All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyMier Sept 15, 2010 7:58 pm

ooo bill kaulitz... stiam eu!
next
next
next
:x
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyMier Sept 15, 2010 11:40 pm

Eram ingrozita.Ramasesem masca.Am inchis imediat calculatorul.M-am imbracat si am iesit afara.Era 1noaptea.Eram imbracata in niste pantaloni foarte scurti,gri si un maieu foarte decoltat, negru. Parca eram o prostituata.Eram terminata.Mi-am luat un pachet de marijuanna, am aprins o tigare.Trageam acel fum in mine parca pentru ultima data.Imi doream sa mor.De fapt... Nici nu stiam ce mai imi doream.Ce mai vroiam.Ma distrusese complet.Nu mai stiam ce sa cred.`Sa fi fost intradevar bill?Nu,nu,nu.Asta nu putea fi adevarat, nu avea cum.O fi fost vrun prost care vroia sa-si bata joc de mine. Si a reusit.Dar daca era el.NU. Nu avea cum`.Acestea erau cuvintele care ma macinau pe interior.Eram asa distrusa.Teama ma cuprindea, frica nu ma lasa.Ma inecam in propria durere.Suferinta nu imi dadea pace.Nici nu ma mai tineam bine pe picioare.Nu mai intelegeam absolut nimic.De ce mi se intamplau mereu mie cele mai oribile lucruri. Ma plimbam pe strada deja de o ora.Ajunsesem intr-un parculet, nici nu stiam unde eram.Dar asta nu conta, ma framantau alte ganduri. Incepuse sa ploua.M.am asejat pe o banca.Picaturi mari si reci de ploaie imi invadau fata inflacarata.Eram speriata.Am mai aprins o tigare.Ultima. `De ce imi facea asta? De ce? De ce ma ranea in felul asta?`Nu intelegeam de ce nu puteau ceilalti sa ma lase pe mine draqu o data in pace.In momemnte ca acelea, imi doream sa nu egzist.Vroiam sa plec departe.Departe de toti si de toate.Nu mai intelegeam nimic.Nu mai aveam cum sa inteleg.Nu maia veam ce sa inteleg.Trageam din tigare si ma uitam in gol.Ma gandeam la... La mai nimic important pentru ceilalti.Dar coplesitor pentru mine.Imi venea sa tip.Cat puteam eu de tare.Pentru ca ceilalti sa stie cat de mult doare sa fi ranit asa.Sa fi ranit de cineva pe care il iubesti.De care te.ai indragostit.Si pentru care ai renunta la tot.Doar sa fi cu el.De ce facuse asta.Eram convinsa ca ma mintise.Dar nu intelegeam de ce.`De ce ?De ce?De ce?`Eram pierduta.Nu mai aveam nici o sansa de scapare.Nu stiam de unde sa fac rost de un cutit sau ceva.Vroiam sa mor.Imi doream atat de mult acest lucru.Simteam ca nu mai am ce cauta acolo.In acea lume tampita care imi provoca dezgust,sila,greata.Ma facea sa ma simt mizerabila si neimportanta.Asa si eram.`Cui ii pasa de mine?Nimanui.Toti cei din jurul meu
nu stiau cum sa scape mai repede de mine`.Am pierdut tot.I.am pierdut pe toti.Toti cei la care tineam si am tinut.Trecut,prezent,viitor.Pentru mine toate sunt la fel.Pline de suferuinta si dejamagire. Dupa vreo 3 ore de mers m-am intors acasa, nimeni nu observase ca plecasem, asa ca m-am pus in pat sperand ca voi adormi, dar nu puteam, somnul era ultimul lucru la care ma gandeam.Imi doream sa fie acolo langa mine, sa-i aud vocea, sa ma faca sa uit de tristetea pe care el mi.o provocase si pe care tot el vroiam s.o inlature.Imi doream sa fie langa mine, sa ma ia de mana si sa zburam departe, in lumea noastra, numai a noastra.Eram sigura ca nu era bill, dar nu intelegeam de ce se dadea drept el.
Noaptea a trecut infernat de greu.Imi doream sa ma sune,sa-mi spuna buna dimineata si sa ma intrebe daca l-am visat, iar eu sa rad ca tampita.Insa in acea dimineata... Nu a mai facut.o.Eram si mai distrusa.Imi doream sa.i aud vocea.Inebuneam.imi venea sa ma iau la bataie singura.
Cu greu m-am ridicat din pat, era 12 jumatate, trebuia sa-mi fac bagajele, viata merge mai departe...Din pacate...Iar noi mergem cu ea.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 16, 2010 5:54 am

Lacrimi de inger - Pagina 2 63219
da pune next femeie k imi dai palpitatii...cum sa te omori?O.o
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 16, 2010 7:03 am

inca o sadica,in total suntem 3

next
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 16, 2010 8:15 am

next...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 16, 2010 8:57 am

Cat de geniala este :o3
Vreaau next
Curiozitateaaaaa :x
Haidiii buaa =p` ;o3
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 12:23 am

gata, gata Lacrimi de inger - Pagina 2 916633
scz de intarziere, dar mai am si scoala, din pacate X-(
Enjoy;) :


A doua zi inaite de a pleca la aeroport, am deschis calculatorul si am intrat pe msn. Nu-mi puteam lua gandul de la el.Nu imi doream sa.mi iau gandul de la el.Vroiam sa mai vorbesc putin cu el inainte de a pleca.Dar era offline.Nu am schitat nici un gest, am inchis calculatorul si am plecat.
Dupa cateva ore de mers cu avionul, am ajuns in sfarsit la hotel.M-am instalat in camera, adica am aruncat bagajele pe unde am putut, m-am aruncat in patul moale si am adormit, cu el in gand.Lacrimi fierbinti isi urmau cursul pe obrajii mei palizi.Nu puteam sa le mai opresc.Nu vroiam sa le mai opresc.Asta simteam.Asta faceam...Il iubeam.
A doua zi m-am trezit, un pic speriata, dar cand am vazut ca ceasul este 10,m-am mai linistit.Am mers sa fac un dus si sa ma pregatesc pentru concert.Era
tot ce visasem vreodata.Dar cu toate astea tot la el ma gandeam.imi invada gandurile.Asta ma enerva la culme.
Pana m-am mai invartit, pana m-am mai sucit, pana la urma am plecat, cu 2 ore mai devreme pentru a ajunge la timp.Eram foarte nerabdatoare, dar totusi ma gandeam daca mi-a spus adevarul sau nu.Il uram ca nu ma lasa sa ma bucur de acest concert.
`in cabina baietilor`
Bill:-Crezi ca Ashley va veni?
Tom:-Care Ashley?
Bill:-las-o balta!
Tom:-Cum zici tu, daca nu vrei sa-mi zici...

Cortina s-a tras, iar baietii au urcat pe scena.Toata lumea tipa, inclusiv eu.Era o nebunie.Bill era imbracat cu un costum ciudat, vrand sa arate ca un extraterestru.Nu stiu...
A fost superb.Au cantat toate melodiile de pe noul album si cele mai bune melodii ale lor.
La inceputul concertului se vedea ca bill este c-am agitat si cu mintea in alta parte, cautand pe cineva cu privirea, dar asta nu il impiedica ca cante superb, fara nici o greseala.Am fost surprinsa ca dupa Noise, Darkside of the sun si Automatic bill nu-si mai lua privirea de la mine.Eram in culmea fericirii. Ultima melodie a fost Zoom Into Me, melodia mea preferata dupa albumul Huamnoid. Tom canta la pian, iar Bill vocal.Eu si Bill ne uitam unul in ochii celuilalt, nu ne mai luam privirea unul de la celalalt.Ma facut sa ma simt nemaipomenit.Pana la urama concertul s-a terminat, dar aplauzele nu mai vroiau sa inceteze. Fusese nemaipomenit, le meritau.
Dupa concert, avand bilet VIP, am putut merge in culise, unde, surprise, am dat peste...
...Bill.
Cand l-am vazut chiar in fata mea, am ramas fara cuvinte.Tremuram toata, insa am reusit sa ascund acest lucru.Ma pierdusem in ochii lui caprui,ca de ciocolata.Ce mai puteam spune, zambetul meu vorbea singur.Ma masura din cap pana in picioare.Se uita la mine de parca m-ar cunoaste de o viata si de parca nu m-ar fi vazut niciodata in viata lui.Amandoua in acelasi timp.Nu intelegeam nimic din ce face.Privirea lui ma cam speria putin.
Bill:-Hei, buna!Ma bucur ca pana la urma ai venit, ma gandeam ca dupa acea discutie te vei supara pe mine si poate nu vei mai veni.
Ramasesem cu gura cascata.M-a lasat masca, uram cand lumea facea asta.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 12:24 am

[quote="feilig"]gata, gata Lacrimi de inger - Pagina 2 916633
scz de intarziere, dar mai am si scoala, din pacate Lacrimi de inger - Pagina 2 39213
Enjoy Lacrimi de inger - Pagina 2 820988 :


A doua zi inaite de a pleca la aeroport, am deschis calculatorul si am intrat pe msn. Nu-mi puteam lua gandul de la el.Nu imi doream sa.mi iau gandul de la el.Vroiam sa mai vorbesc putin cu el inainte de a pleca.Dar era offline.Nu am schitat nici un gest, am inchis calculatorul si am plecat.
Dupa cateva ore de mers cu avionul, am ajuns in sfarsit la hotel.M-am instalat in camera, adica am aruncat bagajele pe unde am putut, m-am aruncat in patul moale si am adormit, cu el in gand.Lacrimi fierbinti isi urmau cursul pe obrajii mei palizi.Nu puteam sa le mai opresc.Nu vroiam sa le mai opresc.Asta simteam.Asta faceam...Il iubeam.
A doua zi m-am trezit, un pic speriata, dar cand am vazut ca ceasul este 10,m-am mai linistit.Am mers sa fac un dus si sa ma pregatesc pentru concert.Era
tot ce visasem vreodata.Dar cu toate astea tot la el ma gandeam.imi invada gandurile.Asta ma enerva la culme.
Pana m-am mai invartit, pana m-am mai sucit, pana la urma am plecat, cu 2 ore mai devreme pentru a ajunge la timp.Eram foarte nerabdatoare, dar totusi ma gandeam daca mi-a spus adevarul sau nu.Il uram ca nu ma lasa sa ma bucur de acest concert.
`in cabina baietilor`
Bill:-Crezi ca Ashley va veni?
Tom:-Care Ashley?
Bill:-las-o balta!
Tom:-Cum zici tu, daca nu vrei sa-mi zici...

Cortina s-a tras, iar baietii au urcat pe scena.Toata lumea tipa, inclusiv eu.Era o nebunie.Bill era imbracat cu un costum ciudat, vrand sa arate ca un extraterestru.Nu stiu...
A fost superb.Au cantat toate melodiile de pe noul album si cele mai bune melodii ale lor.
La inceputul concertului se vedea ca bill este c-am agitat si cu mintea in alta parte, cautand pe cineva cu privirea, dar asta nu il impiedica ca cante superb, fara nici o greseala.Am fost surprinsa ca dupa Noise, Darkside of the sun si Automatic bill nu-si mai lua privirea de la mine.Eram in culmea fericirii. Ultima melodie a fost Zoom Into Me, melodia mea preferata dupa albumul Huamnoid. Tom canta la pian, iar Bill vocal.Eu si Bill ne uitam unul in ochii celuilalt, nu ne mai luam privirea unul de la celalalt.Ma facut sa ma simt nemaipomenit.Pana la urama concertul s-a terminat, dar aplauzele nu mai vroiau sa inceteze. Fusese nemaipomenit, le meritau.
Dupa concert, avand bilet VIP, am putut merge in culise, unde, surprise, am dat peste...
...Bill.
Cand l-am vazut chiar in fata mea, am ramas fara cuvinte.Tremuram toata, insa am reusit sa ascund acest lucru.Ma pierdusem in ochii lui caprui,ca de ciocolata.Ce mai puteam spune, zambetul meu vorbea singur.Ma masura din cap pana in picioare.Se uita la mine de parca m-ar cunoaste de o viata si de parca nu m-ar fi vazut niciodata in viata lui.Amandoua in acelasi timp.Nu intelegeam nimic din ce face.Privirea lui ma cam speria putin.
Bill:-Hei, buna!Ma bucur ca pana la urma ai venit, ma gandeam ca dupa acea discutie te vei supara pe mine si poate nu vei mai veni.
Ramasesem cu gura cascata.M-a lasat masca, uram cand lumea facea asta.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 2:20 am

necst Lacrimi de inger - Pagina 2 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 4:58 am

dar e atat de ...WOW!Lacrimi de inger - Pagina 2 443357~~
NEXT NEXT NEXT Lacrimi de inger - Pagina 2 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 5:11 am

scz, se pare k am postat.o d 2 ori :">
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 7:35 am

Gosh !
Baga NEXTT !! <3
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 17, 2010 11:49 pm

Next Lacrimi de inger - Pagina 2 471606

Sper ca il bagi azi
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 3:15 am

scz din nou de intarzierea nextului, dar am avut renovari si nah...
enjoy Lacrimi de inger - Pagina 2 207842 :

Nu mai stiam ce sa spun.Nu mai aveam ce sa spun.
Eu:-Pardon?
Bill:-...
Nu mai zicea nimic.Se uita la mine cu ochisorii lui fermecatori,care te faceau sa te pierzi cu firea.
Eu:-Scuze,asta.i o gluma?Sau ce?
Bill(razand):-Nu.
Eu:-Stai asa!Vrei sa spui ca eu cu tine am vorbit pana acum?
Bill:-Cam asa ceva.
Eu:-...
Iar ma lasase fara replica.Uram asta.Eu trebuia mereu sa am ultimul cuvant de spus.
Bill:-Ai crezut ca e o gluma,nu?
Eu:-Cam asa ceva.
Atunci s-a intristat si si-a plecat capul.Vazandu-l, m-am apropiat de el, l-am luat de mana si l-am sarutat pe obraz, mai mult nu am indraznit, nu stiam daca si el simte acelasi lucru pentru mine.El atunci si-a ridicat capul si a zambit, iar eu am inceput sa rad.Avea un zambet asa frumos... Te fermeca pe loc.Un ingeras.
Ca dupa fiecare concert, baietii au trebuit sa dea autografe si sa faca poze cu fanii, printre care si eu:). Toti eram obositi, asa ca ne.am intors la hotel si fiind cazati la acelasi hotel, etaje diferite, bill s-a oferit sa ma duca el, iar eu am acceptat.
Cand am ajuns in dreptul camerei l-am sarutat pe obraj si ne-am luat la revedere, insa cand am vrut sa intru in camera el m-a prins de mana si m-a sarutat, iar eu i-am raspuns la sarut, unul cam lung ce e drept.Avea niste buze asa dulci, nu te saturai de ele.In momentul acela simteam cum ma las purtata pe culmile dragostei.Mii de fluturasi imi zburdau prin stomac.Inima incepuse sa.mi bata mai tare ca niciodata. Asa dulce, asa pasional...Era un vis... Devenit realitate.Apoi s.a desprins de buzele mele, s.a uitat in ochii mei si a zambit in cotul gurii, iar el am facut la fel.
Dupa ce, cu greu ne.am despartit, am intrat in camera.Nu mai stiam ce sa mai zic, eram in al 9.lea cer.Dupa ce mi.am mai revenit, mi.am dat drumul la apa si am facut o baie lunga.Dupa ce am terminat,m.am uitat la ceas, cred ca din reflex sau obijnuinta,era 5 dimineata asa ca nu am mai stat pe ganduri si m.am pus in pat.
A doua zi am dormit pana la ora 3, as fi dormit si mai mult daca nu mi.ar fi sunat telefonul, dar asta e.Asta era treaba mamei, sa ma trezeasca cand dorm eu cel mai bine.Si cand visez cel mai frumos.Cu greu m.am ridicat din pat, mi.am facut un dus si am coborat jos sa mananc.Speram sa ma intalnesc cu bill, insa nu a fost asa.Poate era plecat, poate avea treaba.
Dupa ce am mancat m.am intors in camera de hotel.Era deja 5 si ceva, nici nu.mi puteam da seama cand au trecut 2 ore, dar in fine. Mi.am luat leptop.ul si am intrat pe msn pentru a vorbi cu Larisa(cea mai buna prietena a mea),ii promise.sem ca.i zic tot, cu lux de amanunte.Chiar daca s.a mutat in germania
cu mama ei, ai ei fiind divortati,tot cele mai bune prietene ramaneam si ne spunem absolut totul.
In timp ce vorbeam cu Larisa am auzit batai in usa, asa ca m.am grabit sa deschid,dar nu inainte de a ma uita la ceasul din coltul monitorului,era ora 6.
Am deschis usa si l.am vazut pe bill cu un zambet tapit pe buze, care ma scotea din sarite.
Eu:-Hey.
Bill:-Hey, buna!Cum ai dormit?M.ai visat?
Aceleasi intrebari...
Eu:-Si daca spun nu?Ce faci?I.am spun eu tragandu.l in camera si sarutandu.l lung si dulce.
Bill:-Ma supar si plang,cu o fata de copil tembel si cu o voce si mai si.
Eu:-Ia hai plangi!
Si am izbucnit amandoi in ras.
Bill:-Ce faceai?
Eu:-Bine, vorbeam pe msn cu o prietena.
Bill:-Tu numai asta faci?
Eu:-Nu,da imi e cea mai buna prietena si mi.a zis sa.i povestesc totul...
Bill:-Aha... Si te superi daca iti tin si eu companie?
Eu:-M.ai vedem...Si i.am dat un sarut si mai dulce.
Ne.am urcat amandoi in pat, cu leptopul in brate.Eu vorbeam cu larisa, iar bill ma masura din cap pana.n picioare, lucru care ma amuza foarte tare si ma scotea din sarite in acelasi timp.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 3:43 am

next Lacrimi de inger - Pagina 2 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 5:54 am

8->
next=p~~~~
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:21 pm

oooo Doamne next
next
next`
Lacrimi de inger - Pagina 2 494856 Lacrimi de inger - Pagina 2 494856 Lacrimi de inger - Pagina 2 494856
e atat de frumoasa povestea
cand citesc para sunt si eu acolo langa ine si Bill. Lacrimi de inger - Pagina 2 50932
ooo Doamne ! E super ficu`
Nota 10 cu felicitari
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 1:55 am

Am inceput sa.i povestesc despre mine o gramada de lucruri, care poate nu i le spusesem, in timp ce stateam amandoi intinsi in pat,eu la pieptul lui,ne tineam de mana si ne uitam pe tavan.Nu stiu ce era asa interesant de vazut pe tavan.Da ma rog...Noi ne simteam bine.
Bill:-Cat stai in grecia?
Eu:-5 zile,din care au mai ramas decat 3 zile.
Bill:-Si eu cam tot atat.
Atunci amandoi ne.am intristat.Au urmat cateva clipe de tacere,care ne enervau pe amandoi.
Bill:-Vrei sa vedem un film?
Eu:-Da, da nu am filme la mine.
Bill:-Am eu in camera o gramada de filme de groaza, daca vrei.
Eu:-Hm...Bine.Si i.am dat un pupic pe obraz.
Am mers amandoi in camera lui bill.Eu m.am facut comoda, iar el a pus filmul.Incepuse sa ploua.Tuna si fulgera asa de tare...Creea o atmosfera nemaipomenita pentru film.
Bill:-Tie frica?
Eu:-Putin.
Bill:-Nu ai de ce sa.ti fie frica, atata timp cat sunt cu tine te voi apara cu orice pret,zicandu.mi acestea ma i.a la pieptul lui si imi da un pupic dulce pe obraz.
Dupa ceva timp s.au terminat si filmul si ploaia.
Bill:-Vrei sa mai vedem un film?
Eu:-Nu stiu,e tarziu,trebuie sa ma culc.
Bill:-Hai te rog, doar unu,uitandu.se la mine cu niste ochisori rugatori,care m.au fermacat pe loc.
Eu:-Bine,dar doar unu.
Am cedat repede,iar bill a mai pus inca un film, insa nu imi amintesc ce s.a cam intamplat in el.
A doua zi m.am trezit la pieptul lui.Ma simteam asa bine.Nu as fi dat asta pentru nimic in lume.Imi doream sa ma trezesc asa mereu.In bratele lui.
Bill:-Buna dimineata!Cum ai dormit?M.ai visat?
Aceleasi intrebari care ma faceau sa rad.
Eu:-Foarte bine.Si i.am dat un sarut, cam adormit cred, inca nu ma trezisem foarte bine.
Bill:-Esti asa frumoasa...Si dormi ca un ingeras.
Eu:-Ce caut aici?Un pic confuza, observad ca am dormit in camera lui.
Bill:-Pai ai adormit in timpul filmului si dormeai asa frumos incat nu am indraznit sa te trezesc.
Eu:-Cat e ceasul?
Bill:-Nu stiu.Nu conteaza.
Stateam si ma uitam la el si el la mine.Era asa frumos.Inca nu imi venea sa cred.S.a aplecat pe mine sa ma sarute, iar eu l.am luat in brate.Nu imi doream sa.i mai dau drumul.Nici nu trebuia.
Dupa ce ne.am dezlipit cu greu unul de celalalt, am intrat in baie si am facut un dus, cam lung ce e drept.Vroiam sa.l enervez.Sa.l las sa astepte mult. Dupa ce am terminat am iesit imbracata doar intr.un halat alb,usor transparent.Bill cand m.a vazut m.a cuprins cu ambele maini de talie si m.a lipit de pieptul lui.Inimile noastre bateau in acelasi timp.M.a intins usor pe pat si m.a acoperit cu saruturi.
Bill:-Te iubesc!
Eu:-Si eu te iubesc.
Ma indragostisem de el.Dar nu ma indragostisem de bill kaulitz,baiatul dupa care tanjeau toate fetele,poate si eu,ci ma indragostisem de bill kaulitz, necunoscutul cu care corespondasem atata timp,care imi spunea cele mai frumoase cuvinte din lume,care ma punea mai mereu pe ganduri si din cauza caruia suferisem atat.Dar toate astea au trecut.Le.am dat uitarii deja.
M.a acoperea cu saruturi pe buze.apoi a coborat pe gat, pe piept... Cand se auzira batai in usa.




ia sa vedem, cine credeti k e la usa? Lacrimi de inger - Pagina 2 750519
vreau sa va vad cata imaginatie aveti Lacrimi de inger - Pagina 2 820988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 5:18 am

Lacrimi de inger - Pagina 2 94821 Tom? Lacrimi de inger - Pagina 2 563536 menajera? Lacrimi de inger - Pagina 2 750519

nuj:-??
pune NEXT sa aflu si eu Lacrimi de inger - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 7:24 pm

Lacrimi de inger - Pagina 2 94821 Mos Craciun si prietenii sai?sau unu dintre baieti?


Next
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 12:50 am

E mama care bate la usa ;x


Uii !!
Baga NEXT Lacrimi de inger - Pagina 2 443357.
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 6:48 am

ia sa vedem acum cine a avut dreptate Lacrimi de inger - Pagina 2 750519
Enjoy:

Era tom.
Tom:-Bill?Bill...
Eu:-Nu deschizi?
Bill:-Nu, daca il ignoram va pleca.Si a continuat sa ma sarute.
Insa tom nu avea aceleasi planuri ca si noi.
Tom:-Bill,te.ai trezit?Hai mah ca avem conferinta de presa.Grabeste.te!Bill!apasand pe clanta,incercand sa intre in camera,insa usa era incuiata.Lacrimi de inger - Pagina 2 207842
Bill!Hai odata,intr.o jumatate de ora trebuie sa fi jos.
Bill:-Offf!Firar sa fie, ridicandu.se.Acum s.a gasit.
Eu nu mai puteam de ras.
Bill:-Razi de mine nu?Pai normal, ca si eu as rade in locul tau.Uitete si tu.Cine o fi pus conferinta asta de presa asa devreme?
Tom:-Tu!
Se auzi tom de pe hol,dand semne ca nu a plecat.
Eu atunci m.am intins dupa bill si l.am sarutat pe obraz pentru al mai indulcii, insa el m.a tras la pieptul lui lui si m.a sarutat patimas.I.am aranjat o suvita de par si ma uitam la el.Nu vroiam sa.i dau drumul.
Eu:-Trebuie sa te pregatesti.
Bill:-Tu ce vei face cat timp sunt eu plecat?
Eu:-Hmm...Nu stiu.As vrea sa ies prin oras sa vizitez zona, ca de cand am veni numai in hotel am stat.
Bill:-Nu vrei s.o vizitezi cu mine?
Eu:-Hmm...Ba da,dandu.i inca un sarut.
Bill:-Atunci dupa ce vin eu te scot in oras, bine?
Eu:-Bine.Si i.am mai dat un sarut, dar de data asta mult mai lung.
Apoi am plecat la mine in camera, iar bill la conferinta de presa, care a cam durat ceva.
Dupa ce s.a intors, am mers impreuna prin oras.Ne.am plimbat,am vorbit, am ras, am glumit,am facut poze,ne.am distrat pe cinste.Traiam acele momente din plin.Nu ma interesa ce a fost ieri, sau ce va fi maine.Traiam ce este azi.Traiam acele momente alaturi de el.Ne.am plimbat peste tot prin atena.Am vizitat cam tot ce era de vizitat, oricum noi nu era atenti la monumente, strazi si alte tampenii, ci doar la noi.Fiecare avea ochi doar unul pentru celalalt.
Dupa ce ne.am plimbat aiurea cam vro 3-4 ore, ne.am intors la hotel, eram franti si lihniti de la atata mers,asa ca am mers la restaurantul hotelului, pentru a manca.
Acolo am dat de restul trupei si de David.Tom, cand m.a vazut s.a ridicat si a venit catre noi, cu ochii atintiti la mine.Ma masura din cap pana in picioare,la fel ca bill,doar ca intr.un mod mult mai ciudat.
Tom:-Hey bill,ce faci, ti bucatica asta numai pentu tine,tragandu.l mai spre el astfel incat eu sa nu pot auzi.
Eu:-Ashley.
Tom:-Tom,incantat.Chiar foarte incantat.Esti foarte frumoasa.Ti s.a mai spus?
Bill:-Las.o in pace tom,vizibil iritat de comportamentul fratelui sau.Ea e...E iubita mea.Nu.i asa?tragandu.ma la pieptul lui.
Eu:-Da,dandu.i un sarut de fata cu toti ceilalti.


Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 6:52 am

ooooooooo :> mama mama cata gelozie aici

next=p~~~~~~~~~~~
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyLun Sept 27, 2010 7:01 am

NEXT! interesant fic, e bun, felicitari! Lacrimi de inger - Pagina 2 89226 pt primu e chiar fff reusit Lacrimi de inger - Pagina 2 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 EmptyLun Sept 27, 2010 7:05 pm

next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Lacrimi de inger - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Lacrimi de inger   Lacrimi de inger - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Lacrimi de inger

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente