All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Urmatorul
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 4:23 am

lavy nu cred ca vb de mallurile din romania unde ramai blocat pe scrile rulante sau si mai rau...in lift...si mai ales cand ai claustrofobie nu e amuzant:-|
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 4:24 am

stiu am fost si eu in alea si mall-ul ii super mai ales acolo unde se joaca copii
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 4:28 am

P!nk@ng3l ei merg pe acolo pe unde mergi in caz de incendiu
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 4:28 am

depinde ce mall! eu merg in 1 singur, si ala, nu are scari rulante Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 820988 stiu, e nashpa Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 63219 am ramas si eu blocata 5 min in luft, si am zis ca lesin, da bn ca nu eram singura Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:09 am

da cu cn erai?
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:28 am

eram cu vecinu' de la 3 Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519 are aceeasi varsta ca mn, si ne intorceam de la ore, aman2.... sa nu te gandesti la prosti Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:29 am

nu ma gandesc chiar deloc
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:32 am

asa te vreau! bagi nextu' , ca ma t in suspans de ieri! Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:39 am

LAVY LE-A DAT PERUCI I-A MACHIAT ETC.


M:AUALEU



B,T,GE,GU:CEEEEEEEEEEEE?



M:NIK,PARETI.........




B,T,GE,GU:CUM?



E:CIUDATI


L:BA CHIAR DELOC,NU VA LUATI DUPA ELE

A:NO,HAI CA MOR AICI DE PLICTISEALA


TOTI SE URCA IN MASINA SI VIZITEAZA ORASUL,DUPA CATEVA ORE SE OPRESC LA UN RESTAURANT SA MANANCE


T:DECI CE VREI,PAPUSA?


A:PIZZA,PAPUSEL

T:CHIAR NU-I NEVOIE SA MA ALINTI

TOTI SI-AU LUAT PIZZA SI INGHETATA


T:DORMI LA MN?

A:AI VREA TU

T:LOGIC

A:NU RAMAN

T:HAI


IN TIMP CE TOM O BATEA PE ALEXA LA CAP BILL SI LAVY ISI FAC PLANURI


B:DECI CE FACEM?

L:PAI............

B:DORMI LA MN?

L:OK,DAR NU FACEM NIK DA?

B:MA CONFUNZI CU TOM,UITA-TE CE O MAI SACAIE

L:SARACA,SI MANE INREGISTRAM CA SA NU MAI PIERDEM TIMU CU REPETITIILE

B:PAI VB LA HOTEL SI CU RESTU SA VEDEM CE ZIC


Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:42 am

:->..si ce te-ai hotarat?dormi la el?Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519)
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:46 am

ns vad eu
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:48 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519) ce stil ai in tine:))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:50 am

stiu toti se plang
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:50 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519 bnbn da baga nextu...sau iar e lipsa de inspiratie?Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 207842
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:51 am

nuuuuu ii lipsa de mancare,ca sunt singura acasa si nu are cn sa imi puna sa pap si tre sa imi pun ca nu am mancat nik pana acuma
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:54 am

wow, eu dorm la el! Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 916633 auzi, sa-mi dai si cheia de la usa, sa nu intre cnv peste noi! Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 820988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 12:54 am

am eu o copie si aia nu o dau la nimeni
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:08 am



LA HOTEL:


B:SEDINTA

SI SE PUN TOTI PE CANAPEAUA DE LA RECEPTIE SI VB


B:DECI M-AM GANDIT SA INREGISTRAM MAINE,DEACORD?

TOTI:DA


B:BN,GATA SEDINTA

T:DECI CUM RAMANE?


A:MA DUC ACASA


T:DC NU RAMAI,PT CE MAI DAI BANII PE TAXI


A:CE SMECHER ESTI
A:SI AI MEI CE O SA ZICA


T:PAI LE ZICI CA DORMI LA,LAVY


A:CATE NU FACI TU CA SA TE CULCI CU MN
A:DAR VEZI CA NU FACEM NIK DA?


T:DA BINE CUM ZICI TU

A:JURA PE MATA


T:EEEEEEEEEE NU POT JUR PE BILL


B:VEZI PE CN JURI


T:HAI MA CA MA TIN DE CUVANT PTOMIT

A:PACAT CA NU AM CAMERA VIDEO CU MN SA TE INNREGISTREZ


T:HAI SUS

A:DA CE TE GRABESTI? CA-I ABEA ORA 23:31


T:PAI MAINE INREGISTRAM DC NU AI UITAT

A:DA SI CA VREI TU SA FACI CEVA

T:BN HAI SUS

A:MA EXASPEREZI

B:ASA II EL DE OBICEI


A:AM OBS,SI TU STAI SA VB CU AI MEI


T:OK

PESTE CATEVA MIN

T:DECI

A:DOAR DORMIM ATAT CLAR?

T:DA CUM ZICI TU






Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:13 am

dada...lasa k stiu eu..dormiti voi...hai next ca ma faci curioasa:D
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:14 am

si app pofta buna orice mananci:))
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:15 am

da, cum zice el Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519 NEXTTTT!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:16 am

kre e;?dak vorbesti de mn sunt o ea Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:16 am

el*
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:16 am

ms bag imediat nextu
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 EmptyMier Aug 18, 2010 1:19 am

P!nk@ng3l mai greseste omu si eu i-am spus lu` profu de muzica i-am spus doamna profesoara
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente