All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Urmatorul
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 2:34 am

deci next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 2:47 am

ii buna casa,ca nu imi trebe dinalea ca in filmele de groaza
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 3:49 am

Ok, ma pregatesc sa ies afara ca sa fotografiez casa.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 4:11 am

Ok...deci intra pe mess ca sa-ti trimit pozele.
Poza de la avatarul meu este facuta in acea casa
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 4:29 am

ce n-as da sa am si eu in oras o casa parasita,m-as sparge in poze pe acolo
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 7:30 am

Pui in seara asta next` la fic?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 7:41 am

da,dar nu stiu sa iti spun exact ora
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 8:44 am

Marian isi vede de drum si dintr-o data o vede si incepe sa fuga dupa ea,ea cand il vede incepe si ea sa alerge,Marian isi suna cativa prieteni care stau prin preajma ca s-o prinda pe Alexa,Alexa cand ii vede atatia o ia printre blocuri si ajunge langa parc dar face o greseala foarte mare pentru ca ei fix pe acolo au luat-o si au inconjurat-o pe Alexa

Alexa:da ce am facut?

Marian:pai de ce fugi?

Alexa:da tu de ce fugi?si i-ai mai chemat si pe astia cu tine
Alexa:cand v-a vad atatia ce vrei?

Marian:sti ce s-a intamplat cu Adrian?

Alexa:de unde vrei sa stiu,ii viata lui face ce vrea eu am incheiat-o cu el(si pleaca,dar Marian le spune prietenilor lui s-o prinda,ei o tin de maini ca sa nu mai plece)

Alexa:luati-va labele jegoase de pe mine
Alexa:asta ii nesimtire curata marian

Marian:unde vrei sa pleci?

Alexa:am si eu o viata personala

Marian:de ce i-ai luat medalionu`Lenei?

Alexa:pentru ca ii apartine lu matusa de gradu 2

Marian:hai nu zau

Atunci Alexa l-a scuipat si el i-a tras o palma peste fata,si isi aduce aminte ce a spus Lena si cand sa-i dea bretonu la oparte se aude o voce destul de groasa dar placuta din intunericul parcului care ii ameninta pe baieti daca nu ii dau drumu Alexei sau daca se mai ating de ea chiar de un fir amarat de par,acestea nu-l asculta dar foarte speriati de ce s-ar putea intampla pentru ca stiu foarte bne legenda parcului ei isi vad mai departe de treaba dar exact a atins Marian cu mana un singur fir de par al alexei nu isi mai simtea mana si ceilalti doi care o tineau pe Alexa la fel ei nervosi si nepasatori de ce zice legenda se dun umpic spre parc dar acel baiat se indreapta el spre ei,baietii cand l-au vazut le-a pierit barbatia si au facut ce faceau niste baietei de 5 ani,dar o trageau si pe Alexa,Alexa se uita inapoi si incerca sa-si deie seama cine era acel misterios din parc,dar o sa afle pentru ca ii opreste pe baieti si se indreapta spre ei,baietii incearca sa fuga dar nu puteau pentru ca erau inlemniti si nu se puteau misca,acel ''misterios'' era inalt,imbracat cum erau si pustanii de pe vremea aia dar in negru si cu gluga trasa ca sa nu i se vada chipul

Unu dintre baieti:nenea,dar noi de ce nu ne miscam,si fata se misca(si rade pentru ca era beat manga)

X:daca spuneti sau scrieti indiferent cum despre ce s-a intamplat in seara asta o sa ramaneti paralizati sau muti pe viata,treaba voastra voi v-ati pus cu mine
X:acum plecati(se intoarce si pleaca)

Atunci toti prind o videza de rup pamantu dar Marian ramane si ii spune si Alexei sa mearga cu el pana in oras dar aceasta refuza,el tot insista dar ea ii spune ca ramane in parc,el o i-a de mana si o trage,dar acel baiat din parc se intoarce si ii spune lu marian sa-si vada de treaba si sa plece cat mai repede din parc,Marian nu mai sta mult pe ganduri si pleaca spre oras si atunci pleaca si ''acel baiat din parc''

Alexa:Tom
Alexa:stai(si fuge spre el si-l i-a in brate)

aLEXA:MULTUMESC MULT
Alexa:daca ai sti ce dor mi-a fost de tine(si incepe sa planga)
\Tom:si mie nu te-am mai strans in brate de cand ai murit(si o saruta)
Tom:ce ai facut desteapta mea mica?
Alexa:ce am facut?
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 9:06 am

;x;x;x;x;x Tooooooooooooooom
si mie mi-a fost dor de el Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 916633 next next next
pt mn pls Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 494856
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 9:07 am

is obosita ma culc imediat si dc pun next treeeeee sa ma gandesc multtttttt,deci maine
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMar Dec 28, 2010 9:24 am

Binee
cool
next`
Tom Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 494856 Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 89226
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMier Dec 29, 2010 8:38 am

Alexa:ce am facut?

Tom:te-ai giugiulit cu ala

Alexa:esti gelos?(si se fataia pe langa Tom)

Tom:tot asa ai ramas

Alexa:nu mi-ai raspuns la intrebare

Tom:si ce?

Alexa:sa ma lin**

Tom:ce?
Tom:mai bine tu mie ca ai ce

Alexa:du-te bah si culca-te
Alexa:ca sa nu zic altceva

Tom:apropo,vezi ca vin sa te adorm

Alexa:ce ma?

Tom ce ai auzit
Tom:deci,am auzit ca vor astia sa caute jurnalu si pozele tale si merg in Romanica,la iarna

Alexa:de ce?

Tom:pai sa afle mai multe despre Alexandra sau mai bn zis Alexa

Alexa:sa vezi ce le fac

Tom:pentru ce te strofoci tu?
Tom:nu au ce sa-ti faca ca esti moarta

Alexa:ce ciudat suna ''esti moarta''

Tom:stiu cum ii
Tom:si cand vii printre ''cei morti''?

Alexa:nu stiu,ceva ma tine aici

Tom:pai prima data a fost faza cu medalionu de la mine si acuma dupa cum cred eu inca mai esti indragostita de nea Mihai ala si aia te tine aici

Alexa:da,am rezolvat ceva pe o parte dar m-am incurcat din noi pe cealalta parte

Tom:da,am intalnit-o pe Angelina Jolie

Alexa:si esti fericit?

tOM:daaaaaaaa Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 494856

Alexa:iti dau eu numa Angelina Jolie
Alexa:si pe fuf*** alea de Olsen le-ai intalnit?

Tom:da,dar te-am intalnit pe tine si de atunci nu ma mai omor dupa ele

Alexa:daaaaaaa fiz,ce vrajeala ai in tn

Tom ca de ovicei

Alexa:ma bucur ca recunosti,Bill,Gusti,Georg,Lavy,Mari,Eliza(si o intrerupe Tom)

Tom:faci pomenirea?

Alexa:nu maaa,intreb ce mai fac

Tom:ca sa faca,isi vad de viata de apoi

Alexa:filozofu` meu mare

Tom:pizdut* mea mica

Alexa:bah,nu ti asa umpic la obraz?

Tom:mi-o inghetat obrazu,uite(si ii ia mana si o pune pe obrazu lui)

Alexa:tot fina ai pielea

Tom:da bine tu
Tom:tre sa plec,ca ma dau aia disparut

Alexa:chiar trebe?

Tom:da,ca nu prea am voie sa ma plimb pe aici,dar pentru tine

Alexa:o sa vin si eu in curand

Tom:noi te asteptam cu bratele deschise

O saruta patimas pe buze si pleaca spre fundul parcului de unde dispare moraculos,ii dau lacrimile Alexei gandindu-se la clipele frumoase si de neuitat pe care le-a petreut alaturi de Tom pe parcursul vietii,se pune in genunchi pe locul unde avea ea casa candva si se gandeste daca sa-l ierte pe Adrian
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMier Dec 29, 2010 8:57 am

Pomelnicuuu`Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 750519)
tare`
ma sasteptam la altceva
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyMier Dec 29, 2010 9:01 am

la ce ?>Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 471606
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 12:06 am

am cautat prin oras si am vazut o casa parasita in cartieru Cocosvar dar mi frica sa intru inauntru si din cate am vazut nu se prea tine in ''picioare'',dar ii mare,poate o sa-i fac poza candva......
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 4:41 am

Toooom;x;x;x love this guy Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 750519
next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 4:49 am

cand m-am inregistrat pe bravo,am primit o invitatie la ns ce grup cu TH si citeam pe acolo ce scriau membrii si erai si tu pe acolo si ai scris love this guy sau ceva de genu si eu in loc de guy citesc gay si incep eu sa spun in gand''asta ii fana si scpune ca-i gay'' tot felu de prostii imi trecea prin minte si am obs intr-un final ca acolo scrie guy si am inceput sa rad ca proasta prin camera si am spus''saraca fata eu o fac pe aici de tot rahatu si ii vina mea'' si dupa cateva zile ne-am imprietenit ns daca ti-am spus dar mi-am adus acum aminte Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 750519 deci scz
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 7:56 am

O saruta patimas pe buze si pleaca spre fundul parcului de unde dispare moraculos,ii dau lacrimile Alexei gandindu-se la clipele frumoase si de neuitat pe care le-a petreut alaturi de Tom pe parcursul vietii,se pune in genunchi pe locul unde avea ea casa candva si se gandeste daca sa-l ierte pe Adrian si se gandeste la ce ia spus Tom mai devreme si isi pune un plan in aplicare ca sa poata sa mearga alaturi de Tom si ceilalti prieteni ai ei si a doua zi deis-de-dimineata se duce la spital,problema era ca nu stia ce sa-i zica lu Adrian daca a iesit din coma sar din cate stie oamenii care se trezesc din coma nu prea stiu bine ce s-a intamplat,ajunge langa salonul in care era el internat si il vede pe Marian si parintii lu Adrian,cand ii vede mai incetineste si isi zice in gand''cine naiba ma pus sa vin aici,acum?''si cand era la o usa distanta de salonu` in care era Adrian s-a intors si a prins o vitezaaa,dar Marian a fugit dupa ea si a prins-o de mana si o duce la o plimbare cu liftu spitalului

Alexa:ce vrei?da-mi drumu

Marian:esti bine?

Alexa:nu se vede,ce is vanata sau ce?

Marian:nu dar mi-am facut grij aseara pentru tine

Alexa:imi faci avansuri sau ce?

Marian:nu,dar ma candeam......

Alexa:la ce?

Marian:ca poate ti-a facut ceva psihopatu ala de aseara

Atunci Alexa ia tras o palma cat a putut ea de tare

Alexa:sa nu-l mai faci asa niciodata in viata ta,pentru ca o sa ma ai pe constiinta si te asigur ca nu vrei asta
Alexa:crezi ca mie mi-a placut de voi ca v-ati purtat ca niste gentelmeni cu mine mai ales ca erati si umpic piliti

Marian:da recunosc ca nu ne-am pusrat frumos dar acum am fost un gentelmem

Alexa:ce ma?

Marian:pai mi-ai dat o palma de mi-au cazut plombele si eu nu am dat in tine sau nu te-am injurat

Alexa:asta inseamna cei 7 ani de acas`,nu sa fi un gentelmen

Marian:desteapt-o

Alexa:mai ai de gand sa tot fu**i liftu asta in sus si in jos Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 39213 Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 39213 ?

Marian:nu,am de gand sa-l blochez si sa te fu* pe tine in el

Si Alexa nu a mai apucat sa zica nimic ca ia pus mana pe gura in timp ce incera s-o lege de maini,ca sa poata sa-si vada linistit de treaba,cand ii ia mana de la gura Alexa ii spune ca o sa mearga la politie si o sa-l denunte si asta nu face bine deloc la bursa pe care vrea el s-o primeasca anul viitor si nici la viitoarea cariera pe care o v-a urma incurand,dar pe el nu-l intereseaza asta si incepe sa o sarute pe tot corpul dar Alexa a reusit sa se desfaca de funia cu care era legata dar in zadar pentru ca Marian a injectat-o (cu ceva Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 750519 nu m-am informat sa vad cu ce se pot adormi oamenii in cazu de fata ''fantomele'',aaaaaaa gata stiu cu ce,cu dinaia care le adoarme pe gravide cand nasc,adik cand vor cezariana)si Alexa nu a putut sa mai faca nimic pentru ca a adormit,Marian nu a stat mult pe ganduri si a inceput s-o penetreze de mai multe ori,chiar nu ii pasa de Alexa,pentru el conta sa se simta el bine nu ambii,dupa ce a terminat,acum chiar a terminat a deblocat liftu` si a lasat-o acolo,dar a avut bunu simt s-o imbrace
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 8:54 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 916633 eu am visuri erotice cu el
cum pnm sa- fac gay? Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 916633
si revenind la fic: mai bine-i da Alexa dreq pe aia si merge inapoi la Tom Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 494856
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyJoi Dec 30, 2010 9:16 am

si eu Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 916633 dar la cat is de trilulilu citesc numa prostii=))
si in leg cu ficu nu poate sa-i dea dreq pe toti,pt ca m-am uitat la filme cu fantome si am vazut ca nu trec pe ''cealalta lume'' daca nu sunt impliniti pe lumea asta nu prea cred dar......oricum nu mai ii mult si il termin
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyVin Dec 31, 2010 1:20 am

foarte tare Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 820988
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyVin Dec 31, 2010 5:31 am

Intamplator o femeie solicita acel lift,cand sa se deschida usa femeia ramane sochata de ce a vazut,erau prezervativele aruncate,injectia la fel si hainele Alexei erau rupte,femeia cheama repede o asistenta ce apuca
Aceasta vine sa vade ce este si cand vede isi cheama cati-va colegi si o interneaza pe Alexa
Alexa se trezeste toata buimacita si cu o durere mare de cap,se uita in jur si se sperie pentru ca nu stie cum a ajuns sa fie internata,se ridica din pat cu gantul sa plece din spital
Ajunge pe holul spitallui de la etajul 3 si intreaba lumea ce s-a intamplat,toti se uita ciudat la ea si fac semne ca-i nebuna si nimeni nu o mai baga in seama
Alexa vazand asta a tipat pe hol in gura mare''De ce nu ma baga nimeni in seama?" si atunci toti si-au indreptat privirile spre ea
O asistenta care era pe acolo a incercat sa-i povesteasca despre ce s-a intamplat in lift si le-a spus oamenirol de acolo care faceau semne ca-i nebuna ca a fost violta in lift si sa se puna ei in locul ei sa vada ce urat ii sa te faca cineva nebun
O conduce pe Alexa cu calm in salonul ei si ii spune ca totul v-a revenii la normal si ca agresoru` a uitat ca in lift sunt camere de luat vederi si s-a inregistrat si atunci Alexa se enerveaza si ii zice ca ala care ii cu supravegherea camerelor a vazut si de ce nu a facut nimic,dar asistenta o calmeaza si ii spune ca acel om nu exista si in fiecare saptamana cineva se uita la ele
Alexei nu prea ii venea sa creada,dar avea incredere in ea si era singura cu care vorbea

Alexa:cat mai stau pe aici?

Asistenta:maine dimineata poti sa pleci
Asistenta:familia ta este pe aici?

Alexa:nu,sunt in alta tara si cei care sunt aici nici nu mai stiu ca traiesc

Asistenta:........sa te duci la politie si sa-l denunti

Alexa:logic
Alexa:nu scapa el de mine

Asistenta:dar cum -a intamplat?ai vebit impreuna cu el in spital sau te-ai intalnit cu el in lift?

Alexa:am venit la fostul adica vreau sa ma impac cu el ca inca il mai iubesc si el a venit sa-mi spuna ceva si am mers in lift si acolo.....

Asistenta:imi pare rau
Asistenta:cum il cheama pe prietenul tau?

Alexa:adrian,a intrat in coma si a vost adus aici alaltaieri parca

Asistenta:aaaaaaaa,da stiu
Asistenta:cine stie ce a facut de a intrat in coma dar nu ii foarte grav,poate il mai tinem o saptamana si gata

Alexa:cum se simte?

Asistenta:pai ii pe drumul cel bun,azi s-a trezit din coma, nu se poate spune ca a fost in coma,dar........

Alexa:da

Asistenta mai sta umpic cu Alexa si pleaca si ea acasa`,Alexa sta si viseaza ca de obicei si se gandeste ce fac pretenii ei in momentul asta
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyVin Dec 31, 2010 8:56 am

saraca Alexa:'(
next ca mor de curiozitate;x
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyDum Ian 02, 2011 2:12 am

pune next
daca nu te bantui diseara
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 EmptyDum Ian 02, 2011 2:18 am

du-te tu si culcate
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 20 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 20 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente