All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 6:53 pm

" In adancul padurii , in cel mai adanc luminis din adancul padurii , unde lumina in uitare de sine isi pierde culorile , exista o mare adanca pe care doar Bill e stie . Aburul se dezbraca de blanuri si pene si poneste incet pe poteca printre ramuri in sus ...
Intr-o noapte , in dormitor Bill si Tom se pregatesc de somn . Tom isi aminteste ceva si spune :
T: - Hei , Bill ! Iti amintesti cand eram noi mici si ne jucm la stanca din apropierea marii ?
B: - Da ! Eram mici ... s-a intamplat ceva ciudat , o multime de lupi au sarit in apa ca si cum Intunericul i-ar fi chemat .
Fratii adorm . Deorata , in mintea lui Tom , se face zi , el mergea spre mare ... Bill megea usor in spatele lui . Cand se uita mai atent Tom disparuse . Bill striga disperat , incepe sa planga se uita in marea care parca innebunise si cand privi in spate , Tom il impinse in apa de pe stanca de 50 m .
Tom isi dadu seama ca viseaza , dar simti patul rece si gol...
Bill disparuse , nu era nicaieri . Usa se deschise busc si puternic si aparu un individ mort de 60 ani care semana izbitor cu Bill . ( mort in apa marii Intunericului ) . Individul se numea Annwyn . Tom se enerva si tipa la el . Annwyn incepu sa planga si din capul lui cureau picaturi de sange pe fata . Vazand asta , Tom il use la spital . Doctorul ii facu o "radio-grafie " si observa mai multe orificii in craniul acestuia . Tom se documenteaza din ziare vechi de la biblioteca si gaseste un articol in care scrie ca Annwyn este mort de 60 de ani . A murit cand avea 8 ani fiind torturat de tatal sau : " M-a legat cu lanturi de un scaun si apoi la cap cu niste carpe vechi . L-am rugat sa ma elibereze si nu mi-a raspuns ...apoi a inceput sa-mi dea gauri in cap . Eu tipam , dar nimeni nu m-a auzit . M-a lasat prinsa de scaun si a plecat spre mare . Eu am reusit sa scap si am mers usor spre el . I-am acut vant in apa , el a cazut si a murit pe loc ( 22 mai 1950 ) "
Tom mai afla dintr-o carte veche din 1952 : " Cine va arunca un mort viu in apa isi va lua inapoi persoana iubita "
Tom pleca de la biblioteca si ajunse acasa , il lua pe Annwyn in brate si il duse spre mare . Simon aleaga disperata dupa Tom ...
T : - Haide Annwyn trebuie sa te arunci ca sa iei totul de la inceput !
S : Nuuu! Annwyn nu sari ! Tom te minte ! Vino la mine ..o sa am eu grija de tine ...
T : Nu Annwyn arunca-te !
Annwyn merge grabit spre Simon . Tom il ia in bate si se arunca cu el in mare ! cand se uita in spate , Bill alerga cu bratele deschise ... ( a murit Annwyn si a aparut Bill )
Simon si Bill hotarasc sa se mute in alt oras ... Tom a murit cand s-a aruncat cu Annwyn , iar mama si fratele l-au uitat !
In noatea aceea Tom iese din apa , il vede pe Bill si striga la el , dar Bill nu il aude ! Tom isi da seama ca nimeni nu il poate vedea ... este doar sufletul lui !
Simon si Bill Kaulitz au plecat si Tom a ramas bantuind printre copaci ... Intunericul 596966
Sfarsit !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 6:53 pm

Eu am comentat prima !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Jenica
Jenica
Super Postator

RacSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 10/04/2010Numarul mesajelor : 66Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 7:40 pm

chiar ca nu ai ce face fata
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 7:49 pm

nici macar nu ai citit!
Lasa ca adevaratii fani TH sunt sigura ca vor citit !
Daniela sa citesti tot sa am mai modeficat ...nu e chiar asa cum ti-am povestit la scoala
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 9:40 pm

.::Ștefania::. a scris:
Eu am comentat prima !
da ma tu Intunericul 916633 Intunericul 916633
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyJoi Apr 15, 2010 9:41 pm

super povestea Intunericul 750519
da nu mai are si continuare???
doar atat/???
cu trupa ce se intampla daca tom rane in padure????? Intunericul 750519 Intunericul 750519
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 2:27 am

Dar..Tom a murit.. Intunericul 389485
E super Intunericul 494856 Bv Intunericul 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:04 am

Deci acest fic' sau poveste ce'o fii
Imi aminteste enorm de mult de un film care este exact cum zici tu
Deci identic! hmm Intunericul 94821
Am ramas Intunericul 806609
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:51 am

poi maria chiar este facuta dupa un film
sau cel putin asa am inteles eu de la iulia:d
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:51 am

Iti aminteste de filmul The Dark cu Maria Bello
Intunericul Ip2pu1
Intunericul 21b6wl1
Intunericul Aufmdw
Intunericul 25g4ehg
Intunericul B51g85
Intunericul 2lbfguf
Intunericul Dllqaa
Intunericul Hrijbp
Intunericul 10p7ux5
Intunericul Ih5ir7
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:53 am

a jucat si maria in el???? Intunericul 750519 Intunericul 750519 Intunericul 750519
da poate continui si tu povestea stefania
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:55 am

povestea s-a terminat ! Intunericul 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 6:57 am



Intunericul 50932







Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:23 am

Foarte dragut.
Ah`.Tom a murit Intunericul 676994..
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:27 am

da,, a murit asa am vrut eu sa se termine
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:39 am

.::Ștefania::. a scris:
povestea s-a terminat ! Intunericul 207842
bine....dar totusi cu putina imaginatie ai putea sa continui povestea Intunericul 50932
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:47 am

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa !
Exact filmu' ala !!
Intunericul 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:50 am

Intunericul 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:50 am

nu am imaginatie ..sorry Intunericul 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 7:51 am

nu conteaza
:-j
mi'am dat seama ca seamana enorm de mult si coincidenta chiar acum cateva seri m'am uitat la el Intunericul 750519
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptyVin Apr 16, 2010 9:36 am

.::Ștefania::. a scris:
nu am imaginatie ..sorry Intunericul 207842
tocamai tu sa nu aia imaginatie Intunericul 916633 Intunericul 916633 Intunericul 916633
-Bzzz!
stii tu Intunericul 750519 Intunericul 750519 Intunericul 750519 Intunericul 750519 Intunericul 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptySam Apr 17, 2010 12:03 am

aaa da ...la compunere Intunericul 750519 Intunericul 750519 am facut si ca o cioara " Ga -ga ! " Intunericul 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptySam Apr 17, 2010 12:03 am

:bz
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptySam Apr 17, 2010 12:49 am

eeeee
ai facut si cu ga-ga
vezi ca ai imaginatie
Intunericul 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul EmptySam Apr 17, 2010 7:58 am

da am
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Intunericul Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul Empty

Sus In jos

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente