All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:43 am

Muky a scris:
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519 ai dreate Joe macar aici sa ne dam drumul la fantezii Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519
aHA...aHA..sTiu cA AM dreptate..
gluma gluma Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633
Hai baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:45 am

e bortoasa !!!!!!
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633
next !
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:46 am

continuarea:X
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:46 am

aaa ce coool e
baga next te rog..
Ce ...e insarcinata ???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:47 am

nu maa !
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:47 am

cred ca da sa asteptam nextu
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:47 am

bla blaa blaaa :-@
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:47 am

ai vrea tu sa fie bortoasa dar nu e Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519) si acuma nextul o sa fie plin de poezii compuse de mine Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633)



Fata facu cativa pasi apoi lesina …

Tom : ANA !!!

Incerca so ia de jos dar nu putea … parca era lipita de podea …

Tom : :uimit:



(ana)
Of ce se intampla ?! dc totul e negru …


O voce : totul se va sfarsi repede …

Ana : cum adika ?! :uimit:

Vocea : O intrebare /Si-un raspuns /Indata vei primi / De nu vei tine cont de ele / Indata vei muri/

Ana : dar ….. ?! :uimit:

Vocea : Lumea e ciudata / Apropiatii te-nseala / Viata ti-o urasti / Moartea ti-o doresti

Ana : si eu tre sa tin cont de tot ?!

Vocea : Indata ce juramantul va fi incalcat / Suferinta te va darama / Cei dragi drama si-o vor traii / Iar tu indata vei muri

Ana : k …

Vocea : Odata ajunsa la usa / Indata se va deschide / Odata o usa deschisa / Nu se va mai inchide /

Ana : :uimit: ( frica incepe sami circule prin corp)

Vocea : Teama-i doar un joc / Fie castigi / Fie pierzi / Numai 2 sanse ai /Fie viata ti-o continuii / Fie moartea tu vei indura

Ana : pfff

Intr-un final ajung la o usa imensa de piatra

Vocea : Inscriptia tu vei citi / Usa intepenita / Se va dezvaluii / Lumina te va invaluii / Juramant si legamant tu vei face / Indata acceptate / Lumea se va schimba

Ana : bn citesc inscriptia : Poarta dintre pamant si cer / In fata ta se afla / Ea desparte cele 2 lumi / Gardianul cel vei intalni / Tot iti va dezvaluii / De nu vei asculta / Vei fi sclava mortii / Suferinta a ta va fi / Sangele te va ineca / Viata nu vei mai avea dar nici moarte

Vocea : Prima inscriptie a fost dezvaluita/ Celei alese sa fie Luptatoarea noastra / Ea a inteles / A doua inscriptie va aparea / Suferinta inimii pereche va disparea / Indata cele 2 legate / Greu de despartit / Daca vor fi separate / Cerul si pamantul se vor despica / Asa am poruncit a fi / Porunca va ramane / Pana in ziua in care / Ziua va devenii ca noaptea

Urmatoarea inscriptie aparu

Ana : Acum viata o iubesti / Moartea o urasti / Iubirea te invaluie / Cel ales tie / Va fi alaturi de tine mereu / De nu ingerul mortii / I se va arata / Dar el asta nu va incalca / Fie zi / Fie noapte / Fie lumina / Fie intuneric / Va veti veghea / Va veti iubii / Fie dinstanta mare sau mica/ Impreuna veti fi

Vocea : Focul din inimile voastre s-a aprins/ Inimile ard de dor / Ard de suferinta / Ard de dorinta neindeplinita / Ultima dar nu cea din urma inscriptie / Ti se va arata

Inscriptia apare si odata cu ea la capatul ei o mica clantza

Ana : Eu acum / Deindata citesc ultima inscriptie / De nu voi tine cont de ea / Voi fi aruncata in suferinta dintre cer si iad / Voi ramane un suflet neindeplinit / Focul ce arde acum in mine / Niciodata nu se va stinge / Porunca ramane aceeasi : / Cei mai apropiati vor afla / De nu …/ Suferinta a noastra va fi

Vocea : Tu inscriptiile le-ai citit/ Indata le-ai inteles / Pe maner vei apasa / Usa se deschide / Vraja te invaluie / Fermecata tu vei fi / Dar indata ce te vei trezi / Totul se va schimba

Ana : daca mai aud mult versuri cred co sa incep sa vb numai in versruri rime dsi dastea pfff …

Vocea : Apasaaa pe clanta mai repedeee !!

Ana : bn hooo bey !
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:48 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519 next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:50 am

Versiutoo !
next. Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:52 am

vai ce poezii frumoase
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:52 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 389485?
Ce se intampla..?
Sunt confuza..
Baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:52 am

Next am zis
ca te bagacum in boscheti !
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:52 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519 bine asta recunosc cai super mega plictisitor si imi cer scuze da eram intro dispozitie de compozitoare Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633))) cand am scris nextul asta Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633)



Apas usor pe clanta iar usile se dechid …

Vocea : Usa s-a deschis / Indata ce vei intra / Scapare nu vei mai avea

Ana : bla bla bla bla am priceput … 8-)

Intru in gigantica incapare

Un sentiment ciudat ma invaluie …

Vocea : Gardianul ti se va arata / Forma lui te va uimii / Amortita tu vei devenii / Sufletul si inima / Testul il vor trece /Viata tio vei continua

Ana : mai ai ceva de zis ?

Vocea : Inima si sufletul lui sunt pure / Testul au trecut / Lacrimile lui sunt precum sangele / Durerea nu io poti masura / Inima-i sfartecata / Moartea siar dorio / Sau cu tine sa fie

Ana : pot sa intru acum ?

Vocea : da nerabdatoareo

Intru pasind incet

Ana : aaa :- ?? :- ? cineva ?

Gardianul : bine ai venit !

In fata mea apar…. :uimit: eu cand eram mai mica :uimit:

Gardianul : nuti fie teama ..

Ana : nu vad dc miar fi frica de mine

Gardianul : bn … deci … O intrebare tu ai / Un raspuns eu am /

Ana : Defapt am mai multe …

Gardianul : ascult …

Ana : Dc eu ?
Gardianul : sufletul si inima ta au ceva in plus ceva special … vederea ta/ vede multe / dar nu crede / sau nu vrea sa creada ce vede /


Ana : aham … si cine e … inima pereche ?!

Gardianul : De cineva esti indragostita / De acel cineva tie dor / Acel cineva te iubeste

Ana : TOM ?! :uimit:

Gardianul : ghicitoarea ai destramat / numele l-ai aflat / dragostea arde si mai tare / iubirea invaluie calea

Ana : si aaa juramantul , legamantul , testul ?

Gardianul : Testul acum va fi facut / De-l vei trece / Juramant si legamant vei face / De nu in pustiu vei cadea
Ana : k…. dar in ce consta testul …


Gardianul : nuti face griji vei fi nuami examinata …

Ana : aaa ?

Gardianul se intoarse cu gfata la mine mai bn zis eu amm intors cu fata la mine … in mana e o mica mingiutza care seamana cu un soare mai mic

Ana : ce face asta ?
Gardianul : astai testul tineo in mana


Ana : K :uimit:

Gardianul imi da mingiutza … ceva parca ma inteapa destul de ciudat …

…..

………

………..

……………
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:57 am

ha>ha>
Baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 8:58 am

woooooooooooo
next ca te bag sub plapuma in 69 Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633)))))
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:02 am

deci next ca sa nu ma faci 69 sub plapuma Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 750519)



Mingea se intoarce la gardian …

Ana : aaaa ? e totul k ?

Gardianul : Inima si sufletul ti sau dezvaluit / Testul a fost facut / Hotararea a fost luata / Iar tu testul lai trecut …

Ana : deci ii de bine sau de rau ? :uimit:

Gardianul : de bine … iti accepti soarta , destinul si viitorul ?
Ana : da !! … oricum alta solutie nu e …


Gardianul : juri sa nu te dai batuta ?

Ana : da ….

Gardianul : juramantul lai facut / legamantul ramane / tu legata de acest loc vei ramane / Inapoi te vei duce / si tot vei spune

Ana : aaa si cum ma intorc si doar atat ?! :uimit:

Gardianul : umbra ingerului tau / te va conduce / si mereu cu tine va fi / oriunde teai afla /

Ana : aham…

Gardianul : totul s-a indeplinit / ca prin farmec te vrei trezi / o imbratisare calda inima iti va incalzii /

Totul devine iar negru … simt ca ma pot misca iar …



(criss)

Bill si Criss ajunsera la cimir.Coborara din masina si se indreptara spre intrarea in cimitir,dar poarta era inchisa…

Bill : Pf…ce facem acum e inchisa…

Criss:’’Cum ce faci,sari’’

Bill:Cum sa…

Nici nu termina bina,ca fata era deja cocotata pe gard si in cateva secunde era pe partea cealalta a portii…

Criss:’’Hai printeso,o sa ti se rupa pantalonii?’’

Bill :’’Ha !Ha !’’

Cu chiu cu vai Bill reusi sa ajunga si el pe partea cealalta…

Trecura pe langa multe morminte,iar ce vazura ii uimi :

Pe fiecare mormant era cate un suflet,care ii implora sa ii ajute…era o priveliste foarte trista…

In sfarsit ajunsera la marmantul de la care a inceput totul…In Mormantul descoperit era o scara,care inainte nu fusese.Fantoma aparu si ii indemna pe cei doi sa intre.
Cei doi pasira sfios pe treptele subrede.in sfarsit ajunsera jos.acolo era un tunel lung,caruia nu i se vedea capatul,fiindca era intunecos…Deodata
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:02 am

next te rog ..e cea mai tare poveste
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:05 am

Nu ne mai da fantoma sprite si fursecuri cu oase si gandaci ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 432988
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633
next
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:05 am

haloeeeeu ! :-@ 8-)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:05 am

haoleeeeeu * 8-)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:06 am

vai ce sinistu , da frumos
te rog next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:07 am

haoleeeu again
frate termini ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 432988 ma sacai
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:08 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 563536
Hai Muky...ZIle..
Baga NEXT :-@
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 EmptyDum Apr 18, 2010 9:10 am

asa una care stie ce zice
:-@ la putere :-@
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 916633)
next
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 8 Empty

Sus In jos

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente