All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 2:54 am

I-am inviat pe Tom si Alexa pt ficu` asta,sfarsitu` nu cred ca al mai fac ca la celalalt fic si numele nu pare cine stie ce,deci sa nu judecati un fic dupa nume!!!!
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 4:58 am

ok
deci next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 5:33 am

next Povestea noastra... 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 5:47 am

aja ...bn...acum sa-i vedem in actiune Povestea noastra... 750519
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 6:23 am

inceark d data asta s adaugi in poveste mult mai multa descriere, adik nu trece prin evenimente cu viteza luminii, inceark s le descrii mult mai mult, pt a da farmec povestii Povestea noastra... 820988
sper s nu t superi p mn k ti.am spus Povestea noastra... 596966
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 13, 2010 6:46 am

vb noi doua pe mess Povestea noastra... 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMar Sept 14, 2010 5:01 am

Nu mai pierd timpu` cu descrierea personajajelor si cine sunt va dati voi seama singure si fiecare om are stilu lui,la unii le place sa se "exprime" prin poveste altii prin dialog mie una nu prea imi place sa povestesc eu trec direct la subiect dar o sa tin cont si de ce a zis feilig dar la mn sa nu va asteptati la povestire de multe randuri si la un dialog foarte scurt eu sunt total opusa ei dar incerc cat de cat





intr-o zi de iunie cand caldura era insuportabila si soarele inferbantat facea victime printre oameni,intr-un oras din Transilvania o pustoaica 19 ani foarte fericita si entuziasmata isi face bagajele


Taica-su:hai ca pierdem avionu` dc mai stam mult dupa tn

Maica-sa:acuma sunt gata

Tica-su:asta spui de un sfert de ora incoace

Intr-un sfarsit pleaca spre aeroport,ajunsi acolo se urca in avion si incet incet ajung deasupra norilor,era un peisaj foarte prumos parca desprins dintr-o poveste,Alexa atipeste umpic dar cand au iesit din Romania avionul s-a cutremurat si s-a trezit(asta ii valabil si cand intrati in Romania),in cateva ore ajung si in Germania,Ajunsi acolo Alexa simte imediat schimbarea de clima si isi ia un hanorac pe ea.
Dupa un minut vine o masina la aeroport dupa ei si care ii duce la casa care au cumparat-o si mobilat-o nu cu mult timp in urma,ajunsi acolo Alexa merge umpic prin cartier sa vada imprejurarile,toti oamenii se uitau la ea ca la masini straine,vazand asta se oreste din drum si merge spre casa,ajunsa la casa de langa casa ei ii taie unu fata cu masina

A:uita-te pe unde mergi Povestea noastra... 39213

Si isi vazu mai departe de drum,in gandul ei "Ma gandeam ca astia de pe aici sunt mai atenti nu ca romanii care trec ca sula,dar toti sunt o apa si un pamant",intra in casa foarte nervoasa

Taica-su:dc te-ai intors asa repede

Maica-sa:si de ce esti nervoasa?

A:pai se uita toti ca bou` la poarta noua
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMar Sept 14, 2010 5:28 am

Povestea noastra... 916633 pune next Povestea noastra... 750519
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 2:45 am

next, next, next Povestea noastra... 494856
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 3:24 am

A:pai se uita toti ca bouii` la poarta noua

A:si vecinu din casa aia mi-a taiat calea cu masina Povestea noastra... 39213

Ta:lasa ca iti vine si tie masina maine

A:da ii tai si eu fata

Ma:Alex,nu ii frumos,el poate a gresit

Ta:lasa fata in pace

MA:si cum ii cartieru`?

A:vile peste vile

Si Alex pleaca in camera ei,isi da drumu` la muzica tare si isi aranjeaza hainele in dulap,etc.,intre timp ii da Buzz O PRIETENA

pRIETENA:ceau,ai facut ceva cuceriri?

A:da le-am frant inimile la toti din cartier
A:ceau

Prietena:cum ii pe acolo

A:numa babalaci
A:de mama si de tata ii bine aici nu de mn
A:si sa vezi cum se uita astia la mn zici ca sunt din alta galaxie

Prietena:pai la cum arata nemtoaicele alea normal cand vad o romanca isi clatesc si ei ochii

A:vai........,si unu mi-a taiat calea

Prietena:cum arata
Prietena:cati ani are
Prietena:ii blond
Prietena:ii frumos
Prietena:ii inalt
Prietena:ii bun?

A:termini azi?

Prietena:pai te intreb si eu cum arata

A:pai ti-am zis ca nu l-am vazut Povestea noastra... 39213

Prietena:bn gata,calmeaza-te
Prietena:poate a vrut sa isi atraga atentia

A:da bn si dc ma calca?
A:atunci sa vezi ce atentie avea
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 3:42 am

next plz Povestea noastra... 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 5:38 am

Povestea noastra... 750519 ce nervoasa esti

hai pune next k poate-ti mai trec nervii Povestea noastra... 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 8:01 pm

Povestea noastra... 750519) nervi la maxim...full
next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyMier Sept 15, 2010 8:06 pm

pai la mn nu ii ceva iesit din comun
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyJoi Sept 16, 2010 9:08 am

Povestea noastra... 750519)))))))))))))
Istericaa Povestea noastra... 750519 Waaa si eu sunt asa Povestea noastra... 63219
Ma enervez numai daca ma striga mama Povestea noastra... 750519
Ma rog Povestea noastra... 750519))) next ca adoor ficu :o3
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyJoi Sept 16, 2010 9:08 am

Vreau sa ador si restul Povestea noastra... 750519 haidaaaa :x
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyJoi Sept 16, 2010 8:32 pm

A:da bn si dc ma calca?
A:atunci sa vezi ce atentie avea

Prietena:numa la prostii iti sta gandu`

A:se putea intampla si ce am zis eu

Prietena:da` nu s-a intamplat

Si mai vb ele de ale lor,tra la la,bla,bla,bla si au trecut 5 zile,parintii Alexei se pregatesc de plecare.

Taica-su:deci,fara baieti,nu stiu pana la ns ce ora treaza,faci curat....(si este intrerupt de Alex)

A:da bn,nu mai am 5 ani,am 19 iti dai seama?

Taica-su:la multi ani

Maica-sa: vezi ce faci la facultate,nu aduci note mici

A:nuuuuuuuuu,hai pa

Taica-su:da ce ne "gonesti" asa?

A:euuu pe voi,niciodata dar ma scapa la W.C.

Asa,si bla,bla,bla au plecat,Alexa s-a uitat pe geam pana ia vazut ca se indepartau si sarea ca(virgula),capra prin toata casa si zicea:

A:yeeeee,sunt singura,fac ce vreau,stau pana seara tarziuuu si nu mai tipa nimeni la mn din cealalta camera ca sa inchid PC-ul,au plecat insfarsit,nu mai imi face nimeni reprosuri etc.

SE pune si se uita la un film,dar intr-un sfarsit ii una telefonul
A:ce ii mama?

Maica-sa:unde esti?

A:acas`,dc?

Maica-sa :pai tu la ora asta trebuia sa fi pe drum spre facultate

A:aaaaaaaa daaaa,atunci pa(si ii inchide telefonu _)

se uita la ceas si vede ca ii ora 12:45

A:bag viteza si intr-un sfert de ora ajung,gata am rezolvat problema






Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyVin Sept 17, 2010 12:30 am

next :x
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyVin Sept 17, 2010 5:03 am

Povestea noastra... 750519 nici o pb...in 15 min e hocus pocus

next Povestea noastra... 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyVin Sept 17, 2010 7:01 am

gosh, baga next !!Povestea noastra... 494856
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyVin Sept 17, 2010 11:54 pm

pai la mine toate-s hocus pocus
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptySam Sept 18, 2010 12:32 am

Nu mai pot de nervi pt ca eu scriam nextu` si s-a intrerupt netu,deci tre sa il reiau Povestea noastra... 39213


Alexa se imbraga dar dilema ii ca nu stie in ce,dar pana la urma isi ia un sarafan si pleaca grabita spre facultate,dar a uitat ca este intr-un oras foarte mare si nu poate sa apese tare pe acceleratie,Alexa isi facea mari probleme pt ca intarzie,dar intr-un sfarsit ajunge si la facultate,se da jos din masina si ramane masca,cand vede dita mai universitatea

A:in poze era mai mica!!!!!!

Si intra,intreaba pe acolo unde ii directiunea,si se duce la directiune ca sa vada in ce cls. este dinastea,ajunge acolo si vede ca ii coada,se pune pe un scaun si asteapta,dupa 30 de minute iese directoru` si zice:


Directoru`:cine ii Ma.......deci habarn nu am cum se citeste numele asta

A:atunci eu sunt,ce scrie dupa numele de familie?

Directoru`:Alexdandra-Georgiana

A:clar eu sunt

Directoru`:atunci hai sa vorbim

Si se duc in birou` directorului,vorbesc ei de scoala etc.

A:domn director?

Directoru`:da

A:da prin facultatea asta fete nu`s?

Directoru`:ba da,dar nu la ce domeniu esti tu,lor nu le place istoria ca ii cu razboaie si acolo se varsa sange etc.,sti tu cum sunt fetele

A:unele sunt asa

Directoru`:deci in universitate sunt fete dar la alte domenii,dar din cata am auzit o sa vina o fata si o s-o pun in cls.cu tn


A:doamne multumesc

Directoru`:deci ne vedem la toamna

A:da,buna-ziua

Directoru:pa


Se mai plimba prin oras si o intrerupe o fata

X:ceau

A:te cunosc?

X:pai sunt vecina ta,prostuto

A:care?

X:aia din fata casei tale

A:ma rog eu nu te-am mai vazut

X:stateam pe geam si ma uitam la tn,deci cum te cheama?

A:Alexandra dar zi-mi Georgiana

X:ok eu sunt Ana,am 19 ani

A:si eu,tu vi la facultatea la care sunt eu?

Ana:da,dar pe acolo sunt numa baieti

A:da din pacate

Si mai palavragesc,merg la un restaurant si pe la ora 24 ajung acas
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptySam Sept 18, 2010 4:55 am

si bla bla si bla bla si next Povestea noastra... 432988
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyDum Sept 19, 2010 8:14 am

NEXT! :x
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... EmptyLun Sept 20, 2010 7:17 am

Si mai palavragesc,merg la un restaurant si pe la ora 24 ajung acas,a doua zi pe la ora 12 se uita Alexa pe geam sa vada cum este vremea,era o zi foarte insorita,soarele stralucea(si sunt prea obosita ca sa mai dezvolt),si se gandeste sa mearga sa se plimbe in parcul din apropiere,bla,bla,bla iese din casa si o vede vecinul ei care a pus ochii pe ea de cand s-a mutat acolo si se hotaraste sa mearga dupa ea,ajung amandoi in parc(ea era inaintea lui cam cu 10 metri),la un moment dar ea se aseaza pe o banga din fata unui lac si peste cateva minute se aseaza si el pe aceeasi banca,vede ca ea nu este atenta la el (pt ca citea o carte),se hotaraste sa intre in vorba cu ea

X:nu este ocupat aici,nu?

Atunci ea ridica capul,se uita la el si tamane masca

X:ce-i ma?

A:esti....

X:da stiu sunt Tom de la TH si sunt vecinu` tau....(si este intrerupt)

A:esti vecinu meu?!?!?!?!?! Povestea noastra... 806609

T:da,eu sunt ala care ti-a taiat calea(si se apropie de ea foarte mult)

A:din greseala sau intentionat?

T:intentionat,am vrut sa te vad mai bine

A:si daca ma calcai,ma desteptovici?

T:euuuuuu?,nu ma cunosti bine,Gustav ii ala care nu conduce bine,nu eu

A:eeeee,si tu acuma
A:da cum de ai pus ochii pe mn?

T:pai esti noua in peisaj si toti te-am observat,esti tanara si arati bine dezbracata

A:ceeeeeee???

T:pai eu am camera mea in directia camerei tale si cand ii lumina aprinsa si tu esti aproape de geam se vede cat de cat

A:stiam eu ca trebuia sa imi trag draperiile,dar nu am vazut lunina si am crezut ca nu ii nimeni acas

T:pai eu stau mai mult cu draperiile trase

Sus In jos

Continut sponsorizat




Povestea noastra... Vide
MesajSubiect: Re: Povestea noastra...   Povestea noastra... Empty

Sus In jos

Povestea noastra...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente