All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 16, 2010 8:38 am

Tom... Povestea noastra... - Pagina 4 11551 baiatu' asta ma uimeste mereu! Povestea noastra... - Pagina 4 63219
NEXT! Povestea noastra... - Pagina 4 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 16, 2010 8:39 am

da,mai ales in ficurile mele
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 16, 2010 8:57 am

right! Povestea noastra... - Pagina 4 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 12:17 am

Alina-da mergem saptamana viitoare in excursie prin Romania

A-ma luati si pe mn?

Alina-pai maine plecam

A-si de ce nu mi-ai zis mai repede?

bla,bla,bla timpul trece,Alexa incepe scoala peste cateva zile si baietii vin acas,intr-o seara bate cineva la usa,alex merge si deschive,are o surpriza,era Tom

A-ce vrei?

T-pai am venit sa imi cer scuze pt ce am zis la televizor

A-da bine si vrei sa te cred?

t-da, pt ca maine suntem invitati la o emisiunde de la radio si o sa le zic adevaru si gata

T-deci nu am vrut sa te supar deloc

A-e nu,pai atunci nu mai ziceai ca nu iti pasa de mn

T-nu am vrut mediatizare

A-pai nu ii bagam in seama si gata,dar tu ca esti mai cu mot ai zis tot ce ti-a trecut prin bibilică

T-deci ma ierti?

Alexa sta putin pe ganduri dar pana la urma il iarta si Tom pleaca acas si Alexa se pregateste pentru maine ca incepe facultatea,a doua zi Alexa se trezeste de dimineata mananca niste cereale,se imbraca si pleaca spre facultate impreuna cu Ana,ajung la facultate si cand se da Alex jos din masina toate privirile sunt atintite asupra ei si toti vorbeau despre ea,ea incearca sa treaca indiferenta printre ei dar nu prea reuseste pt ca pune botu la tot ce zice lumea

Ana-nu-i baga in seama,sunt geloase pt ca nu sunt ele in locu tau

A-si tu nu esti geloasa?

Ana-eu am prieten si tin foarte mult la el

A-m-ai spart cu textu asta

Ana-bine,hai liniste ca incepe directoru sa vorbeasca

A-ma doare fix undeva

Ana-ce sa-ti fac?

A-sa taci din gura

dupa ce termina directoru de vorbit fiecare merge in clasa lui,Alexa si Ana ajung in clasa se pun amandoua in aceeasi banca si asteapta sa faca cunostiinta cu noul/noua diriginte(ă)

un coleg-am auzit ca te-ai impacat cu Tom,ii adevarat?

A-ce te intereseaza pe tine?

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 12:32 am

O.o
dar jur ce idei ai tu in cap'soru ala...mai rar
imi place despre tine :> NEXT
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 12:50 am

si sa vezi mai incolo...........in telenovele nu o sa dau niciodara dar in restu genurilor da,in asta nu o sa fie nimic horror o sa fie actiune si dragoste
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 12:54 am

pai pune next si uimeste-ma Povestea noastra... - Pagina 4 563536 Povestea noastra... - Pagina 4 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 12:55 am

nu am chef acuma
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 1:31 am

Povestea noastra... - Pagina 4 52486 HATE YOU!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 2:04 am

da tu cand ai de gand sa pui next? Povestea noastra... - Pagina 4 11551
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Oct 17, 2010 2:14 am

l-am pus:P
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 23, 2010 6:31 am

sper sa nu va suparat pe mn pt ca o sa mai tai din ideile pe care le am pt ca am foarte multeeee si nu stiu pe unde sa le pai pun pt ca o sa fie dita mai povestea si a fost cam plictisitor si va fi pana putin mai incolo(asa cred eu),acuma nu stiu cum vi se pare voua,nu o mai lungesc si pun next



A-ce te intereseaza pe tine?

colegu-nu-i treaba ta

A-atunci nici a ta

Ana-lasa draga,nu-i mai baga in seama pe toti ca-s invidiosi

A-asa se pare

Bla,bla,bla,timpu trece si Alexa nici bine nu ajunge acas ca bate o vecina la usa

A-buna ziua

Vecina-poti sa ai grija de asta mica in seara asta?

Si Alexa cum nu refuza pe nimeni a acceptat si s-a procopsit cu un bebelus de un an pe cap
Alexa isi zice in gandul ei cat de greu poate fi sa ai grija de un bebelus,dar peste o ora casa era intoarsa cu susu in jos,pt ca aia mica a inceput sa mearga si in urma ei lasa multa mizerie si Alexa ne fiind obisnuita se descurca foarte greu,a venit si ora mesei si Alexa a pus laptele pe foc(acum sa nu ma criticati pt ca nu stiu ce mananca astia mici) si intre timp fuge dupa aia mica sa o prinsa ca sa-i dea de mancare,intr-un sfarsit o prinde si o ia in brate dar aceasta o trage de par si o musca cand deodata tipa pe ea

A-stai ma cuminte ca te bat!Povestea noastra... - Pagina 4 39213
si o tranteste pe scaun,fata ramane neclintita,ajunge Alexa cu laptele in biberon si o ia in brate,ii baga fortat biberonu in gura dar aceasta ii da peste mana si Alexa varsa tot laptele pe ea pt ca nu a inchis bine capacul biberonului si aia mica rade si bate din palme

A-du-te.........chiar imi pare rau ca am acceptat sa am grija de tine

Si in acel moment bate cineva la usa,alexa asa cum ara toata plina de lapte se duce si deschide

T-ce ii cu tine?Povestea noastra... - Pagina 4 750519

A-razi cumva?

T-eu?nuuuuuuuu

T-ai de gand sa ma ti toata noaptea la usa?

A-intra,sunt obosita si nu pra mai judec ce fac

T-atunci ii bine

Alexa ii trage o privire dinaia....si Tom face o moaca ceva de genu Povestea noastra... - Pagina 4 596966

T-deci la ce ora vine dupa ea?

A-maine dupa-masa

T- Povestea noastra... - Pagina 4 806609,pai si noi cand mai facem prostioare?

A-numa la aia iti sta capu
A-eu de unde sa stiu ca imi cere mie ajutoru

T-puteai sa zici si tu ca nu ai timp,dinastea

A-lasa ca nu vine peste noi

T-nu ai vazut filmu cu Chuckie,cine stie ce are in cap

A-Doamne(si si face cruce)in primu rand aia era o papusa in al doi-lea rand era un film si in al tre-lea rand asta ii doar un copil si nu ajunge la cleanta,si nu mai pun problema cum ajunge la cutit

T-pai ia un scaun se urca pe el si gata

A-te-ai tacanit,nu gluma

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 23, 2010 6:36 am

Povestea noastra... - Pagina 4 916633 ai de capu meu
next Povestea noastra... - Pagina 4 443357
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 23, 2010 7:07 am

1. Doamne, ce copil
2. Tom, ca de obicei...
3. la ce se gandesc adolescentii in ziua de azi, adika Tom Povestea noastra... - Pagina 4 750519 Povestea noastra... - Pagina 4 916633 (da, era doar un film) Povestea noastra... - Pagina 4 750519\
NEXT!
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 23, 2010 7:15 am

super tare ficu Alexa,si acum mi'am dat seama am id-ul tau (de la Lavinia bineinteles) dar eram intr-un dute vino continuu si dupa aceea am realizat cine esti:))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptySam Oct 23, 2010 7:49 am

pai nici eu nu eram asa sigura
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyLun Oct 25, 2010 6:07 am

alexa cand pui nextu? e super ficu sper sa'ti placa si al meu da' e inca la inceput Povestea noastra... - Pagina 4 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyLun Oct 25, 2010 6:10 am

in weekend de obicei pun next si toate ficurile la inceput nu-s cine stie ce
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyMier Oct 27, 2010 3:35 am

T-pai ia un scaun se urca pe el si gata

A-te-ai tacanit,nu gluma

T-ma prefac ca nu am auzit

A-pai la cate cur** ti-au trecut prin mat,nu ma mir

T-ce?

A-asa ziceam si eu

T-sa mor eu daca am inteles ceva

A-la-s ca nici nu trebe

T:pune-o pe aia mica sa doarma,ca am chef de prostioare

A-pai tu numa deaia vi la mn

T:asta am auzit

A-ma mir

Si Alex merge ia fetita si urca cu ea sus ca sa o adoarma,dar aceasta nu vroia de nici un fel,tipa si plangea foarte tare si Tom se gandeste sa urce sus sa vada ce se intampla

T:dc plange in halu asta

A:nu vrea sa se culce,eu ce sa ii fac

T:ii dam somnifere

A:ii copil are un an sau cam asa ceva si tu vrei sa ii dai somnifere

T:pai altfel nu vad cum sa rezolvam problema

A:nu ii dau pastile

T:hai te rog

A:nu

T:hai ca nu stau departe,ma duc le aduc si am terminat

A:nu

T:plz,plz.plz

A:nine,dar vi inainte sa ma razgandesc

T:bag turbo

A:asa sa faci

Tom ajunge intr-un suflet la Alexa si ii da pastila

A:du-te si piseazo

T:nu o mai pisez,ii dam drumu pe cat in jos si gata

A:se ineaca desteptule

T:du-te tu si piseazo ca eu nu am chef

Fie ca vrea fie ca nu Alex se duce in bucatarie si piseaza doar un sfert de pastila pt ca ii copil si nu vrea sa se intample alte prosti,se duce ii da pastila si dupa cateva min isi face efectu,ei in timpul acela faceau curat prin casa bla,bla,bla s-au pus in pat si au inceput sa se giugiuleasca etc.,cand era mai frumos a inceput aparatu(ns cum se numeste aparatu ala care cand un copil incepe sa planga face zgomot) sa faca mult zgomot si Alexa incearca sa-l comvinga pe





Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyMier Oct 27, 2010 3:37 am

ns ce a avut de l-a salvat asa in fine deci scz pt greselile de ortografie etc. dar sunt obosita ca a fost o zi destul de grea
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyMier Oct 27, 2010 5:53 am

Alexa incearca sa-l comvinga pe.....Tom sa se dea jos de pe ea? Povestea noastra... - Pagina 4 916633
pune next ca sunt curioasa
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyJoi Oct 28, 2010 3:11 am

nu-i vina mea ca s-a blocat si a salvat fix aici si pe voi va duce mintea la.....(asa sunt si eu)
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyJoi Oct 28, 2010 6:53 am

apai acum Povestea noastra... - Pagina 4 750519
hai pune next Povestea noastra... - Pagina 4 494856
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyJoi Oct 28, 2010 7:19 am

....si Alexa incearca sa il deslipeasca pe Tom de ea Povestea noastra... - Pagina 4 750519
sa vedem cn are dreptate Povestea noastra... - Pagina 4 563536
NEXT!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 EmptyDum Noi 07, 2010 4:35 am

Fie ca vrea fie ca nu Alex se duce in bucatarie si piseaza doar un sfert de pastila pt ca ii copil si nu vrea sa se intample alte prosti,se duce ii da pastila si dupa cateva min isi face efectu,ei in timpul acela faceau curat prin casa bla,bla,bla s-au pus in pat si au inceput sa se giugiuleasca etc.,cand era mai frumos a inceput aparatu(ns cum se numeste aparatu ala care cand un copil incepe sa planga face zgomot) sa faca mult zgomot si Alexa incearca sa-l comvinga pe Tom sa se dea jos de pe ea,pana la urma se da jos de pe ea....,se duce la aia mica si o schimba,o pune sa doarma si se intoarce le tom,dupa cateva minute iar plange,cu toate ca Tom nu mai putea de nervi a lasat-o sa mearga la aia mica,ajunge la ea si nu stie ce sa ii faca,o intoerce pe toate partiile sa vada ce are,sta umpic pe gandiri si ii da ceva de maincare,dar aia mica nu vrea si Alex se enerveaza si o tranteste in pat si pleaca in camera ei si continua treaba pe care a inceputooo acum mult timp,cu toate ca aia mica plangea foarte tare lor nu le mai pasa si se dece tom sa scoata bateriile de la aparat si isi vede mai departe de treaba care trebuia sa o termine de mult
,dupa ce au terminat stau putin si vorbesc


A:mi-a pus capac asta mica

T:asta iti trebe daca tu accepti tot

A:oricum ii ultima ata cand am grija de copii,am crezut ca ii cuminte si am crezut ca ii mai greu sa ai grija de unu mai mare dar......din contra

T:pai vezi

T:hai sa ne culcam ca mi se inchid ochii

A:tu vorbesti?

T:da

A:ma abtin de la comentarii,nb

T:nb

Dupa cateva ore Alexa coboara in living,se pune pe canapea si butoneaza la telecomanda dar nu este nimic de vazut la televizor si se duce sa se plimbe,si trece prin fata casei unde locuiau parintii fetei si vede lumica,se duce repede acasa,o ia pe aia mica si o duce la parintii ei,ajunge acolo si ei se uita uimiti la Alexa care nu mai putea de bucuroasa ca s-au intors mai repede,intra in casa si le povesteste tot ce a facut aia mica si ca ii foarte obosita si pleaca,pe drum observa niste lunimite din tufisuri si cum ii ea curioasa si curajoase se duce sa vada ce este si observa ca era un baiet destul de cunoscut dar nu la putut vedea bine ca a luat-o la fuga,dar Alexa nu s-a lasat si a mers pe o scurtatura si a ajuns in fata lui dar acvesta si-a pus ceva pe fata si ne mai vazand bine s-a impiedicat si a scapat aparatu` si Alexa a fugit repede,l-a luat si al luat-o la sanatoasa foarte repede pentru ca acel baiat a inceput sa fuga dupa ea,ajunge in fata casei ei,tremurand toata de frica pt ca ala era pe urmele ei scapa cheile de la poarta si pierde foarte mult timp sta putin pe ganduri ce sa faca,dar il vede pe acel baiat ca vine dupa ea nu mai sta pe ganduri si o ia iar la fuga lasand cheile acolo,o ia iar pe scurtatura si o suna pe Ana ca sa vina in fata casei ca sa mearga la ea pentru ca Tom doarme si nu vrea sa-l trezeasca,Ana era la geam cand a sunat-o Alexa si o vedea,dar statea acolo nemiscata si o tinea de vorba pe Alex,Alex vazand ca Ana vorbeste tot la misto ii inchide telefonu si se hotaraste sa se foloseasca si de ultimu strop de energie ca sa ajunga mai repede in fata curtii sale ca sa aibe timp sa deschida poarta,ajunge la poarta si o deschide,intra si inchide foarte repede pentru ca ala era foarte aproape de ea,se tranteste pe pamant pt ca nu mai putea sa faca nici macar un pas,dar vazand ca ala trage de poarta si incearca sa o deschisa se duce repede in casa,inchide usa dupa ea si urca sus in camera ei,se pune in pat si Tom o simte,se trezeste si o intreaba:

T:de ce tremuri in halu asta?

Alexa sta putin pe ganduri si ii spune ca:

A:am fost afar si ii frig

T:nu te cred

A:de ce?

T:pai in primu rand nu stai acuma noaptea atatea ore afar,te-am simtit cand ai plecat deci stiu cat ai stat si nu ii asa frig afar ca doar suntem in septembrie + respiri prea greu si daca vrei mai continui dar nu are rost,deci care ii povestea?

Alexa se face comoda si ii povesteste tot ce s-a intamplat pe timpul nopitii de cand a plecat de acas,Tom se duce sa vada ce era pe camera foto,dar nu mai avea baterie pt ca Alexa a uitat sa o inchida,tom hotaraste sa nu lasa camera la Alex acas si ea sa se mute la el pt ca acel individ poate sa vina oricand dupa aparat si nu vrea sa se intample nimic cu Alex,zis si facut a doua zi Alexa dis de dimineata isi duce cateva din haine la Tom acas` Ana ca de obicei sta la fereastra si fileaza terenu`,vazand ca Alexa isi pune bagajele in masina o suna sa vada ce se intampla,Alexa cum ii mai inchisa in ea si secretoasa nu ii spune adevarul,o minte ca in genti sunt niste haine,obiecte etc pe care le trimite acas` la parintii ei si ca sa scape de Ana pt ca nu avea chef sa vorbeasca cu ea ii spune ca are foarte multa treaba si vorbesc la scoala
Sus In jos

Continut sponsorizat




Povestea noastra... - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 4 Empty

Sus In jos

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente