All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:12 am

netxtu' Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:12 am

nextu*
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:13 am

next Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:13 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 571882
Sss...nu mai drm la noapte..
Fantama asta ori e proasta..ori e proasta

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 563536
Imi place ficul
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
NEXT
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:15 am

:-@
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:18 am

asa deci nextu Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 207842
Intre timp fata iesi si ea de la dus.In baie,aburul era foarte dens,ca-l puteai taia cu cutitul.Criss isi lua pe ea un halat lung pana in pamant alb si si-l lega la mijloc cu un cordon albastru.Intra din camera ei si se tranti pe patul atat de catifelat.

Mai statu 5 minute,dupa care isi prinse parul intr-o coada la spate.Se imbraca intr-o pereche de pijamale mov,scurte cu buline negre,Dupa ce termina cobori in sufragerie unde nu vazu pe nimeni.Intra in bucatarie si surpriza :Toti gateau,sau mai bine zis incercau sa gateasca,facand un dezastru imens in bucatarie :Peste tot era numai aluat de pizza,rosii ,felii de salam si multe,multe,multe farfurii murdare.


Criss :’’N-ar fi mai bine sa comandam o pizza ?’’

Bill :’’Ne-am gandit si noi,dar nu stim bulgara ‘’

Criss :’’Nu-i nimic.Si lua o foaie si o hartie si scrise ceva in bulgara.’’

Ana :De fapt…eu stiu sa vorbesc in bulgara,dar nu am vrut sa stric cheful vostru de munca ‘’

B & T :CEEEEEEEEE ?

Ana suna la firma de cattering si comanda 4 pizza si 4 cola.

Peste 30 de minute sosi si baiatul cu pizza.Tom merse si raspunse,la usa.Ii dadu banii tipului si lua cutiile de suc si de pizza.Inchide usa si se pusera toti la masa.Dupa o ora in care cinara,se dusera la culcare.Doar ca Ana dormi cu Tom,Iar EA cu Bill.

Dimineata urmatoare :

(ana)



Tom se trezeste primul,si se uita la ceas.9 :30…

Tom :9.30 ?O sa intarziem.Ana !

Se uita la fata.Arata precum un inger.

Avea parul saten cu reflexii blonde,desfacut,inpanzind o parte din perna rosie. Pijamaua de un alb stalucitor impodobita cu inimioare de un blue ca seninul cerului o prindea foarte bine.Aceasta se trezi :

Ana :Neatza !Ce faci ?

T :Hai,trebuie sa te trezesti !E 9.35,o sa intarziem…

Ana :Ce ?de ce nu m-ai trezit ?O sa intarziem !AAAAAAAAAAAAA

Ana se ridica si se duse la baie si se spala.Dupa ce ea iesi,intra si baiatul



Intre timp la Bill

Um…Se uita in jur,dar fata nu era…

Bill :Unde o fi ?


Ultima editare efectuata de catre Muky in Dum Apr 18, 2010 6:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:19 am

nexxxxxxxxxxxxxxxtu' Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:20 am

frate imi face placere sa citesk ficu' asta >Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 471606
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856:* >Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932<
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:23 am

Moah`.[-X
Ana a dormit cu Tommy [-X
NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:23 am

:-@
Next.
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:25 am

bah temrina cu :-@ ca ma enerveaza pe creieri Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519) ca asa imi face cineva cand vorbesc si mi se urca sangele in cap Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519)
deci next Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519)


Se duce ,se spala dupa coboara in bucatarie ,unde o vede pregatind castronasele cul apte cu cereale :

Bill :’’Neatza ‘’

Criss : ‘’Neatza’,ti-e foame ?

Bill:’’Nici n-ai idee’’

Criss:’’Unde or fi cei doi?’’

Chiar atunci Ana si Tom intrara in bucatarie.

T&A:Neatza’ all!

Bill:Buna Dimineata somnorosilor!

Ana:miamy,cereale!Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519
Dupa ce mancara se dusera toti sa se schimbe.


Ana se imbraca intr-o pereche de pantaloni negrii , un maieu roz si o camasa neagra cu mane scurta deschisa si adidasii roz cu negru Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932

Iar Criss se imbraca intrun maieu negru , niste pantaloni scurti gri si niste tenesi si o sapca

Pe urma ana intra la criss in camera

Ana : aaa … pfff bn deci stiu ca ma auzi … ai o spatca negra de preferat …

Bill tocmai intra in camera …

Criss : &laquo; zi lu ana ca am o sapca neagra sa cuate in dulap la sepci &laquo;

Bill : ‘’k ‘’

Ana : aaa ?!

Bill : a zis sa cauti in dulap la depozitul ei de sepci :]]

Criss :’’exagerezi sa stii’’

Bill : ‘’eh’’

Ana : da cei zicem lu dirigu catastrofa despre criss ?

Criss : ‘’ ca am amigdalele inflamate ‘’

Bill : ‘’ bn …’’

Ana : cea zis ?

Bill : a zis sa zicem ca are amigdalele inflamate …

Ana : super :]]



Tom : ANNAAA ?!

Ana : ce disperat si asta ! IMEDIAT !!!
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:28 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:28 am

Dar Criss nu`i geloasa..?
Doar il iubea pe Tom..
Hum...
Baga NEXT Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:29 am

:-@
next Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:31 am

of of o stresezi cu :-@
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 saraca de muky Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:33 am

dedicat lu maria Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 207842


Tom : ANNAAA ?!

Ana : ce disperat si asta ! IMEDIAT !!!

Bill : dute ca face mai rau pe urma :]]

Ana : poate i se umfla si lui amigdalele si tace :]]

Bill : navem noi norocu asta :]]

Tom : ANNNAAAAA VIII PUTIN ?!
Ana : HOO DISPERATULE VIIN !


Bill : dute :]]

Criss : ‘’ zi ca daca nu iese acuma o alerg cu facaletzu pana la tom :]] ‘’

Bill : a zis ca daca nu iesi acum te alearga cu facaletzu pana la fratemiu :]]

Ana : hoo ca ies…

Fata iese din camera si se duce la domnu disperat :]]

Ana : zi !!!

Tom : ce tricou smai iau pe mine ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932 asta negru cu scris alb ? sau asta alb cu scris verde ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932

Ana : ceva care sa mearga la sapca pe care o ei … theeee destept tea facut mata :]] destept de se crapa pamantu :]]

Tom : vai miam uitat rasu in sifonier …

Ana deschide usa de la sifonier si se uita

Ana : nui aici :]]

Tom : ehh na :]] bn iau tricouu alb cu scris verde Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932

Bill : MISCA SINBRACATE x( CA INTARZIEM LA NAIBA ?!

Tom : chiar asa ?! Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 432988 stii ceva STIAM !

Apoi tom ii inchide usa in nas lu bill

Ana se pune pe pat …

Tom : aaa poti sa iesi … ca eu … vreau sa ma schimb … :rusine: :’’>

Ana : hai ce nu teai amis chimbat co fatan camera ? misca ca pe cuvant nu ma uit :]]

Bill : tom termina cu fitele de diva si schimbate mancatiasi Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 39213
Ana : Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 mancatiasi hai dila dila da dute bah in romania la tigani :]]


Tom : Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 mor breee :]]

Criss ( de la usa) : ‘’lesin Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633) thoamne :]]’’

Bill : hey si ce !!!! Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 52486

Tom : razi bah date drq :]]

Criss :’’ razi sau vin cu facaletzu si te alerg pana razi ‘’

Bill : bine bine gata sefa





Urmatorul next va fi o parte inca una plina cu rasete Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:35 am

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519)))))
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633))))
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519))))
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633))))

hai ca poate
te alerg sh eo pe tine
cu facaletzul daca
nu pui nextu' Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 507414
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:35 am

Bill : tom termina cu fitele de diva si schimbate mancatiasi
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633))
mancatias cee ?:-"
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633)))
Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633
Next
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:37 am

eeee ceva ))Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:37 am

da curioasa mai esti nevasta Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:37 am

nu te'am educat asa Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:38 am

Nu nu
M'ai edicat si mai rau
Pe forum sunt mai linistita Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 471606 Sa nu vada Drinni Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:38 am

Criss :’’ raziiiii !!!!!!!!!!!!!’’

Bill : Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633) :]] Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633

Ana : barbie man schimbate odata :]]

Tom : ok leao Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 52486

Bill : i'm a barbie girl,in a barbie world Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 :]]

Criss :’’ imaginations life is your creation Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 :]]’’

Tom : bey bey gata cu rasu rajitilor Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 52486

Ana : ooo ups s-a supalat bebeluu :o3 :]]

Tom : da bebelu sa supalat :]]

Criss : ‘’ noutatea nautatilor bebe cu muschi :]] si haine xxl Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 :]]’’

Bill : ‘’ da amre premiera Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633 :]]’’

Ana : si ce vrea bebelu sa nu mai fie tzupalat ? Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633
Bill : sa plecam odata …


Tom : neah … eu vleau altceva Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 563536 Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 432988 !!

Criss :’’ zi sa zica odata cal iau la bataie ‘’

Bill : a zis criss ca sa zici odata sau te ia la bataie :]]

Tom : un kiss Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 432988

Ana : ce smecher esti tu bn fie

Ana il saruta pe tom si apoi la urechea lui

Ana : SOLDAT MISCA ! :]] Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633)
Tom : k boss :]] valeu timpanu meu Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 916633)


Apoi toti plecara in hohote de ras …

Ajunsera in scrut timp … acum erau vreo juamatate de clasa …

Iar fitoasa clasei si cu prietena ei … logic trebuia sa strice buna dispozitie

Mary : wow tomy ce cauti cu ratata asta si cu versioarasa …

Kelly : chiar asa si tu billutz …

Ana : o luam de la capat bun venit in tortura clasei :]]

Criss :’’ bilutz … ti le iau la bataie pe javrele astea …’’

Bill :’’ calma is doar niste fufe …’’

Mary : ana nu zici draga nimik …

Ana : ba da … Nul mai insela pe drogatu de Taylor sau sar putea sa fi linsata … ai grija … si sa nu te puna drq sa te atingi de astia doi sau varmea ca dracii din iad is ai tai aaa si da o sai zic lu taylor ca te dai la ei … si apropo am inregistrat fufa naibi !

Criss :’’ ohoo a izbucnit vulcanu ‘’

Bill :’’ :]]’’

Mary : firai a drq …

Kelly : murirai sa mori …

Ana : kelly termina oricum nu te aud Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 820988 Si mary zat pisica ca te tai

Zdrentele clasei o luara la fuga …

Ana : tom e prima si ultima data cand te apar … data viitoare te las in ghearele lu Mary :]]

Tom : ahauuu nuuu X_X

Bill : cutu cutu hai vrei rogozele ?! :]]

Tom : nu vrei un ‘’carnacior ‘’ ?

Ana& criss ( criss in minte alu bill) : nu vreti sa icnetati sau va dam cap in cap ca pe doi dovleci ?!

Bill : se vede ca sunteti verisioara acelasi ganduri

Criss :’’ mintile geniale gandesc la fel mhai’’

Tom : incetam Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932

Bill : da Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 50932

Dirigu : deci suntem toti haideti sa pornim

Criss :’’ imbatateai acuma teai gasit :]] ‘’

Bill :’’ esti fenomenala :]]’’

Criss : ‘’ cine eu ?!’’

Bill : ‘’ da tu cine altcineva ? :]]’’

Criss : ‘’ nu eu mhai … persoana mea :]] ‘’

Bill :’’ off :]]’’

Tom incepea iar sa saliveze dupa fufe …

Bill ii da o palma in cap…

Bill : tu dudu dum :]]

Tom : ahh firai tu sa fii pt cea fost asta ?

Bill : été parca nai stii tu inocentule :]]





Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519) Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519) Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519)



[/size]


Ultima editare efectuata de catre Muky in Dum Apr 18, 2010 6:42 am, editata de 1 ori
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:39 am

Next ...ce frumoasa e povestea Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 6:44 am

of of of of of of of offfffff
ma omori femeie.. akm radem cu lacrimi..
mai incolo poate plangem :-s
cum era la ficu' facut cu Maria [ nevasta'mea Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519 ]
nu's gay ! idolu' la femei
aa pardon Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519
nu's lezby ! idola la parasutisti Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 750519Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 471606
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste interzisa,dar posibila   Dragoste interzisa,dar posibila - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Dragoste interzisa,dar posibila

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente