All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 02, 2011 2:18 am

*culca-te
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 02, 2011 3:15 am

Asistenta mai sta umpic cu Alexa si pleaca si ea acasa`,Alexa sta toata noaptea si viseaza ca de obicei,se gandeste ce fac pretenii ei in momentul asta
Alexa nu putea nici cum sa doarmna si se tot foia in pat pana cand s-a plictisit si a inceput sa se plimbe prin salon(era numa ea in salon) si statea pe ganduri ce sa faca,dupa cateava minute de gandire,ii vine o idee,sa mearga la Adrian in salon sa vada ce mai face
Deschide usa de la salonul ei si scoate copu`,vazand ca pe acolo colcaie de doctori,asistente si femei de scarbici(de servici,eu asa le spun ca astea de la scoala sunt mai rele ca profii`)
Si intra inapoi in salon si cum nu avea ce face pentru ca la TV erau numa filme deochiate nu se lasa si in timp ce butona la telecomanda,vede un videoclip al trupei Evanescente si isi aduce aminte de videoclipul bring me to life
Si incearca si ea,se duce la geamil deschide si se uita sa vada in ce parte ii ea
Avea salonul inpartea din spatele spitalului si Adrian la fel,a inceput sa sara pe acolo de bucurie cand a vazut ca in spatele spitalului era o padure mare si nici urma de oameni si planul ei o sa mearga perfect

Alexa:daca o sa pic,de murit nu mor ca-s moarta
Alexa:deci altceva nu are ce sa mi se intample

Se mai asigura o data ca nu o vede nimeni cu toate ca nu era nici urma de viata pe acolo si era si 4 dimineata,se urca frumos pe geam si isi da drumu pe grinda'' si incepe sa sa coboare pana la salonul lui Adrian
Ajunge acolo dar a avut ghinion pentru ca geamul era inchis,dar Adrian era treaz si ea a batut in geam sa se uite la ea
El isi indreapta capul spre geam si cand o vede o recunoaste si ii face cu mana,ea la fel
Alexaii face semn sa vina si sa deschida geanu
Iar el da din umeri si ii arata ca nu poate,pentru ca-i in perfuzii
Dupa cateva secunde pate doctorita la usa si Alexa se sperie pentru ca nu se astepta,de despreinde de grinda si cade,a avut noroc pentru ca era la etaju 1

Alexa:auuuuuuu,bine ca nu sta la etaju 5
Alexa:no,eu cum dra*u mai urc Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 94821

Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 02, 2011 3:27 am

nebuna mai ii Alexa,nu putea sa mearga a doua zi?

next

cam micut nextu dar ii bun,vorba ta decat nimic
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 02, 2011 7:32 am

ai pus next ca ti-a fost frica,ca te bantui

pui in seara asta next?
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 02, 2011 8:40 am

Vai,imi tremura chilotii pe mn,ma lasi

Si nu pun in seara asta
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 4:25 am

femeia lu` Dumnezeu pune azi next!!!!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 4:45 am

NUUUUU

mai astept un com.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 8:50 am

il ai acum de la mn Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 50932
da ce-i tre si la Alexa asta? eu de eram in locul ei ma duceam cu Tom si gata cu toata tevatura asta:))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 9:01 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 750519 pai ea s-a indragostit de adrian asta,si nu poate sa mearga pe lumea aialalta ca o tine asta aici,adik nu ii implinita si sa vezi ce planuri diabolice am daca nu o sa le schimb
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 9:03 am

O.o cum sa te indragostesti de un viu dak tu ai un mort? Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 916633
zic ca si ea e moarta :>
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 9:06 am

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 916633 asta a fost de nota 20=))
pai ii ca mn ca si mie imi place de un coleg si de Tom si daca ma pui sa aleg intre ei doi nu stiu pe care sa aleg asa ii si ea,ca ''creatoarea'' ei
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 10:03 pm

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 916633 creatoarea ei sa faca bine sa puna next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 10:20 pm

dupa ce fac baie,si eu la baie stau cam o ora,dar promit ca nu stau atat de mult
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyLun Ian 03, 2011 11:44 pm

Alexa:auuuuuuu,bine ca nu sta la etaju 5
Alexa:no,eu cum dra*u mai urc Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 94821

Si se gandeste sa mearga ca toti oamenii pe usa si pe scari,dar mai intai sa ieie o gura de aer proaspat si sta pana in zori afar,in spital nimeni nu o intreaba de ce vine de afar sau cum a iesit si ea mergea linistita ca la ea acas`pe la ora 12 vine asistenta si ii spune ca poate sa plece acas si ea adus ea niste haine pentru ca hainele Alexei erau rupte de aseara,dupa ce iese din salon se duce la salonul unde era internat Adrian,se pune langa patul lui si se uita cum doarme si dupa cateva minute s-a trezit

Adrian:ce cautai ieri la geam?

Alexa:am venit sa te vad
Alexa:si eu am fost internata doar o zi

Adrian:pai?

Alexa o sa-ti spun cand iesi din spital

Adrian:spune acum

Alexa:nu pot
Alexa:a fost ceva neregula cu liftu
Alexa:iti spun toata povestea cand iesi

Adrian:incapatanat-o

Alexa:mersi de compliment

Adrian:sti ce s-a intamplat

Alexa:.....unde?

Adrian:cu mine ca eu nu mai tin minte decat ca am vrut sa ma cult cu tine si tu nu ai vrut si te zbateai,dupaia nu mai stiu

Alexa:pai desteptu de tine cand te-ai ridicat ai dat cu capu foarte tare de dulap si cum ai tu la dulap acolo......dar nu ai fost chiar in coma
Alexa:am auzit-o ca iti da maine drumu
Alexa:ca ti-ai revenit

Adrian:aha,naspa
Adrian:chiar ma durea capu

Alexa mai sta cu el cam o jumate de ora si pleaca spre politie ca sa-l denunte pe Marian



scz de nextu asta asa putin si nu prea cn stie ce dar urmatoru promit ca o sa fie mai palpitant ca scriu o poveste cu o colega
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMar Ian 04, 2011 1:31 am

next`
pozele cu casa cand aparr???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMar Ian 04, 2011 3:26 am

imd ca merge Alexa la politie bla,bla,bla si vine vacanta de iarna,lena pleaca si atunci apar si pozele
Sus In jos
M3la
M3la
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 02/01/2011Numarul mesajelor : 12Localizare : CosmosJoburi/Distractii : MulteeeStare de spirit : Crezy

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMar Ian 04, 2011 5:47 am

pune next,ca`s curioasa ce se intampla
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMar Ian 04, 2011 7:22 am

Ok Alexa deabia astept Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 432988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMar Ian 04, 2011 9:33 pm

next Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyMier Ian 05, 2011 4:16 am

Vineri sau sambata mai pun next
Ca au intrat astia in noi din prima zi Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 39213
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptySam Ian 08, 2011 11:32 pm

O sa-l dau mai restrans pentru ca nu mai am chef de ficu asta,pentru ca mi-a venit in cap altu si mai fain



Deci......Alexa pleaca de la spital spre politie,bla,bla,bla,ajunge la politie,vorbeste cu cei de acolo si ii trebuie martoti
Alexa pleaca spre spital supa caseta video si intre timp,politia ii da telefon lui Marian si il roaga sa mearga la sectia de politie
Jung amandoi de-odata si dau nas in nas

Marian:tu,de ce m-au chemat astia la politie?

Alexa:cum de ce?

Marian:asa bine

Alexa:pentru ce s-a intamplat in lift

Marian:tu esti nebuna?

Alexa:nu iti permit

Si nu mai zice nimic,Alexa le da politistiilor caseta,acestia o iau,se uita la ea si il iau la interogat pe Marian,intre timp Alexa pleaca in treaba ei.
Si timpul trece,trece si Marian a primit doi-trei ani de puscarie si Adrian este externat de la spital,Alexa se gandeste sa-i spuna adevaru despre Marian,el cand aude se enerveaza foarte tare si a spus ca nu mai vrea sa-l vada niciodata pe Marian
Lena il suna pe Adrian sa-l intrebe daca merge cu ea in Romania ca sa ''dezvaluie'' adevaru de spre Alexa,Adrian nici nu vrea sa auda de Lena si Marian
Lena nu se lasa si se duce singura in romania,bla,bla,bla,ajunge in jundetul Hunedoara si intreaba taximetristii daca stiu unde se afla orasul Coroiesti,DAR IN ZADAR,NIMENI NU STIA,SE CAZEAZA LA UN HOTEL DIN CENTRU hUNEDOAREI SI PE SEARA SE DUCE LA MASA
Langa masa sa langa ea,ia auzit pe acei oameni ca vor sa cumpere o casa din Coroiesti si a stiut ca ei sunt biletul ei catre Coroiesti,se ridica de pe scaun si se duce la ei

Lena:ma scuza-ti dar,am auzit ca vreti sa cumparati o casa

Unu din aia:da,vrem si?

Lena:v-as ruga sa ma duce-ti si pe mine la coroiesti

Unu din aia:te ducem,dar de ce?

Lena:pai(si cauta in geanta o fotografie cu,casa pe care vrea s-o gaseasca dar cand era ingrijita adik cum arata acum 125 de ani si le-o arata)vreau sa caut ceva ,in legatura cu aceasta casa

Unu din aia:ai idee in ce pericol de bagi?

Lena:nu

Unu din aia:ia loc langa noi si o sa-ti povestim

Lena se aseaza langa ei/ele si asculta povestea

Una din alea:eu stiu foarte bine povestea pentru ca fac parte din familia a celor de care apartine casa,casa este din 1984 si apartinea bunicilor Alexandrei sau Alexei mai pe scurt(lena cand a auzit numele de alexa a facut niste ochii mari si a zambit smechereste) si dupa ce au murit bunicii ei,copiilor au vandut casa,Alexa era foarte suparata pe acest lucru si a spus ca o v-a cumpara inapoi cand o sa creasca si o sa aibe multi bani si toti care au cumparat casa nu au stat mai mult de jumate de an ai au vandut-o,pana cand a crescut Alexa mari si a devenit mare vedeta internationala, a umparat casa si a fost singura care putea sa steie fara nici o problema in acea casa si Alexa a tinut foarte mult la casa aceia si a cerut sa fie ingropate toate lucrurile ei undeva in casa,dar toti care au cautat nu au gasit nimic,deci daca tu vrei sa cauti te asigur ca nu vei gasi nimic si hai sa facem cunostiinta,eu sunt Adelina,el este Dan,el Claudiu si ea tot Adelina noi ii spunem Adelina mare

Lena:eu sunt LENA si nu ma opreste nimeni si nimic,pentru ca ii o Alexa in orasul meu si nu are nici un act nimic si sta intr-un parc in care nimeni nu are voie sa intre pentru ca este posedat si s-a adeverit aceasta poveste



si Stefania te rog frumos sa pui tu pozele pt ca le aveam salvate doar pe laptop si ns ce a avut si tata nu a avut incotro decat sa schimbe windosul si nu a putut sa salveze nimic

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptySam Ian 08, 2011 11:50 pm

O.o ce chestie.....
si Lena ce gaseste?:>
next;x
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptySam Ian 08, 2011 11:54 pm

vezi tu
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptySam Ian 08, 2011 11:56 pm

poi pune next sa vad ;o3
pls
pt mn Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 EmptyDum Ian 09, 2011 12:00 am

hai sa fie intre noi,nu o sa gaseasca nik pentru ca.....
nu pun next pana nu pune pozele cu casa aia oricum cred ca-i ultimu next asta care urmeaza sau pen-ultimu
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 21 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 21 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente