All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptySam Ian 01, 2011 1:28 am

M.am trezit simtindu.mi fata mangaiata de ceva cald si placut. Era respiratia lui.
Mi.am deschis buimacita ochii. Primul lucru pe care l.am vazut a fost zambetul larg de pe fata lui. Din reflex, am facut si eu acelasi lucru. Apoi, cand m.am dezmeticit mai bine, l.am tras peste mine, impleticindu.mi bratele in jurul gatului lui si l.am sarutat lung.
-Sa inteleg ca ti.a priit somnul?
Am ras amandoi, apoi i.am mai dat inca un sarut la fel de lung.
-Da, i.am raspuns eu un zambet strengar pe buze.
M.am ridicat in maini, abia acum observand ca era noapte.
-Cat e ceasul?
-9 si ceva, mi.a raspuns el uitandu.se cu coada ochiului la ceas.
M.am trantit la loc in pat, privindu.l.
-Si acu ce facem? Nu mai am somn, i.am spus cu o fata de catel plouat, care l.a facut sa rada.
Nu am mai asteptat nici o reactie de la el si l.am privit cu un zambet strengar pe buze, tragandu.l peste mine.
Ma jucam cu o suvita din parul lui, in timp ce el imi mangaia delicat obrazul.
I.am luat fata in palmele mele si l.am sarutat apasat pe buze. Dupa ce am rupt sarutul s.a uitat in ochii mei, zambindu.mi, iar apoi si.a presat din nou buzele pe ale mele.
A coborat incet cu saruturile pe gat, pe piept, facandu.ma sa gem usor.
L.am muscat de lobul urechii, iar el mi.a zambit pervers, gemand. Acel zambet pe care il adoram.
Mi.a dat delicat bluza de pijama jos, tresaream la atingerile mainilor lui calde. M.am ridicat, sprijinindu.ma in palme, el facand acelasi lucru. Stateam amandoi si ne uitam unul la altul. I.am dat bluza jos admirandu.i abdomenul. Mi.am muscat buza, iar el a inceput sa rada.
Mi.a cuprins spatele cu mainile lui si m.a intins din nou pe pat, sarutandu.mi gatul.
i.am cuprins fata in palmele mele si l.am sarutat pe buze, coborand cu saruturile si desfacandu.i pantalonii. Atunci m.a luat si m.a pus deasupra lui, continuand sa.l sarut pofticios. Mi.a mangaiat delicat obrazul, sarutandu.ma pe buze.
-Te iubesc, mi.a soptit dulce la ureche.
Am tresarit la auzul acestor vorbe. Nu era prima data cand imi spunea ca ma iubeste, dar de fiecare data era altfel.
Si.a dat boxerii jos, iar apoi a indepartat cu brutalitate pantalonii mei, cere.l enervau nespus.
Mi.a mangaiat usor si delicat copsele, sarutandu.mi pofticios sanii si facandu.ma sa gem.
Si.a plimbat limba pe intregul meu corp.
L.am tras peste mine, iar el a scapat de singurul material care.l mai incomoda.
A luat un prezervativ, iar apoi m.a penetrat usor si foarte atent. A inceput sa se miste incet in mine, era foarte grijuliu. Nu vroia sa ma raneasca.
M.am pus deasupra sa, preluand controlul si marind ritmul.
Mi.a zambit siret, pricepand mesajul.
Mainele lui si plimbau delicios pe corpul meu, facandu.ma sa tresar.
La.m tras din nou deasupra mea, zambindui strengareste.
Acesta a marit ritmul facandu.ma sa gem puternic si sa.l trag de par. A marait la mine si m.a sarutat scurt pe buze.
Dupa minute bune, am atins amandoi apogeul, tipand puternic de placere.
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptySam Ian 01, 2011 2:56 am

Fain nextu Lacrimi de inger - Pagina 11 494856

is curioasa ce ar zice ei cand ne-ar citii ficurile noastre Lacrimi de inger - Pagina 11 432988

Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptySam Ian 01, 2011 3:48 am

hm... asta as vrea si eu sa stiu Lacrimi de inger - Pagina 11 94821 Lacrimi de inger - Pagina 11 820988)
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 03, 2011 6:45 am

un singur comentariu??? O.O
nici ca nu mai primiti next Lacrimi de inger - Pagina 11 57845
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 03, 2011 8:58 am

eu m-am certat cu mama si nu am putut intra ;o3
da' iti ador ficu;x si Bill e asa de dulceeee
si dak ar citi ei astea cred ca ar ramane ceva gen "O.o ui ce au astea in cap" Lacrimi de inger - Pagina 11 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 04, 2011 7:47 pm

Puternic de placere?? TAREEE
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyJoi Ian 06, 2011 1:59 am

M.am trezit deranjata de sunetul enervant al telefonului.
L.am luat buimacita de pe noptiera si am raspuns, fara a ma mai uita pe ecran.
-Hei, ce faci?se aude vocea Larisei la celalalt capat.
Ma.m frecat la ochii, trezindu.ma mai bine.
-Dormeai? Te.am trezit?
-Mmhh... a fost tot ce reusisem sa spun.
-Scuze, dar am o veste foarte buna.
-Ia zi.
-Directoru a zis ca te mai lasa sa mai dai examenu, dar peste 3 zile.
-Ok...
Am inchis si am lasat telefonu sa cada inapoi pe noptiera.
Bill inca dormea, l.am mangaiat pe frunte, sarutandu.l pe obraz, am tras mai bine patura pe mine si m.am cuibarit la pieptul lui, jucandu.ma in parul lui si fredonand. Dupa ceteva minute m.am intors pe cealalta parte a patului.
Dupa o jumatate de ora am coborat amandoi in bucatarie. Tom nu se trezise inca.
-Ce vrei sa mananci iubita mea?
-Hm... am spus eu apropiindu.ma tot mai mult de el si impleticindu.mi bratele in jurul gatului lui. Ceva dulce, i.am soptit la ureche.
Am inceput amandoi sa radem, zambindu.mi pervers.
M.a apucat cu ambele brate de talie si m.a urcat pe masa. Mi.am impleticit picioarele in jurul bazinului lui, zambindu.i jucaus. La.m apucat de bluza si l.am lipit de pieptul meu sarutandu.l pe buze.
Si.a despartit buzele de ale mele, rupand sarutul si coborand pe gat.
Tocmai atunci se aude o voce ragusita.
-Neata, da vad ca va distrati nu gluma. Vreti sa recuperati? se auzi rasul tampit al lui Tom.
Bill atunci se enerva si arunca dupa el cu o punga de biscuiti de pe dulap.
-Incet fratioare.Vrei sa.mi arati ca esti periculos?
Eu radeam cu pofta, in timp ce Bill era nervos peste masura ca fusese intrerupt.
Mi.a pus mainile pe coapse, mangaindu.ma pofticios si m.a luat in brate, ducandu.ma in dormitor.


desi am spus ca ficul este pe sfarsite, partea interesanta abia acum incepe, asa ca daca vreti next astept cat mai multe comentarii
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyJoi Ian 06, 2011 8:02 am

da' eu nu vreau sa se termine ;(
next;x
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 10, 2011 2:37 am

Luasem cea mai mare nota. Eram foarte fericita. Invatasem enorm de mult, iar acum rezultatele se vedeau.
Ma plimbam prin toata casa, de colo-colo sub privirea amuzata a lui Bill.
Cu greu m.am lasat convinsa de Larisa sa merg cu ea in club.
M.am apropiat de el, iar el s.a ridicat din pat. Si.a pus mainile in jurul taliei mele si m.a lipit de pieptul lui.
-Mmm...
Atat am reusit sa scot printre buze, ridicand o spranceana.
M.a sarutat lung si pasional.
Dupa cateva minute m.am dezlipit de el, i.am dat un sarut pe obraz, mi.am luat geanta si am plecat.
A doua zi, Bill si Tom erau la repetitii, asa ca am plecat la cumparaturi.
Dupa 4 ore, Bill s.a intors acasa, insa nu era nimeni. A luat telefonul si a format un numar.
-Hei, ce faci?se aude o voce calda si placut la capatul celalalt.
-Hei... Eu... bine, tu? Unde esti?
-Sunt in mall,in maxim o ora ajung.
-Ok.Te iubesc.
-Si eu. Pa.
Lasa telefonul pe masa si se indrepta spre canapea. Lua telecomanda si aprinse televizorul. Lasa pe un canal oarecare, era foarte obosit, asa ca prea putin ii pasa.
Dupa cateva minute se auzira batai puternice in usa de la intrare.
Se ridica buimacit si enervat de pe canapea.
Deschise usa, iar un o silueta cunoscuta ii aparu in fata.

Flashback
O fata roscata, inalta, frumoasa a venit la masa lor. Lui Tom ii luceau ochii.
-Scuze, pot sa va intrerup pt un autograf? a spus aceasta rusinata.
-Sigur, i.a raspuns Bill cu entuziasm si un zambet pe fata.
-I.a un loc, a continuat Tom.
Fata n.a stat pe ganduri si a facut ce i s.a cerut.
Bill a infiripat foarte repede o discutie cu acesta. Vorbeau deja de minute in sir.
George si Tom erau pe ringul de dans, Gustav la bar, iar David plecase.
Bill ramasese singur cu fata. Se simteau bine impreuna. Era deschisa, desteapta, amuzanta. Pe Bill il fascina. O masura din priviri. Din cap pana in picioare, pana ochii i s.au oprit pe decolteul generos al acesteia. Ea observa, dar ignora acest lucru. Ii dadea o satisfactie enorma.
End flashback

Era aceeasi persoana.
Fata nu statu pe ganduri si dadu buzna in casa, fara nici o invitatie.
-Hei! Ce faci? spuse Bill putin iritat de indrazneala fetei.
-Nu ma mai ti minte? Sau acu nu te mai interesez?
-Normal ca nu! Nu ai facut.o niciodata.
-Nu stiu ce sa zic... In seara aia, altceva se intelegea, spuse aceasta cu un zambet siret pe buze.
-Te rog fumos sa iesi!
-Aaa... Acum esti dur, nu ma mai vrei? zise aceasta ridicand o spranceana.
-Nu te.am vrut niciodata. Acum iesi!
-Vrei sa ies?
-Da!Acum!
-Nu cred ca vei mai zice acest lucru dupa ce vei vedea ce vreau sa.ti arat.
-Nu vreau sa vad nimic.Iesi!
-Esti sigur?
-Foarte!Iesi!
Fata se uita urat la el, ridicand o spranceana. Dupa cateva secunde izbucni in ras cand vedea cat de enervat era de situatie.
-Poftim!zise aceasta, uitandu.se serioasa la el si intinzandu.i un plic.
Bill se uita urat la ea si nedumerit.
Vru sa ia plicul din mana fetei, dar ezita.
-Ce e asta?
Fata izbucni in ras, lucru ce.l enerva pe Bill.
-Ai sa vezi, spuse aceasta cu subinteles.
Bill ezita din nou pentru cateva secunde, iar apoi lua plicul din mana fetii.
Il intoarse pe toate partile, studiindu.l atent. Il intoarse si.l deschise curios. In interiorul acestuia erau mai multe poze.
Le scoase cu grija si le privi atent.
In acel moment tot corpul incepu sa.i tremure ingrozitor. Nu mai putea respira.Simtea cum mii de cutite ii strapung inima.
Fata ii zambea satisfacuta, cu un zambet siret pe fata.



Mai sunt doar 3 nexturi
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 10, 2011 8:41 am

pfffffff probabil sunt poze cu maya Lacrimi de inger - Pagina 11 596966
ce tarfa e aia roshcata Lacrimi de inger - Pagina 11 39213
next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 11, 2011 8:40 am

By33nkutzza a scris:
pfffffff probabil sunt poze cu maya Lacrimi de inger - Pagina 11 596966
vezi ca ai incurcat ficurile Lacrimi de inger - Pagina 11 750519
cred ca erau poze cu Ashley
sau nu stiu Lacrimi de inger - Pagina 11 94821
next Lacrimi de inger - Pagina 11 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 11, 2011 9:57 am

Lacrimi de inger - Pagina 11 916633 corect
vroiam sa spun ashley Lacrimi de inger - Pagina 11 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 11, 2011 7:28 pm

tare
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 17, 2011 5:11 am

Flashback
X:-Hei, vreti sa dansati?
Larisa:-Sigur, ridicandu.se de la masa si indreptandu.se spre unul ditre ei.
Eu:-Nu, multumesc, sunt putin cam obosita.
Larisa:-Hai mah, doar un dans. Doar n.oi sta aici toata seara.
Dupa mai multe rugaminti m.am dat batuta si am acceptat.
M.a luat de mana si m.a tras pe ringul de dans. La inceput ma simteam putin ciudat si incomod, dar apoi m.am mai dezghetat si am inceput sa ma simt mai bine.
Dansam deja de ceva timp.Vroiam sa ma intorc la masa, insa inainte de a spune ceva tipul a inceput sa ma pipaie si sa ma lipeasca brutal de corpul sau, sarutandu.ma fortat. M.am zbatut sa.mi dea drumul, insa pana nu m.a sarutat nu a facut.o. I.am tras o palma, atragand atentia asupra tuturor celor din jur si am plecat cu lacrimi in ochi sprea baie.
Endflashback

Bill ridica privirea si si.o arunca nervos pe fata ce statea in fata lui. Inima ii batea cu putere. Abia.si mai putea stapanii nervi.
In acel noment se auzi usa de la intrare.
-Bill... se auzi un glas cald.
Cand am intrat in salon am dat peste o persoana straina, a carei prezente imi displacea. Ma enerva acel zambet siret de pe fata ei. Aveam un sentiment ciudat. Bill nici nu s.a uitat la mine.A continuat sa se uite pe o bucata de hartie ce o tine in mana.
-Bill... Ce se intampla?
Atunci fata i s.a luminat si a ridicat privirea. Mi.a aruncat apoi o privire urata si a inceput sa rada.
Nu intelegeam deloc ce se petrecea.
-Ce se intampla!? spuse acesta pe un ton ironic. Tu sa.mi spui!
Se ridica de pe canapea si se apropie tot mai tare de mine, cu pasi mici si marunti.
Simteam cum imi ingheata sangele in vene. Inima imi batea tot mai tare cu fiecare pas pe care il facea.
-Tu sa.mi spui ce se intampla! zise el aruncand cateva poze pe jos.
Nu l.am auzit niciodata strigand la mine in halul acesta.
Mi.am aruncat privirea pe poze. Le.am recunoscut imediatat. In acea secunda am inteles prezenta acelei persoane.
-Tu sa.mi spui ce se intampla!
Repeta aceleasi lucru la nesfarsit. Ma sufocam cu fiecare cuvant pe care il pronunta.
Si.a pus mainile in jurul umerilor mei si a inceput sa ma zdruncine puternic.
-Ai avut tot ce ti.a trebuit! Tot ce.ai vrut! Iar tu esti doar o curva!
Cu ultimul cuvant pe care l.a pronuntat am simtit cum ma prabusesc. Abia ma mai bineam pe picioare. M.am uitat speriata la el.
Nu intelegeam ce avea, ce patise...
Nu.l vazusem niciodata asa. Ma speria ingrozitor situatia lui, insa ce ma deranja cel mai tare, erau cei doi ochi albastrii ce priveau toata scena amuzati si satisfacuti.
-Bill...
-Bill!? Doar asta ai de spus, nu?
-Bill, te rog! Calmeaza.te!
-Sa ma calmez? Sa ma calmez! Cand persoana pe care o iubesc cel mai mult si in care am cea mai mare incredere e o curva-a ridicat tonul cu subinteles, la rostirea acestui cuvant- eu trebuie sa ma calmez. A fost doar un joc,nu? Hai acu, recunoaste. Un joc, in care eu am fost pionul tau si mai plimbat de colo-colo cum ti s.a nazarit tie.
Lacrimi amare au inceput sa.mi perinde chipul.
-Acum plangi, nu?
-Bill, te rog!
Pur si simplu nu ma mai puteam opri din plans. Nu.l intelegeam. Nu puteam intelege de ce face tot acest scandal.
M.am uitat speriata in ochii lui.
Vedeam furie, ura, dispret. O alta lacrima s.a scurs pe obrazul meu. Nu era el.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 17, 2011 5:55 am

Lacrimi de inger - Pagina 11 676994 Lacrimi de inger - Pagina 11 676994 Lacrimi de inger - Pagina 11 676994 iar s-au certat
nu prea are ce comenta...in ziua aia shi el a inshelat-o Lacrimi de inger - Pagina 11 39213
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyLun Ian 17, 2011 6:45 am

^ ai dreptate..deci SHUT FUCKIN' UP, BILL!
spune ca se impaca si totul e cu happy end ;o3
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 18, 2011 4:11 am

Se plimba de colo-colo sub privirile ei tematoare si sub cele satisfacute ale roscatei ce se bucura de tot acel show.
-Vreau in secunda asta sa pleci si sa nu te mai vad niciodata!
Mi.am ridicat uimita privirea. Am stat asa si l.am privit timp de cateva secunde indelungate.
-Asta este ceea ce.ti doresti?
A ras batjocoritor la auzul spuselor mele, apoi s.a oprit si a ezitat putin.
-Da... a zis aproape in soapta cu o voce nesigura.
Ma.m uitat la el. Privirea imi era goala. Incercam sa vad prin sufletul lui. Era umbrit de ura.
M.am apropiat incet de el si l.am privit in ochi. Aceeasi furie, ura si dispret.
-Ok... Daca asta este ceea ce vrei, voi pleca.
M.am apropiat incet de el si l.am sarutat pe obraz. Stiam ca era ultima data. O lacrima mi s.a scurs cu repeziciune pe obraz.
In acel moment chipul i s.a luminat.
Intunericul din inima lui parca disparuse. In ochii i se citea confuzia.
M.am intors si am urcat in dormitor. Am luat valizele si am inceput sa.mi pun lucrurile.
Lacrimile nu incetau sa curga.



Mai este doar un next, dar promit ca voi pune si un epilog foooarte lung.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMar Ian 18, 2011 5:52 am

Lacrimi de inger - Pagina 11 676994 nu poate sa plece!
next ;o3
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyDum Ian 23, 2011 4:58 am

**In salon**

Bill statea si privea in gol. Fata era enervata si in acelasi timp amuzata de toata aceasta situatie.
S.a apropiat de el cu un zambet larg pe fata, si.a impleticit bratele in jurul gatului sau si si.a trecut suav mana prin parul lui brunet.
-Hai nu mai fi suparat. O merita. Si.a facut.o singura cu mana ei. Nu ai de ce sa te lasi calcat in picioare de o cuva. Mai bine ca pleaca.
Baiatul o ignora complet.
Vazand acest lucru si.a apropiat buzele de ale lui si le.a unit intr.un sarut.
Bill a incercat sa se opuna, dar fata avea alte planuri. Si.a pus mainile pe spatele ei si s.a lasat in voia fetei. Ceea ce nu stia el, era ca in acel moment, doi ochii caprui ii priveau inlacrimati. Fata ramase incremenita la scena pe care era obligata sa o priveasca. Simtea cum ramane fara aer si.si da ultima suflare. Roscata o vazu si o privi siret.
Bill nu.si dadu seama pana cand usa de la intrare nu se auzi. O silueta cunoscuta isi facu aparitia. Era Tom.
Atunci, cei doi rupsera sarutul, iar Ashley continua sa coboare scarile.
-Bill! Ce se intampla? incerca Tom sa se lamureasca.
Nici un raspuns. Toti erau incremeniti. Doar Ashley cara dupa ea o valiza mare si albastra.
-Ashley?! Ce faci cu aia? Ce s.a intamplat? Bill!
Din nou acelasi raspuns. Il tratau de parca nu exista. Acum nici unu nu avea chef de explicatii. Sau poate ca nici ei nu intelegeau nimic.
Cei doi se priveau timid in ochii. Doar asta mai puteau face. Pe fata lui Bill inca se citea confuzie, furie si tristete. In mintea lui erau o multime de intrebari la care doar el putea raspunde.
Cuvintele le stateau pe buze, dar niciunul nu mai avea glas sa le rosteasca, dar se puteau citi cu usurinta de pe chipurile lor.
Fata se apropie cu pasi marunti el. Privirea lui o inghitea. Inima ii batea cu putere.
Il privi pret de cateva sucunde in ochi, iar apoi il saruta pe obraz. Atunci fata lui Bill s.a luminat. Toata furia din ochii lui a fost inlocuita cu regret si nesiguranta.
-Pa Bill! Te iubesc!
...si pleca.
Bill incremeni. Statea si privea usa pe care a iesit timp de o jumatate de ora. Inca nu realiza ce se intamplase.
-Si eu... spuse acesta parca trezit din visare.
Atunci, vazand ca ea plecase, o lacrima i se scurse pe obraz.
Se aseza pe canapea si ofta lung. Isi sprijinii capul in palme, iar siroaie de lacrimi i se scursera pe obraji.
Se ridica si se duse in dormitor. Deschise usa si... Nimic.
Nu mai era nimic. Totul era gol.
Se aseza pe pat si lua perna ei in brate simtindu.i parfumul. Era tot ce mai putea face acum.


THE END



va urma si un epilog :>


Ultima editare efectuata de catre feilig in Dum Ian 23, 2011 5:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyDum Ian 23, 2011 5:05 am

Lacrimi de inger - Pagina 11 63219 are you kiddin'? era ultimul lucru la care m-as fi asteptat
e asa de...trist! ;o3
deci ficul mi-a placut la nebunie dar chiar nu ma asteptam la asa sf :'(
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMier Ian 26, 2011 1:28 am

Epilog

Trecusera 6 ani. O perioada de timp in care multe lucruri se pot intampla si multe se pot uita.
Acum locuiam in Londra, eram designer vestimentar si aveam un succes foarte mare. Imi traiam visul.
Cu tote astea, in acesti 6 ani, nu am uitat nimic. Si acum ii simt buzele dulci. Nu am incetat niciodata sa ma gandesc la el.
Nu am mai reusit niciodata sa mai iubesc pe cineva asa cum il iubesc pe el.

Eram la Saptamana modei de la Paris. Era un eveniment foarte important pentru orice designer. Unul cate unu, modelele urcau pe scena. Colectia fusese un succes.
Dupa ce s.a terminat am fost asaltata de o multime de ziaristi.
Dupa o jumatate de ora apele s.au mai domolit, iar furtuna a trecut.
-Ashley?!
In acea secunda am simtit cum inima mi.o ia la goana. Am recunoscut imediat vocea, dar m.am temut.
In cele din urma mi.am luat inima in dinti si m.am intors.
-Hey!
-Hey! am spus eu incercand sa par entuziasmata.
Chiar eram, dar nu vroiam sa se vada. Vroiam sa las totul in urma.
-Hey, ce faci? De cand nu te.am mai vazut!
-Hm... Bine.
-Colectia a fost un succes. Felicitari!
-Multumesc. Ma bucur ca.ti place.
Stateam si il priveam in ochi fermecata de frumusetea lui. Inca ma treceau fiorii de fiecare data cand il priveam. Tremuram toata.
Vedea asta. Si intr.un fel cred ca ii placea.
-Si... Tu ce mai faci? Am incercat eu sa mai sparg gheata.
-Bine. Am venit cu Tom sa vedem prezentarea.
-Tom?! Ce mai face?
-D.ale lui, spuse el razand.
Ma privea zambindu.mi atat de dulce. Ma topeam dupa zambetul lui. Steam nemiscata si ma holbam la el. In 6 ani tot ceea ce mi.am dorit cel mai mult era sa.l vad macar pentru o secunda, iar acum era chiar in fata mea.
-Tati! Tati! se auzi o fetita de 3-4 ani.
Fetita sari direct in bratele lui Bill. Semanau izbitor. Avea acelasi zambet cald, acelasi par negru carbune, insa ochii semanau leit cu ai mamei sale. Aceiasi ochi albastrii.
-Hey! Cum te cheama?
Am incercat sa nu par atat de socata pe cat eram.
-Cathlene Elizabeth.
Flashback
-Daca am avea o fetita cum s.o cheme?
-Daca am avea o fetita?! am spus eu ridicand o spranceana.
-Da. Nu ti.ar placea?
-Mereu mi.a placut numele ”Elizabeth”.
-Si „Cathlene” e un nume frumos.
-„Cathlene Elizabeth” imi place.
End Flashback
Abia atunci am observat verigheta de pe mana lui Bill.
M.am intors cu spatele, iar o lacrima isi facu repede prezenta pe obrazul meu.
Am iesit in graba afara si m.am asezat pe treptele reci plangand.
-Ashley?!
O silueta cunoscuta isi facu prezenta. Era Tom.
Mi.am ridicat buimacita privirea si mi.am sters lacrimile.
-Tom...
Imi era asa de dor de el.
-Hey! De ce plangi? Ce s.a intamplat?
Am lasat privirea in jos si am lasat linistea sa domneasca.
A inteles imediat ce se intamplase. M.a cruprins in brate, strangandu.ma la pieptul lui.
-Si... Ce mai faci? am zis eu incercand sa zambesc.
Il amuza incercarea mea de a parea fericita.
-Mai nimic, munca... Am venit la prezentare cu... Bill.
Ultimul cuvant il rostise aproape in soapta.
-Stiu... Am vorbit si eu cu el.
Si.a scos pachetul de tigari si si.a aprins una. A tras odata din ea si a oftat.
-Parea fericit... am spus eu sec.
-Bine zis “parea”. Pare, dar nu e… De cand… -a ezitat putin cu subinteles- nu mai e fericit. Sufera tot timpul. Incearca sa traiasca in prezent, dar locul lui e in trecut… alaturi de tine.
O spuses asa frumos…
Nu stiu de ce, dar se potrivea perfect cu ceea ce simteam eu.
Am ras batjocoritor si i.am luat tigarea din mana, tragand din ea.
-Ii va trece, am spus eu sec.
-Poate… Lui ii va trece, dar tie ti.a trecut?
Se uita atent in ochii mei incercand sa citeasca in ei ce buzele mele nu puteau rosti.
Am tras de mai multe ori din tigara, privind in gol. Astepta sa.i raspund, dar eu ezitam s.o fac.
-Are o fata… am spus eu in soapta. Seamana foarte mult cu mama ei.
Atunci si.a plecat privirea si ofta.
-Nu mai e el. E complet distrus fara tine.
-Asta nu e scuza, am spus eu acru.
-Asa e… Dar uneori facem unele lucruri fara sa gandim. Le facem impotriva vointei noastre. Si tu sti bine asta.
Ma lasase muta. Priveam in gol invaluita de amintiri.
In acel moment o silueta isi facu simtita prezenta.
Am incercat sa.l ignor, sa ma ridic si sa plec, dar chiar atunci am simtit cum caldura din sufletul lui ma inghite. Era un sentiment placut.
In cele din urma, mi.am sters lacrimile si m.am intors.
-Ashley, te rog asculta.ma! Am gresit! Am gresit enorm! Si platesc pentru asta in fiecare secunda in care nu sunt langa tine. Te iubesc enorm! Si acum simt fiori doar cand iti rostesc numele. Am fost un prost. Stiu! Iar acum platesc pentru asta. Nu mai suport sa traiesc cu gandul ca nu mai esti a mea. Te rog! Fara tine viata mea nu are sens.
-Ai o fiica si o sotie. Abia acum viata ta capata sens. Ele sunt acum motivul pentru care merita sa traiesti.
-Tu ai fost si mereu vei fi acel motiv. A fost o greseala.
-Un copil nu este o greseala Bill. Este o bucurie. Nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere asa cum am suferit si eu.
A oftat lung…
Parea ca sta pe ganduri.
S.a apropiat cu pasi marunti de mine si mi.a cuprins fata in mainile lui.
-Te iubesc! Si tu sti asta. Nu am incetat niciodata sa o fac. Si stiu ca nici tu. Hai sa fim din nou doar noi doi.
-Bill, nu va mai exista niciodata “noi”. Si tu sti asta.
In acel moment s.a intristat. L.au durut cuvintele mele. Stia cat de adevarat era. Si pe mine m.au durut.
Am incercat sa.i zambesc pentru a.l inveseli. Si a functionat.
M.am apropiat usor de el. Eram atat de aproape de buzele lui. Imi doream nespus sa le simt din nou dulceata. Si el vroia acelasi lucru. Se citea in ochii lui.
S.a apropiat usor pentru a ma saruta,dar i.am pus degetul pe buze. Nici eu nu stiam de ce. Dar stiam ca e mai bine.
-Bill, nu.
S.a intristat si lasat un moment de liniste sa domneasca.
-Ashley, uite.te in ochii mei si spune.mi ca nu ma iubesti.
Nu am zis nimic, am facut doar ce.mi ceruse.
Stateam si ma uitam in ochii lui ciocolatii, fermecata de misterul pe care il ascundeau.
Incremenisem. Imi treceau fiori prin tot corpul. Inima imi batea cu putere. Simteam cu explodam sub privirea lui. Ma topeam in picioare.
-Nu… am spus eu dand din cap. Nu pot.
Nu a mai zis nimic.
Si.a apropiat buzele de ale mele si le.a unit intr.un sarut pasional.
In acel moment a inceput sa ploua. Torna ingrozitor. Stropi mari si reci de ploaie se izbeau cu repeziciune de corpurile noastre, dar iubirea dintre noi emana caldura.
Mi.am impleticit bratele in jurul gatuluilui si l.am sarutat cu pofta.
Dupa cateva minute ne.am despartit usor buzele respirand greu.
-Te iubesc!
Gafaiam ingrozitor, dar asta nu ma impiedica sa spun ce simt.
M.a luat in brate si a inceput sa ma invarteasca.
Il sarutam incontinuu.
-Te iubesc!
I.am pus man ape obraz mangaindu.l tandru.
-Si eu.





so...
ce parere aveti? Lacrimi de inger - Pagina 11 235659
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMier Ian 26, 2011 5:50 am

;x ;x ma bucur atat de mult pt ei ;x
da' am totusi o nelamurire Lacrimi de inger - Pagina 11 50932 care-i faza cu roscata aia? Bill si Ashley raman impreuna? zi pls ca da ;o3
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyMier Ian 26, 2011 7:54 am

a fost super ficu shi ma bucur muult k s-au impacat Lacrimi de inger - Pagina 11 50932
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyJoi Ian 27, 2011 3:39 am

deci...
tipul care a sarutat.o pe Ashley era platit de ea, iar apoi, in ziua dupa o alta iesire in club, roscata i.a aratat lui Bill pozele, sustinand ca ar fi fost facute cu o seara precedenta. Cei doi s.au despartit. Bill era distrus, iar ea a profitat de asta. A ramas insarcinata, iar atunci Bill s.a vazut nevoit sa o ia de sotie.
Bill o reintalneste pe Ashley dupa 6 ani si se impaca.Bill divorteaza, iar cei doi se casatoresc si au 3 copii impreuna, 2 baieti si o fata.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 EmptyJoi Ian 27, 2011 6:49 am

asa
acum am inteles tot Lacrimi de inger - Pagina 11 750519
Sus In jos

Continut sponsorizat




Lacrimi de inger - Pagina 11 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 11 Empty

Sus In jos

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente