All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:16 am

am zis nu...
dar tot acolo am ajuns...
tot la bautura...
pffffffffff
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:17 am

mda si eu am o noua solutie care o so aplic de saptamana viitoare si daca mai beau o sa ma usture la buzunar grav Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:20 am

da si cred ca voi folosi si eu metoda pe care o vei pune tu in aplikare
pt ca am ajuns cam prea de tot
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:21 am

dar voi de unde aveti banii de alcool?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:22 am

Aaaa problema mea... - Pagina 5 820988) strangem eu am multi bani dar nah ... am vreo 7 milioane ... stiu sa strang Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519) nuj cum sa zic Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:23 am

de la noi...
ce crezi ca e mult o bere ?

ne descurcam singure
eu una nu mai contez pe parinti
la faza cu banii Aaaa problema mea... - Pagina 5 63219
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:24 am

nici eu Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519 de multi ani si nu mai contez de ei de cam nimik
is independenta
mam obisnuit sa ma lupt singura pt orice mic rahatzel ...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:25 am

si nu e greu' sa obtii bani
daca sti cum...
nu va ganditi la tot felul de tampenii
ca doar nu am ajuns in stare sa fur pt niste bani
siu cum sa ma descurc ca sa ii obtin
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:27 am

mdah Aaaa problema mea... - Pagina 5 207842 cum zice geo
te mai bagi intro chestie intro chestie sa ajuti un prieten sau pe nuj cine
mai iti dau patrinti asa bani de buzunari etc si se strang
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:28 am

acum cred ca ati ajuns sa beti si pentru ca parintii v-au acordat prea multa libertate:d
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:29 am

eu nu cred ....
te intreb ceva daniela tu ai avut copilarie adika sa te joci fara probleme etc sa nu stii de nimik sa ai capul gol si sa fi nuj sa nu stai sa te gandesti la mine de lucruri cand erai mica si ma rog intelegi tu ?
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:31 am

bine am avut si eu probleme dar niciodata nu m-am gandit ca o sa scap de el cu ajutorul alcoolului
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:32 am

si nici nu o sa incerc
adica singurele probleme care le am cu parintii in momentul de faca sunt legate de scoala
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:33 am

eu cred cia avut mai de curand...
eu is genul care doar cand am fost foarte mica ... adika paan vreo 5 ani am fost copil de atunci tot ma gandesc la probleme sis multe nuj cum sa zic e greu de explicat ... si ggreu de inteles
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:35 am

wow
pana la 5 ani sa fii copil ....atea da probleme
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:39 am

nu chiar griji mai mult si ganduri Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519
d epe la 7 ani au inceput toate chestiile mai grave dar stii rezsiti si gandestete ca la un moemnt dat esti plin si ... se pune capacul si cam asa se apuca multi de chestii care distrug : tigari , droguri , alcool
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:41 am

voi dibntro problema ai creat o barfa...incetati., dati doas sfaturi...nu messenger.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:43 am

sorry neam luat cu vorba :">
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptySam Mai 01, 2010 10:46 am

mda......
pfffffffff
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyLun Mai 03, 2010 10:53 pm

Bai.deci nu stiu...
Cred ca ar trebuii sa te lasi..ca na..
Te distrugi...Si eu mai beau cu prietenii..
Dar nu mereu...rar...si bere cu lamaie eventual Aaaa problema mea... - Pagina 5 50932
E mai dulce sa stii Aaaa problema mea... - Pagina 5 750519 ..da oricum nu e bine...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyJoi Mai 06, 2010 8:31 am

orice om are probleme...viatza nu e ushoara pt nimeni....dar alcoolul shi tutunul nu sunt o solutzie...nu-tzi vei rezolva nici o problema daca bei ....mai bine vorbeshte deschis cu familia ta,spune-le ca ai problema asta shi sigur te vor ajuta Aaaa problema mea... - Pagina 5 820988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyJoi Mai 06, 2010 7:20 pm

Nush .......mie una mi se pare ceva ciudat sa vb cu parintii despre asta
Adik fhai ai 13 ani si daca le zici ca te'ai apucat de baut....
Nush e ciudat ....
Poate chiar nu vor mai avea incredere in tine
Sau nu iti va mai acorda libertatea de care ai nevoie
Aaaa problema mea... - Pagina 5 94821?
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyVin Mai 07, 2010 12:32 am

Da ...cred si eo asta.. Aaaa problema mea... - Pagina 5 63219
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyVin Mai 07, 2010 2:21 am

O da
Aaaa problema mea... - Pagina 5 63219
....
De acord... Aaaa problema mea... - Pagina 5 63219
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 EmptyMar Mai 11, 2010 7:50 pm

Parerea mea ........Aaaa problema mea... - Pagina 5 94821?
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aaaa problema mea... - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente