All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMar Dec 29, 2009 12:28 pm

si altele...
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Full_flip
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Girls_flipBill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Side_flip
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Side_flip


Ultima editare efectuata de catre Kristine in Vin Ian 01, 2010 5:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMar Dec 29, 2009 12:31 pm

Dar asta e cea mai tare
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Tokio2_flip

intitulata
[b]A fan kisses the wax version of Kaulitz e ce zicetzi de asta?[/b]
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMar Dec 29, 2009 11:12 pm

Kristine a scris:
Dar asta e cea mai tare
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Tokio2_flip

intitulata
[b]A fan kisses the wax version of Kaulitz e ce zicetzi de asta?[/b]


Zic LOL Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633 cata nebunie pe ea Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 820988) ... voi nu vreti sa il pupati?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:10 am

pff....figura de ceara..nuu.....dar pe el da Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633 dar ma intreb:"Unde-l tin?"..ptr ca daca sta langa foc...: Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 94821 ...nu se topeste?
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:34 am

mor de ras, cata pasiune Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 40776
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:38 am

wow,de ce mori de ras Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 571882
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:40 am

Ceara din care sunt facute aceste figuri de ceara rezista la caldura... si de ce langa foc?

nu mi se pare normal sa pui o lumanare langa foc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:42 am

dar este marfa sa pui o lumanare langa foc...pentru ca se topeste Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519 si scuza-ma ca nu sunt baiat ca sa stiu din ce sunt facute aceste figuri de ceara Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 207842
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:43 am

ProbaBILL ca de fana care saruta lumanarea [glumesc cu lumanarea] Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:44 am

Nu trebuie sa fi baiat Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 820988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:45 am

atunci,nu am gasit alt motiv Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 820988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 3:47 am

rofl... ok Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519 exista google pentru sa ai motiv;)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 4:06 am

emoKid a scris:
wow,de ce mori de ras Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 571882

pey nu mi se pare normal sa pupi o figura facuta din ceara, adica nu vreau sa ma gandesc daca ar avea acea figura acasa, ce ar face cu ea Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 326586
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 4:07 am

ar pune-o langa soba Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519
Sus In jos
Emil
Emil
Super Postator

BalantaDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 16/12/2009Numarul mesajelor : 70Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 4:07 am

emoKid a scris:
ar pune-o langa soba Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519

mai degraba s-ar topii fata Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 276651
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 4:09 am

pai stiu mei
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMier Dec 30, 2009 6:18 am

totusi sa pupi o figura de ceara in mijlocul muzeului...va dati seama ca erau si alti vizitatori care cn stie ce ar fi crezut de tipa aia...mie una nu mi se pare ceva normal Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633 ...cred ca trebuie sa fi mai mult decat disperat sa faci asta in public...eu nu as putea face asta,cred ca as intra in pamant de rusine...asa sunt eu :"> Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 50932 ...
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyJoi Dec 31, 2009 3:16 am

mda dar nu toti st asa.......arikum da l camera Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 50932 ...........hmm dak asa avea lumanarea bill Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519 acasa.....i-as pune roti sa-l plimb p unde vreau........da prefer mai bn originalul

hmm si eu din glume dau in vise Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 806609
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyJoi Dec 31, 2009 8:01 am

dar mai gasisem niste poze pe un site cu figura de ceara si erau mai multe fete care il pupau Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyVin Ian 01, 2010 5:33 am

emoKid a scris:
pff....figura de ceara..nuu.....dar pe el da Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633 dar ma intreb:"Unde-l tin?"..ptr ca daca sta langa foc...: Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 94821 ...nu se topeste?
stai sa inteleg si eu, stai la casa,curte
pt ca altfel nu l-ai pune langa foc,ca doar nu o fi foc de tabara,
dar de ce sa il pui langa foc ?tie teama sa nu raceasca , GLUMESC

Si eu am mai gasit poze cu figura lui de ceara dar nu mai stiu unde ,o sa caut-rascolesc nu de alta dar sa vedeti pana unde poate duce tupeul unora,cica fane.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyVin Ian 01, 2010 5:36 am

stefy_th:X a scris:
totusi sa pupi o figura de ceara in mijlocul muzeului...va dati seama ca erau si alti vizitatori care cn stie ce ar fi crezut de tipa aia...mie una nu mi se pare ceva normal Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 916633 ...cred ca trebuie sa fi mai mult decat disperat sa faci asta in public...eu nu as putea face asta,cred ca as intra in pamant de rusine...asa sunt eu :"> Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 50932 ...

Chestia cu pupatul e nimic,eu am vazut si mai si,dar trebuie sa caut Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 496743
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyVin Ian 01, 2010 5:42 am

sunt curios ce...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptySam Ian 02, 2010 12:08 am

si eu am mai vazut alte poze cu figura de ceara si mai si dar am comentat-o pe asta prezenta aici Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 50932 ...
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMar Ian 05, 2010 2:45 am

cv d genu?
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 T4
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Bill-kaulitz-waxy-1.0.0.0x0.400x603
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 EmptyMar Ian 05, 2010 6:44 am

katya_TH a scris:
cv d genu?
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 T4
Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Bill-kaulitz-waxy-1.0.0.0x0.400x603


Pana si Bill lumanarea pare socat de fanele lui Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz figura de ceara   Bill Kaulitz figura de ceara - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz figura de ceara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente