All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Apr 17, 2010 7:59 am

poi atunci scrie o continuare Intunericul - Pagina 2 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Apr 17, 2010 8:03 am

s-a terminat..cred..o continuam luni la scoala promit Intunericul - Pagina 2 820988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Apr 17, 2010 8:04 am

ok
atunci deabia astept
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 4:26 am

Intunericul - Pagina 2 494856 a fost super prima parte
mai lasat fara cuvinte Intunericul - Pagina 2 63219
deabia astept sa continui vreau continuarea Intunericul - Pagina 2 563536
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 4:30 am

sa vezi continuarea:))Intunericul - Pagina 2 750519
cand o sa incepem tot coltul vesel sa ne spunem ideile:))Intunericul - Pagina 2 750519
o sa fie mai tare decat prima parte:)))Intunericul - Pagina 2 750519)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Apr 18, 2010 8:11 am

Continuarea maine ..cred
Va rog sa citit povestea de la inceput ..pentru a intelege
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyJoi Apr 22, 2010 6:47 pm

Intunericul - Pagina 2 494856 k deabia astept
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyJoi Apr 22, 2010 8:47 pm

Partea II

Bill si Simon pleaca din padurea aceea si se muta in alta tara si in alt oras .Ei se stabilesc in Italia si anume in Venetia . Simon si Bill vor locui la o prietena , Diane .
Diane : Intunericul - Pagina 2 30vkbqc
A doua zi Bill pleaca prin oras ...sa viziteze , doar stia foarte bine italiana . Intunericul - Pagina 2 50932
Bill intra intr-o cafenea , comanda o cafea si un pachet de biscuiti apoi se uita in jurul lui si nu vazu nici o masa libera . Int-un colt la o masa cu 2 scaune statea singura o fata , Bill se apropie de ea si spune :

B : - Ma scuzati domnisoara , este ocupat locul ?
Fata : - Nu , nu este ocupat , deci va puteti aseza .
B :- Multumesc .
B : - Numele meu este Bill Kaulitz . Cum te numesti tu ?

Fata : Numele meu e Viviet si sunt din Austria , dar fac aici facultate si voi ramane aici .Tu ?

B :- Eu vin din Germania , locuiam intr-o padure de brad din Muntii Padurea Neagra , langa o mare blestemata ... scuza-ma nu pot sa spun mai mult
Intre timp soseste chelnerul :
Chelner : Comanda dvs .
B : Merci !
Viviet : Intunericul - Pagina 2 30ijhvb
Bill si Viviet sa imprietenesc .
O saptamana mai tarziu :
Bill o suna pe Vivi si o invita la o plimbare .:
Bill : Buna Viviet !
Viviet : Salutare 1 Bill ??
B :- da , te-am sunat sa te invit la o plimbare , poate mergem si la un film . Ce zici , vrei ?

V : - da ! Sigur ca vreau .
B : Bine , vin sa te iau pe la 5.30 .
V : Ok , pa !
B : Te pup ! Intunericul - Pagina 2 89226
V : Si eu !
Bill sa duce la Viviet la apartamentul unde statea singura si suna la usa :
Țțțțrrrr țțțțrrrr !
B: - Vivi , iubire , eu sunt , Bill .
V : - Imediat ! Intra ca e deschis !
B : - Bill intra si se minuna cand vazu apartamentul ei .
Peste tot erau scoici , alge si frucate de mare artificiale ...
B : - Wow ! Parca am intrat intr-un acvariu ..
V : - ( rade ) Intunericul - Pagina 2 750519) ..mie imi place apa , marea
B ; - Se vede ..tu si prietenii tai , pestii
V : - Intunericul - Pagina 2 750519) .. ce ? nu iti place ??

B : Ba da e uluitor ..nu am mai vazut asa ceva ...
Bill si Viviet pleaca ...dupa 3 ore se intorc .
V ; - Wow Bill este foarte cool ..nu stiam ca esti asa ..
B : Ehh....nu ne cunoscusem bine la incept .
V ; - te rog ..daca vrei sa ramai la mine ...
B : - ce sa fac eu la tine ...vrei sa ma innec
V : Intunericul - Pagina 2 750519) Intunericul - Pagina 2 750519) esti haios ,,,!! Haide ramai !
B : - Ok ...ce nu fac eu pt. tine ??

V : Intunericul - Pagina 2 63219
Bill se dezbraca de haina , o pune in cuier ..si se aseaza pe canapea .
B ; - Viviet .. in poza asta esti tu ??
V : Intunericul - Pagina 2 750519) da ...eram micuta
B - Intunericul - Pagina 2 750519)Intunericul - Pagina 2 750519) ca caaghioasa esti
V - da Intunericul - Pagina 2 750519
B :- vai sunt asa de obosit ... unde e dormitorul ???
V : pima usa la stanga
B : ok
B : - AAAaaaaa !!! e un sarpe in pat ..vino vino vino repede
V : -Intunericul - Pagina 2 750519 calmeaza-te ..e Coco - boco - moco ...e sarpele meu .L-am lasat liber prin casa .
B : - Vai parca sunt la casa de nebuni ...ai un sarpe ca prieten de companie ??

V :- da ..e cam anormal
B : e bizar apartamentul asta ...tu Regina marii esti ciudata . Chiar daca te stiu de 2 sapt . nu te cunosc deloc
V ; - o sa treaca ceva timp pana te vei obisnui cu mine






Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyJoi Apr 22, 2010 9:11 pm

next` iubire:X
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyJoi Apr 22, 2010 11:35 pm

Hehe.`..
Intunericul - Pagina 2 820988)
Baga NEXT Intunericul - Pagina 2 494856>
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 3:55 am

Partea III
Viviet inchide sarpele intr-o cuite de sticla si il duce pe balcon ...sa ia aer
Bill bofnav fiind de caustrofobie il apuca crizele
B : -Trezeste-te Vivi ! Nu pot respira !
V : - Asfixie !!!! Ai facut asfixie !
B : su..na la sal..vare ..777 Intunericul - Pagina 2 63219
V: Ok
V : - Alo ! Salvarea ..veniti urgent ...strada Ca' d'Oro apartamentul 369 etajul 6 .
Salvarea pleaca ; Ninooo Ninooo Ninooo... Intunericul - Pagina 2 750519
Viviet studenta fiind la anatomie ...se gandeste sa ii acorde primul ajutor ...gura la gura .
Baga mana stanga sub capul lui Bill lasandu-il putin pe spate , il strange de nasuc , trage aer in piept si apoi il introduce lui Bill in corp ... Intunericul - Pagina 2 63219 Bill isi revine !
Bill este dus la spital doar pentru o analiza ...apoi se intoare ce Vivi acasa .
Viviet spune :
V : - Stii Bill , maine este marele carnaval si ma intrebam daca vrei tu sa fi partenerul meu . Vrei ?
B :- Sigu ! nu te pot refuza ! Dupa tot ce ai facut ..multumesc
Vivi il pupa pe obraz apoi rade Intunericul - Pagina 2 50932
B : - De unde facem rost de costume ???
V : - Aaa! Am eu ...costumele se gasesc doar perechi si asa ca am pentru tine si pentru mine .
B :- oK ! Intunericul - Pagina 2 89226 ..( o saruta )
A doua zi Bill si Viviet se imbraca in costumele lor si pleaca la carnaval
Bill si Viviet in costume : Intunericul - Pagina 2 16gmjwx
La 12 noaptea Bill fuge cu Vivi intr-un loc mai restrans si fara oameni , se aseaza in genunchi si ...:
B : - Viviet te iubesc mai mult ca pe viata mea !
V : Si eu !
B : - Vrei sa fii sotia mea ?
V : Wow sunt surprinsa ...pai ...DA , da vreau !!
Sa saruta ... Intunericul - Pagina 2 89226 Intunericul - Pagina 2 89226
Dupa o luna deja se stabilise data nuntii pe 20.08.2010 .
Viviet a cautat o rochie d mireasa si in final a gasi una dupa placul lui Bill , neagra .
Viviet mireasa : Intunericul - Pagina 2 Dy61dz
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 3:58 am

Intunericul - Pagina 2 63219>
O iei prea repede..
Adik`..
Actiunea se petrece prea reped.e.
Ma rog..
Viviet Intunericul - Pagina 2 563536...Twilight..
Imi place rochia Intunericul - Pagina 2 750519
BAGA next :x>
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 4:13 am

nu mai am next..o sa fabric
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 7:15 am

next ??? Ma gandesc...vreau sa ating putin culmea tragicului !!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Apr 30, 2010 2:55 am

necst...Intunericul - Pagina 2 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Mai 07, 2010 8:07 am

Partea IV ( Viviet a ramas insacinata , evident cu Bill ) Intunericul - Pagina 2 63219
Viviet si Bill hotaras sa mearga in Wellington ( Noua Zeelanda ) ... Viviet vrea sa le revada pe surorile ei vitrege. Desi sunt vitrege impreuna formeaza o familie ... sunt foarte bune prietene . Rebeca , Estera si Tabita locuiesc Noua Zeelanda impreuna cu tatal lor .
Bill este foarte incantat de idee :
Viviet : - Bill , ce zici sa mergem in Noua Zeelanda la surorile mele ?
Bill : - Da.. mergem ! Tu ai o sora ?
V : - Am 3 .
Bill : - Da ?! Wow si eu imi doream atat de mult un frate ...Intunericul - Pagina 2 596966
V:- Intunericul - Pagina 2 63219 ...
Ei pregatesc bagajele , cumpara bilet de avion si asteapta ziua de maine ...
Nu noaprea-n cap Bill si Viviet se trezira si aprinsera televizorul . Viviet formeaza programul 102 , adica PRO tv . Esca isi da sufletul in platou spunand ca un nor de cenusa vulcanica a blocat spatiul aerian ...
Billl : - Cumm ??? Nu se poate ...si noi ? vacanta noastra ?
Viviet : - Nu te alerma , o sa megem altadata ...
Bill : - Dar !? Cum ramane cu tatal tau vitreg ? vroiai sa ajungi la el ...
Viviet : - Asta este ...nu te supara
Bill : Ok !
Viviet : Ce spui sa mergem cu masina in Germania la vechea ta locuinta ?
Bill : - Bineee.. daca vrei tuh !
Viviet : Hi hi ! Eu volanesc !
Bill : - Bine conduci tu ..
Viviet : - Asta am zis si eu ... Intunericul - Pagina 2 750519))
Billl : Intunericul - Pagina 2 750519) nu ...tu volanesti Intunericul - Pagina 2 750519))
Ziua urmatoare ei ajung in paduruea din Muntii Padurea Neagra din Germania .
Viviet : - Wow ...ce mai casa !!? De ce ai plecat ?
Bill : - Nu stiu ... nu mai imi amintesc nimic ...
Viviet : - Bizar..
Bill : Chiar asa .
Viviet : Wow ...aici e si marea .... ! Adu` aparatu` foto sa fac poze
Bill : - E in masina !
Vivi : Marsi dupa el !
Bill :- Da sa traiti ! Ai grija de tine si de copilul din pantece , locul asta nu imi inspia incredere ...
Viviet se aproie de o stanca in care este cioplit un nume nemtesc ...
Citeste cu greutate :
Viviet : - Ann-wyn...
Viviet `hipnotizata ` merge spre mare si se arunca .... murind pe loc ...
Cand apare Billl , Viviet nu mai este niccaieri , o inghitise marea in care traia " The Dark "
Confuz , Billl merge spre casa cu gandul ca Viviet se odihneste ...
Cand se apropie de usa , in prag il asteapta Tom ( " Cine arunca mortul viu in apa va primi inapoi persoana iubita ")
Bill : - Cine esti tu , straine ?
Tom : Tu esti Bill ?
Bill : - Da straine ...
Tom : Nu sunt un strain , sunt fratele tau !
Bill : Al meu ? Eu nu am avut niciodata un frate ! Defapt ce cau eu aici ? De ce am venit ? Cu cine am venit ?
Tom : - Ai venit aici pentru mine .... Ai fost insurat cu o fata , Viviet . Aveai si un copil nenascut . Ati venit impreuna aici si ...si ... sotia ta Viviet e moarta , si copilul la fel ..
Bill : - Despre ce vorbesti ? Nu sunt insuat si nu am copil ? Deliezi ?
Tom : - Nu ! Vino cu mine ! Cu certitudine iti vei aminti de mine ...
Tom il plimba pe Bill prin toata casa , ii arata poze mai vechi cu ei doi , in arata camea unde dormeau impreuna .. La un moment dat :
Bill : - Fratee...
THE END
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Mai 07, 2010 8:41 am

Um`..Intunericul - Pagina 2 94821
Nush` ce sa zik..
Ce nu mi-a placut a a cest fic..este ca ai povestit prea repede..
Adik`..Intunericul - Pagina 2 94821
Oricum`..Restul a fost ok..
Mi-a placut Intunericul - Pagina 2 50932
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyVin Mai 07, 2010 9:43 am

Intunericul - Pagina 2 676994(( mi'a murit iubiree Intunericul - Pagina 2 676994
marfa ficu' Intunericul - Pagina 2 494856
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 1:02 am

super ficu`:x
dar de ce asa de scurt???


Ultima editare efectuata de catre Daniela:x in Sam Mai 08, 2010 1:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 1:14 am

Daniela..S-a terminat..Intunericul - Pagina 2 63219
Poate daca vrea sa faca un alt capitol..Intunericul - Pagina 2 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 6:42 am

Ok...sa vedem
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptySam Mai 08, 2010 8:48 am

A fst marfa
Intunericul - Pagina 2 494856
Dar ar fii bine sa il si continui
Intunericul - Pagina 2 432988
Plizz
Intunericul - Pagina 2 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Mai 09, 2010 4:48 am

Capitolul II
"Corabia vietii-mi , grea de ganduri ,
De stanca mortii risipita-n scanduri ,
A vremei valuri o lovesc si-o sfarama
Si se izbesc intr-insa randuri-randuri "
Bill :- Fratee
Tom : - Da! Stiam ca trebuie sa`ti amintesti...Te iubesc !
Bill : - Si eu... imi pare rau !
Spiritul lui Viviet bantuie printre copaci . El vegheaza somnul dulce a lui Bill in bratele lui Tom
Viviet ( doar un spirit ) se aseaza in genunchi langa patul lui Bill . Cu mana ei delicata ii atinge buzele usor sa nu se trezeasca si profund ca sa simta...
Viviet sopteste vorbe la urechea lui Bill :
Viviet : - " Cu ochi pe jumatate-nchisi surade :
Desi privirea-mi pe cei vii ucide ,
Te uita lung la mine , tu , ce mort esti
Pan-al tau suflet ochii va deschide ;
Undeva acolo sus
Eu ma voi pierde in durere
Ultima mea dorinta
Sa iau totul de la inceput! "


( Sa imi spuneti daca va place ....ca sa mai continui ! )
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Mai 09, 2010 6:12 am

Intunericul - Pagina 2 563536
Se intoarce Viviet..
Dragut Intunericul - Pagina 2 494856
Baga NEXT Intunericul - Pagina 2 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 EmptyDum Mai 09, 2010 6:16 am

se intoarce ca un spirit
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Intunericul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Intunericul   Intunericul - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Intunericul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente