All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:22 am

mai bn vorbeste cu mama ta si iti garantez ca totul va fi bn si nu,nu va fi dezamagita de tine,va fi fericita ca ai avut incredere sa-i spui Aaaa problema mea... - Pagina 2 50932
eu intr-un fel ma simt aiurea ca imi mint parintii in legatura cu orientarea mea sexuala si asta ma macina zilnic...
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:24 am

poi la un momentdat toti parintii sunt dezamagiti de copii
(de exemplu eu m-am certat azi cu mama si mi-a zis niste lucruru groaznice)
dar asta este
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:27 am

asta le e "meseria" Aaaa problema mea... - Pagina 2 750519
sa se certe cu copii si sa fie macar pt o zi dezamagiti de ei :-j
las ca azi e dezamagita si maine te trezesti cu cadouri sau ca iti face ceea ce tie iti place cel mai mult Aaaa problema mea... - Pagina 2 471606
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:29 am

da meserie de.....\
adica cateodata sunt prea duri
si geoo nu te mai lasa influentata de prieteni!!!!1
e foarte grav sa faci ce iti zic prieteni
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:32 am

pai eu cred ca ma ies ca ma duc sa ma uit la desene Aaaa problema mea... - Pagina 2 750519
la anime-uri japoneze Aaaa problema mea... - Pagina 2 820988)
daca vreti sa mai vorbim va las id-ul meu
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:33 am

pfff deci va multumesk mult
pt ca ma ajutati
daca nu imi faceati curaj pt a'mi posta problema
as fi dus'o la fel ca si pana akm..
si da cred ca ii voi spune mamei..
de aceasta problema..
si o sa incerc sa nu ma mai las
influentata de acei prieteni ai mei
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:34 am

ma bucur ca te-am ajutat ca si tu m-ai ajutat pe mine Aaaa problema mea... - Pagina 2 820988
si chiar e bn sa-i spui mamei tale adevaru pana nu e prea tarziu Aaaa problema mea... - Pagina 2 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:36 am

asa o sa fac
multumesk mult
parerile voastre chiar m'au ajutat
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:37 am

paa fetelor kiss :-*
:-h
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:44 am

pa Aaaa problema mea... - Pagina 2 89226 sh mz inca o data de ajutor Aaaa problema mea... - Pagina 2 494856
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:46 am

cu mare placere
ma bucur ca te-am ajutat
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:47 am

sa e spui si noua cand scapi de aceasta dependenta:d
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:48 am

da o sa va spun
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:48 am

sper sa scap de ea cat mai curand
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:49 am

si noi speram sa scapi
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 8:49 am

oricum cu ambitie o sa reusesti
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:02 am

da asa este
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:13 am

Nu am citit comentariile , dar nici nu le citesc...eu zic ca ai baut din anturaj prostesc...iar faza cu fumatul e mai grav...mie mi se pare imposibil sa nu poti sa te opresti din baut la varsta de 13 ani..si plus de asta esti fata, esti mica si trebuie sa fi si proasta sa faci asa ceva la varsta asta, stiu ca nu ajuta ce zic...dar asa e...cum sa bei la varsta asta, plus de asta...sa fi dependent de alcool nu ajung peste noapte, ci dureaza o vreme, asa si cu tigara si drogurile.Nu ajungi din primul fum, sau tras pe nas...intelegi? deci eu nu stiu ce sa zic...mi se pare o prostie ce zici tu...practic e IMPOSIBIL...intelegi?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:15 am

la mine e bautura Aaaa problema mea... - Pagina 2 94821?
beau pana nu mai pot ....
acum vreo 3 luni am baut la scoala neam pototlit ca nea certat diriga ...
si ieri iar am baut ... azi am luat putin de vin ...
problema e ca iar o iau de la capat
renuntasem de 3 luni nam putu sa rezist mai mult de atat ...
simt nevoia in fiecare zi ... parcar fi droguri Aaaa problema mea... - Pagina 2 94821?
nuj ce sa fac Aaaa problema mea... - Pagina 2 63219
si cativa prieteni si colegi la fel ma rog unii mai si fumeaza dar nah ...
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:16 am

nimic nu este imposibil:d
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:17 am

doamne fetelor
pe bune acuma
nu este anturajul de vina
pur si simplu este vina voastra
vorbiti cu parintii
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:19 am

mda e o chestie cum sa vb cu mama ca mama imi ia bere cand am pofta Aaaa problema mea... - Pagina 2 63219 da eu ii cer ei din an in paste si nah nu stie ... in plus pestete tot in casa mea e bautura ... mai ales vin de la tzara ... si e cam greu sa rezist ca exact cemi place mine ... si de obicei chesiti dastea nu le spun parintilor Aaaa problema mea... - Pagina 2 389485 Aaaa problema mea... - Pagina 2 94821

Ultima editare efectuata de catre ~Mџќγ~ in Sam Mai 01, 2010 9:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:20 am

eu nu cred ca daca prieteni sunt intr-un fel trebuie sa fii si tu ca ei

adica si eu am prietene care sunt.....(nu zic cum va dati seama voi) si nu sunt ca ele
daca nu vrei sa bei si sa fumezi nu faci asta
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:20 am

Ce frate parintii , anturaju' sau altele
Bautura e bautura
Fumu' e fumu'
Ca drogurile
Vb lui Drinni
azi iei pe nas si maine te trezesti la spital
.........
Nu neaparat da' incearca sa ii zici cuiva din fam ta care te intelege destul si sa nu iti faca capu' scandari cand ii zici Aaaa problema mea... - Pagina 2 94821?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 EmptySam Mai 01, 2010 9:21 am

da stiu ca nu trebuie sa fi ca ele sau ei nam zis asta Aaaa problema mea... - Pagina 2 94821
pt ca ai mei ma accepte oricum sunt Aaaa problema mea... - Pagina 2 820988) dar ... nah ... nuj
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aaaa problema mea... - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente