All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyVin Feb 19, 2010 6:08 am

Ileana esti si tu membra ???? superrrr e colega mea ...de clasa si o buna prietena !
Bun venit pe forum !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyLun Mar 01, 2010 9:52 pm

Ce e si mai rau este ca si intr'un numar din 2010 din bravo a aparut despre Bill tot chestii despre corpul lui Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 676994
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMar Apr 20, 2010 9:01 pm

da..astia dela Bravo isi bat joc de el
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMier Apr 21, 2010 6:01 am

nu văd de ce să nu'i placa, corpul lui
multă lume ar vrea să aibă corpul lui..

cred că este o minciună gogonată
faza cum ca si'ar urî corpul...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMier Apr 21, 2010 6:04 am

mdea faza din bravo... cum ca el si'ar expune " corpul scheletic " la soare
wai de viatza mea cand am vazut ce scrie am ramas masca..
deoarece nu imi imaginam ca, cei dela BRAVO ar putea scrie asa ceva Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 63219
chiar asa frate fara putzin respect.. ?
daca nu exista Tokio Hotel nu mai aveau' ei despre ce trupa sa scrie ca si'au promovat albumul.. sau nu mai aveau' cui sa ii ia intreviu'
si tot de ei isi bat jok
si ii batjocoresc... Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 63219
nu imi convine frate...
totushi.... putin respect macar pt ca ei sunt " mai mari " ca cei de la BRAVO
:-@ .........................
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMier Apr 21, 2010 7:41 am

Cei de la Bravo sunt prosti..
defapt nici o revista,din Romania,nu prea spune adevarul despre TH...Ma rog.`
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMier Apr 21, 2010 7:00 pm

mai gresesc unele reviste cateodata si mai scriu si ele cate un mic adevar...dar nah, asta nu se intampla foarte des Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 750519
cat despre corpul lui Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 63219 este intradevar foarte slab, dar de la asta pana la a-si urî corpul.... este o mare diferenta
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 12:48 am

Parerea mea sincera e ca nu si-l uraste.Exact cum ati zis si voi ,daca lar uri nu s-ar mai expune,nu ar mai purta asa haine cat de cat mulate,ar agasii un mod sa ascunda ,,dezavantajul''asta.
daca ne uitam bine nici Tom nu este prea grasut,doar ca pe el il preocupa sa arate bine in alt mod.
Cum ar fi sa il vedem pe Bill cu un bust ca a lui Tom.Pai atunci chiar ar luao razna fanele.
Il plac asa cum este,cati cantareti nu sunt inalti si slabi?fiecare are dreptul ,daca poate,sa fie asa cum doreste.Si eu as vrea sa fiu mai slaba,dar...ma multumesc cu ce am Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 563536
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyDum Apr 25, 2010 12:52 am

Apoi cred ca el mananca mult mai sanatos decat multi dintre noi,salate,fructe multe.
Oare manaca ciorba sau tocana de cartofi??? Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 676994
Ce bine ar fi sa putem manca macar o parte din ce consuma ei ... Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 563536
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 EmptyMar Ian 11, 2011 7:51 pm

Nu cred ca si`l uraste
daca si l`ar urai, ar manca muult casa se ingrase putin
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente