimi de inger - Pagina 9 471606:x
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 2:45 am

Doctorul intra speriat in salon.
Bill se uita confuz cu lacrimi in ochi la toata agitatia din jurul lui. Nu intelegea nimic din ceea ce se petrecea.
-Mai repede! O pierdem!tipa doctorul disperat.
Pe obrajii lui Bill curgeau siroaie de lacrimi. O tinea strans de mana.
-Mai repede!
Bill simtea cum universul lui se destrama. Cum cadea intr.o prapastie adanca.
-Hai, te rog! Nu ne face asta! Hai!
Doctorul era disperat.
Bill era bulversat de tot ce auzea.
-Ashley, te rog! zicea acesta cu vocea tremuranda, printre lacrimi. Nu ma lasa, te rog!
-Hai, hai, hai!
Dupa o jumatate de ora agitatia a incetat.
Bill a ramas singur in incapere impreuna cu Ashley si doctorul.
Fata ii era rosie.Se vedea ca plansese ingrozitor.
Acesta.si ridica privirea si.o indrepta spre doctor. Inca o tinea de mana.
Simtea cum ceva il inghite. Nu mai intelegea nimic. Era confuz. Inca ii era frica de agitatia ce tocmai se produsese in jurul lui.
Stia ce putea insemna asta.
Avea o gramada de intrebari.
Dar nu vroia sa le stie raspunsurile.
Il privi pe doctor.
Acesta avea fata rigida si tematoare.Se uita pe niste foi. Asta.l facu pe Bill sa se cutremure.
Cuvintele ii treceau prin minte, dar nu mai avea voce pentru a le pronunta.
Privi trist in jurul sau.
Acelasi trup fara viata, cu fata alba ca varul, statea pe pat.
-E bine? isi facu acesta curaj si.l intreba pe doctor.
Doctorul il ignora, facandu.se ca nu aude. Continua sa se uite pe acele foi.
Pe Bill il inebunea toata aceasta tacere.
-Va rog! continua acesta.
Era disperat.
Doctorul isi ridica privirea si.l privi timp de cateva secunde.
Ofta si zise:
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 3:12 am

neeeeext Lacrimi de inger - Pagina 9 596966 Lacrimi de inger - Pagina 9 806609 ce s-a intamplat cu ea???
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 4:19 am

*O* si?e bine au ba?
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 7:37 am

doar cu 2 coame nu primiti next Lacrimi de inger - Pagina 9 57845
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 7:56 am

acum ai 3
te rugaaaaaaaaaaaaaaaaam frumooooooooos Lacrimi de inger - Pagina 9 432988 pune next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 8:01 am

oh! hai pls..poate k restu nu's pe forum da sigur recupereaza ei Lacrimi de inger - Pagina 9 50932 te log;o3
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 8:04 am

puui neeext??? Lacrimi de inger - Pagina 9 432988
pls
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyDum Dec 12, 2010 7:01 pm

ce tare eee:X way da ce zgarcita estiii Lacrimi de inger - Pagina 9 52486 Lacrimi de inger - Pagina 9 750519) iti trebe 10 comm ? Lacrimi de inger - Pagina 9 750519)
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 3:06 am

OMG OMG OMG! Lacrimi de inger - Pagina 9 571882
Pune next urgeeeeeeeeeeent! Ce naiba s'a intamplat!?!
Sper ca e bine! Goood ma ucide asteptarea!!! Lacrimi de inger - Pagina 9 571882
NEEEXT! Lacrimi de inger - Pagina 9 235659
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 4:43 am

Ofta si zise:
-Ei bine... Greul a trecut. Este mai bine acum. Deocamdata trebuie sa se odihneasca. Are mare nevoie de asta.
Chipul lui Bill ramase inexpresiv. Incuviinta din cap, apoi se.ntoarse pentru a o privi.
Era un inger. O mangaie usor pe cap. Doctorul il privea, facandu.se ca este atent la acele foi.
O privea fascinat. I se rupea sufletul s.o stie asa. Vroia ca ea sa se trezeasca. S.o ia in brate si s.o stranga la piept.
Si.o imagina in diminetile in care el se trezea primul, iar ea inca dormea. Era un inger. Nu vroia s.o trezeasca. O privea cum dormea, tinand.o la pieptul sau si mangaind.o delicat.
Schita un zambet, mangaind.o usor pe frunte.
Ii era teama, incerca sa ascunda acest lucru. Dar nu putea.
Inca nu era sigur ca se va mai trezi. Se cutremura ingrozitor la acest gand.
Nu vroia sa.si imagineze viata fara ea. O lacrima i se scurse pe obraz.
O sterse si zambi dulce privind.o.
-Te vei trezi, stiu asta, spuse acesta uitandu.se cu blandete la fata.
Se aporpie incet de ea, privind.o cum doarme. Isi lipi fruntea de obrazul sau.
-Te iubesc! sopti acesta.
Statu asa mult timp. In minte ii treceau tot felul de amintiri ce.l dureau ingrozitor.

Flash back
Bill statea la o masa retrasa impreuna cu colegii sai si David.
Radeau si se simteau bine. Ultimele luni au fost foarte obositoare pentru ei.
O fata roscata, inalta, frumoasa a venit la masa lor. Lui Tom ii luceau ochii.
-Scuze, pot sa va intrerup pt un autograf? a spus aceasta rusinata.
-Sigur, i.a raspuns Bill cu entuziasm si un zambet pe fata.
-I.a un loc, a continuat Tom.
Fata n.a stat pe ganduri si a facut ce i s.a cerut.
Bill a infiripat foarte repede o discutie cu acesta. Vorbeau deja de minute in sir.
George si Tom erau pe ringul de dans, Gustav la bar, iar David plecase.
Bill ramasese singur cu fata. Se simteau bine impreuna. Era deschisa, desteapta, amuzanta. Pe Bill il fascina. O masura din priviri. Din cap pana in picioare, pana ochii i s.au oprit pe decolteul generos al acesteia. Ea observa, dar ignora acest lucru. Ii dadea o satisfactie enorma.
Dupa multe pahare, Bill o lua pe fata de mana si o trase spre baie. Fata nu zise nimic. Ii zambi dulce si.l urma.Stia ce va urma si nu.i displacea situatia.
O cuprinse de talie si o trase mai aproape de el. O lipi de pieptul sau si.si zdrobi buzele de ale sale.
Era un sarut mecanic. Lipsit de orice urma de sentiment.
Bill isi pliba mainile pe corpul fetei, pipaindu.i sanii.
„Cand am intrat in baie am ramas inmarmurita de scena la care eram obligata sa particip.
Bill se saruta pasional cu o fata, pipaindu.i sanii.
Am ramas socata. Ramasesem fara aer. Nu mai stiam ce sa zic, ce sa fac. In acel moment am primit un pumn in stomac. Am izbucnit in lacrimi. Nu si.au dat seama ca sunt priviti pana cand Larisa nu a intrat dupa mine.
Larisa:-Ashley...
A avut aceeasi reactie ca si mine.
Bill atunci s.a dezlipit de fata.”
„Bill:-Ashley...”
End flash back
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 5:52 am

saracu bill ,cat sufera dupa ashley Lacrimi de inger - Pagina 9 596966
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 6:09 am

Ce bine ca n'a patit nimic! Doamne vreau sa se trezeasca odata ca ma dispera asa!
A fost interesant flash backu Lacrimi de inger - Pagina 9 94821 Chiar eram curioasa cine era tipa aia...
Astept nextu Lacrimi de inger - Pagina 9 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 6:39 am

O.o cum a putut Bill sa o lase pe Ashley pt o roscata?
am zis eu k bautura asta nu face bine Lacrimi de inger - Pagina 9 57845
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 EmptyLun Dec 13, 2010 7:26 am

Lacrimi de inger - Pagina 9 750519 asa s.ar parea
Sus In jos

Continut sponsorizat




Lacrimi de inger - Pagina 9 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 9 Empty

Sus In jos

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente