All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 5:46 am

Deci sunt 4 fete din Romania adica:
Alexa 18 ani,
Baby Born(Lavy)18 ani,
Eliza 19 ani si
Marinela 19 ani
Ele reau intr-o trupa numita Katharsis,cantau de mult dar erau cunoscute doar in Romania si vroiau sa fie cunoscute si in strainatate.






Nu vreau sa intru prea in detali,deci dau next macar dupa 2 comentarii si dc am facut greseli scz
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 5:48 am

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 5:52 am

povestea se numeste Alegerea Gresita dar ns dc nu a scris
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 5:56 am

next! si ms ca mi-ai pus "alintu'"! Iubire dincolo de moarte 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 6:16 am

Ndc
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 6:28 am

deci..vrem mai departe:))pana aici e bn:))
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 6:36 am

next Iubire dincolo de moarte 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 6:49 am

este primu meu fic deci sa nu aveti pretentii prea mari,povestea o sa foe o combinatie intre actiunr,drama si poate umpic de comedie.Si am uitat sa precizez ca Alexa canta la chitara electrica(fana TH),Eliza la chitara bass,Lavy voce(fana TH),si Mari la tobe










Fetele se gandeau ce faca sa ajunga cunoscute peste hotare si ii vine o idee Alexei


A:deci miroase a creier ars pe aici si tre sa gasim o solutie si la ce m-am gandit eu e cel mai bine.


E,L,M:zi


A:m-am gandit sa vb si cu Ovidiu(managerul trupei) sa ia legatura ci David(managerul trupei TH) si sa facem un videoclip la o piesa de-a noastra si asa o sa ajungem cunoscute peste hotare.

L:tare ideea

M:ns ce sa zic adik ar veni ei sa faca un videoclip cu noi?avand in vedere cine sunt ei si cine suntem noi

A:de noi ce avem nu suntem tot oameni ca ei?

l:sunt deacord cu Alexa

E:eu cu Mari deci sunt sanse 10% sa vina dc nu mai putin

M:pai da

Si fete incep sa se certa si atunci intra Ovidiu

O:ce aveti fetelor acuma erati cele mai bune prietene acuma va paruiti?

A:pai sti ca vorbeam cum sa fim cunoscite etc. si eu am spus sa facem un videoclip cu TH si numa Lavy este de acord.

O:buna idee o sa incerc sa iau legatura cu David si vedem cum ramane dc nu pot asta este noi mergem mai departe

E: da hai sa facem cu alta trupa,dc facem cu ei?

L:pai ei sunt cei mai tari nu ai vazut cate premii au castigat.

A:si in plus aproape toti adolescentii sunt inebuniti dupa ei deci asta este biletu nostru spre reusita

O:liniste hai ca suna telefonu




Continuarea o pun maine cda acuma tre sa plec undeva
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 7:14 am

next:D
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 7:39 am

ok... sper ca baietii (TH) accepta!Iubire dincolo de moarte 750519 next!!!!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 11:04 pm

O:liniste hai ca suna telefonu

O:ceau David te-am sunat sa te intreb dc pot baietii sa inregistreze o melodie cu trupa mea

D:de cand nu am mai vb noi la tel si pot saptamana viitoare luni este bine ?

O:ma bucur deci ne vedem saptamana viitoare.Pa

D:pa




O:vin saptamana viitoare luni

L:yes,yes,yes,yes,yes

M:da pe geam iesi dc nu taci

L:ce infumurata esti

A:hai ma terminati
A:si apropo Ovidiu de cand esti prieten cu David?

O:ne-am intalnit acum 10 ani

A:ok



LA BAIETI

D;baieti haideti sa va spun ceva
D:deci am vb cu un prieten de-al meu este manager la trupa Katharsis si vrea sa inregistrati o melodie cu trupa lui,intrebari


T:sunt baieti?

D:nu fete

T:mai bine

B:si cand mergem?

D:saptamana viitoare luni,deci sunte-ti de acord?

Toti:da




A trecut o saptamana si aztazi este luni si fetele se pregatesc,Lavy a venit in vizita la Alexa,ea isi facea parul


L:cum te simti

A:am emotii tu?

L:si eu,is curioasa cum arata in carne si oase

A:mandrele alea doua tot inganfate sunt?

L:DA PANA PESTE CAP


Dupa 10 min

A:nu imi place cum imi sta parul

L:iar,hai fa-l mai repede ca tre sa plecam imediat

A:STAI CA NU MAI GASESC PIAPTANUL

L:ALTA PROBLEMA

ALEXA IL CAUTA SI INTOARCE TOATA CASA PE DOS,IN TIMPUL ASTA LAVY ISI IA O PORTOCALA DIN FRIGIDER SI DA PESTE PIAPTAN

L:GHICI CE AM GASIT IN FRIGIDER

A:CE

L:PIAPTANUL

A:MSSSSSSSSS MULT HAI CA NU DUREAZA MULT SI PLECAM(FAZA CU PIAPTANUL A FOST ADEVARATA MI S-A INTAMPLAT LUNA TRECUTA SI SCZ DC AM FACUT GRESELI GRAMATICALE)



Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 11:54 pm

Iubire dincolo de moarte 916633 tare asta cu piaptanul:)) hai k vrem next:D
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyVin Aug 13, 2010 11:57 pm

daca ai sti cat am cautat dupa el am si intarziat la ora
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 12:49 am

Iubire dincolo de moarte 750519 acum risku meseriei ..ce sa-i faci:))...am o intr..knd bagi nextu?:-"Iubire dincolo de moarte 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 1:11 am

mai incolo ca acuma nu am timp
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 3:44 am

IN TIMP CE FETELE(ALEXA SI LAVY) ERAU PE DRUM BAIETII AU SOSIT


O:CEAU,MA BUCUR SA VA VAD

TOTI:BUNA SI NOI

MARI SI ELIZA FAC CUNOSTINTA CU EI SI INTREABA TOM

T:DAR NUMA VOI DOUA SUNTETI?

E:NUUUUUU MAI SUNT DOUA FETE DAR NS CE FAC

M:ALEA-S FANELE VOASTRE O SA VA INTELEGETI MAI BINE CU ELE

B:ATUNCI II BINE

EI MAI STAU LA DISCUTII SI INTRE TIMP ALEXA SI LAVY AU AJUNS,LAVY COBOARA SI O ASTEAPTA PE ALECA PT CA I S-A BLOCAT CENTURA

A:DU-TE TU INAINTE SI ZI-LE CA VIN IMEDIAT

L:TE DESCURCI SINGURA?

A:LOGIC CA-S MARE,HAI MERGI

L:OK

A:CENTURA AFURISITA ACUMA TE-AI GASIT SA TE BLOCHEZI

INTRE TIMP LAVY AJUNCE SI DABEA MAI RESPIRA PT CA A FUGIT

L:CEAU BAIETI SUNT LAVY INCANTATA SI NU-I NEVOIE PT PREZENTARI CA SUNT FANA VOASTRA

GE:MA BUCUR

T:SI CEALALTA ALEXA UNDE ESTE?

L;I S-A BLOCAT CENTURA SI PANA O SCOATE MAI DUREAZA

T:OK,UNDE ESTE BAIA?

O:INAINTE SI PE STANGA

T:OK MS

INTRE TIMP ALEXA A REUSIT SI SE INDREAPTA FUNGIND SPRE STUDIO SI SE IMPIEDICA DE TOM CAND VINE DE LA BAIE

A:SCZ NU AM VRUT TRE SA..................(SI RAMANE TABLOU CAND L-A VAZUT)

T;NU-I NIK TU TREBE SA FI ALEXA NU?

A:DA INCANTATA TOM

T:HAI SA MERGEM CA INCEP SA SE INGRIJORESE

A:HAI



Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 3:48 am

iiiiiiii ce tare faza cu centura:)) necst please:D
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 4:05 am

stai sa imi vina inspiratia iar
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 4:25 am

B:CA A DURAT ATAT?

T:NU-I TREABA TA

O: DECI CUM FACEM CU MELODIA?


B:DAR DC VRETI SA FACE-TI CU NOI?


A: PAI VREM SA NE LANSAM SI NOI PESTE GRANI........(SI II PUNE MARI MANA LA GURA)


M:DEFAPT EA CU LAVY SUNT INNEBUNITE DUPA VOI SI ELE AU SPUI SA FACEM CU VOI SA VA VADA IN CARNE SI OASE


GU:OK? SI CAND INCEPEM INREGISTRAREA

E:PAI NU CONTEAZA VA DAU ACUMA MELODIA LA FIECARE,O INVATATI SI DUPAIA O ONREGISTRAM SI FACEM SI UN VIDEOCLIP


B:OK


T:LOOKING BACK DUPA NUME PARE FRUMOASA


A:VI TOM MAI INCOLO LA MN SA ITI DAU TABULATURA DE LA MEL K?


T:CU CEA MAI MARE PLACERE


E:SI TU GEORG VI LA MN

M:SI GUSTAV LA MN


B:SI PRESUPUN CA EI MERG LA LAVY SA FACEM VOCALIZE NU?


L:TI-AI GRESIT MESERIA,GHICITOR TREBUIA SA TE FACI

B:DC MA FACEM NU TE MAI INTALNEAM PE TN


T:OOOOOOOOOO



B:TERMINA TOM


T:OK ORICUM SUNT PREA OBOSIT PT CEARTA(INRE TIMP TOM SE UITA LA SANII LU ALEXA)


A;TOM UNDE TE UITI?


T: LA BALCOANELE ALEA SUNT FOARTE FRUMOASE,VEZI CE ALB STRALUCITOR


A:DAAAAA FIX LA BALCOANELE ALEA TE UITAI


T:DA


A:HAI CA TE CRED


O:VENITI SA MANCATI ?

BAIETII:DA


FETELE:NOI MAI STAM UMPIC NE VEDEM DISEARA

BAIETII:OK




M:CE TE-A APUCAT ALEXA SA LE ZICI ADEVARUL CA NE-AM FOLOSIT DE EI CA SA VIM CUNOSCUTE?


A:PAI STI CA-S SINCERA


M:PREA SINCERA








Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 4:33 am

balcoane frumoase:)))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptySam Aug 14, 2010 4:53 am

nu prea am balcoane dar oricum nu vreau sa fie mari
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyMar Aug 17, 2010 2:19 am

next! Iubire dincolo de moarte 750519 ca m-ai facut curioasa!Iubire dincolo de moarte 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyMar Aug 17, 2010 2:42 am

NEXT



SEARA:
Au ajuns fetele la hotelul unde stateau si baietii
(in Bucuresti)

B:si voi tot aici stati?

A:inafara de mn

T:pai esti din Bucuresti?


A:nu,stau la o matusa cand vin in Bucuresti


T:offffff


B:ce fratioare ti-a strucat planu?


T:nu chiar deloc


A:uite tabulatura maine ii bine sa repetam?


T:DA VI LA MN SI REPETAM


A:HAI TU LA MN


T:NU


A:DC?


T:CA STAI cu matuse-ta si unchiut-o

A:nu-s oameni rai

T:vi la mn ok?(si ridica putin tonu)


A:ok gata



Peste cateva ore plec si eu acasa si ei se culca
A doua zi eu ma trezesc imi fac siesta si merg la hotel intre timp se trezesc si ei,ma intalnesc cu Tom la receptie


T:ceau papusa cf?


A:ceau,am venit sa repetam,ceilalti s-au trezit?


T:da,hai la mn sa repetam

A:ok

Am ajuns sus conectam chitarile etc.

A:gata?


T:da,hai sa cantam


In timp ce noi repetam Bill o suna pe Lavy






Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyMar Aug 17, 2010 2:45 am

next va rugam:X.....tare faza cu unkiu si matusa:))
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte EmptyMar Aug 17, 2010 2:50 am

si dc ma suna Bill? Mai repede, ca-mi creste tensiunea! Iubire dincolo de moarte 750519
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 22Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente