All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMier Dec 22, 2010 12:37 am

Alexa:nimic,eu am plecat pa

Adrian:Alex!!!!!!

Si fuge dupa ea,dar nu o prinde pentru ca fugea prea repede si a pierdut-o in infinitul intunericului de afar`,se opreste se uita in jur si observa ca este in acel parc sinistru de langa lac,nu sta mult pe ganduri si pleaca la petrecere,ajunge acolo si sta ingndurat,ii trec prin minte tot felu de intrebari:de ce a sarit Alexa la bataie?,de ce a spus daca ai sti? cand i-a spus "'deparca tu esti mai mare''?, de ce i s-a pus pata pe acel medalion?,de ce cand s-a uitat la el pentru prima data a ramas tablou si a spus ca seamana foarte mult cu prietenul ei care a murit?,de ce nu vrea sa zica nimic de acel Tom?,de ce de fiecare data cand o suna ii spune numar de alocat etc.?de ce cand a fost la ea in cartier,cartierul era in paragina?de ce ea se afla fix in acel moment in cartierul unde era el?si de ce i-a spus ca a gresit cartierul?pentru ca el stia foarte bine unde a fost cu o noapte inainte si de ce de fiecare data se trezeste in parcul acela blestemat?,cu toate acestea tot nu are multe suspiciuni in legatura cu Alexa.
Dupa cateva ore pleaca si el acas` cu gandu ca Alexa l-a facut de ras,se culca tot cu gandu la ea,nici in vis nu scapa de ea dar mai bine zis cosmar pentru ca nu se visa el langa ea ci Tom si se trezeste brusc,merge in bucatarie buimac de somn si bea putina apa si isi pune ceva de mancare dupaceia s-a dus dinou in pat cu gandul sa adoarma si sa viseze frumos,dar parca cineva ii facea in ciuda dar de data asta era si Adrian in vis,era intr-o casa imensa parca rupta din povesti,era furat de peisaj,se gandeste sa inspecteze casa,ajuns la etaj aude o fata gemand(nu imi place cuvantu asta dar altu nu mi-a venit in minte,acum la poveste),el i-a recunoascut vocea,era vocea Alexei,speriat ca are probleme a intrat repede in camera de unde veneau gemetele si o vede pe Alexa intretinand relatii sexoale cu asa-zisul Tom,se face galben la fata si ramane ca o stafie si intre timp Tom a inceput sa tipe pe el si sa-i spuna sa iasa din camera dar el era foarte ingandurat si s-a enervat foarte tare cand a vazut ce ras a schitat Alexa pe buze si cum se uita la el,primeste un dos de palma de la Tom si se trezeste tot transpirat si plin de nervi in ziua aceia ia mers foarte rau si cand iese de la scoala se intalneste cu Alexa si ii povesteste ce a visat,aceasta incepe sa rada si sa-l bine dispuna si Adrian o roaga frumos sa-i povesteasca despre acest Tom si Alexa accepta cu jumate de gura,dar nu-i spune prea multe

Alexa:pai Tom era un baiat ca toti ceilalti,semana foarte mult cu tine si asta m-a atras la tine si ce sa mai zic despre el?

Adrian:pai cum a murit de exemplu

Alexa:s-a sinucis(si ii lacrimeaza ochii)

Adrian:se vede ca ai tinut la el,daca nu vrei sa mai vorbesti de el nu-i nimic

O ia pe Alexa in brtate si vede ca are un lant la gad

Adrian:imi arati si ie noul lant pe care il ai

Alexa:ce lant?

Adrian:l-ai primit de la cineva sau ce?

Alexa:nuuuuuu,adik da

Adrian:nu ma mai iubesti?

Alexa:ce ma?

Adrian:pai daca nu ti-ai cumparat tu lanti ii clar ca il ai de la cineva,adik un baiat ca o fata.....

Alexa:il am de la o fata,credema si te iubesc foarte mult

Adrian:mi-l arati?,ca-s foasrte curion

Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMier Dec 22, 2010 12:38 am

scuze pt greseli
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMier Dec 22, 2010 3:21 am

de ce de ce de ce? Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 750519
next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMier Dec 22, 2010 3:49 am

si pe mn ma apucat rasu cand l-am citit dar......
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyJoi Dec 23, 2010 3:30 am

ma sochiati,la primu` capitol erati multe si cand am inceput cap. asta,eu va cer doar doua com-uri nu am pretentii de mai mult,dar nici in halu asta asa pot sa-i dau ei povestea pe mess si gata..........
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptySam Dec 25, 2010 9:05 am

OMG!!!
ce tareee Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 63219
Next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptySam Dec 25, 2010 11:59 pm

Adrian:mi-l arati?,ca-s foasrte curion

Alexa se pregeteste sa il arate dar ii suna telefonu` lui Adrian

Alexa:cine este?

Adrian:marian,trebe sa plec pana la el sa facem un proiect pentru scoala
Adrian:apropo vor ai mei sa te cunoasca si vin mai pe seara la mine
Adrian:poti sa vii?

Alexa:da

Adrian:ok,ne vedem acolo(o saruta si pleaca,Alexa isi vede mai departe de viata,intre timp Adrian ajunge la Marian,acesta era foarte ingandurat si agitat

Adrian:ce ai ma de esti asa imbufnat?

Marian:pai Lena nu mai da nici un semn de viata

Adrian:ce ma?a murit sau ce?

Marian:nu ma,cum naiba sa moara,nu esti normal
Marian:eu o sun si ea nu raspunde,nici pe mess nu ii si cand am fost la ea iar nu a raspuns

Adrian:poate ii suparata pe tine,nu stiu ce sa zic

Marian:nu are cum sa fie suparata pe mine ca nu am gresit cu nimic

Adrian:asa sunt fetele am avut destule prietene la viata mea stiu cum ii

Marian:deparca tu ai 80 de ani si eu 20 asa vorbesti

Adrian:adik?

Marian:pai ''la viata mea",hai ma lasi cu textele astea

Adrian:nu esti normal
Adrian:am invitat-o pe Alexa la mn ca vor ai mei s-o cunoasca

Marian:si ce vin ai tai la tine?

Adrian:nu ma asta ii asa ca s-o fac sa vina la mine

Marian:aaaaaaaaa,vrei sa i-o tragi,smechere

Adrian:pai normal
Adrian:ai mei nici nu stiu ca am prietena si ea ma tot refuza cand o intreb si m-am gandit ca asa vine la mn si numa bine pot sa mi-o trag cu ea

Marian:o iubesti sau doar vrei sa i-o tragi?

Adrian:pai daca nu o iubeam ii spuneam asa''daca nu faci cu mine ne despartin'' si faceam daca ma iubea dar mai bine nu risc ca dupaia poate imi spunea ca nu tin la ea si dinastea

Marian:ii virgina?

Adrian:nu am intrebat-o dar nu cred pt ca avea un prieten Tom dupa care sufera mult,are si un tatuaj cu numele lui si o iminioara

Marian:da stiu ca mi-ai spus de el
Marian:vezi sa ma suni dupa ce termini ''treaba''

Adrian:normal,dabea astept s-o vad

Marian:ii foarte frumoasa

Adrian se uita mai suspicioas la el si ii spune sa se apuce de proiectu ala ca imediat vine seara si pleaca
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 12:31 am

OOo.
Partea aia cu "treaba" s-o descrii bineee, cu multe detalii
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 12:41 am

nu prea imi place sa descriu partiile cu ''treaba'' dar ma straduiesc
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 8:57 am

Vine azi nextul`?>
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 9:12 am

nu maine pe seara,cred
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 10:15 am

O.o ce magar!
next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyDum Dec 26, 2010 11:03 pm

Adrian se uita mai suspicioas la el si ii spune sa se apuce de proiectu ala ca imediat vine seara si pleaca acas`,sa faca pregatiri pentru noaptea ce urma sa se instaureze in oras,timpul trecea foarte repede si Alexa a batut la usa,ii deschide si o invita in camera lui,Alexa se aseaza pe pat si Adriam o serveste cu bautura etc.

Alexa:si parintii tai?

Adrian:pai parintii mei sunt plecati(se ridica in picioare si merge la usa,o inchide si baga cheia la el in buzunar vazand asta Alexa se ridica in picioare si ''riposteaza'')

Alexa:ce faci?

Adrian:pai era prea monotonie in relatia noastra si..........

Alexa:asta s-o crezi tu eu cand am spus nu fac,nu fac ramane

Adrian:deparca poti tu sa mi te impotrivesti?

Alexa:nu sti cu cine te pui
Alexa:deci stai cuminte ca nu vreau sa-ti fac nimic rau

Adrian:da bine(si o tranteste in pat si se pune peste ea,Alexa il impinge dar nu poate sa-i faca fata pentru ca el mergea la sala,ii rupe bluza de pe ea si cu greu ii desface sutienu si il da jos,vazand ca ea ii tot asa de nervoasa se gandeste sa coboare cu mana,crezand ca o indupleca si poate o sa vreie si ea sa faca fara nervi si fara sa se mai agite,Alexa se enerveaza foarte tare si se gandeste sa-i faca jocu` ,incepe sa-l dezbrace,se pune peste el si-l saruta patimas si acesta incepe sa rada dar cand Alexa s-a uitat fix in ochii lui i-a perit rasu`,Alexa se ridica foarte calma de pe el si sa imbraca

Alexa:asta iti trebe
Alexa:ti-am spus sa nu te pui cu mine
Alexa:si sa zici mersi ca nu ti-am facut altceva mai rau

ia cheia din buzunaru lui de la pantaloni deschide usile si pleaca acas`,a doua zi merge Marian pe la Adrian sa vada ce a facut pentru ca nu i-a dat telefon asa cum s-au inteles,bate la usa dar nu raspunde nimeni,atunci se gandeste sa apese pe cleanta,a apasat si s-a deschis usa

Marian:doamne,asta a uitat sa inchida usa

Se duce in camera lu` Adrian si cand il vede asa ramane umpic tablou vazand ca tremura tot a chemat salvarea,aceasta ajunge in cateva minute si-l duce la spital,peste cateva ore isi fac prezenta si parintii lui si Lena

Mama lui aDRIAN:CE S-A INTAMPLAT?

Marian:pai nu stiu eu l-am gasit inconstient
Marian:singura care stie ii Alexa,ea a fost cu el aseara

Lena:de veni vorba de alexa trebe sa-ti spun ceva

Marian:spune

Lena ii face semn sa mearca mai incolo sa nu auda si parintii lui

Lena:scuze ca nu ti-am mai raspuns la telefon,pe net etc.dar am cercetat foarte mult despre Alexa pentru ca a apurut din senin la mine in camera si mi-a luar lantu de la gat in timp ce dormeam,am simtit ceva si cand am deschis ochii era ea,m-am dus sa imi iau medalionu dar ea a intins cu viteza mana si a venit parca un curent ns cum sa explic si m-a impins in perete si ea a plecat pe geam,m-am dus sa vad repede unde merge dar a disparut din senin si m-am documentat,nu mai este nimeni in oras cu numele Alexandra,singura a fost chitarista si colega lu stra-bunica de trupa si cred ca-i ea

Marian:estista o explicatie logica in asta si nu cred ca-i fantoma sau ceva de genu,daca s-a intalnit cu Adrian in acel parc ii coincidenta nu inseamna ca-i fantoma

Lena:lasa ca o intreb pe mama si pe bunica ce stiu despre ea,nu ma las pana nu gasesc adevaru si sa va dovedesc ca ea ii fantoma sau ceva de genu
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 1:17 am

Wow... ma tii in suspans
Tare``
next~
lexa a evenit, dar Tom???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 4:27 am

next ca ma tii in suspans Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 4:50 am

maine dimi pun next Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 89226
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 10:00 pm

Helou e 11:00
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 10:26 pm

Lena:lasa ca o intreb pe mama si pe bunica ce stiu despre ea,nu ma las pana nu gasesc adevaru si sa va dovedesc ca ea ii fantoma sau ceva de genu

si Lena se tine de cuvant si a doua zi merge la bunica ei s-o intrebe tot ce stie despre ''adevarata'' Alexa si Marian merge s-o caute pe Alexa din zilele lor ca s-o intrebe daca stie cum a intrat Adrian in coma



La bunica Lenei


Lena:sarutmina,ce mai faci?

Bunica:pe acas` tu?

Lena:am venit sa te intreb ce stii despre Alexa

Bunica:care Alexa?

Lena:Alexa din trupa lu stra-bunica

Bunica:aaaaaa chitarista
Bunica:mi-a placut mult cum canta la chitara,pacat ca nu am prinso-n viata

Lena:pai spune-mi tot ce stii despre ea

Bunica:am imbatranit nu imi aduc aminte multe lucruri dar incer sa imi amintesc
Bunica:deci ele erau din romania si vroiau sa fie cunoascute si au apelat la trupa tokio hotel si Alexa s-a indragostit de Tom,fratele stra-bunicului tausi Tom era cam afemeiat si Alexa a suferit mult pentru ca ea il iubea si sa-l vada la televizor cum ii prindeau paparatzzi cum se sarutau etc. si ea s-a gandit sa-si refaca viata si s-a maritat cu un american Steve(parca) si a fost si Tom invitat la nunta ei,Tom la fel o iubea multdar credea ca ea nu-l mai iubeste si decat sa se faca de tot rahatu a tacut asa credea el ca-i bine si Tom nu a stat mult la nunta ei si a plecat acas,a luat pastiele parca nu mai stiu ca sa se omoare si il gasesc dimineata in coma vai de el,il duc la spital si el traia numa cu ajutoru`aparatelor si Alexa a suferit foarte mult dupa el,imi spunea mama ca a plans luni intregi dupa el si nu mai suporta pe nimeni langa ea si vecinii spuneau ca o auzeau cum ipa in casa,ea spunea ca-l vedea pe tom si numeni nu o credea si au dus-o la doctor,dar ea era perfect normala nu ava nimic cu,capu dar ei asa credeau si dupa cateva luni au gasit-o moarta exact cum a murit si Tom si a cerut sa nu se stie in afara familii cum a murit si sa-i fie toate pozele sterse cu ea pentru ca nu vrea sa mai fie vedeta si sa nu o cunoasca nimeni pe viitor si acum is tot felu de poze pe net dupa cum ai vazut,toate vor sa se dea drepe Alexa si nu mai stii care ii adevarata,dar adevarata Alexa are un semn deasupra sprancenei drepte,dar ea cum purta breton si nu ai de unde sa sti care din alea de pe net ii adevarata Alexa,dar mama a spus ca a ingropat jurnalul ei si pozele la casa ei din Romania

Lena:care casa din Romania?

Bunica:pai la gasa bunicilor ei,cand a crescut si a avut bani a cumparat casa pentru ca parintii ei au vandut-o dupa ce au murit batranii

Lena:stii unde ii casa?

Bunica:Valea ungurului sau Coroiesti,ceva de genu stiu singur ca ii in judetu Hunedoara

Lena:aha Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 94821 cred ca ma duc in vacanta de iarna pe acolo

Bunca:pai de ce?

Lena:ii o ALEXA in oras,poveste lunga

Bunica:nu ai ce face,draga mea

Lena:unde ii ingropata Alexa?

Bunica:langa Tom dar nu m-au dus niciodata parintii la mormantul lor deci nu am idee unde ii

Bunica:unde ti medalionu pe care ti l-am dat?

Lena:pai l-a luat Alexa

Bunica:cum adica?

Lena:pai eu dormeam si m-am trezit cu ea in camera si ma izbit de perete cand am vrut sa-i fac paru maciuca
Bunica:poate ii....(spune incet)

Lena:poftim

Bunica:nimic

Lena:no,eu plec mai vb la tel
LENA;PA


La Marian


Marian o cauta de zor pe Alexa si intre timp il suna Lena si ii spune tot ce a afla de Alexa si ii spune sa se uite daca o vede sa se uite la spranceama dreapta daca are un semn si s-o anunte,Marian isi vede de drum si dintr-o data o vede si incepe sa fuga dupa ea,ea cand il vede incepe si ea sa alerge,Marian isi suna cativa prieteni care stau prin preajma ca s-o prinda pe Alexa
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 10:27 pm

gata,gata l-am pus
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 10:54 pm

ooo
Ce super.
Trebuia sa spui ca, casa ea in Movileni, aici unde stau eu, pentru ca vecinul meu e o casa defapt conac paasit, puteam sa-i fac poza si tu o puneai in poveste. Ar fi fost super. Da n-are nimic ca eu pot sa fotogafiez casa si iti trimit poza pe mess, iar tu daca vrei o pui in poveste si zici ca e casa din Valea ungurului sau Coroiesti. Daca vreii..
In fine..next` Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 89226
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 11:00 pm

ok Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 89226 ,nu mi-o dat prin cap de casa aia de langa tn dar nu-i nik
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 11:38 pm

Deci ii fac poza sau nu ???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyLun Dec 27, 2010 11:55 pm

da
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMar Dec 28, 2010 12:25 am

ok
Mai pe seara merg la fotografiat Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 820988
Las sa fie intunerc ca sa para mai horror!!! >Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 471606
Wiii!!!
Faza este ca, casa e darapanata, adica e daramata, nu arata prea bine, adica nu e o casa normala in care poate locui cineva. E o ruina cu arhitectura foate frumoasa, casa are 100 si ceva de ani. iti spun eu ca scrie pe ea cand a fost construita.
Nu stiua daca ai vazut acel film Aniela, oamenii aia aveau case foarte superbe, cam asa este asta.


Ultima editare efectuata de catre Stefania in Mar Dec 28, 2010 12:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 EmptyMar Dec 28, 2010 12:27 am

da Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 820988 ms Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 89226
Sus In jos

Continut sponsorizat




Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Vide
MesajSubiect: Re: Iubire dincolo de moarte   Iubire dincolo de moarte - Pagina 19 Empty

Sus In jos

Iubire dincolo de moarte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 19 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente