All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyLun Mai 10, 2010 6:49 pm

Partea I
Bill deschide ochii , dar nu vde nimic , simte doar un parfum imbatator , dulce , fin , cunoscut dar totusi nemaintalnit ; stia ca este un parfum al unei persoane iubite , simtea asta , dar nu stia ...al cui ?
Simti ca are buzele umede si dulci de parca cineva drag lui i le-ar fi atins .
Nedumerit , scufunda capul in perna moale si fina . Viviet se apropie de el si incepe sa sopteasca foarte incet un cantec cunoscul lui Bill :
Viviet:- It's over , over , over
You left me alone , alone
Dupa aceste versuri ochii lui Viviet se scufunda in lacrimi ,lacrimi sarate si dulci , varsate pentru trecut si pentru dragostea pe care o are pentru iubitul ei...Bill.
Simtea sa totusi Bill nu a uitat-o si undeva in adancul inimii lui exista o parte in care se odihneste ea , o parte numai a ei .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyLun Mai 10, 2010 7:27 pm


Partea II
In mintea lui Bill este Viviet . El viseaza ca persoana care il vine in acest moment in brate este Viviet , chiar daca in realitate este Tom .
Bill incepe :
Bill :- Ce par moale ai ! ( baga mana in parul lui Tom )
Bill : - Ce sani ai …( pune mana pe … sanii lui Tom )
Bill : - Ce picioare fine ai … lungi si frumoase ( Bill atinge picioarele lui Tom )
Tom :- Frate !!!! Esti nebun ? Ce faci ?
Bill : - Ce fac ?
Tom :- Te joci cu parul , ma cauti de sani , ma pipai , imi atingi picioarele …
Bill : - Aaaa! Asta fac ?
Tom : - Da ! De maine fiecare in camera lui ! Da !? Intunericul - Pagina 3 897517
Bill :- Da sa traiti ! J
A doua seara Tom isi ia hainele si se muta in camera din fata camerei lui Bill .
Pa la ora 12.03 Bill se da jos din pat si incepe :
Bill :- Ahhh! Uh! O! O! Ohhhh! Uuuu! Ah ah ah ! Ohh ! O !Ihaa! Ooo! Ah !!!
Bill incepe sa miste patul …
Tom aude si hotarasca sa mearga sa vada cu I-o trage asa …
Intra Tom :
Tom : - Frate !! Ce faci ? Ti-a venit de ..?
Bill : - Nu!!! Ajut patul !
Tom : - Ce a patit patul !?
Bill : - Nu vezi cum face ? Vezi ca se misca
Tom : - Da !!
Bill : Uhh! Ahh ! Ooo!
Tom : - Nu mai fa asa !
Bill :- Nu fac eu !
Tom :- Da cine ?
Bill : - Patul ..
Tom : - De ce ?
Bill : - I-a scapat ..
Tom : - Ce I-a scapat ?
Bill : - Obiectul ..
Tom :- Care obiect ?
Bill : - Cel care are forma de banana doar ca e drept , are diferite culori si vibreaza
Tom : - Obiectul ?
Bill : - Da ! I-a scapat !!!
Tom : - Ai facut-o cu patul ?
Bill : - Nu!!! I-a scapat !!
Tom : - Unde a scapat ?
Bill : - in interioor ! I-a scapat obiectul in interior !
Tom : - Doamne hai la spital sa ti-l scoata doctorul …
Bill : - Nu in mine a scapat . Obiectul a scapat in pat !
Tom : - Aaa! Asa spune ! Ce ? E imposibil … esti nebun complet nebun . Maine mergem la psiholog ! :ar!
A doua zi , la pranz Bill si Tom se indreapta spre psihologie .


Tom si Bill intra in cabinetul psihologului :
Tom : - Buna ziua ! Ce face domnul Razvan ?
Razvan : - La munca ! Ce problema ai ? Nu te-am mai vazut de mult …
Tom : - Ehhh cu treaba ! Am venit aici cu fratele meu Bill ! De la o vreme delireaza , confunda viata reala cu o fantezie sexuala .
Razvan : - Ooo! Grav !
Bill : - Auuu ! ma doare !!! Aaaaaaa! Nu mai tage !
Tom : - Cine te trage ?
Bill : - O persoana ! O vad !
Tom ;- Cum arata ?
Bill : - E barbat , poarta o pereche de bichini negri de piele , are un bici cu care loveste in toate partile !
Tom :- Doamne sfinte ! Nu e un astfel de om aici !
Bill :- Il vad !
Tom : - Ok ! Si de ce te trage ?
Bill : - De chestie , ma trage rau ! A lungit-o ingrozitor !
Tom :- Cum?
Bill : - Danseaza ! Are in mana chestia si trage de ea !
Razvan : - E grav de tot !
Bill : - Haide la pulifricinologie sa mai taie din ea !
Tom : - Cum sa-ti tai peni*** ?
Bill : - haide !!!!
Tom :- Stam aici ! Am venit la Razvan si el o sa te scoata din starea asta !
Bill : - Doamne ce doare ! Cum imi mai f*t eu gagica ?
Tom : - Care e problema ?
Bill : - Pai daca a lungit-o …! Hello !!! I-o bag pe … si iese pe gura …
Tom ; - Sfinte sisoie ! Doamne iarta-l !
Razvan : - Bill , Bill gata ! Gata ! Nu e nimeni aici ! Incearca sa te controlezi …tu dai comanda creierului , tu il comanzi pe el nu el pe tine !
Dupa 2 ore Bill iese in firea lui din cabinet !
Fratii merg apoi la o sala de fitness , Tom vrea sa se mentina in forma !
Din cauza initialelor T si B , Bill a apucat in alta sala …
Profesorul :- Aplecati-va , trebuie sa formati un unghi de 90 grade , scoateti fundul inapoi !
Bill ; - Domnisoara ce fund apetisant ai … si se scoala cand il vad …



 
 
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyLun Mai 10, 2010 8:36 pm

The dark:X
Am vazut filmu`
Tare:x
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMar Mai 11, 2010 1:26 am

Intunericul - Pagina 3 916633)
Billl` e nu nebun \:d/
Baga NEXT `Intunericul - Pagina 3 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMar Mai 11, 2010 6:15 am

Intunericul - Pagina 3 750519) Intunericul - Pagina 3 916633))
supeer baga negzt Intunericul - Pagina 3 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMar Mai 11, 2010 7:01 pm

Ahh ce misto Intunericul - Pagina 3 750519Intunericul - Pagina 3 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMar Mai 11, 2010 9:45 pm

" Pulifricinologie " - loc unde merg doar barbatii ...un fel de ginecologie
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 1:57 am

Intunericul - Pagina 3 750519
i love this word:)))
sau cum se scrie cuvant .in fine:-J
si noi fetele unde mg la pizdinologie Intunericul - Pagina 3 750519

marfa juli:x
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 2:46 am

Huh`!?
Alinotsa..?
Ce cuvant e ala Intunericul - Pagina 3 389485?
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 3:00 am

Intunericul - Pagina 3 750519
poi dca Stefania a zis ca baietii se duc la Pulifricinologie
noi unde mergem:)))
la pizdinologie Intunericul - Pagina 3 750519

scz cuvantu`Intunericul - Pagina 3 750519
Ai inteles Georgiana?Intunericul - Pagina 3 432988
app imi dai si mie id tau?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 4:58 am

Trimite-mi un mesaj privat..Intunericul - Pagina 3 207842
Sau iti trimit eu....putin mai in colo Intunericul - Pagina 3 507414
Si da am inteles..doar ca...Nu am mai auzit Intunericul - Pagina 3 916633.
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 5:07 am

Intunericul - Pagina 3 750519)
Intunericul - Pagina 3 916633
poi nu exista:))
uite ia uh id meu..alinaraluk17 Intunericul - Pagina 3 89226
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 6:44 pm

Curologie , exista Intunericul - Pagina 3 50932 ?
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyMier Mai 12, 2010 8:23 pm

da:))
orice e posibil MAria:*
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyJoi Mai 13, 2010 2:43 am

Alinotsa..Nu pot sa te bag in lista Intunericul - Pagina 3 916633.
Nush` ce are :d.
In fine..ia tu id`u: zimmer3883
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyJoi Mai 13, 2010 5:10 am

ms:*
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyDum Mai 16, 2010 1:58 am

next Stefania
ce draf iti este tie numele Razvan...chiar nu stiu de ce la folosit:))Intunericul - Pagina 3 750519
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyDum Mai 16, 2010 1:59 am

o avea vreo legatura cu mine:)))???
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptyLun Mai 17, 2010 8:50 pm

Nu clar nu are legatura cu mine
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 EmptySam Mai 22, 2010 8:52 am

poi ..de ce ar avea ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Intunericul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente