All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:30 am

NEXT,plsss! Povestea noastra... - Pagina 2 916633 cat de fain Povestea noastra... - Pagina 2 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:32 am

Povestea noastra... - Pagina 2 916633
dar ce mod de a observa o persoana
hai next k parca vad k se arunca unu pe altu in apa Povestea noastra... - Pagina 2 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:36 am

ma Alee tu imi citesti gandurile
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:48 am

:-" telepatie blestemata!Povestea noastra... - Pagina 2 52486 Povestea noastra... - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:54 am

acuma poate o schimb
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 8:14 am

Povestea noastra... - Pagina 2 750519 ooops vina mea

da la cum schimbi tu ficurile nici nu tre sa ma simt Povestea noastra... - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyLun Sept 20, 2010 7:41 pm

pai da
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 4:57 am

Povestea noastra... - Pagina 2 432988


pune next acum:D
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 5:14 am

mai pe seara daca nu maine dimineata
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 6:46 am

se cere NEXT, si u ne amani? Povestea noastra... - Pagina 2 750519 te tinem noi minte Povestea noastra... - Pagina 2 916633
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 7:15 am

pai cand veniti la munte sa imi dati telefon ca sa stiu sa plec prin tara sau din ea,il scriu acuma
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:02 am

Si mai trancanes mai intre patru ochii asa,Tom se ridica si o intreaba dc merge acas`,ea a spus ca merge,pt ca mai pe seara merge in club cu o prietena,Tom o ia de dupa gat si se plimbau pana la masina pe marginea lacului si Tom cum ii fuge mintea doar la prostii o arunca pe Alexa in apa,ea putin nervoasa il prinde de picior si il trage si pe el in apa,dupa un timp

T:hai sa iesim,poate vine politia si sa vezi ce amenda mare ne da

A:a fost ideea ta si in plus am pile

Se luau la intrecere cine,"inoata mai repede",dupa 15 minute ies din lac si se indreapta spre masina lu` Tom

A:o sa se cam ude masina

T:lasa,oricum trebuia sa o spal

A:daca racesc o sa fie vina ta

T:eeeeeee,lasa ca dau drumu la aeru` conditioanat

A:vai dragu de tn

Dupa cateva minute ajung in fata caselor lor

T:mno,cand ne mai vedem

A:paiiiiiiii ns,poate maine

T:ok(si o saruta pe obraz)

T:ce piele fina ai!!!!

A:asa o am de mica

Si se duc fiecare la casa lui,Alexa merge sa se spele umpic si sa se pregateasca pt club,bla,bla,bla au ajuns in club(Alexa cu Ana),bla,bla,bla dupa ce isi iau ceva de baut merg sa danseze,muzica bubuia in bixe,luminiile cam lipseau dar si are care erau iti dadea impresia ca orbesti la inceput dar dupa un timp te obisnuiesti,Ana ii facu semn Alexei ca merge la masa cu prietenul eu,Alexa ia spus ca mai danseaza umpic,dupa cateva minute simte pe la spate respiratia cuiva pe gatul ei,incet,incet ii simpte si buzele,ea atunci incearca sa plece dar nu poate,dupa un timp o invarte si ea se intoarce si vede ca era Tom,acesta isi puse mainile pe soldurile eu si o trage brusc spre el,lipindu-se unul de altul,ea isi pune mainile in jurul gatului,lui,el ii zambi smechereste si o saruta pe gura,printre sarutari Tom o intreaba

T:vi la mine?

A:nu

T:ma da ce hotarata esti!!!!! dc nu vrei sa vi?


Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:16 am

Povestea noastra... - Pagina 2 916633 cat de direct"vi la mn?"...imi place de Tom asta Povestea noastra... - Pagina 2 563536

NEXT;Povestea noastra... - Pagina 2 820988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 8:23 pm

nexttt` Povestea noastra... - Pagina 2 50932
imi placeeee
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMar Sept 21, 2010 9:43 pm

Povestea noastra... - Pagina 2 916633 ce tare! NEXT, plssss! Povestea noastra... - Pagina 2 471606 Povestea noastra... - Pagina 2 494856
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMier Sept 22, 2010 3:35 am

T:vi la mine?

A:nu

T:ma da ce hotarata esti!!!!!
T:dc nu vrei sa vi?

A:n-am chef sa ma cracesc

T:da cn a zis ca te cracesti,sunt si alte moduri,de exemplu....(si il intrerupe)

A:nu ma culc cu tine

T:doamne fereste
T:da cn a zis ca facem prostioare?
T:eu numa ti-am spus sa vi la mine,dar dc tu te gandesti la prosti,n-am ce sa-ti fac

A:ipocritule

T:asta zic toate pana cand se vad in pat cu mine si ele dabea asteptau sa faca dar se dau si ele mari si tari ca nu au chef dinastea
T:si dupa ce le-am parasit dau din gura,afla ziaristi si asa sunt si ele cunoscute
T:deci ma astept la orce si de la tn

A:scuza-ma dar eu nu-s una din fufel*,analfabetele si tarfel* alea cu care ai umblat tu

T:ai dreptate,alea sunt vanzatoare acuma

A:+mai ii si o diferenta intre noi

T:nu-i mult,doar 7 ani si 7 luni ma rog ar fi 6 luni si ceva dar acuma o luam asa

A:esti neam cu Albert Einstein?

T:nu eu sunt tocilaru,tu ai facut liceu` de stiinte sociale si acum facultatea de istorie

A:adik ma faci tu pe mine tocilara?

T:tu ma faci pe mine

Ana:terminati amandoi,ca ma faceti de rusine

A:vai,draga de tine

Si incep sa se certe tori 4(in cazu in care ati uitat Alexa,Tom.Ana si prietenu` lu` Ana)pustanii de acolo fac plangere si peste cateva minute ii scot gardienii din club

Ana:fericiti?

A:pai daca nu te bagat tu era liniste si pace
A:dar tu intot deauna tre sa te bagi

Ana:auzi.(si o intrerupe prietenu)

Prietenu lu` Ana:nu te iei tu de Ana clar?

T:dar nici tu nu te rastesti la Alex,clar?

Prietenu` lu` Ana:ăăăăăăă,a zis cineva ceva?

T:cand iti dau una faci ca trenu

Prietenu` lu` Ana:hai sa vedem

Si incep sa se ia la bataie unu pe altu,dar nu apuca sa se loveasca foarte tare pt ca intra fetele intre ei si ii despart,Alexa il ia pe Tom de mana si merg spre masina

Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyMier Sept 22, 2010 5:16 am

:> a iesit si cu bataie

next=p~~
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyJoi Sept 23, 2010 7:58 am

NEXT! sa nu te paruie baietii Povestea noastra... - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 5:20 am

Voi,prima data cand auziti urmatoarele cuvinte"tu ti,eu imping"(da sincer)la ce va ganditi prima data,deci eu cu colega-mea stateam si ne uitat ca......la ei cum mor de ras
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 5:23 am

ori noi suntem prea inapoiate (ca sa zic asa)ori ei sunt prea.......
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 5:23 am

si nextu` il pun maine
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 5:47 am

bn, bn Povestea noastra... - Pagina 2 432988 asteptam Povestea noastra... - Pagina 2 89226
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 7:56 am

ooo da
fff bun ficu
next
deci cred ca as innebuni dak vecinu meu ar fi TOm... dar eu nu am vecini Povestea noastra... - Pagina 2 596966 langa casa mea e o casa parasita
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptyVin Sept 24, 2010 8:05 am

wow Stefania ce tare Povestea noastra... - Pagina 2 494856

si Alexa nuj exact la ce te-ai referit cand ai spus "tu ti ,eu imping" dar aud asta mereu ...mai ales cand mergem cu cortul..k eu tin sacul si mama impinge plapuma in el Povestea noastra... - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 EmptySam Sept 25, 2010 3:11 am

pai eu i-am spus la colega-mea sa tina cosu(ala de gunoi) si eu sa imping cu picioru,pt ca ne era lene sa ducem gunoiu si l-am indesat acolo Povestea noastra... - Pagina 2 50932
Sus In jos

Continut sponsorizat




Povestea noastra... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente