All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Noi 29, 2008 6:46 am

Seit 30. September ist Bill Kaulitz in die Musiker-WG bei Madame Tussauds Berlin seinen Fans zum Anfassen nah! Mit ihrem großen internationalen Erfolg ist die Band immer mehr im Ausland unterwegs. Aber keine Angst, zumindest auf den Leadsänger Bill Kaulitz muss Deutschland trotzdem nicht verzichten, denn er wird jetzt Berliner: Als neuer Mitbewohner der Musiker-WG bei Madame Tussauds Berlin mit Herbert Grönemeyer und Nina Hagen ist der Popstar künftig 9 Stunden am Tag für seine Fans da. Bill Kaulitz figura de ceara DSC_7383Bill Kaulitz figura de ceara DSC_7191
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Noi 29, 2008 6:55 am

super seamana perfect cu BILL :Bill Kaulitz figura de ceara 820988: :d4gdfhdhf: :45565:
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 20, 2008 3:29 am

e statuia de cera a lui bill q cn vrei sa semene light_angel ? :rtyee:
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
CrazyKidInTheFridge
CrazyKidInTheFridge
User Avansat
User Avansat

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 05/02/2009Numarul mesajelor : 7Localizare : galatzy, spitalul de nebuniJoburi/Distractii : Stare de spirit : crazy

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyJoi Feb 05, 2009 6:54 am

e suuper mistoh :86776:

imi palshe la nebunie :86776::86776::86776::86776::86776::86776::86776::86776:
Sus In jos
http://www.myspace.com/crazykidinthefridge
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyDum Dec 06, 2009 8:45 am

wow...Bill Kaulitz figura de ceara 820988..si eu care crede-am..cand l-am vazut..ca e billl:|..ce farza sunt..seamana leit cu el:D
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMar Dec 08, 2009 3:34 pm

Pai cred k incurand o sa trebuiask sa il puna in spatele unei vitrine de sticla.La cata caldura sufleteasca e in jurul lui se va topii in scurt timp.
Macar asha il pot atinge si admiratorii,iubitorii,platitorii de tva.
Scuze dar aici am fost rautacioasa .


L-au facut f bn ,aproape k te astepti sa se miste.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMier Dec 09, 2009 9:07 am

Bill Kaulitz figura de ceara 750519..cat de marfa ar fi sa fie se inventeze "robotul BILL"ar fi prea marfa;)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMier Dec 09, 2009 10:58 am

ai vrea sa il cumperi Bill Kaulitz figura de ceara 916633?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMier Dec 09, 2009 11:05 am

nhuu...Bill Kaulitz figura de ceara 389485..as sta sa ma uit in vitrina magazinului la el:))..logik>Bill Kaulitz figura de ceara 207842
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMier Dec 09, 2009 2:37 pm

Cred k o sa stai la coada,dak nu s-o gasi un istetz sa vanda si bilete,degeaba.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 11, 2009 12:05 am

kiar e reusita..........orikum au scos papusa bill.....l fel d tare.......kre e prima l coada?
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 11, 2009 7:17 am

wow super tare ...sa imi faca si mie o figura de ceara k bill sa o iau acasa..makar atat:)))daca originalul nu se poate:)))
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 11, 2009 8:26 am

Bill Kaulitz figura de ceara 916633..poate o sa ai si originalul odata:P
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 11, 2009 8:53 pm

vise.......vise frumoase dar totusi vise........
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 4:51 am

speranta moare ultima>Bill Kaulitz figura de ceara 207842.......de unde stii ca nu monyka va fi "marea dragoste" a lui bill/Bill Kaulitz figura de ceara 471606?....nimeni nu stie ce se va intampla in viitor:D
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 7:36 am

mda dar nu are sanse prea mari din atatea mil d fane
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 10:17 am

si ce daca.....deki nu ai de unde sa stii:P..poate ca eu voi fi un chirurg/Bill Kaulitz figura de ceara 471606..deki nu ai de unde sa stii..tara"!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 10:24 am

de nu mair fi lene sa citesc tot timpul tot cred ca as murii de ras aici pe forum Bill Kaulitz figura de ceara 916633 Bill Kaulitz figura de ceara 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 10:28 am

de ce:o..tu razi de noi:o..?..ffrate.....
PS:eu am sa ajung chirurg:P
si de unde stii ca..ca...monyka..las-o balta
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 10:31 am

De ati cunoasteo voi pe Monica...nu ati zice nimic
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptySam Dec 12, 2009 10:32 am

eu o cunosk..nu personal..dar o cunosk:P.....si de ce nu am zike nimik..HEYY....eu pierd ceva:|
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMar Dec 22, 2009 11:32 am

wow,figura de ceara este foarte bine lucrata,arata exact ca bill,asta era si ideea:D,
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 25, 2009 8:30 am

hmm ..drinni ce vrey sa spui??"De ati cunoasteo voi pe Monica...nu ati zice nimic"....da styu k nu am sanse:)0..niki nu trebuie//wtf?/...bill merita cv mai bun:X:X
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyVin Dec 25, 2009 9:33 pm

Adica de ar sti toti cat de detreaba esti Bill Kaulitz figura de ceara 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara EmptyMar Dec 29, 2009 12:26 pm

am mai gasit poze cu papusa de ceara Bill Kaulitz
Bill Kaulitz figura de ceara Tokio1_flip
Bill Kaulitz figura de ceara Nails_flip
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz figura de ceara Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente