All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyDum Noi 07, 2010 5:08 am

ha! stiam eu! sa se dea jos de pe ea! eeeeeeeeeee\Povestea noastra... - Pagina 5 50932/ Povestea noastra... - Pagina 5 750519
hai next Povestea noastra... - Pagina 5 443357
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyDum Noi 07, 2010 5:14 am

eeeeeee
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptySam Noi 13, 2010 9:26 pm

bv Alee Povestea noastra... - Pagina 5 750519
next Povestea noastra... - Pagina 5 432988
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyMier Noi 24, 2010 4:36 am

Nu va suparati ca pun next din an` in paste,dar cu scoala............pacat ca nu putem sa o ungem cu slanina s-o manance cainii

Asa,deci:Alexa pleaca spre scoala,ajunge in fata clasei si Ana o ia repede la intrebari

Ana:cf,nebuno?

A:pe la scoala,tu?(ii respunde plistisita)

Ana:ce esti asa posomorata?

A:umpic obosita,pt ca nu prea am dormit

Ana:si unde ii aparatu de filmat?

A:ce aparat?

Ana:ala....de il aveai in mana ......

A:aaaaaaaaa
A:dar,nu vad ce te intereseaza pe tine asta

Ana:acuma nu mai are omu` voie sa intrebe?

A:ba da,dar ii treaba mea nu a ta
A:pe mine ma urmareste,nu ma lasa nici sa respir,crezi ca mie imi place?

Ana:.nu,dar........

A:dar,de unde sti tu de aparat?

Ana:pai..........te-am vazut cu el in mana si deaia

A:ai devenit prea curioasa de la un timp

Ana:si.......,cu ce te deranjeaza pe tine?

A:am cateva suspiciuni

Ana:adika?

Atunci intra profesoara de fizica in clasa si le intrerupe,dar Ana in timpul orei nu o lasa pe Alexa in pace,Alexa s-a enervat si i-a spus profesoarei,aceasta ii atrege atentia Anei,dar aceasta nu inceteaza si profesoara o scoate la raspuns

Profesoara:daca tu crezi ca sti tot si nu mai ai nevoie de ora aceasta si m-ai intrerupt,explicate ce inseamna G,unde se gaseste,unitatea de masura etc.


Ana:pai.........

Profesoara:spune mai tare,ca am imbatranit si nu mai aud bine






Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 6:42 am

nu ii mult dar........decat nimic
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyJoi Noi 25, 2010 6:46 am

Povestea noastra... - Pagina 5 750519 grea grea fizica.....nici mie nu-mi place Povestea noastra... - Pagina 5 750519

next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyDum Noi 28, 2010 1:08 am

Ana:pai.........

Profesoara:spune mai tare,ca am imbatranit si nu mai aud bine

Atunci Andrei,colegul lor de clasa a ras si profesoara s-a enervat si l-a scos la raspuns

Profesoara:ce sti sa ne zici?,ati mai facut lectia asta si anu` trecut

Andrei:punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului shopping

Colegii incep sa rada si profesoara ii intreaba daca stiu ceva,ei dau din cap ca nu,le da 4 si ii trimite la loc si Ana s-a cumontit si nu a mai avut treaba cu Alexa la scoala.



Dupa ore la Ana acasa:



Ana se duce in camera,isi deschide PC-ul,intra pe mess si ii da un buzz prietenu` ei (imi cer scuze dar am uitat cum il cheama pe prietenu` Anei si imi este lene sa citesc ficu)

prietenu` lu Ana:ceau

prietenu` lu Ana:cf iubi :-*

Ana:Acum am venit de la scoala

Ana:sunt foarte obosita

Ana:cf?

prietenu` lu Ana:pe acas`

prietenu` lu Ana:si aflat ceva despre aparat?

Ana:nu,dar cred ca ma suspecteaza

prietenu` lu Ana:dam de dr**c,daca gaseste incarcator sau......

Ana:dar ce mai ai pe el?

prietenu` lu Ana:pai faza cu accidentu ei de masina,cand am vb cu ala din parc si in seara aia camd m-a prins

prietenu` lu Ana:du-te la ea acas` si cauta aparatu

prietenu` lu Ana:il iei si pui alt sidiu acolo

Ana:ok

Ana:ma duc acuma

Ana: :-*

prietenu` lu Ana:noroc :-*


Ana iese ca un vartej din camera ei si pleaca spre casa Alexei,intre timp Alexa vorbeste cu Marian(un prieten de-alu Tom care lucreaza la un magazin de electronice)


Alexa:ai gasit incarcator?

Marian:nu,ii model mai vechi si se gaseste foarte greu un incarcator

Marian:nu puteti sa vedeti ce ii pe il daca luati CD-ul si il baga-ti in PC?

Alexa:nu il citeste

Alexa:numa prostia asta de aparat il citeste si nu am incarcator,ca am fost proasta ca nu l-am inchis

Marian:pai cand fuge unu dupa tine normal ca nu mai sti ce ii cu tine

mRIAN:nu ii vina ta

Alexa:te mai sum maine sau ma suni tu ca bate cineva la usa

Alexa:pa


Alexa merge sa deschida unsa,sperand ca ii Tom,dar era ana

Alexa:ce vrei?

Ana:da ce am facut?de vorbesti asa cu mine?

Alexa:nu sunt in apele mele

Alexa:deci.......?

Ana:deci nu ma inviti si pe mn inauntru?,sa schimbam doua vorbe ceva?

Alexa:ok

Alexa:si cu ce ocazie ma onorez cu vizita ta?

Ana:pai fiind prietena bune m-am gandit sa te vizitez,dupa ce ai patit atatea cred ca simti nevoia sa vorbesti cu cineva si am plecat de acasa fara cheie,ai mei au plecat si nu am la cn sa stau pana vin ei

Alexa:nu mersi,am cu cine sa vorbesc

Alexa:pai din pacate si eu tre sa plec
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:58 pm

frumoas

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyVin Dec 03, 2010 5:41 am

wow ce tare Povestea noastra... - Pagina 5 750519 hai cu nextu ce se mai intampla ca ma omoara curiozitatea Povestea noastra... - Pagina 5 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyVin Dec 03, 2010 6:34 am

ce artagoasa e Alexa asta....ce-mi place^^

nexy:>
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 6:22 am

exact ca mn
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyMar Dec 07, 2010 5:35 am

hai Alexa pui nextu? Povestea noastra... - Pagina 5 471606 Povestea noastra... - Pagina 5 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyMier Dec 08, 2010 3:58 am

saptamana asta a fost grea,pana imi adun gandurile mai dureaza
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyMier Dec 08, 2010 8:48 am

stiu...greu cu timpu liber.... Povestea noastra... - Pagina 5 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptyMier Dec 08, 2010 7:52 pm

next/...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 EmptySam Dec 18, 2010 5:24 am

o sa fun next la iubire dincolo de moarte,la asta o sa pun cand termin cap II de la facu celalalt Povestea noastra... - Pagina 5 89226
Sus In jos

Continut sponsorizat




Povestea noastra... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente