All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 4:48 am

-Bill -17ani

-Tom -17ani
Dragoste interzisa,dar posibila 24oudqc

-Ana -16ani

Dragoste interzisa,dar posibila 2uny8zp

-Criss -16ani

Dragoste interzisa,dar posibila 35idibq



[b][u][size=16]Ah..o zi frumoasa de primavera..soarele se joaca pe fetele plictisite ale elevilor din clasa a X a B...aveau dirigentie.


Dirigintele :Deci,pentru ca a fost incredibil miracolul ,sa nu avem media scazuta pana acum la nimeni,m-am gandit ca ar fi frumos s-a mergem intr-o excursie….ce spuneti ?

Clasa suna,si rasuna cand aude,facandu-l pe bietul diriginte sa priceapa mesajul mult mai puternic decat era nevoie.Au planificat totul..a ramas s-a merarga intr-o tabara,nu excursie ,o sapt la Sofia ,Bulgaria.Totul era programat pentru weekendul ce urma sa vina.

Eu sunt Criss,si stau momentan in Bulgaria,dar parinti mei vor s-a ma trimita in Germanaia la verisoara mea,Ana.Ce pot spune..ne intelegem bine…deabia astept..dar chiar si asa imi va fi dor de Sofia…Telefonul meu suna intr-o veselie.

Ana :Insfarsit…ca ti-a luat atat s-a raspunzi ?

Criss:Nu gaseam telu...ce vrei s-a fi facut..?

Ana:Bne..fie...am o veste superba.. o sa ne vedem in week-ul asta...adik mergem in excursie cu drigu..si mergem sis tam o saptamana in Sofia..:x..nu e minunat?

Criss:Super...dar mai am si eu o veste buna…o sa ma mut la tine in Germania….

Ana :Wow…chiar pe bune ???

Criss:Stiu...o sa dam niste party-uri...app..ia spune exista asa..ceva elevi dragutzi,prin clasa uh?

Ana:Eeee..pai..ar fi 2...dar nuj ..nu’s foarte cuminicativi..ca sa spunem asa...

Criss:Nu coteaza..important s-a arate bne..

Ana:Pai..asa arata pe o scara de la 1 la 10..de nota 1000000..

Criss :Bine..m-ai convis…deagea astept sa ii vad….

Ana Dragoste interzisa,dar posibila 806609 s-a ramai profund uimita..

Criss:Si cum se numesc ei?

Ana:Aaaaa....pai nu stiu:d

Criss:Cum adica esti in clasa cu ei si nu stii?

Ana Dragoste interzisa,dar posibila 806609 sa ii vezi tu Dragoste interzisa,dar posibila 820988..pff..tre sa inchid…ne vedem duminica…sa vi si tu la aeroport…

Criss : O sa fiu acolo…

Ana : bn bye pwpici vb

Jesica : Ok pa !



Saptamana trecu repede cu fericirea care plutea in aer ! veni si weekendul !

[pov din perspectiva Anei]

E vineri seara e ora 23 :00 si eu deabia am terminat de pus hainele,totusi mai am umpic si termin...

Termin bagajul la ora 12 :55 si ma culc pt ca eram franta ...



Tarrr , Tarrr ... un zgomot insuportabil acopera pana si glasul pasarelelor…deschid ochii si vad ceasul de la capul meu…

Ana : of afurisitule iar m-ai sculat …bn ca e cun alt scop in afara de teme si scoala

Ma scol lenesa …ma spal cobor bagajul … ma duc sa mananc…

Imi iau repede la revedere de la parinti si ma duc sa ma vad cu colegii.

In 4 ore ajungem in Sofia , cobor din avion si ma uit prin jur …

Ana[in gand] : of Doamne zi-mi ca-i aici …… of Criss te rog nu intar…

Nici nu apuc sa termin cuvantu ca cineva ma prinse de la spate…

Criss : cf nebuno ? dupa cine te uiti ? Dragoste interzisa,dar posibila 563536

Ana : dupa tine :rotfl:

Criss : a k …deci unde tie clasa ?

Ana : vino incoa , o iau de mana sio car pana la locul unde erau toti si dirigintele facea prezenta ..

Dirigu : Ana ?

Ana : aici domn diriginte…a as vrea sa vio prezint pe verisoara mea Criss ea sta aici si aaa ma gandeam ne poate insotii ?

Dirigu : sigur ca da ar fi bn sa avem pe cineva care cunoaste Sofia


Criss :Atunci ,va pot fi ghid Dragoste interzisa,dar posibila 820988
Dirigu Dragoste interzisa,dar posibila 806609 idee buna..dar mai am ceva de anuntat…3 dintre voi nu au loc la hotel…asa ca…


Criss :Nu e nici o problema..pot sta la mine…am deja o casa mare si..goala.. Dragoste interzisa,dar posibila 820988)

Ana :Si…yo aleg cn vine..ca doar e verisoara mea…

Dirigu:Defapt vor merge cu voi Bill si Tom Kaulitz…

Criss :NU !Yo alegx-(..

Dirigu :Domnisoara nici nu ia-ti vazut macarx-(
Criss :care dreq sunteti mah..hai pas in fata.. :-x..


Am stat pe loc…si m-am uitat cu gura usor salivand dupa tipul cu rded looks.

Ana:Pst..ei sunt

Criss:Ehh..pai in cazu asta..lucrurile se schimba..veniti cu noi baieti:-x

Dirigu:Phiu..

I-am condos incet la hotel...am mai vb cu dirgu ce era de vorba..iar dupa am plecat cu cei 3 noi oasteti..

Mama:Ohh...cn sunt cei 3 oaspeti ai nostril?

Tata:Da pai exact..CRISS?

Criss:Pai...ei sunt impreuna cu Ana..sunt colegi de clasa..si bla bla bla...

Dup aceea am lamurit cu parinti mei ce si cum...am fost sa le arat camerele baietiilor.



[ana}

Dupa ce Criss lea aratat camerele baietilor am mers amandoua in camera ei.

Ana : deci eu stau cu tine asai ?

Criss : da … deci ce vrei sa facem aaaa nu stiu ….aaa…mie mie cam…

Nici nu apuca sa termine ca cineva bate la usa …Crissa se duce si deschide .. era baiatul cu dreduri…si se pare ca fetei il placea la nebunie …

[/u][/b]
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 4:56 am

Next
Am zis next daca nu pui azi next o sa iti zic pe mess ce'ti fac Dragoste interzisa,dar posibila 507414
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 4:59 am

X : aaa mie cam foame cand e masa ? :zzz :

Criss : pai intro jumatate de ora ….. aaaa cum te cheama ?
X : Tom Dragoste interzisa,dar posibila 50932


Criss : k ne vedem la masa

Tom : bn mersi mult pa !



Criss se intoarse spre mine putin cam visatoare iar pe mien ma bufni rasu .

Ana : recunoaste te-ai indragostit de Tom Dragoste interzisa,dar posibila 916633

Criss : …….

Ana : pamantul catre marte ….receptie …. Criss … te lovit cupidon ?
Criss :….aaa ce cum ? unde ?


Ana : Dragoste interzisa,dar posibila 916633) se vede ca teai indragostit de Tom Dragoste interzisa,dar posibila 916633
Criss :
>:p si ce daca ?
Ana : eeeh nimik Dragoste interzisa,dar posibila 207842 indragostito Dragoste interzisa,dar posibila 207842


Criss : sa vezi ceti fac daca scoti un cuvant Dragoste interzisa,dar posibila 39213

Ana : eeh eu stiu Dragoste interzisa,dar posibila 432988

Criss: sper sa nu te manace limba …

Ana : acuma ma mananca stomacu Dragoste interzisa,dar posibila 916633

Criss : fomista…

Ana : cine vorbea > :p

Am inceput pe urma sa discutam despre scoala , despre ce vom face … pana cand a sosit ora sa mergem la masa .
Cineva ciocani din nou la usa si de data asta mam dus sa deschid eu …cand am deschis un baiat cu parul negru cu niste ochi minunati de caprui aparu in fata mea …arata …. Ca un inger…


Y : Vroiam sa va anunt ca masa e gata

Ana : ( miam adus aminte cum il cheama) mersi Bill coboram acuma

Bill : bn…

Apoi am inchis usa si mam dus la Criss inca aveam imagina lui in mintea si inima mea …

Criss : Ce-a zis ?

Ana : ….

Criss : Hello ….. lovita lu cupidon … trezestete…… ce-a zis ciufulici ?

Ana…. Aaa….. pai ca masa e gata…

Criss : pai hai sa mergem …. Cine zicea ca e indragostita

Ana : heyyy :-L

Criss : ce vrei .. e evident !

Ana : chiar asa de evident e ?Dragoste interzisa,dar posibila 571882

Criss : da Dragoste interzisa,dar posibila 820988)

Apoi am coborat la masa … Criss se uita la minunati ochi a lui Tom eu deabia ma abtineam din rasputeri sa nu-l privesc pe Bill pt ca daca il priveam ramaneam sigur cu privirea la el si nu-mi mai reveneam … Criss parca era hipnotizata.

Asa ca sa o trezesc din visare ii dau un cot :
Criss : auu doare…


Ana : stiu da totusi revino-ti si mananca… [apoi o iau si o trag deo parte iesind din bucatarie ] … devi previzibila si ciudata revino-ti nu mai raamne cu privirea la el … totusi nu e prost si sigur isi da seama

In acel moment Tom aparu din bucatarie in fata noastra… se pare ca auzise tot ce vorbisem noi…mai bn zis tot ce zisesem eu

Tom : acel cineva fiind eu ?

[Criss]

Criss:Tom…a ,nu nu e vorba despre tine..e vorba ca imi aduci aminte de fostul meu prieten….si…el….ii dadu in ghiot lui Ana

Ana :El a murit intr-un accident.. :zzz :

Tom :Aaa…pai…atunci…imi pare rau de prietenul tau…

Criss :Nu ai de ce..

Tom se duce inapoi la masa.

Criss :phiu..a fost cat pe aci…

Ana:Wow...suntem bune la inventi pe moment nu?

Criss:Poate...dar imi pare rau ca am mintit..ma duc s-a ma plimb...nu stiu pe unde....si nici cand vin..

Ana:Dar afara este frig...si uh esti imbracata subtire..

Criss :Nu conteaza Dragoste interzisa,dar posibila 820988..

Plec fugind pe usa..trandind-o…nu support sa mint..mai ales nu pe persoana la care tin…off…Thoamne…ce viata grea am.. LDe ce nu putea fi mai usoara…Am mers pe strada incet ..pana cand mi-am amintit de locul unde ma duceam eu deobicei…stiam ca mai erau niste tipi pe acolo…periculosi…dar nu imi pasa…nimanui nu ii pasa dak eu pateam ceva..nu ?Nu !

X :Hei papusha..ce faci aici singura ?

Criss :Imi plang de mila..uh ?

X :Nu vrei sa te relaxezi ?
Criss :Cum. ?


X :poftim..spune acesta….o sa te ajute…primul e pe gratis…stiu ca o sa frei mai mult dupa Dragoste interzisa,dar posibila 820988

Criss :Droguri ?!

X :exact..deci poftim..imi baga acesta pliculetul in buzunar…

Hm...nu prea ma interesa...am mers departe..am ajuns pe la periferia orasului..la fosta uzina parasita..pt ca era langa un cimitir....ce priveliste subra...splendida...o adoram..m-am asezat incet pe o placade piedestal....am luat pliculetul usor si am inghitit pana la fund...m-am simtit dintr-o data libera...nu steam ce fac..

Intre timp acasa:

[ana]

Imi faceam griji deja trecusera 3 ore si nu era nici o urma de Criss nu steam unde e … nu stiam ce sa fac … incepeam sa ma ingrijorez…Sofia nu era chiar cel mai ferit loc de pericole din lume…

Ies din camera incet si am stat putin pe prima treapta … scarile duceau spre sufragerie …. Si sa zic asa si din sufragerie spre bucatarie … am stat ce-am stat apoi … am mers spre bucatarie!

Cand am intrat lumina era aprinsa iar Tom …manca…din nou :uimit: :uimit:

Ana : pofta buna!

Tom : mersi …. Da ce cauti la ora asta?

Ana: pai cat e ceasu ?
Tom: 00:00


Ana: cat ? :uimit: , raman blocata era asa de tarziu si Criss nu se intoarsese

Tom: 00:00 dc ? ce s-a intamplat ceva ?
Ma asez in fatza lui cu o fatza tritsta , apoi imi las capul in jos …


Ana: Criss ….

Tom sare ca ars si lasa mancarea : ce e cu ea ?

Ana: pai … off o sa ma omoare ….

Tom: SPUNE TOT , imi spune asta cu o fatza asa de … nuj … mi se ridica parul cand ma uitam ….

Ana: cand ai venit tu si ai intrebat stii tu ce… nu era vb despre nimeni altu in afara de tine … si pe urma a plecat suparata …. Pt ca te-a mintit…tom tine la tine foarte mult si … pfff….

Tom se aseza intr-un colt isi lasa privirea in jos … si provi in gol

Tom: si eu pe ea….dar e complicat … n-am mai simtit asta … defapt asa ceva….pt cineva ce simt …acuma…adika in rest …. Totul a fost doar o joaca… dar acum…. Nuj simt altceva…. Totul e diferit… foarte diferit…

Ana : Tom nu trebuie sa-mi explicit stiu ce simti …. Si stiu cum te simti ….

Tom: n-ai de unde… n-ai cum…

Ana : si eu simt la fel…… pt ….. cineva ….

Tom: pt cine?

Ana: nu cont … oricum nu pe tine….

Tom: ma duc so caut …. Tu stii Sofia ?
Ana: nu dar de obicei … stiu ca …. ( incep sai explic de o statuie … de niste baietii )…. Daca nu la periferia orasului….


Tom: bn pa ..!

Isi ia o geaca si pleaca iar eu urc sus si raman pe scari ramand in gandurile mele !



(Criss)

Stau pe ceva rece..nu stiu ce e..ma simt asa de libera..tipul ala avea dreptate…efectul e mirific…nu mai stiu cn sunt..ce fac…dar..cu toate astea imi place…mai voi intorce sa mai ii cer..asta dak ma voi mai intoarce vreodata..vie.. J..dar ce conteaza ?....nu ?nu imi amintesc dak tine careva la mn..sau dak am familie…ce imi pasa… ?nu mia coteaza nimik..doar sa mai imi aiu prafuri..Merg incet …cu pasi marunti..ajung din nou la acel tip

X :deci ti-a placut s-a inteleg ?

Criss:Exact...si mai vreau..dar nu am bani la mn…

X :nu nimik..poti plati altfel..nu ?

Criss :Cum ?

X :haide..papusha…o sa-ti placa

Criss :Nu vreau..lasa-ma..da-mi prafurile..si o sa vin sa ti le platesc..ma jur !

X :Hm..bne dar nu cumva sa scoti vreun sunet despre noi..ok ?

Criss :Da..

Mai ma plimb umpik…si mai iua unul din cele 6 pliculete primite…sunt super bune…ajung din nou in cimitir…vreu o tigara..dar nu am de unde s-o iau..pacat..ar fi mers mai bne asa…ma implimb usor…nu era nimeni..era asa o liniste de mormant..Ma asez jos…inchid ochii..simt cum cineva da in mine..dar nu stiu cine..nu-mi pasa..desi stiu ca da..nu simt nimik..ce bne e…dar mai simt un strigat puternic..nuj situ ce se intampla…nu imi pasa..pot sa mor ?!

[ana]

Off e déjà ora 1 si nu am primit nicun semn de la Criss sau de la Tom…. Of oare Bill o dormi ?… cum stateam ingandurata cineva ma lua dupa gat … ma trezesc din ganduri si-l vad pe Bill

Ana : vb de drq si uitel ca apare , imi zic eu in gand

Bill : aaaa …. De ce nu dormi ?
Ana : Criss a disparut de 4 ore si ceva si Tom s-a dus so caute acum o ora si …. Imi fac griji …. Sofia nu-i cel mai prielnic loc din lume


Gandurii mii de ganduri imi veneau in mine cum ar fi « oare daca a patit ceva ? » , « oare daca a luat droguri ? » , » oare ce s-a intamplat ? »….incep sa ma cutremur la aceste ganduri

Bill : si nu stii undear putea vi ?

Ana : la o anumita statuie unde is multi drogati … si ma rog…sau la periferia ..orasului…. sau … nuj in cimintir …

Bill : hai sa mergem…. Sa-i cautam ..

Ana : imi iau o geaca pe mine si mergem ….

Bill : bine,hai !

Ma duc imi iau geaca pt zile de maxim frig si ma intorc bill ma astepta ….

Ana : haide… , mergem ce mergem …ma gandeam … si uitasem de bill care ramasese in spate.

Bill : hey grabita asteapta-ma

Ma opresc sil astept pana ajunge langa mine apoi o iau din nou la pas …

Cu greu ajungem la statuie acolo erau niste baieti … cand neam apropriat mai mult miam dat seama… pe unul cunosteam …. Cu mult timp in urma intrasem in conflict cu el …. Ma uit peste tot dar no vad pe Criss..

Ana : haide nu e aici ….hai la periferie…

Bill : bine


Simt am imi e frig..ma doare…nuj cum sa fac sa opresc asta..am nevoie de ajutor…am spus in soapta...:

Criss:Ajuta-ma,T...nu mia aveam putere..

Am inchis usor ochii,voiam s-a ajugn acasa....voiam sa ma ia el in brate...il doream..

Nu puteam face nimik

Intre timp:

Ana:Bill,mie frik....nu imi place cimitirul asta...se zvoneste ca e bantuit...

Bill:E haide..Ana..o sa fie bne..Dragoste interzisa,dar posibila 820988..hei...Tom!

Tom:Ati gasit-o?

Bill:Nu..ink..dar o vom gasi...

AU luat-o incet ianinte...spre cautarea meah..

Tom:Criss!..stiga acesta disperat...

Eram sprijinita de o cruce...foarte veche..iar in spatele meu..era un mormant deschis...Cei 2,Bill si Ana au stat in spate..

Ana :Ce scrie pe mormant ?

Bill :’’Cn va patrunde/NIcaieri nu va ajunge/Ea sau el va muri/Sau va trai in aceea suferinta/Ce cere indurare mortii/Nu va fi niciodata fericit/Asa se va intampala/nu ma deranja din morti/Sau vei ajunge un suflet chinuit’’Wow..oare ce o fi facut Criss ?

Tom ;Thoamne..pai hai s-o ducem la spital?

Nu mai puteam respira..era greu...voiam sa mor



In drum ce o duceam pe Criss la spital ii cazura niste pliculete dintr-un buzunar de la blugi … mam oprit … am vazut … « nu se poate »

Ana : baieti cred ca stiu cea patit …

Tom [ disperat ] : Ceee ??

Ana [ ma duc la el sii arat pliculetele ] : droguri …. K

Tom : dar de unde ?

Bill : baietii de la statuie K ?

Ana : da…

Tom : atunci lasati taclale si haideti ….

Ajungem la spital o ducem … dupa ceo interneaza dupa o jumatate de ora iese doctorul …

Tom : totul e bn ? se va face bn ? e in regula ?

Dx( doctorul) : Deocamdata este in coma sa speram ca se va face bn …

Tom : ce face sa speram Dragoste interzisa,dar posibila 39213 eu nu vreau sperati si nici sa credeti eu … vreau sa-mi spune-ti clar Dragoste interzisa,dar posibila 39213

Ana : Tom usurel … iao incet …

Tom : nu-mi spune mie ce sa fac Dragoste interzisa,dar posibila 39213 tu nu suferi la fel ca mine Dragoste interzisa,dar posibila 39213

Ma ridic nervoasa in picioarele si ma duc la el luandu-l de gulerul bluzei XXL

Ana : putza nu imi zice mie ca nu sufar la fel e varamea primara Dragoste interzisa,dar posibila 39213 e ca o sora pentru mine … o fi vina mea Dragoste interzisa,dar posibila 39213 si stiu ca e dar … numi spui tu mie ca eu nu sufar ca mie numi pasa Dragoste interzisa,dar posibila 39213

Tom ramase incremenit lam vazut asa ca iam dat drumul si m-am dus pe un scaun m-am asezat si miam ridicat genunchi la piept

Tom : dar tu nu ti la ea ca la sufletul tau pereche …

Ana : da da eu tin la ea ca si cum ar fi sange din sangele meu … of laso balta … eu am plecat … spunetimi cand se trezeste…

Bill : unde te duci ?

Ana : nu conteaza … pa ! si dispar

Plec pe strazile pe care inca le cunosteam si ajung in parcul unde demult cand eram mici eu si Criss mergeam si ne jucam , ne plimbam… si pana sa plec in Germania ultima mea vizita aici … ne uitam dupa baieti frumosi … ce ani…. Ce zile….. ce vremuri ….



Intre timp la spital :
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:04 am

nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt Dragoste interzisa,dar posibila 507414
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:21 am



Intre timp la spital :

Tom se misca de colo colo si nu stia ce sa faca … iar billl il urmarea pana ametii

Bill : Tom o sa tocesti podeaua… abtinete …

Tom : nu pot pur si simplu…. Nu pot….. o iubesc… nu poti intelege ….

Bill : …

Aparu doctorul si tom se duse disperat la el

Tom : pot so vad ?

D : sigur

Il lua pe Tom si mersera in saonul unde se afla Criss

Doctorul pleca si tom ramase cu Criss

Tom : of ce superba esti …

O admira minute in sir … nu mai putu sa se abtina asa co saruta.


Simteam niste buze fierbinti suprapuse de buzele mele.Dar simtem in acelasi timp o mie si una de ace ce ma intepau.Simtem ca nu am control asupra corpului meu.Am incercat sa deschid ochii…dar..nu puteam…asa ca am incercat sa vorbesc..ma durea…dar am reusit sa spun.. :

Criss :U..un…d..e..sun...t?am spus foarte incet...

Simtem ca cineva se uita la mn..nu puteam sa vad ,ochii nu mi se deschideau.

Tom :Criss ?!

Criss :Ah…ma durea...am inceput sa plang…sa simt cum corpu imi ia flacari…

Tom :Un doctor…va rog !tipa acesta disperat.

Doctorul :Va rugam sa iesiti afara din cabinet !
Tom :Dar..


Degeaba ,2 asistente il dau afara.

Bill :Tom ce se intampla ?

Tom :A….spune acesta fara glas…a vorbit..dar..nici bine nu a zis doua cuvinte ca a inceput sa tremure..si sa planga…poate ca o doare…

Bill :Tom…

Tom :Nu,Bill…de ce treb sa se intample asa ?de ce tocmai ea.. ?

Bill :Tom..o sa fie bine..te rog…calmeaza-te !
Tom :BILL !tu te auzi ?!spune acesta tipand..


Bill :Gata ,Tom..e totusi un spital..

Tom :Nu imi pasa

Intre timp :

M-am asezat pe o banca si … am inceput sa ma gandesc… gandurile imi zburau in mii de locrui : la Criss, La Bill, la Tom….

Incercam sa ma linistesc sa uit de stres … sa stiu ce sa fac dar nu puteam …gandurile… intrebarile … ma faceau sa ma agit dinn ce in ca mai mult …O melodie se auzi …. Era telefonul meu cineva ma suna … ciudat … numar necunoscut… ma gandesc cateva secunde apoi raspund …

Era Bill :

Ana : zi bill…

Bill : Unde esti ? Criss s-a trezit..

Ana : Nu conteaza .. vin acum…

Inchid telefonul si alerg cat ma tin picioarele pana la spital


Puteam sa vad din nou,sa vorbesc..dar cu toate aceste..nu imi amintesc absolut nimic…nu stiu cine sunt,daca am pe cnv..nu stiu nimic.Imagini mi se derulau in minte…o fata aruncata intr-un mormant,ingropata de vie..semanam cu ea..oare eram eu chiar aceea fata…am inceput sa tremur…sa plang din nou…eram singura in salon..o persoana imbracata intr-un alb oribil,ce spunea sa ma calmez a iesit afara din incapere..

Ma asez incet cu capul de tablia patului...aud un bipait enervant..oare ce era?sincer nici nu imi pasa…

Vad deodata usa deshizanduse larg si o fata care alearga spre patul meu…ma sperie…

Ana :Criss !!!sti cat ma bucur ca esti bine...

Criss:La...sa..ma...!

Ana:Criss!

Imi era frica..daca ateam si eu la fel ca si fata aceea din capul meu?


Criss era ciudata… poate isi pierduse memoria …

Ana: Criss sunt verisioara ta….: (( … si nuj dacati aduci aminte dar…. Off… ai cazut intro groapa…ai luat droguri …si ai ajuns aici …

Criss: deci …fata din mintea mea … sunt chiar eu …

Ana: da….

Criss: deci totul e adevarat…

Criss ia patura in brate si incepe sa lacrimeze…

Ma speria nu stiam ce sa fac … Asa ca ma ridic usurel si il chem. Pe Tom…















Era adevarat..eram eu fata aceea..si daca era adevarat..cineva va veni sa ma omoare...am inceput din nou sa visez cu ochii deschisi..un baiat,inalt cu ochii caprui..brunet..ce pacat ca ma ucide el..;(…

Am deschis incet ochii.In incapere mai intra inca doua persoane..2 baieti…unul

inbracat ciudat..iar celalalt era tipu ce ma va omori..asta era momentul mortii mele ?

Criss :Stai acolo..nu te apropia de mine….am inceput sa ma dau din ce in ce mai in spate…

Tom :Criss.e ook…nu iti fac nimic…

Criss:Lasa-ma..te rog..nu ma ucide..cu ce ti-am gresit,de vrei sa ma omori?Te rog..ma balbaiam eu prinde lacrimi..

Tom :Nu vreau sa te omor Criss..te iubesc..te rog…lasa-ma sa te iau in brate..

Nu stiu ce sa fac….dak era o minciuna… ?Daca nu ?Totusi chiar dak mor..nimeni nu va plange dupa mine..deci

Criss :Bine…

S-a apropiat incet de mine…ma luat strans in brate…mi-am pus cpaul pe umarul lui…nu imi facea nimic…

Criss :Ce imi poti spune despre tine ?
Tom :Pai..eu sunt Tom..

Criss ;Si de ce tot insiti sa te apropi de mine…adica ..tu vrei sa ma omori..nu stiu de ce stai pe loc acum…

Tom ramasese uluit de vorbele mele..oare juca teatru ?!

Tom : dar eu … eu … ( bufneste in plans ) …te iubesc : (( nas putea sati fac niciodata rau : ((

Nu stiam ce sa spun … Nu puteam simti adevarul…nu stiam daca mintea … nu stiam daca vrea sa-mi faca rau sau nimik…

Criss : nu stiu… ce sa zic…

Ana :Criss spune adevarul …te rog Criss aduti aminte… te rog incearca sa-ti amintesti….

Incercam sami aduc aminte …dar era foarte greu….

Deodata o fata bruneta,imbracata intr-o roche jerpelita se apropie cu un cutit de mn…ceilaltzi nu o vedeau..dc numai eu..innebunisem.. ?Statea acolo cu ochii rosi plini cu accrimi de sange..ceilalti mau lasat singura..

Criss :Ce vrei de la mine ?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:27 am

Wow...
Droguri
e superb ficul
baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:28 am

Dragoste interzisa,dar posibila 50932 dupa ce termina maria de citit Dragoste interzisa,dar posibila 50932
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:31 am

Next sys <3
Sti ce ai de facut Dragoste interzisa,dar posibila 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:33 am



Criss :Ce vrei de la mine ?

Fantoma :Corpul tau..am nevoie de tine…de suflet..sa ajungi in nevern !

Criss :Ce ti-am facut eu ?

Fantoma:Mi-ai furat corpul..te voi omori..!

Criss :Cum pot scapa de tine ?

Fantoma :Gasesti-mei corpul …si gaseste unde sunt ascunsa..salveaza-ma ,ca sa te salvezi !


Criss : Bine … asa voi face…..



Criss palngea si nu vorbea cu noi… se uita doar in gol si se pare ca nici nu ne auzea…

Tom deabia putea se mai tine pe picioare se vedea ca i se inmuiasera picioarele …. Ma duc sio iau pe Criss in brate…

Ana : Crissss…. CRIIIIIIISSSSS revino-ti te rog …. Te implor….

Criss nu reactiona cu nimik se pare ca eram singura din incapere care mai vorbea se misca si incerca so trezeasca pe Criss….

Ana : te implorrr Criss revino-ti … te rog : ((

Trec in jur de 15 minute si Criss isi revine din inghetz

O iau strans in brate

Ana :Criss in sfarsit … ce-ai patit : (( ? nu mai puteam sa plang ori cat de puternica as fi fost…

Criss : O fantoma , spune ea ingrozita

Ana : o ce ? :uimit : Dragoste interzisa,dar posibila 806609

Criss : o fantoma…

Ma gandesc putin simi aduc aminte ce scria pe piatra de la mormantul in care am gasito pe Cris….

Ana : m…mormantul

Criss : ce mormant ?

Ana : mormantul unde te-am gasit avea inscriptia urmatoare : ’’Cn va patrunde/NIcaieri nu va ajunge/Ea sau el va muri/Sau va trai in aceea suferinta/Ce cere indurare mortii/Nu va fi niciodata fericit/Asa se va intampala/nu ma deranja din morti/Sau vei ajunge un suflet chinuit &raquo;

Criss : are sens …

Ana : dar cum ?

Tom : … ai vazut ceva … asai ?

Criss : O fantoma …. Care mia spus…ca daca vreau sa mai traiesc …. Trebuie sa gasesc unde este ascunsa si corpul ei ….

Bill :Dar e imposibil !
Ana :Multumim pt incurajari!




Observ incet un susotit,nu mai vedeam fantoma…dar :

Fantoma :Daca mai spui cuiva,vei muri,nu uita…cn vorbste,va muri…asa ca..nu vei mai grai,pana cand tu nu ma vei gasi,lacrimi ai destule,foloseste-le ca litere,de scris nu vei putea,mainile iti vor incheta !Blestemul meu rupt nu va fi,decat atunci cand El,va muri !

Am inceput sa tremur,era o amenintare..voia sa innebunesc..nu am cum so gasesc…e doar o fantoma..si un cadavru..ce pot sa fac ?!Am incercat sa ma concentrez…si sa vorbesc prin ganduri cu fantoma :

Cum te pot gasi ?’’Nu stiu,salveza-ne !’’..cum pot sa le spun celolrlatzi ?’’Provoaca ura asupra ta !’’

Am inceput sa ma gandesc,umpic..cum as putea sa ii indepartez pe ceilali sa si ies de aici..nu aveam voie sa vorbesc..sau sa scriu ce vreau sa spun…deodata aud &raquo;Sangereaza &raquo;…nu m-am prins..am incercat sa ma uit in ochii lui Tom,sa ii explic ce se intampla..dar nimik..pur si simplu..totul era degeaba…
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:36 am

Next, Nu mai dorm diseara Dragoste interzisa,dar posibila 916633 :-ss
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:37 am

Te dau in judecata !! E bine ? Dragoste interzisa,dar posibila 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:38 am

da da Dragoste interzisa,dar posibila 750519



Numai stiam ce sa fac totul se petrecea asa de repede …Criss sangera rau si nu stiam ce pot face toti se invarteau prin jurul meu numai eu nu ma puteam misca…pur si simplu …

Tom : va rog eu faceti ceva : (( Criss te rog revinoti : (( , tom déj&agrave; era la capatul puterilor… eu nu ma mai puteam misca…

Tom : va rog … : ((

Bill : Tom calmeazate osa fie bine

Tom : NUMI SPUNE TU MIE SA MA CALMEZ x(

____________________________________________________________

Sa sangerez… ?!..dar sa nu scriu…Mi-am lasat mana dibace,sa se joace cu sangele de pe mana cealalta…ciudat semn..dar parca intelegeam..scria lasa-tima…oare ei intelegeau ?!Sper ca da…Si nu vreau sa mor…si cn este acest Tom,pana la urma..oare el este EL ?

Tom :Ce ?Criss,opreste-te…déj&agrave; ai pierdut prea mult sange..te rog !

Bill :Si dc faci semnele astea ?

E bine,Bill intelesese,ca sunt niste semne..oare dak mai scriam va intelege,din ele ?Am mai scris ceva...”Va rog,plecati..lasati-ma sa plec de aici... ! ‘’

Ana :Criss,vorbeste cu noi !

Medicul :Cred…ca…imi pare rau sa va spun…dar..cred ca ori e nebuna..ori e posedata de un demon…adica uitativa la ochii ei cum sunt…rosi..pur si simplu…si plange cu lacrimi de sange..deci e posedata..cum ar veni..trebuie omorata.. !

Tom :CUM,PUTETI SPUNE ASTA,NIMENI NU SE ATINGE DE EA,SA VA FIE FOARTE CLAR !
Dragoste interzisa,dar posibila Bed452
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:40 am

Next posedata mea :x
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:41 am

nexxtu' Dragoste interzisa,dar posibila 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:41 am

super ficu' Dragoste interzisa,dar posibila 507414
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:43 am

Dragoste interzisa,dar posibila 50932 mersi mult ma bucur ca va place
aaa si maria criss e posedata ma rog o fata , eu is ana intelegi tu Dragoste interzisa,dar posibila 750519)
Ana : tom usor , insfarsit puteam sa vorbesc sa ma misc

Ma ridic si ma duc sa ma uit la mana Crissei

Ana : sunt heroglife …le intelge cineva ?Dragoste interzisa,dar posibila 63219
Tom : da eu ma facut un curs si…


Ana : Atungi incearca sa descifrezi ce scrie pe mana ei

Tom se uita … dar se pare ca nu prea intelegea…Bill se aproprie incet .

Bill : scrie … &laquo; Lasatima in pace &laquo; , &laquo; Va rog , plecati … lasati-ma…sa plec de aici … ! &raquo;

Tom : tu de unde stii sa..

Bill : eu am fost atent la cursuri

Tom : mm…

Ana : INCETATI ! oare dc vrea sa plece ?

Tom : nu stiu…

Bill : chiar asta ma depastete

Ana : si ce facem desteptilor ?
Tom : eu zic so lasam sa plece cred ca stie ce face

Ana : dar … , imi dau lacrimile

Bill : Ana are dreptate …

Ana : bine …. Fie dar of…

Bill : o sa fie bine

________________________________________________________

Am zambit...am mers incet si m-am ridicat..din pat..aveam nevoie de ajutor...asa ca am scirs”Ma puteti duce la acel mormant?adica doar tu Bill,nu le spune si lor te rog,esti singurul care ma poate ajuta ! ‘’

Bill :Da din cap afirmativ.si arata ora 12,aici,cat timp ceilalti merg sa imi stranga lucrurile.Am inceput sa ma implimb de colo colo..si degeaba…dc eu ?

‘’Pt ca tu esti aleasa !’’Ce aleasa ?’’Tu esti fiica iadului,tu iti ceri moarte in indurare’’Deodata imi apare..chiar moartea mea in fata…nu puteam tipa..dar…m-am speriat..

Timpul a trecut ,cilalti au plecat…este ora 11…si eu stau in acelasi loc,un spital…deodata usa se intredeschide,era Bill.Am inceput sa ii explic cum stau lucrurile,si deodata…si el imi auzea gandurile…acum si el era implicat in asta..oare ?

Fantoma,spune avand un planset de copil :

‘’Salvati-va,salvatine !Ajutor !Nu ii lasati sa va omoare !’’

Eu cu Bill ne-am speriat..el mai mult,eu deja ma obisnuisem..deodata..totul se schimba intr-un spital jegos,plin de sange pe peretzi,camerele erau altfel…

Intre timp :
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:46 am

ooo devine din ce in ce mai interesanta Dragoste interzisa,dar posibila 563536
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:52 am

Daaa
Interesaaant
Next. =p~
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:53 am



Intre timp :


Am iesit cu Tom din spital si cu lucrurile Crissei .. eram confuza … nu mai stiam nimik … nu mai puteam intelege nimik …. Totul era asa de complicat… dupa ceam iesit din spital mam asezat pe o bordura …gandiduma fara sa realizez ca stau pe partea cealat si privesc spitalul ….Tom déj&agrave; o luase cu mult inainte … nu ma puteam trezi din gandurile mele …

Tom : HAIDE MAI CE FACI ?!

Ana : aaa .. cee … ?
Tom : Hai odata sa mergem sa ducem lucrurile n-am tot timpul din lume la dispozitie … vreau sa stau cu iubirea vietii mele


Ma ridic si merg pana il ajung apoi o luam amandoi la pas

Ana : stiu ce simti si …

Nu apuc sa spun totul pt ca ma intrerupe

Tom : ba nu nu sti nu ai de unde sa sti asta … nu simti asa ceva pt nimeni …

Ma infuri … si nu ma mai pot abtine sii dau o palma

Tom : hei a durut

Ana : si pe mine m-au durut vorbele tale Dragoste interzisa,dar posibila 39213 nai de unde sti ca nu simt ce simti tu pt Criss pt cineva de pe planeta asta … nu-mi spune mie ca doar tie iti pasa de Criss…sa nu mai imi spui asta in veci Dragoste interzisa,dar posibila 39213 … E VERISOARA MEA ! am copilarit impreuna suntem ca 2 surori despartite… deci nu-mi zice mie ca eu nu sufar … si ca nu-mi pasa de ea … egoistule …

O iau mai repede in fata … nu suportam ca cineva sa-mi spuna ca nu tin la propria mea verisoara … propria mea sora … si ca doar ma folosesc de ea … of de ce lumea o fi asa ..

Pana la urma am ajuns acasa , am deschis … parinti Crissei plecasera dupa prima zi … dupa ce venisem noi … in Croatia pt o luna pt as sarbatori cei 26 de ani de casnicie ….

Usor usor am inceput sa caram bagajele … apoi am pus hainele fiecare la locul lui… la un moment dat dintr-o pungulitza de matase …. Pe care am recunoscuto a cazut o mica bucata de material …. Imi aduceam perfect aminte … aveam si eu ceva la fel … incep sa caut prin bagajele mele si gasesc acelasi fel de pungulitza cu aceiasi inscriptie dar inversata &laquo; ANA + CRISS=FOREVER SISTERS &laquo; Amintirile incepeau sa se arate in mintea mea ….

Nu m-am mai miscat …

Tom : esti bine ?

Ana : cred ca da

Tom : ce’s alea ?

Ana : amintiri… leam facut pana sa ma mut in Germania …. Impreuna cu Criss… offf…

Tom : ah …

Raman cu privirea la acele bucatele de material … apoi ma trezesc si continui



Intre timp :
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:57 am

deci superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
next nextttttttttt
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:57 am

next :x
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:57 am

ai talent ma Dragoste interzisa,dar posibila 207842
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 5:59 am

mersi mai acuma vine :">


Intre timp :


Bill parca ramasese incremenit

Bill : ‘’ cea fost asta ?’’

Criss : ‘’ fantoma nimic neobisnuit’’

Bill : ‘’ poate pt tine ‘’

Criss : ‘’ nu fi bebelus >.<’’

Bill : ‘’ bine bine … deci de unde incepem ?... ‘’

Criss : ‘’ pai…’’

Bill :’’ pai .. ?’’

Criss : ‘’ din cimintir … de la acel mormant … de la inscriptie ‘’

Bill : ‘’ bine hai sa mergem… si ar fi bine sa nu mai sangerezi … ‘’

Criss : ‘’ o sa incerc haide sa mergem‘’

Bill : ‘’ bine ‘’

Au iesit amandoi din spital foarte tacuti si ganditori…

Pe drum :

Criss : ‘’ pff cimintire cimintire .. morminte … ‘’

Bill : ‘’ ciudat si straniu ‘’

Criss : ‘’ mda .. .. viata asta se complica … off ‘’

Bill : ‘’ asa cum e viata trebuie traita … si rea si buna … si vesela si trista … si complicata … si simpla … trebuie so traiesti asa cum e … nu-ti dori niciodata sfarsitul … cand va trebui sa vian sfarsitul va veni … dar asta nu inseamna ca tu trebuie sa-l grabesti sa vina … ‘’

Criss : ‘’ bn am inteles …. Ho ca nu vreau sa ma omor ‘’

Bill : « ‘’a…ok ?’’

Criss :’’Uite,am ajuns’’

Bill:’’Da,haide sa coboram si sa mergem la mormant’’

Cei doi coborara din masina si se indreptara spre mormant…

Criss: ‘’aici este’’

Bill:’’Da… ‘’

Fantoma:’’Bine ati venit!vrei sa va servesc cu un suc,un fursec ceva?’’

Bill & Criss::uimit::uimit::

Fantoma:’’Glumeam,prostilor’.Chiar credeati ca am sa devin blanda cu voi!?’’

Deodata Criss incepe sa sangereze iar,dar de data asta mai tare ca data trecuta.O durere inimaginabila o forta sa cada in genunchi,nemaiputand sa faca nimic..

Bill:’’TERMINA,NU VEZI CA SUFERA?’’

Deodata totul inceta…Fata se opri si acum nu mai avea nimic…Bill sari la ea si o ajuta sa se ridice…

Bill :’’E bine..o sa fii bine ‘’

Criss:’’Multumesc ‘’

Ma ridic si cand ma uit,fantoma disparu…

Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 6:01 am

Fantoma:’’Bine ati venit!vrei sa va servesc cu un suc,un fursec ceva?’’

Ma omori Dragoste interzisa,dar posibila 916633Dragoste interzisa,dar posibila 916633Dragoste interzisa,dar posibila 916633Dragoste interzisa,dar posibila 916633
Un sprite te rog Dragoste interzisa,dar posibila 820988
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila EmptyDum Apr 18, 2010 6:05 am

Dragoste interzisa,dar posibila 750519) soarta Dragoste interzisa,dar posibila 750519) ce nah era si fantoma aia dragutza Dragoste interzisa,dar posibila 750519)



{Ana}



In timp ce Ana si Tom impachetau,lantisorul de la gatul Anei primit cadou i se desface si cade.Ana se apleaca dupa el,dar si Tom si se lovesc cap in cap.Acestia ridica privirea in acelasi timp si isi unesc buzele intr-un pasional sarut pret de cateva secunde,dupa care Ana se ridica,intrerupand momentul acela fantastic.

Tom :Mi-a placut,zice el inrosindu-se…

Ana: aaaa… mie…dar totusi ce te-a apucat ?

Tom :a…a fost ceva…Ceva magic…

Ana:Da…

Tom se apropie de ea si o isi puse minile in jurul taliei fetei si o saruta din nou.Ea isi puse mainile in jurul gatului sau si ii raspunse la sarut.Sarutul acesta fu mult mai lung decat cel precedent.Tom o tragea pe ea foarte aproape de corpul ei,si din neatentie se impiedicara de o jucarie de plus si cazura pe pat.Dar nu le pasa…Continuara ce au inceput,acel fantastic sarut plin de pasiune si dorinta…Tom dadu sa o descheie pe Ana la nasturii de la bluza,dar ea ii lua mana.El pricepu,asa ca nu mai incerca nimic.Se concentra la sarut.Dupa cateva minute Ana se ridica.Nu stia ce sa zica,pe cand Tom avea un zambet larg pe buze,care il facea sa para un inger.



(Criss)



Dupa ce fata se ridica ajutata de Bill,cei doi se indreptara spre masina,Bill tinand-o pe fata de talie,pentru ca aceasta sa nu cada.Ajunsi la masina,el deschise portiera si o aseza pe Criss in masina,punandu-i centura,dupa care intra si el in masina,pornind-o.Pe drum :

Bill :’’Cum te simti ?’’

Criss:’’Nu bine,asta e clar…Tu?”

Bill :’’Eu n-am patit nimic…Inca sunt putin spriat…si confuz…’’

Criss :’’Inteleg…Imi pare foarte rau ca te-am bagat in asta…Poate daca nu ne-am fi cunoscut,nu ai fi patit nimic,n-ai trece prin ce treci acum…imi pare foarte rau’’

Din ochiii ei lacrimile incepusera sa curga,fara oprire,ar fi vrut ca totul sa se termine aici,sa nu mai faca pe nimeni sa sufere.Ar fi vrut sa dea timpul inapoi,inainte ca ea sa ii invite pe Ana si baietii la ea,sa nu-i fi cunoscut,astfel toti ar fi fost fericiti si nimic din toate astea nu s-ar fi intamplat…Dar asta era imposibil…In momentul acesta,tot ce ar fi vrut ea,era sa moara…astfel toti ar fi scapat de poavara…

Masina se opri dar ea nu observa,era inca adancita in ganduri…

Bill :’’Sa nu te mai gandesti la asta’’

Criss :’’Huh ?’’

Bill :’’Stii ca pot auzi tot ce gandesti…Si nu imi place ceea ce aud…Promite-mi ca nu vei face nici o tampenie…Promite-mi!’’

Criss :’’Bill…’’

Fata il imbratisa,cam greu cu centura,dar il stranse cat putu ea in brate si isi puse capul pe umarul lui si incepu a plange si mai tare.El isi puse mana pe capul ei si o mangaie firav,pe parul ei care in contact cu razele soarelui stralucea ca o stea intr-o noapte senina…Dupa ce ii dadu drumu,el porni din nou la drum…Cei doi ajunsera acasa,unde Tom si Ana terminasera treaba si erau la TV pe canapeaua din sufragerie.Cand cei doi intrasera,Ana sari pe Criss,strangand-o in brate.

Criss(in gandul ei) ‘’Doar 3 secunde ‘’

Bill,care auzi ce gandise Criss ii zise Anei:’Ar trebui sa o lasi sa respire…

Criss :’’Mersi !’’

Bill :Cu placere !

Ana:Sorry!

Si toti 4 incepura a rade.

Criss urca in camera ei si se duse sa faca un dus,in baia de langa camera ei.In acelasi timp,Bill si duse si el in baia din camera sa,si intra in dus,lasand ca apa sa-i loveasca trupul si fata atat de fina si alba.

Dupa ce termina Bill iesi din cabina de stlica,isi pune in jurul taliei un prosop si intra in camera.Se tranti pe pat,dar atunci suna telefonul,era dirigintele lor.

Dirige :Alo ?Bill ?

Bill :Da,dl.Diriginte,ce s-a intamplat?

Dirige:Pai maine am vrea sa facem un tur al orasului.

Bill :Um…Cred ca e bine,sa vorbesc si cu ceilalti.

Dirige :Bine,maine la ora 10 A.M. sa fiti in fata Primariei.Vom incepe de acolo.Poate si Prietena voastra bulgaroaica sa vina ?

Bill :Nu stiu…O sa vedem noi.Noapte buna !

Dirige :Noapte Buna,aveti grija !
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste interzisa,dar posibila Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila Empty

Sus In jos

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 16Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente