All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:23 am

Oo doamne !!!

Deci il ador. deci ficu e genial o________________O

Vaiii ce nasol ca se casatoresc aia Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633))

AHhh baga NEXTT :xxxxxx
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:27 am

si eu cred k si-ar cere scuze in genunchi Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 563536 si ce sensibil poate fi Drake asta8->... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 89226
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:28 am

^momentan Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:47 am

next
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:50 am

Haide next ca ai 3!
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:52 am

32.C:Ai vorbit cu ea?Ti-a zis ceva?Se simte bine?I-a facut vreun rau?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Wow ia'o mai usor cu intrebarile!
C: Deci recapitulare,ti-a zis ce sa intamplat?
D:Da...
C:Ceeee?
D:A fost prinsa de Robert si haita lui...
C:I-au facut vreun rau?
D:Robert...a....
C:A violato din nou?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 806609 Din nou?
C:Da...
D:Vrei sa spui ca ala a mai violat'o?
C:Da...de muuulte ori...
D:Ma da' cati ani are periculosu asta?
C:158...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 806609 ce ma?Vrei sa spui ca s-a lasat violata,batuta si umilita de un copilas?Nici macar nu are varsta necesara pentru talente!
C:Eram 3 femei impotriva unei haite de barbati!Oricat am fi de curajoase si puternice,ei sunt totusi barabati si in plus inainte erau vreo 100 nu 20 ca acum!
D:3 femei impotriva lor?Ti-au facut ceva vreodata?
C:Nu chiar...
D:Adica?
C:O data m'a batut Robert...
D:Ce a facut ma!? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 39213
C:Maya tocmai omora'se un vampir,si era slabita de la lipsa de venin,dar lui nu ia pasat si a vrut sa o violeze din nou,am vrut sa il opresc dar m-a batut...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 39213 Cred ca Robert asta vrea sa vada cum e sa fi mort pe bune,nu doar un cadavru viu!
C:Si....
D:Ti-a mai facut ceva?
C:A incercat o data sa ma violeze Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 571882 dar la oprit Maya.... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 676994
D:Hey nu plange!Uita trecutul!Gandeste'te la viitorul alaturi de mine! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 820988
C:Offf vezi ca poti fi mai mult decat dragut?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
C:Pe bune!Acum esti adorabil!
D:Cat de adorabil?
C:Foarte adorabil!
D:Merit ceva pentru adorabilitatea mea? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 563536
C:Un pupic!
D:Bine.... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 63219
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Parca o luam mai usor?
D:Da asa e...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 7:55 am

Vaii cat de cute e Tomm :">


Sunt super mega curioasa !

ahhh next next nextt :xxxx
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 8:05 am

^Eh...Tom....ma repet, momentan Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 8:15 am

Da lasal. Mie oricum imi place de el Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 432988


Haii daaaaa nextt !!
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 8:24 am

Mai astept 1-2 commuri Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 8:33 am

hai ca mai ai un comm de la mn asha ca baga next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 432988
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 8:42 am

si eu si eu Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Tom asta dulce Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 9:01 am

Haide nexttt !!!!!!
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 9:04 am

33.A trecut o luna,o luna de raceala,eu si Aleks nu ne vorbeam absolut deloc!El incerca zilnic sa imi vorbeasca dar intodeauna il ignoram,Drake si Carla aveau o luna de relatie,in care...ATENTIE:Carla inca a ramas virgina!
Nunta lui Lucius cu Ella era la sfarsitul saptamanii,sfarsitul...Era deja joi,dar pentru mine timpul nu avea nici o valoare...
D:Neata!
M:Neata!Cum a fost noaptea voastra? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 563536
C:Am dormit!
D:Da...
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Cat entuziasm Drake!
D: ))
D:Uite pe cine intrezaresc!
A:Ce zici?
D:Ma tu inca nu te-ai trezit! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
A:Mda stiu...Neata Carla!
C:Neata somnorici!
A:Neata Maya!
M:Carla ma duc sa ma schimb!
C:Ok...
Am plecat repede,intodeauna il ignoram si plecam rapid pentru ca nu vroiam sa aiba timp sa "citeasca" ce simt...
A:Cat naiba mai are de gand sa ma ignore?A trecut o luna!
C:Sa stii ca nu am mai cunoscut pe nimeni cu atata ambitie!Daca se ambitioneaza nu o sa iti mai vorbeasca niciodata!
A:Cu toti ma faceti sa ma simt obligat sa o iubesc!De ce?E chiar asa de greu de inteles ca nu o iubesc?
D:Nu te obliga nimeni sa nimic...Dar chiar nu inteleg de ce nu iai dat o sansa?Va mai cunoasteasti,va placeati,va indragosteati...Tu nu!A trebuit sa o respingi!
A:Stii practic n-am respins'o!
D:Da ce ai facut? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 63219
A:I-am zis sa se imbrace ca ma deranjeaza goliciunea ei!
D: 8-) Esti tampit?
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 63219 Ma bucur ca ma sustii dragul meu frate!
D:Ce ai facut tu e clar respingere!
A:Mda ai dreptate!Trebuia sa o f** ca sa nu sufere!
D:Esti un cretin!
A:Bine ca esti tu mai destept!
C:Imi pare rau ca va intrerup dar mai sunt si eu pe aici!Aleks nu mai vorbi asa despre sora mea!
A:Imi pare rau......
34.M:Pot sa intru?
E:Da...intra...
M:Vreau sa discutam ceva serios!
E:Care e problema?
M:Vreau sa discutam despre nunta ta!
E:Ok...ce e cu nunta?
M:Nu am spus nimic pana acum,nu eram intr-o dispozitie prea buna si nici nu vroiam sa iti stric fericirea dar nu stiu cat mai rezist!
E:Nu inteleg ce vrei sa zici?
M:Ai luat decizia asta,asa brusc!Fara sa vorbesti cu mine si Carla!
E:Ce era de discutat?
M:Cum adica?Te-ai gandit ca poate eu nu vreau sa locuiesc in aceeasi casa cu Aleks?Nu vreau sa mai fiu nevoita sa il vad zilnic!
E:Maya trebuie sa treci peste asta!Nu te poate iubi cu forta!
M:Nu vreau sa ma iubeasca cu forta!Am inteles ca nu ma iubeste dar m-a ranit pentru ca mi-a dat sperante!
E:Am inteles! Iarta-l a trecut mult timp!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 389485 o luna e mult timp?Mai ales pentru un vampir?
E:Bine..nu e mult dar gata nu poti sa ramai prinsa in trecut!
M:Vad ca discutia asta nu duce nicaieri!
Am iesit din camera nervoasa,am intrat in dormitorul meu,lumina era stinsa,am vrut sa o aprind dar niste brate mi-au cuprins talia,nu il vedeam dar stiam foarte bine ca era el,nu intelgeam ce vroia de la mine,a stat potolit o luna si s-a trezit acum ca il arde dorul... :roll:
M:Ce dracu vrei de la mine?
A:Vreau sa nu ma mai re...ignori!
M:Vroiai sa nu te mai resping?Cat de ironic...acum tu esti ala respins?Iesi dracului afara!
A:Nu-mi vorbi asa!
M:Chiar nu am chef de tine!Paraseste incaperea!
Imi strangea mainile cu brutalitate,nici nu mai intelegeam ce era in capul lui,in afara de o creasta...
A:De ce nu ma asculti?
M:Pentru ca nu imi pasa ce vrei sa imi spui!
A:Trebuie doar sa ma asculti cateva momente!
M:NU VREAU!
A:TREBUIE SA MA ASCULTI!
M:Esti in camera mea!Nu ai dreptu sa ridici tonu!
A:Si tu de ce poti?
M:Pentru ca e camera M-E-A !
A:Nu sunt tampit!Stiu si eu din ce litere e compus cuvantul "mea"!
M:Scuze....chiar credeam ca esti tampit!
A:Nu iti mai bate joc de mine!
M:Eu imi bat joc de tine?DUTE DRACU!
A:Nu vreau sa ne mai certam!Vreau doar sa asculti ce am de zis!
M-a luat in brate si ma trantit pe pat,am vrut sa ma ridic dar el m-a ....incalecat.....
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 9:42 am

"nici nu mai intelegeam ce era in capul lui,in afara de o creasta..." Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 ce cruda ai fost la faza asta Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633
te-a incalecat si...hai k vreau actiune Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 9:52 am

Vaii iese cu sex b-)

ahhh baga nextttttt :xxxxxx
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 9:59 am

^Ati vrea voi sa fie cu sex Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519

35.M:Ce dracu faci?Nu te mai satisface mana?
A:Poti sa incetezi sa iti mai bati joc de mine?
M:NU!Date de pe mine in secunda asta!
A:Nu vreau!
M:Nu am de gand sa iti provoc dureri imense...asa ca date!
A:Lasa talentele!Doar nu vrei sa zbor cu tine pana pe vreo stanca de la capatul lumii!
M: ))
Privirea lui era confuza,pe cand a mea era foarte smechereasca,i-am cuprins ceafa cu mainile si am inceput sa ii sarut obrajii si gatul,a ramas nemiscat cateva secunde apoi am simtit cum mainile lui ma impingeau,ma respingea din nou....mi-am infipt mainile in parul lui,am ridicat un genunchi si l-am lovit unde stiam ca il doare mai tare....
A: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 Cine a zis ceva de talente? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 389485
A:O DOAMNE!DE CE NAIBA AI FACUT ASTA?
M:Te doare? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 432988
A:NORMAL CA MA DOARE!
M:Nu mai urla la mine!Ridica'te si mars de aici!
A:Nu cred ca pot sa ma ridic!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 Eu ma duc sa mananc ceva,cand ma intorc sa nu te mai gasesc aici!
A:Stii ca nu ai voie sa mergi singura!
M:Sa stii ca nu ma duc singura!Ma duc cu Drake!
A:Nu crezi ca petreci cam mult timp cu Drake?
M:Nu e treaba ta cu cine imi petrec eu timpul!Hai ce deja ma enervezi!Sa dispari pana ma intorc!
Am iesit plina de nervi afara,m-a respins din nou....ce naiba se intampla cu el...?
D:Hey incotro te indrepti?
M:Veneam la tine in camera!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633
M:Ce razi asa?
D:Camera mea e in partea cealalta! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
M:aa da,nu ma conteaza...
D:De ce veneai in camera mea? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 563536 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 820988)
Am inceput sa ii rad si i-am dat un pumn "prietenos" in brat....
D:Auuuuu!Nu ma mai lovii! Mrrr
M:Ca altfel marai? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 Vreau sa vanez!
D:Si eu ce treaba am?
M: Sincer acum,luna asta cand am vrut sa vanez de ce naiba te-am luat cu mine?
D:A trecut o luna!
M:Robert nu renunta atat de usor!Daca plec singura si ma gaseste,ma prinde si nu o sa ma mai vezi niciodata!
D:Offf bine haide sa mergem....
36.D:Ai vorbit cu Aleks?
M:De unde stii?
D:Mi-a spus ca azi vrea sa stea neaparat de vorba cu tine!Deci ati vorbit?
M:...Nu chiar... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 820988)
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 389485 Ce vrei sa spui?
M:Sa zicem ca l-am cam ranit...fizic
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 806609 Ce naiba i-ai facut????
M:L-am lovit in......
D:Unde?
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 432988 ia ghici!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 806609 asa ceva nu se face!Nu e frumos sa ataci co****e!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 da stiu!
D:Ma eu vorbesc foarte serios!
M:Si eu!
D:Offf saracul meu frate!Cum ai putut sa fii asa o bestie?!?!
M:M-a respins din nou!Asa ca asta a fost tot ce mi-a trecut prin minte!Tie cum iti mai merge cu Carla?
D:Foarte bine!In seara asta o sa facem sex!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Da vad ca te bucura vestea asta!
D:De ce ma?
M:Asa simt eu.... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 50932 scuze!Pozitia asta de zbor e .....
M:Da stiu...! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633
D:Hai sa mancam!
M:Stai sa iti gasesc o hrana cu viata scurta!
D:Nu-i nevoie!Mananc orice! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 820988
M:Putina mila bestie!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 lasa mila!
M:Dute ma si mananca ce vrei!
D:Parca nu te lasam singura!
M:Atunci mananci ce vreau eu! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 207842
D:Offf......bine!
37.Ne-am intors acasa,Drake dormea pe el,dar totusi se pastra activ pentru planul pe care il avea cu Carla....
D:Ma duc clar!
M:Dute ma! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
D:Ne vedem de dimineata!
M:Bine...Pa..
D:Ce faci ma?
M:Ce vrei sa zici?
D:Pleci asa fara pupic,imbratisare?
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Lasa ca o sa primesti de la Carla mai mult!
D:Nu conteaza!
M:Bine...
L-am pupat pe obraz,iar el m-a strans destul de puternic in brate...
M:Gata!Pa!
D:N-am terminat!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 916633 termini cu Carla!Hai pa!
D:Bine!Pa!
Am ajuns in dreptul usi,am deschis usa mi-am aruncat geaca pe undeva prin camera,am prins lumina si pe pat statea el,avea o privire grava si parea destul de suparat...
M:Parca am zis sa dispari!
A:Stii ce?Deja m-am saturat de atitudinea ta!
M:Si eu m-am saturat de tine!
A:O sa locuim impreuna trebuie sa lamurim ceva!
M:Ce sa mai lamurim?
A:Cum adica ce sa lamurim?Te rog doar asculta'ma!
M:Nu vreau sa aud nimic de la tine!Vreau doar sa ma lasi dracului in pace!
A:Iti cer doar 5 minute!Doar 5!
M:Hmm bine!Zi ce ai de zis si mars de aici!
A:Nu imi mai vorbi asa!
M:Bine!Eu tac, tu vorbeste!
A:Nu ma mai judeca!Eu te plac dar o relatie intre noi ar fi nepotrivita!
Am ramas tampita in fata lui,simteam cum picioarele mi se inmoaie....Adica el ma placea dar o relatie intre noi ar fi nepotrivita...
A:Pot sa inteleg ca esti uimita...dar te rog sa nu ma mai judeci!Imi pare rau daca ti-am dat sperante,te plac...m-am purtat asa involuntar,daca situatia ar fi alta....
Am simtit cum ma infuriamm,eram confuza,nedumerita,bulversata....si el o stia...
M:Poti sa imi explici care e situatia?
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 10:36 am

O.o da! care e situatia?
fierbe curiozitatea in mine NEXT
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 10:40 am

Ahh vreau next frate NEXT !!:x
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 10:42 am

38.A:E complicat...
Simteam o nevoie urgenta de al lovi cu sete,parca vroia sa vorbim,atunci de ce dracu nu imi raspundea la intrebari?Daca vrea sa lamurim ceva sa lamurim curiozitatile mele!
M:Nu imi pasa cum e!Doar spune!
A:Drake...
M:Ce e cu el?E un baiat de treaba!
A:...Sau poate asa pare...
M:Nu inteleg ce vrei sa zici!
A:Drake nu e asa cum il crezi tu....sau Carla!
M:Uite ce e,Drake a fost mult mai dragut decat tine!
A:E doar o aparenta...
M:Tot nu inteleg ce legatura are el cu noi?
A:Sa zicem ca nu vreau sa am vreo legatura cu tine din moment ce Drake va v-a dezamagi pe tine si pe Carla....
M:Ne va dezamagi?Nu mai vorbii vag!Zi o data exact ce ai de zis!
A:Drake e un afemeiat!De fiecare data cand pleaca de acasa se duce cu o alta tipa...
M:Vrei sa spui ca el o insala pe Carla?
A:Da...Maya, el traieste din sex!O va parasii pe sora ta imediat ce va obtine asta de la ea.....
M:Adica in seara asta!
A:CEEEE?
M:A spus ca in seara asta va face sex cu Carla!
A:O doamne!O va distruge!
M:Nu cred ca ii va face vre-un rau!Stia ca o sa vorbesc cu tine si nu parea afectat!Poate s-a schimbat...Poate o iubeste...
A:Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat!Putem sa il oprim sa ii oprim...Facem ce vrei tu!
M:Mai bine ii lasam!Drake s-a purtat mult prea frumos ca sa fie asa cum spui tu!Si in plus in fata mea nu prezinti incredere!Si eu tot nu am inteles ce legatura are Drake cu noi!
A:Am crezut ca ma vei dispretui pentru ca eu stiu de escapadele lui....
M:Nu as putea sa te dispretuiesc pentru greselile fratelui tau!
A:Adica...
M:Cred ca da...
A:Nu am spus ca nu te plac...dar eu nu te iubesc...cred....
39.Nu mai intelegeam absolut nimic,mi-a dat de inteles din nou ca simte ceva pentru mine si acum ma distrugea din nou...
A:Hey nu te intrista!Nici macar eu nu stiu ce simt!E atat de ironic...stiu ce simte absolut oricine dar nu stiu ce simt eu!
M:Tu esti nedumerit?!?!Eu ce mai pot spune,imi tot dai de inteles ca ma iubesti si dupa aia distrugi din nou si din nou totul!
A:De aproape 700 de ani nu am mai iubit pe nimeni!Nici macar nu mai stiu cum e sentimentul asta!Doar de asta nu inteleg ce simt!S-ar putea crede ca sunt expert in sentimente...asa e...dar doar cand e vorba de sentimentele altora!Cand e vorba de sentimentele mele....
M:Si eu ce vrei sa inteleg din asta?
A:Vreau sa intelegi ca nu am mai simtit asta niciodata!Nu stiu daca e iubire!Nu am nici o idee ce e...
M:Offf doamne,ma simt de parca as fi batrana si am de a face cu un pusti la prima dragoste! Ce naiba e atat de greu?Ma iubesti si gata!
A ramas nemiscat se uita la mine de parca era un copilas si eu eram un baiat mai mare care ii fura'se bomboana,ridica'se o spranceana...imi citea sentimentele si era foarte concentrat pe treaba asta...
A:Tu chiar esti sigura!
M:Normal!Aleks eu te iubesc!De ce dracu iti e atat de greu sa imi spui ca si tu ma iubesti?
A:Pentru ca nu stiu daca te iubesc...
M:Iti zic eu ca ma iubesti!
A:Wow nu stiu daca iti fac fata!
M:Taci!Imi faci fata!
A:Daca zici tu...
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519
Se apropia de mine...am asteptat atat de mult momentul asta incat ardeam de nerabdare...sa ii gust buzele,sa ii simt mainile pe trupul meu...
A:M-ai convins!Te iubesc!
I-am zambit senin,mi-a cuprins fata in maini si m-a privit profund in ochi,buzele lui parca implorau sa fie sarutate,mi-a muscat buza inferrioara iar el mi-a zambit...intelegea ce vroia si ma aproba,desi nu ma asteptam,el a facut primul pas,am simtit atingerea buzelor lui,mi-am inchis ochii instinctiv si i-am raspuns la sarut,nu a durat mult si nici nu a fost prea intens...
M-a mai privit cateva secunde in ochi,s-a indepartat putin,mi-a zambit si mi-a spus noapte buna,apoi pur si simplu a iesit din camera......am ramas socata m-am trantit pe pat,m-am framantat ore intregi...pana la urma am adormit cam pe la 2 noaptea....
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 11:08 am

ce frumos Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 494856 da' totusi care-i faza cu ceilalti 2? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 750519 Carla si Drake? hai pune next plz k sunt curioasa Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 11:54 am

Ahhh haide baga ca vreau sa vad sexxx \m/

ca zice ca e 18+ si nu am vazut nimic :">

NEXT <4242647
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 10:12 pm

drake chiar o insheala pe carla?? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 676994
bine macar ca in sfarshit aleks shi maya sunt impreuna Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 494856
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 11:23 pm

40.D:Hey!Am venit! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 563536
C:Buna...
D:Pari ingrijorata!Care e problema?
C:Pai...
D:Nu trebie sa te temi!Sexul nu e asa mare chestie!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 63219 Poate pentru tine!
D:Hey,vino incoa!Iti promit ca o sa fie bine!Nu ma lasa cu bratele desschise!
M-am ridicat din pat si m-am indreptat spre el,ma astepta cu bratele deschise,m-a cuprins in brate,ma strangea tare in brate,ma simteam linistita...pana mi-a ridicat bluza,am decis sa nu il opresc,stiam ca oricum urma sa o facem,rapiditatea cu care m-a dezbracat m'a lasat fara cuvinte...
M-a carat in brate pana pe pat,m'a asezat incet si apoi a inceput sa isi scoata si el hainele,cand am ramas amandoi goi eram deja ingrozita,nu asa imi imaginam ca va fi...era prea repezit,prea neatent...
Miscarile lui imi pareau brutale,si deocamdata doar ma saruta si mangaia,imi era teama cum va fi cand ma va patrunde...
D:Te simt cam incordata!
C:Pai ma asteptam sa te porti mai bland...
D:Iarta-ma!Promit sa fiu mai tandru!
Ma bucuram ca se tinea de promisiune,mangaierile lui era line si ma faceau sa ma simt bine...imi saruta gatul si apoi buzele,buzele mele ardeau la atingerea lui,deveneam din nou incordata cand mangaierile lui coborau...
Mi-a desfacut incet picioarele si m-a privit in ochi,i-am vazut gura intredeschizandu-se,m-am pregatit pentru un sarut,dar el imi vorbea...
D:Iti e teama?
C:Putin...
D:Nu ai de ce!Doar ai incredere in mine!
C:Bine...
Mi-a zambit scurt si apoi a continuat sa ma sarute,am simtit o durere puternica...nu imi venea sa cred ca am facuto!Oficial nu mai eram virgina!Nu ma simteam bine...el parea sa se simta excelent dar eu nu simteam decat durere,ma abtineam cu greu sa nu plang...isi incalcase promisiunea!Nu era tandru...bland,era pur si simplu brutal si rapid!
Nu stiam cum sa reactionez,l-am apucat de codite si a incetit miscarile,bine macar ca a inteles mesajul...incepeam sa simt o senzatie de bine...placere
Miscarile lui au continuat cateva secunde iar apoi a terminat,s-a asezat pe parte cealalta a patului satisfacut,nu ia pasat ca eu nu am terminat....
Nu stiam ce sa mai cred...a fost ba dulce ba brutal!M-am intors cu spatele si am plans in liniste...el a adormit in cateva minute pe cand eu am plans pana dimineata....
In zori m-am ridicat si m-am dus repede sa ma spal pe fata,nu voiam sa vada ca am plans.......
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 EmptySam Dec 04, 2010 11:42 pm

O.o ce badaran!>.< si apoi?ce s-a intamplat? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 50932
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente