All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 9:47 am

vai Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 571882 si... vai Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 10:07 am

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 571882 cat de crazy este aceea fata :-W
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 2:13 pm

Da la acea poza ma refeream,ce mandra e fata aceea de fapta sa,zau dak doar atat a dus-o capul,e ...tupeu fara limite,prost gust, Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 119932 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 119932 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 119932 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 119932 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 119932 .
Am mai vazut poze si cu alti artisti sau oameni politici figurine de ceara,dar parca erau protejate de un cordon tocmai de aceea k publicul sa nu ajunga la ele .
Eu consider atitudinea fetei lipsa de bun simt si respect. Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 57845
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 2:16 pm

Sau poate saraca a sperat sa gaseasca ceva pe acolo,sa fie reprodusa si acea parte din Bill Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519 cred k a suferit o mare dezamagire Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 05, 2010 9:44 pm

trebuie sa ai mult tupeu sa faci ca tipa aia Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 916633 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 50932 ...
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 06, 2010 4:17 am

sau sa ai mult NE-cap Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 45267
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 06, 2010 4:53 am

mda copil fara copilarie........mai st si fani tacaniti.......ce sa-i faci Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 477593
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 06, 2010 5:28 am

Sunt curios cate fane de pe forum ar fi controlat acest lucru Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 63219 ....ma rog Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519 eu ma distrez cand cad pozele Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519 si nu e chiar de prost gust pentru ca unele au fantezii erotice cu vedetele si macar atat sa poata atinga zona aceea...defapt daca stau bine sa ma gandesc e chiar aiurea...dar sa se satisfaca putin si ele Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 06, 2010 6:00 am

[quote="Drinni93"]Sunt curios cate fane de pe forum ar fi controlat acest lucru Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 63219 ....

hey hey cn ne crezi..... Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 94821 .....oricum cred ca papusa bill nu are zona aia sculptata
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 06, 2010 12:22 pm

Ar fii foarte greu de reprodus,pt ca ar fii fost nevoie de o poza nud cu Bill ca sa poate fii facuta papusa exact ca originalul in cel mai amanuntit mod Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519 .
In general am observat ca genul asta de papusi urmaresc sa reproduca statura,fatza si o pozitei abordata f des de persoana copiata.
Cred ca am citit odata ca in unele muzee se gasesc papusi care parodiaza anumite personaje nu numai din viata reala ci si personaje din carti sau reviste pt ,,adulti'' Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyJoi Ian 07, 2010 4:50 am

Suna interesant Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 94821...si pune acolo o banana si gata:)) LOL
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyJoi Ian 07, 2010 6:27 am

gott:)))..foarte interesant...mai ales ultima poza...trebuia si ea sa se aranjeze mai mult pentru acest sarut, a intrat in istorie:))...daca emil "moare de ras" bill atunki ce mai face?Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519) Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 916633
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 12, 2010 5:04 am

hay sa lasam tacanitii in pace Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 12, 2010 1:29 pm

Dar de ce sa ii lasam ,pai cum abuzeaza de saraca papusa Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 39213 asa fara sa sufere.Daca eram in locul lui Bill o dadeam in judecata ,are tupeu nu gluma.
Oare cati fani din toata lumea au comentat pe tema pozei respective Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 94821 .Totusi mie nu mi se pare o gluma buna Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 596966 .Voi cum ati reactiona daca cineva ar rade sau ar spune ceva in batjocura la adresa voastra?Nu cred ca e placut sa stii ca unii glumesc sau te vorbesc de rau ,de parca altceva mai bun nu au de facut.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Ian 12, 2010 9:38 pm

Kristine,mare dreptate ai Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 50932 ...
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Ian 20, 2010 4:57 am

bn dar poate fata aia avea cv probleme cu capu Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 990900
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Feb 09, 2010 7:04 am

e super frumos bill si in realitate si de ceara .... ar trebui facute mai multe figurine de ceara la scara de micsorare , pentru fani Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 50932 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyDum Feb 14, 2010 7:59 am

seamana atat de mult...cand am vazur prima oara pe net poza asta credeam k el e Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 750519
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyLun Feb 15, 2010 2:41 am

da seamana mult da e km statica......se vede kiar si in poze
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 8:36 am

seamana perfectt cu Bill...adica..sooper tare:X
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyDum Apr 18, 2010 6:08 am

Nu e mai bun ca originalul ... Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyLun Apr 19, 2010 8:15 am

deci e perfecta Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 471606 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 494856
asa ca el Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 471606 Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyMar Apr 20, 2010 8:26 pm

ce cool e
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyJoi Oct 21, 2010 6:32 am

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Bill_kaulitz_1238945821

Cred ca imaginea asta e de cand ii lua masurile fetei pt a face figura de ceara Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 50932
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 EmptyJoi Oct 21, 2010 7:33 am

ce bine arata Bill in poza asta Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 443357
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente