All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptySam Noi 20, 2010 8:22 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 494856
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptySam Noi 20, 2010 8:38 am

9.A:Foarte tare talentul!
M:Mersi...esti sigur ca esti bine?
A:Da! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 , ti-am zis sunt barbat!Suport eu!
M:Nu pareai sa suporti asa de bine! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
A:Nu ma face de ras... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633 Nu te fac de ras,ca oricum nu aude nimeni
A:Mda asa e dar totusi....
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
A:Ce sa mai vorbim noi?
M:Hmm...ce iti lipseste cel mai mult din viata de om?
A:Nu stiu...frati-miu zice ca ii e dor de alcool...dar eu nu stiu...
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 ce haios e frati-tu
A: mda...frati-miu...
M:Scuze,aici nu era vorba de fratitu :lol:
A:wow dar tu chiar treci prin foarte multe stari!
M:Adica...?
A:Sentimentele tale...se schimba din 5 in 5 minute Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
M:Ma simt atat de prost...
A:De ce?
M:Pentru ca tu stii tot ce simt eu...
A:Si de ce e asta un lucru rau ?
M:Nu stiu...
A:Acum iti e teama din nou ! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 De ce?
M:Nu stiu!Pur si simplu imi e teama... :">
A:Sper ca nu sunt eu de vina... :o3
M:Nu stiu....
A:Hey de azi inainte suntem prieteni!Poti conta oricand pe mine!
M-a imbratisat!Stiam ca daca as fi fost om lesinam mai mult ca sigur,ma simteam atat de slaba in bratele lui,era mult mai puternic decat mine,dar nu ma simteam in pericol de fapt ma simteam mai in siguranta ca niciodata!As fi vrut sa nu imi mai dea drumul dar apoi,l-am auzit chicotind...da stia ce simteam...iar acum imi era rusine din nou...
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 de ce ai trecut de la fericire si siguranta la rusine din nou?
M:Pentru ca tu stii ce simt....
A:Eu stiu ce simte toata lumea asa ca nu e mare chestie...de exemplu Lucius o place pe Ella...
M:Da dar inca nu sunt obisnuita....
A:Lasa ca te obisnuiesti tu...o sa ne vedem des Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 820988
M: :">
A:Maine!
M:Ce e maine?
A:Maine ne vedem!
M:Pai unde?
A:Te plimb eu prin oras!
M:Nu stiu daca Ella o sa fie de acord...nu prea ma lasa sa ma plimb,spune ca daca ma imprietenesc cu cineva o sa vreau sa il fac vampir ca sa il scap de la moarte...
A:Nu te imprietenesti cu nimeni!Mergi cu mine,nu trebuie sa iti pese de ceilalti! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 471606
Zambetul lui ma innebunea,ma topeam din nou,ma pierdeam in ochii lui ciocolatii...m-a trezit vocea lui...
A:Heey...deci mergem?
M:Da!
A:Ma bucur...
D:Hey intoarcete!
Carla cobora scarile in graba,iar Drake o urma,rugando sa se intoarca...
Atunci Ella si Lucius au intrat in casa...
E:Fetelor e timpul sa mergem acasa.
L:Carla,Ella mi-a povestit ca ti-ai descoperit talentul azi,ma bucur pentru tine,maine Drake o sa vina la voi ca sa te invete cum sa il controlezi!
C:Dar...
D:Pe mine nu ma deranjeaza Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
Fiecare si-a luat la revedere,Aleks se apropia zambind de mine,am inghetat cand m-a sarutat pe obraz,parca intrasem in transa,el imi zambea in continuare.Am fost scoasa din transa de Ella care m-a tras de mana...
E:Hai odata!
M:Pa Aleks!
A:Pa Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 471606
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptySam Noi 20, 2010 9:00 am

oooooo

pune next k e atat de...WOW=p'
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyDum Noi 21, 2010 12:18 am

scz, dar eu abia acum iti citesc ficu :">
vad ca ne dam tot mai mult pe vampiri Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
ficu e super misto, chiar imi palce, mai ales ideea Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 494856
next plz Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 7:53 am

10.Tot drumu pana acasa niciuna dintre noi nu a scos nici un sunet,nu stiam de ce taceau ele dar eu eram pur si simplu fascinata,Aleks un baiat perfect era amabil cu mine!Si maine urma sa iesim,eram atat de nerabdatoare!De abia asteptam sa ajung acasa,sa ma culc si sa ma trezesc a doua zi si sa ma plimb cu el...
Dupa ce am intrat in casa Ella si Carla s-au dus direct in camerele lor,eu am mai ramas in sufragerie,m-am asezat pe canapea si atentia mi-a fost atrasa de un tablou pus chiar pe peretele din fata mea.Era imens,rama tabloului avea aceeasi nuanta de rosu ca si pereti castelului familiei regale,dar nu rama sau culoarea ei mi-a atras atentia ci persoanele din tablou.
Pe partea de jos scria mare cu negru : "Familia Yaxley" , desi multora le-ar fi furata privirea de parul lung si blond al lui Lucius eu l-am observat initial doar pe el...Aleks...de fiecare data cand il vedeam devenea chiar mai perfect.Tabloul cred ca era mai vechi pentru ca Aleks avea o alta coafura,la fel de ciudata ca si cea actuala,avea o freza gen coama de leu,ochi erau ca si azi,machiati cu mult negru.
Aleks era in dreapta lui Lucius iar in stanga lui era Drake.Drake era si el foarte frumos,felul in care privea sfidator si superior il facea chiar mai atragator,gemenii astia erau perfecti!
Nici nu mi-am dat seama cand am adormit,pur si simplu somnul m-a invaluit in timp ce il priveam pe Aleks cel din tablou,era perfect dar nu atat de perfect ca si cel real....
E:Maya!
M:Ce e?
E:Ai dormit pe canapea?
M:Da...
E:De ce??
M:Nu stiu...m-a luat somnul
E:Ok,a sunat Aleks
M:Ce a zis??????
E:Vine peste 2 ore...de ce nu mai anuntat ca te plimbi cu el ? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 63219
M:Pai...
E:Nu mai conteaza!
M:Ok,ok ma duc la mine in camera...
E:Cum vrei...
Am intrat in camera,m-am dus direct spre dulap,mi-am scos niste haine si am intrat in baie,dupa un dus lung m-am imbracat,m-am machiat si mi-am aranjat parul...Nu eram atat de provocatoare ca ieri,azi aveam o fusta neagra cu lanturi si un maieu,imi aranjasem parul un pic altfel,era mai tepos la varfuri,recunosc ca m-am inspirat un pic din tablou....machiaj negru si eram gata!Trebuia sa imi pun o bratara pe mana dreapta,imi uram urmele de dinti de pe incheietura,muscatura aceea nu ii apartinea Ellei,era facuta de un alt vampir...un vampir pe care candva l-am iubit...candva....
E:Maya,a venit Aleks!
A:Ma bucur sa te revad!
M:Si eu...
A:Offf doamne iarasi esti emotionata Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
M:Gata scap de emotii!
A:Sper...
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 8:11 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMar Noi 23, 2010 7:41 pm

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 494856
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 5:48 am

11.Inainte sa iesim pe usa privirea lui i s-a atintit in acelasi loc ca si privirea mea seara trecuta...
A:Ai un tablou cu familia mea Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 ?
M:Teoretic castelul are un tablou cu familia ta...
A:Ooo doamne era doar o intrebare!Nu trebuie sa te rusinezi!
M:Scuze...
A:Nu trebuie sa-ti ceri scuze!Nu te certam Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
M:Ok...unde mergem ?
A:Ne plimbam pe Sena!
M:Pai haide!
A:Nu acum si nu cu barca!
M:Atunci cu ce mergem?
A:O sa zburam!
M:Stiu ca tu poti sa zbori dar eu nu...
A:Cine a zis ca trebuie sa zbori tu?O sa zbori in bratele mele...
M:Ceeee?
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Ce mare chestie?Nu trebuie sa te agiti!
M:Stii eu nu inteleg ceva!
A:Ce?
Cand i-am spus ca nu inteleg ceva Aleks a facut ochii mari,parea dispus sa ma asculte cu atentie...
M:De ce faci asta?
A:Ce vrei sa zici?
M:De ce esti amabil cu mine?Ce am facut sa merit asta?
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Pur si simplu imi placi,esti o fata draguta...
M: :">
A: :lol: Iar te rusinezi?
M:Da! Iarta-ma!
A:Hey ce-i asta de pe mana ta?
Fara sa imi dau seama bratara mea a alunecat de pe locul cu muscatura,Aleks imi privea mana atat de ciudat...
M:E o muscatura de vampir...
A:De unde o ai ?
M:De la ...un baiat
A:E iubitul tau?
M:A fost...
A:Si te-a atacat?! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 39213
M:De ce te enervezi?
A:Pentru ca nu e drept!Spune-mi cum il cheama!O sa il omor!
M:Ceee?Ai luat-o razna?
A:Nu!
Ma simteam atat de bine sa stiu ca ii pasa de mine!Eram fericita...ma simteam importanta!
M:Nu mai conteaza...oricum a fost de mult...
A:Bine...
M:Mersi ca-ti faci griji pentru mine!
A:Hey daca mai ai vreodata probleme cu el sau cu altcineva,apeleaza la mine!Am sa ii distrug pe toti cei care incearca sa iti faca rau!
Rectific,acum ma simteam importanta!Dupa acest discurs eram fericita!Iar apoi am devenit si mai fericita,pentru ca m-a imbratisat!Ma tinea atat de strans in brate,desi era un vampir rece si lipsit de puls,simteam ca ma incalzea trupul lui.Era ca si cum inima mea batea din nou dupa 425 de ani!
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMier Noi 24, 2010 5:55 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 2:21 am

ooo, imi si imaginez cum se bate aleks pt ea Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 432988
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:34 am

12.Povestire din punctul de vedere al Carlei:
E:Carla,trezestete!
C:De ce?
E:Drake ajunge intr-o ora!
Ooo Drake!Imi era atat de frica de momentul revederii!Stiam ca iarasi va incerca sa faca sex cu mine!Il placeam dar....Totusi sa nu exageram...
Dus rapid!Apoi m-am schimbat,acelasi stil dintotdeauna,blugi si maieu si evident machiaj negru!Niciodata nu uit machiajul negru!
Dupa ce eram gata am coborat jos in sufragerie,mare mi-a fost surpriza cand l-am vazut pe Drake tolanit pe canapea uitandu-se la el insusi!Cat de patetic sa se priveasca pe el in tablou...
D:Uite cine apare!Si chiar sexy pot sa zic Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Hai sa facem ceea ce trebuie sa facem!
D:Esti sigura?
C:Normal...de ce na-s fi?
D:Ok atunci dezbraca-te!
C:Ceeee?
D:Nu putem sa facem sex imbracati!
C:SEX?Cine a zis ceva de sex?
D:Si atunci despre ce era vorba?
C:Ai uitat de ce ai venit aici?
D:Ca sa te scap de virginitate!
C:NU!!! Ca sa ma ajuti sa imi controlez puterea de vindecare!
D:Aaa da!Chiar trebuie?
C:DA!
D:Bine...
Drake m-a instruit cam 2 ore,2 ore in carea fost foarte generos cu atingeri si priviri,nu ma deranja foarte tare,dar asta nu insemna ca eram dispusa sa fac sex cu el!Nu eram atat de nebuna incat sa fac sex cu cineva pe care il cunosteam de mai putin de 24 de ore....
D:Cred ca am terminat pe azi!
C:Ma bucur ca te-am revazut!Pa!
D: :lol: Doar nu credeai ca scapi de mine asa de usor?
C:Ba da!
D:Mai stau si eu pe aici...Hai in camera ta!
C:CE?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Doar vorbim...daca tu vrei si altceva atunci cu atat mai bine... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Foarte haios!Eu nu vreau nimic altceva de la tine!
D:Asta spui acum!Punem pariu ca in 5 secunde ma saruti?
C:Nu ai indraznii!
Am simtit o nevoie urgenta sa il sarut...stiam si de ce,imi controla mintea,desi am invatat de la Ella cum sa scap de controlul mintii nu am ripostat,in fond era perfect!Puteam sa il sarut si sa am o scuza!Asa ca desi controlul nu functiona asupra mintii mele totusi l-am sarutat!Un sarut lung si cam pasional,era mult prea erotic asa ca m-am oprit!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Ti-am zis ca ma vei saruta!
C:Te-am sarutat doar pentru ca mi-ai controlat mintea!
D:Din cate am observat poti sa ma opresti!
C:E destul de greu!Am reusit sa scap dupa cateva secunde!
D:Eu cred ca ai scapat din prima,dar pur si simplu ai vrut sa ma saruti! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Nu-i adevarat!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Cum zici tu...Ne vedem maine!
C:Ceee?
D:Trebuie sa exersezi zilnic talentul!
M-a sarutat din nou,de data asta pe frunte,mi-a zambit si mi-a facut cu ochiul iar apoi pur si simplu a plecat,m-a lasat acolo inmarmurita...
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 3:40 am

ce hotarat e, stie ce vrea Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 5:52 am

oh da!imi place despre el Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 443357
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:18 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 7:24 am

13.Inapoi la punctul de vedere al Mayei:
A:Esti pregatita pentru zbor?
M:Da...cred...
A:Pai ce mai astepti?
Radea de mine...de ce?
M:Nu inteleg ...
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Ia-ma in brate!
M: :"> bine...
A:Nu asa! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519
M:Dar cum?
A:Sari la gatul meu....si puneti piciorele in jurul bazinului meu!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 806609
A: :lol: Suntem imbracati....asa ca nu vad care e problema...
M: :"> scuze dar e cam ciudat!
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 stiu dar...
Iam sarit in brate,tremuram,nu puteam sa cred ca statem cu picioarele incolacite in jurul bazinului lui,nu imi displacea...
Am zburat lipita de el 2 ore deasypra Senei,peisajul era frumos dar pentru mine era mai important faptul ca eram in bratele lui,ma simteam atat de bine.
As fi vrut sa raman in bratele lui pentru totdeauna,incercam sa ma gandesc la diverse alte lucruri ca sa nu imi citeasca sentimentele pentru el...
A:Iti place?
M:Da...e frumos!
A:Cred ca e timpul sa mergem acasa!
M:Nu!De ce?
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 e destul de tarziu!E periculos ca o fata sa umble pe strazi la ora asta!
M: Sunt vampir...
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Si ce te dai mare?
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Ma simt bine cu tine!
A:Da si eu!Ar trebui sa iesim mai des!
M:Mai des?E prima oara cand iesim...
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Nu conteaza!Maine mergem la film!
M:La film?
A:Da!
M:Ce film?
A:Un film cu vampiri!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633
A:Deci esti de acord?
M:Da...
A:Ok hai sa te duc acasa!
M:Nu trebuie sa aterizam sau ceva de genu?.... :">
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 O sa zburam pana la castelu tau!
M:OK
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:08 am

next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:13 am

oo,oo imi imaginez la ce se gandea maya Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633)
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:17 am

14.Cu cat ne apropiam mai tare de castel cu atat deveneam mai trista,stiam ca nu voi mai fii in bratele lui...
A:Hey,ce e in neregula?Esti cam trista?
M:Nimic...
A:Ce e?Poti sa imi zici!
M:Nu e nimic,doar ca ma simt bine cu tine...
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Ne vedem maine!Promit!
M:Ok!
Am ajuns in fata castelului,am coborat din bratele lui...
A:Deci...
M:Da...ne vedem maine!
A:Ok...
Il priveam in ochi,simteam cum se apropia de mine din nou,imi doream sa il sarut dar stiam ca ar fi prea mult asa ca l-am lasat pe el sa actioneze,m-am ales doar cu un pupic pe obraz si o imbratisare...
A:Pa!
M:Pa...
Cand m-am intors cu spatele m-a luat din nou in brate si mi-a soptit:Dorinta e sentimentul meu preferat!
Stia ca il doream!Daca ma considera o amica?Acum ar fi stat departe de mine pentru ca nu imi impartasea dorinta!Dar nu ...
A:Deci ne vedem maine!
M:Ok...
Am intrat in castel,ametita,socata...nu stiam ce fac,m-am miscat mecanic pana la canapea,unde pur si simplu m-am trantit pe ea,ma holbam din nou la tablou...am fost intrerupta de Carla care parea deasemenea ingandurata
C:Hey ce faci?
M:Bine...
C:Cum a fost plimbarea?
M:Perfecta!
C:Bine...Il placi pe Aleks!
M:Ce?Cum te-ai gandit la asa ceva?
C:Nu ma pacalesti!
M:Il plac pe Aleks ca pe un bun prieten...Tu il placi pe Drake!
C:Cee?Doamne fereste!E un ingamfat!
M:O fi el ingamfat dar iti place! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Ma duc la culcare!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Da si eu...
Prima noaptea in noua mea camera,imi placea camera mea,pereti aveau aceasi nuanta de rosu...Aceeasi nuanta de rosu pe care o asociam cu el....

Deci nu mai scriu din punctul de vedere si bla bla bla,va dati seama din punctul cui de vedere vorbesc dupa actiune!
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Noi 25, 2010 8:57 am

pfff vreau sa se cupleze odata aleks shi maya Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 676994
next
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMar Noi 30, 2010 11:58 pm

hmm... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 94821 se cam lasa greu Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519)
vrea sa se joace putin cu ea, avantajul lui este ca poate sa.i citeasca sentimentele
ce n.ar da si maya sa poata face acelasi lucru Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519)
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 432988
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMier Dec 01, 2010 6:51 am

15.D:Neata!
C:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Ce cauti aici?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Nu mai tipa!Am venit sa exersam!
C:De cat timp esti aici?
D:De o ora...
C:Ce ai facut timp de o ora?
D:Ti-am ales hainele!
C:CEEEE?
D:Azi te imbraci cu astea!
C:Cred ca glumesti...
D:De ce?Sunt frumoase Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Fusta mini si bluza cu buricu gol?Ce sunt eu?Prostituata?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Hmm bine atunci inlocuim bluza cu buricu gol cu tricou asta!
C:Hmm ok...
Deci fusta mini de blugi si tricou negru,avea gusturi bune dar nu aveam de gand sa il laud...
C:Inca mai esti aici?
D:Pai unde vrei sa fiu?
C:Afara din camera...
D:De ce?
C:Ca sa ma schimb....
D:Aa nu e nicio problema!Nu ma deranjeaza daca te dezbraci de fata cu mine! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Mda ei bine pe mine ma deranjeaza!
D:Hmm...bine,in 10 minute intru!Daca nu esti gata.... nu ma supar Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:IESI!
M-am imbracat cat de repede am putut,m-am machiat si am inceput sa ma pieptan,cand a intrat in camera imi aranjam paru...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 596966 Speram ca te misti mai incet si ca te gasesc dezbracata...
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 63219 nu ti-e rusine?
D:Ti-am mai zis ca nu!
C:Hai sa exersam odata nu mai am chef de alte perversitati!
D:Sigur? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:DA!
D:Off bine
Dupa o ora de exersari in care Drake mi-a pus mana pe picioare din 5 in 5 minute am decis sa luam o pauza...
D:Mi-e foame!
C:Si ce daca?Trebuie sa exersezi cu mine!Nu e timp pentru vanatoare!
D:Intodeauna e timp pentru vanatoare!Vino cu mine!
C:NU!
D:Si tie iti e foame !
C:Ba nu!
D:Stii ca vad in mintea ta ca minti,nu?
C:Da mi-e foame dar nu am de gand sa distrug viata oricui!
D:Mancam un cersetor sau altceva neimportant!
C:Ok...
D:Sari in bratele mele! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:De ce?
D:Ca sa zburam!
C:Parca Aleks zbura...
D:Suntem gemeni!Avem un talent in comun pentru ca avem ADN asemanator!
C:Ok...
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMier Dec 01, 2010 7:37 am

olala Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536 ce n-as da sa fiu in locul Carlei Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 443357
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyMier Dec 01, 2010 8:52 pm

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519) cam pervers Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 3:05 am

16.C:Ma sui in spatele tau?
D:Nu...Iti pui pi...cioarele in dreptul...adica in jurul meu
C:Cred ca glumesti...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Nu,asa functioneaza...
C:Vrei sa te cred?Ai zburat vreodata cu un barbat?
D:Da...
C:In aceeasi pozitie?
D:Nu...
C:Atunci inseamna ca functioneaza si altfel!
D:Hai ma stai asa cum zic eu!Promit sa fiu cuminte! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Tu cuminte?Nu prea cred...
D:Promit!
C:Bine sa zicem ca te cred...daca nu esti cuminte te musc!
D:Nu cred ca ma deranjeaza Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
C:Nici nu m-am urcat in bratele tale si deja esti obraznic!
D:Ok,gata sunt cuminte!
C:Bine...
M-am urcat in bratele lui,imediat i-am simtit privirea dar si...
C:Nu e prea comfortabil.... :">
D:Ce? De ce?
C:Pai...nu ma simt tocmai bine....
D:De ce?
C:Corpurile noastre sunt prea apropiate....
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Deci asta era problema...nu am ce sa fac in privinta asta,pur si simplu e acolo...
C: :"> Mi-as dori sa nu fi fost!
D:Ti-ai dori sa nu am..... ? :o
C: :oops: Ma cam deranjeaza sa simt asa ceva...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Esti virgina pana in maduva oaselor!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 63219 esti obraznic!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Gata!Oricum mai avem un pic si ajungem!
C:Unde naiba suntem?
D:In capatul orasului...intr-o zona in care fetele ca tine nu au ce cauta...
C:Fetele umane ca mine,vrei sa zici!Pentru ca eu sunt vampir si ma descurc cu drogati sau violatori
D:Da,dar nu te descurci cu alti vampiri,barbati si puternici!
C:Mda...pai de asta esti tu cu mine,nu ? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 820988
D:Deci acum te bucuri de prezenta mea ?
C: Eh nu am zis chiar asta...dar sincer da Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 50932
D:Imi placi mai mult cand ma placi!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Cred si eu...
Zona aia era ingrozitoare era plina de tot felu de drogati,hoti,criminali,violatori...
C:Drake mi-a frica!
D:Tine-ma de mana,nu o sa patesti nimic!
C:Bine...
D:Vezi ca nu sunt asa de rau?
C:Esti chiar dragut...
D:Progres!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Deci mancam ?
D:Nu fi nerabdatoare!Nu e locu potrivit!
C: :"> Iarta-ma
D:Tu sa ma ierti!Nu am vrut sa sune asa...
C:Vezi ca se poate sa fii chiar dragut!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 750519 Da...se poate...
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 EmptyJoi Dec 02, 2010 4:12 am

ooo, drake face progrese Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 563536
"C: :"> Mi-as dori sa nu fi fost!
D:Ti-ai dori sa nu am..... ? :o"
Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633))) Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633)) deci e prea penal Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 916633)
next
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente