All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:39 am

Deci...de la un timp eu am inceput.. sa beau'
aaa primele dati nu consumam cantitati mari...dar a fost un concert seara trecuta...iar acolo eu impreuna cu o prietena am baut peste masura
ne'am luat fiecare cate o stikla de bere la 2 litri
si le'am baut
si pe deasupra am mai si fumat..
iar akm....m'am obijnuit si...
vreau sa zik...ca nu mai pot daca nu iau cate'o gura de ceva alcool
astazi am fost afara cu o fata si mi'am luat energizant si bere Aaaa problema mea... 63219

deci nu mai pot
mi se face intr'una pofta ....
si mama a observat ca lipseste o stikla din frigider
si m'a luat la intrebari...Aaaa problema mea... 63219
si akm banuieste ca eu mai si fumez daca cu bautura deja am inceput
si nu stiu ce sa fac... nu se mai poarta la fel cu mine..
este mai rece daca pot zice asa..

pffff'
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:42 am

Pai simplu...trebuie sa ai si tu putina ambitie
trebuie sa te fortezi si sa te opresti
crezi ca mori daca nu iei o gura de alcool?!
iti spun eu ca nu...doar o sa fii mai fericita pt ca o sa stii ca nu o sa ai probleme Aaaa problema mea... 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:45 am

da stiu dar nu pot..
a inceput sa imi placa..
si nici nu prea as vrea..
adika imi place...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:45 am

parca as fi obsedata... Aaaa problema mea... 63219
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:45 am

wow.....
incearca si tu tu sa te lasi
adica o tigara inseamna cu 5 minute mai putin de trait
cum a zis si myalovebill cu putina ambitie si vointa o sa reusesti:d
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:48 am

eeehh pai asta e alta problema si e mai grava decat faptu ca bei Aaaa problema mea... 820988
pai o iau altfel,iti spun ce patesti de la alcool: venele ti se vor suptia,cand bei inima bate mai rapid pt ca alcoolul se elimina mai greu din corp,ficatul va incepe sa-ti putrezeasca in corp si vei face ciroza si vei muri in chinuri groaznice...deci,e decizia ta ce vrei sa faci
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:49 am

da o sa incerc sa ma las...
dar va fi greu'
la cat de obsedata sunt...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:50 am

si mai este inca o mika problema..
prietenii mei.. or sa ma oblige
dar presupun ca daca fac asta..
nu imi sunt adevarti prieteni...
nu ?
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:50 am

eu una ma abtin de la bautura si de la tutun pt ca am vazut efectele...pe viu Aaaa problema mea... 63219
tata era sa moara de 2 ori din cauza tigarilor si a bauturii...nu bea mult dar berea e f periculoasa si na...
si unchiul meu a facut cancer in gat si a murit tot din cauza bauturii si a tutunului Aaaa problema mea... 596966
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:51 am

exact...cine iti da sa bei nu ti-e prieten,ti-e dusman
sa nu uiti asta Aaaa problema mea... 820988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:53 am

pffff...
da stiu ca este periculos..
o sa incerc ...sa mai reduk cu timpul
si la sfarsit sa ma las de tot
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:53 am

eu am inceput sa beau pt ca m'au influentat ei..
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:53 am

si cu timpul a inceput sa'mi placa
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:55 am

inca esti mica e pacat sa te distrugi asa Aaaa problema mea... 820988
ai tot viitoru in fata...crezi ca daca bei esti mai tare?!
din contra esti demn de dispret (sper sa nu te superi ca am zis asta)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 7:56 am

nu ma supar
ca totushi ai dreptate..
eu am fost prosta ca am
continuat ...
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:00 am

parerea mea e ca trebuie sa-ti cauti alti prieteni Aaaa problema mea... 820988
mai buni si sa renunti la vicii >Aaaa problema mea... 50932<
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:02 am

pff..
o sa incerc sa renunt la prostul meu obocei..
dar de renuntat la acei prieteni chiar nu cred ca as putea..
chiar daca ei m'au indemnat sa fac acest lucru'
tot nu as putea...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:03 am

si sper sa imi reuseaska manevra asta..
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:04 am

nu te vor lasa acei prieteni sa renunti
vor gasi metode sa te faca sacontinui Aaaa problema mea... 820988
dar pot sa te intreb de ce ai ales totusi sa bei?
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:06 am

pai nu stiu'
la inceput pot zice ca am luat'o ca pe o joaka..
adika.....de....i'am vazut pe ei ca beau'
apoi m'au intrebat daca vreau...prima oara am zis nu
dar ei au tot insistat sa iau si eu o gura..
am luat o gura... apoi eu singura am continuat
mi s'a parut ceva...misto...
sa bei....dar Aaaa problema mea... 63219
m'am cam inselat
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:08 am

stii ce e bn?
ca incepi sa constientizezi gravitatea situatiei in care te aflii Aaaa problema mea... 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:16 am

................
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:17 am

ar trebuii sa vorbesti cu parintii (doar parerea mea)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:18 am

daaa ar trebuii
dar nu am curajul sa le zik asta..
chiar daca mama ar intelege situatia in care ma aflu akm
dar.....va fi dezamagita..
si nu prea as vrea asta
nu as vrea sa o dezamagesk...
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... EmptySam Mai 01, 2010 8:19 am

poti avea in continuare aceiasi prieteni
daca prietenilor tai le place sa faca asta ,nu inseamna ca si tu trebuie sa faci la fel
esti influentata de ei sa faci aceste lucruri????
Sus In jos

Continut sponsorizat




Aaaa problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Aaaa problema mea...   Aaaa problema mea... Empty

Sus In jos

Aaaa problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente