All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyDum Ian 09, 2011 8:09 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 142wokj

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 6oo5lc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyDum Ian 09, 2011 9:26 am

imi pare foarte rau ca nu mai am pozele,dar........trebuia sa se intample ceva ca era prea frumos:))


Si a doua zi se intalnesc tti si isi fac planul zilei,dupa aceia pleaca spre Coroiesti

Dan:noroc ca am masina mare

Adelina mare:ca avem masina mare

Dan:da scz surioara mea mica

Adelina:ti-am spus ca ma enervezi?

Dan:stiuuuu,si asta si vreau

Adelina:nu-i baga in seama,ei doi asa se cearta de obicei

Lena:Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 750519
LENA:CAM CATE ORE FACEM PANA IN ORAS?

Claudiu:pai cam doua depinde de treafic

Adelina:si nu-i oras,nici nu stiu cum sa-ti explic

Claudiu:lasa ca ii explic eu,deci ii un loc cu multe case,unde candva stateau unguri ca de acolo i se trage numele deci si prin venele noastre curge umpic sange de ungur,dar am sarit de la subect,si acest ''loc'' este la 7 minute(cu masina)distanta de orasul Vulcan,si cand traiau bunicii Alexei toti din acel ''loc'' erau neamuri cu bunicii Alexei decisi cu ea si cu noi

aDELINA:MAI MULT AI INCURCAT-O

aDELINA mare:mai bine taceai din gura claudiu

Claudiu:nu ma fa ca-i zic lu dAN SA-I POVESTEASCA LENEI CUM LUAI BATAIE DE LA FETELE MAI MICI CA TINE

aDELINA MARE:SI CARE-I PROBLEMA TA>?
Adelina:si eu te spun ca esti ipotent de la atata bataie pe care ai primit-o de la fetele cu care te-ai culcat ca nu le-ai satisfacut

Claudiu:da de unde sti tu?

Adelina mare:is fata si am vb cu ele,doamne

Adelina:gata

Lena:lasa-i ca imi place de ei

Adelina:is umpic mai nebuni,oricum inca nu ai vazut nik din ce pot ei sa faca

Lena:Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 471606
Lena:Alexa aveam un semn la spranceana?

Dan:da pe noi ne intrebi?

Lena:da pe cine?

Dan:pe ea

Lena ce vrei sa spui?

Adelina:am uitat sa-ti spun ca el vorbeste doi-la-leu

Lena:cam multe aveti sa-mi spuneti

Dan:foarte multe:))

Adelina:dar Alexa asta de la tine din oras avea ceva la spranceana?

Lena:pai nu stiu,l-am pus pe prietenul meu sa se uite dar nu a putut si desteptu a violat-o si nu s-a uitat,acum eu nu mai is cu el dar totusi mai simt ceva pentru el

Adelia:ce telenovela si presupun ca ai fost pretena cu Alexa nu?

Lena:umpic la inceput dupaia ea mi-a furat medalionu si a spus ca-i al ei dinastea

Adelina:aha



Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyDum Ian 09, 2011 7:44 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyDum Ian 09, 2011 10:35 pm

next;x;x
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 4:43 am

si cele doua ore trec ca vantul si ajung,dar nu opresc in acel loc si merg mai departe spre oras

Lena:de ce nu ne-am oprit

Dan:pai ne cazam si noi ca niste oameni normali

Adelina mare:mai bine zis te cazam pe tine,pentru ca noi avem unde sa dormim

Lena:pot sa dorm si eu cu voi?

Dan:din partea mea da :>

Adelina mare:ii loc mic si.......

Lena:bine

O cazeaza pe Lena si ii spun ca maine dimineata merg si ei acolo si sa mearga impreuna,Lena este de acord si in ziua aceia a vizitat orasu` impreuna cu ei,noaptea merg la patinuar se distreaza ca sa fie obosita Lena,bla,bla,bla pe la ora 24 ajunge la hotel si o lasa sa doarma,ei se duc
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 4:44 am

scz iar am apasat gresit
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 5:12 am

si cele doua ore trec ca vantul si ajung,dar nu opresc in acel loc si merg mai departe spre oras

Lena:de ce nu ne-am oprit

Dan:pai ne cazam si noi ca niste oameni normali

Adelina mare:mai bine zis te cazam pe tine,pentru ca noi avem unde sa dormim

Lena:pot sa dorm si eu cu voi?

Dan:din partea mea da :>

Adelina mare:ii loc mic si.......

Lena:bine

O cazeaza pe Lena si ii spun ca maine dimineata merg si ei acolo si sa mearga impreuna,Lena este de acord si in ziua aceia a vizitat orasu` impreuna cu ei,noaptea merg la patinuar se distreaza ca sa fie obosita Lena,bla,bla,bla pe la ora 24 ajunge la hotel si o lasa sa doarma,ei se duc in spatele spitalului ca sa se intalneasca cu Tom
Vorbesc despre ce o sa se intample in casa alexei,si dupa aceia se duc prin oras si se distreaza
Pe la opt dimineata se duc la hotel s-o cheme pe Lena,s-au mirat cand au vazut-o ca ii astepta in fata hotelului foarte entuziasmata
Ea nu a mai dormit de la 6 dimineata asa de nerabdatoare a fost
Pe la 8:30 ajung in acel loc,parcheaza masina si se duc pe o carare,pana la casa Alexei au mai trecut pe langa doua case parasite
Lena a inceput umpic sa-i fie frica si Dan facea misto de ea
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 5:14 am

deci prima data s-a salviat numa careva randuri dupaia am scris o gramada si s-a sters,acuma tre sa plec deci.am facut caca** praf Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 39213
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 6:59 pm

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 750519)

stai linistita ca eu am inteles
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyLun Ian 10, 2011 8:42 pm

ok:))
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyMar Ian 11, 2011 8:36 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 750519 nu-i bai;-j
da stai! care era faza cu"ei se duc in spatele spitalului ca sa se intalneasca cu Tom" O.o
adik erau fantome sau cum? ca nu m-am prins:">
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyMar Ian 11, 2011 8:40 am

pai daca mai continuam iti dadeai seama ca erau fantome,dar.......
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyMar Ian 11, 2011 8:41 am

dar...pune next Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 11551
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyMar Ian 11, 2011 7:29 pm

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyVin Ian 21, 2011 11:19 pm

Dan:deci asta ii casa

Lena:intram?

Dan:dupa tine

Si intra toti in sir indian,casa era foarte mare incat te pierdeai in ea
Prima data au spus ca viziteaza casa dupa aceia incep sa caute ceia ce le trebuie adik ce ii trebuie
Cand au intrat toti s-a auzit o bufnitura,toti au trasarit si s-au uitat in urma lor cu o oare care ezitare si au vazut ca usa s-a inchis,lena speriata merge rapid s-o deschida dar in zadar
Adelina o linisteste spunandu-i ca va iesi pe geam in caz de orce
Lena simte ceva in caera de langa ea si hotaraste sa intre acolo.....
Si vede o fata de 10 ani bruneta si imbracata intr-o rochita alba,semana perfect cu Alexa cand era mica,Lena ramane inlemnita cand ii vede mainile fetitei,era pline de sange,dar nu stia de la cine pentru ca fetuta nu avea nici o rana pe maini
Fetita o ia de mana pe Lena si o duce la subsol,in drum spre subsol Lena observa ca ''prietenii'' ei cu care a venit au disparut
Ajung in subsol si fetita ii arata bucuroasa cu degetul inspre-o masa acoperita cu un cearsaf alb si ii spune ca ea vrea sa fie chirurg,dar inca nu a terminat operatia
Lena se apropie speriata spre masa,pune mana pe cearsaf si il ia,cand il vede pe Marian asa cioplit ramane fara glas si incepe sa planga,marian inca mai era in viata,dar pe moarte,cu ultima putere Marian intinde mana si ii arata ce scrie pe perete si isi da duhul,Lena citeste si hotaraste sa plece cat mai repede din casa aceia blestemata si isi da seama ca fetita era o fantoma
Era o nebunie in capul Lenei ,tragea din toate usile dar in zadar,geanurile a vazut ca cineva a batut lemne pe dinafar ca sa nu mai iese nimeni din casa
Lena intra in fiecare camera din casa sperand ca va gasi ceva de folos sa sparga usa,intra intr-o camera si lumina incepe sa palpaie si ii apare in fata o fantoma,mai bine zis Alexa
Lena cand a vazut-o a fugit sprea ea cu un cutit si Alexa a inceput sa rada infricosator si ia spus''NU MAI SCAPI DE AICI'' si Alexa dispare,lena se pune in genunchi si incepe sa tipe
Becul a-a spart si a tasnit din el sange,Lena s-a speriat si a fugit din acea camera
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptySam Ian 22, 2011 5:53 am

da ce scria pe perete? O.o
next next next
pt mn ;o3
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 EmptyMier Ian 11, 2012 8:12 am

Regulile de limbaj sunt aplicate si aici in Fiction. Te rugam sa nu mai folosesti prescurtari.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 22 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 22 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente