All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:00 am

In timp ce noi repetam Bill o suna pe Lavy





B:SAL CF?


L:BN ASC MUZICA U?


B:MA GANDEAM DC VREI SA MERGEM IN PARC


L:OK STAI SA MA SCHIMB NE INTALNIM LA RECEPTIE

B:OK PA

L:PA




LA RECEPTIE:


B: CE FRUMOASA TE-AI FACUT

L:MS MULT


IN PARC:


B:si de cand esti cantareta?


L:din generala mi-a spus profa de muzica,ca(scz) am voce
L: SI CUM II SA FI MARE VEDETA?


B:CATEODATA II FRUMOS CATEODATA IMI VINE SA IMI I-AU CAMPII
B:IS CURIOS CUM O SA FI TU CAND O SA FI VEDETA,DC O SA TE SCHIMBI

L:NU STAI LINISTIT TOT LAVINIA PE CARE O CUNOSTI ACUMA O SA FIU


B:SA SPERAM
B:CU CE SA FIE INGHETATA?


L: cu cioco si vanilie
L:tu de care vrei?

B:la fel


L: ce ne potrivim


B:da


SI MAI VB EI ACOLO MERI,ELIZA,GUSTAV SI GEORG NS CE FACEAU TREABA LOR IN CAMERA LA TOM:


T:ce iti merg degetele

A:se numeste talent innascut


T:hai ca m-ai spart cu asta


A:ok hai sa luam o pauza

T: duc pana la baie

A:ok


Vine Tom de la baie si sare pe Alexa






Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:01 am

lavy inspira ........espira si tot asa ca nu vreau sa te vad la spital
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:05 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 916633))fain fain sare pe tn:->vezi ce faceti:)) hai k vrem si noi nextu...acum chia m-ai facut curioasa:P
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:06 am

eeeeeeeeeeee
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:08 am

oooo.... ok, sunt bn, hai cu nextu', ca ma ti cam mult in suspans, pe bune Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519 app, am o replica, da ti-o zic dupa urmatoru' nexttttt!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:08 am

chiar* scuzati graba:D
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:08 am

astept
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:25 am



A:stai Tom ca fac infart si nu vrei sa fac nu?

T:nuuuuuu doamne fereste dupaia nu mai am cu cn sa fac

A:ipocritule
A:hai lasa-ma ca nu vreau sa fac nik

T:lasa ca vreau eu

A:asta se numeste viol

T:DA FIX


PAMA LA URMA TOM REUSESTE SA O DEZBRACE PARTEA DE SUS SI JOS DOAR PANTALONII SI II BAGA MANA IN CHILOTEI SI FIX ATUNCI INTRAAAAAAAAAA..........GEORG SI RESTU PESTE EI




GE:scz frate nu stiam ce faceti

GU:credeam ca repetati


T:cum imi stricati voi ziua dupa ce ca ea nu vrea sa faca si abea am excitat-o va bagati voi ca musca-n lapte


GE:LASA CU OCAZIA ASTA AM SALVAT-O DE TN


A: CE VREI SA SPUI?

T:VEZI AI SPERIAT-O


GE:LASA CA-I TRECE


GU:VENITI SA MANCATI?


T,A:DA

T:ACUMA IESITI SA MA SCHIMB


A:NU ESTI SINGURU

T:DA SCZ



EI IES AFARA DIN CAMERA SI INTRE TIMP VIN SI BILL CU LAVY


M:SI VOI UNDE ATI FOST ?

L:LA PLIMBARE

E:DECI PRESUPUN CA NU MAI VENITI SA MANCATI CU NOI


B:NU MAI VENIM MERGEM SA REPETAM






Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:29 am

am crezut ca nu s-a inregistrat pe ca toctmai atunci s-a intrerupt netu
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:37 am

ok, tare! si uite ce vroiam sa zic, adika replica:"vezi ca nu-mi zici ca ai puradel, dupa! Eu nu raspund de tn, ca eram cu Bill Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 916633 app, tare, intra peste voi Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:39 am

vezi poate ii invers
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:42 am

ce rasturnare de situatie:)) si noroc cu baietii k te-au salvat:))
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:42 am

daca zici u.... poate scri ceva in poveste despre asta! ca ar fi tare, mai rad! Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:43 am

pai ii ficu mei dc vreau invie si michael jackson sau cum il cheama
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:43 am

mey, am uitat ceva! NEXT!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:45 am

da P!nk@ng3l ce m-as face eu fara baieti cand lavy ii la plimbare in parc
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:47 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519..aici o sustin pe Lavy :NEXT!Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:52 am

stai ca am ramas fara inspiratie
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:53 am

pfff nu e bine:-|uita-te la un poster cv cu TH si inspira-te:))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 3:56 am

m-a inspirat lavy deocamdata
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 4:07 am

B:NU MAI VENIM MERGEM SA REPETAM


GE:vezi sa nu repetati ca Tom si Alexa


B:DA CE FACEAU?


GU:PAI I-AM PRINS CAND TOCTMAI TOM.........SI CE FACE EL CAND II SINGUR CU O FATA


B:IMI DAU SEAMA CE FACEAU



L:UUUUUUUU ALEXA NU MAI E CUMINTE


GE:ERA SEMI DEZBRACATA


M:UITE CA VIN


B:DECI TE-AI DISTRAT CU ALEXA?


T:NU AM APUCAT CA AM AVUT MUSAFIRI NE POFTITI


A:LASA ZICI CA NU AI MAI FACUT ASTA DE NS CAT TIMP SI ORICUM EU NU AVEAM CHEF

T:REAO,DECI VOI VENITI LA MASA CU NOI SAU ATI MANCAT?


B:AM MANCAT ACUMA MERGEM SA REPETAM


A:OK,PA


TOTI:PA


GU:DUPA CE MANCAM NE ARATATI SI NOUA ORASU?


FETELE:DA CUM SA NU



DECI MERG MANANCA LA RESTAURANTUL HOTELULUI MAI TRANCANESC UMPIC SI ASA TRECE TIMPU SI VINE SEARA


T:HAI ALEXA CU MN SA LE STRICAM ZIUA IN CAZ CA FAC CEVA


A:LASA CA NU EI AU INTRATPESTE NOI


T:SI....?

A: MA DA RAU TE-AI MAI FACUT



T:CATEODATA


MERGEM TOTI SUS SI EI REPETAU DE ZOR

GE:HAIDETI SA VEDEM ORASU`


B,L:OK


L:DAR AR TREBUI SA VA DEGHIZAM SA NU VA CUNOASCA FANII

A:DA CA DUPAIA S-A ZIS CU TURU ORASULUI


B:NS CE SA ZIC

T,GU,GE:NICI NOI


L:HAI MA CA O SA FIE FAIN



Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 4:12 am

nexttttt!!!! app, am eu cateva obiective turistice prin Bucuresti: mall-ul, mall-ul, si sa nu uit, malll-ul! Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 4:12 am

saracii..dau fanii navala:))ce frum e fic'u mai baga next:D
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 4:17 am

o sa bag si mall-ul ca numa asta imi zici
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 EmptyMar Aug 17, 2010 4:21 am

pt mn, mallu' e obiectiv turistic Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 916633 bn, poate si parcurile, alea mari, nu cele de la coltu' strazii Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 471606
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente