All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 5:24 am

Am citit un articol dintr-un nr mai vechi al unei reviste,cred k din 2007,cum k Bill isi uraste corpul.Asta ar fi si motivul pt care atunci cand merge la piscina sau plaja sta imbracat,iar fratele lui Tom nu se sfieste sa isi arate trupul bine lucrat.
mai era acolo si explicatia psihologului k de acea nu se atasaza de nimeni pt ca nu se place pe el,waw ce logica.
Eu una nu cred asa ceva.Cati interpreti de muzica rock nu sunt slabi?marea majoritate.Dar Bill...e Bill pana la ura si toti il critica.

Voi ce credeti?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 10:45 am

eu cred caa..sunt doar zvonuri..parerea mea..eu il plak pe bill:d..si eu cred ca ar fi bine sa isi ar ate corpul..chiar daca nu e...aa.."bine lukrat"..si ce daca;)...daca asa e el;))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 10:51 am

Parerea mea e ca aceasta postare trebuia sa o pui acolo unde se vorbeste despre Bill...lasa ca o mut eu:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:02 am

marfa.,.tu de ce nu ai zis ce crezi:|?
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:06 am

am zis=))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:09 am

pai ai zis ca parerea ta treuie mutata..sau ceva de genu'
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:17 am

nu ma....bill chiar e foarte slab....mult prea slab
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:19 am

pai si ce daca,...lui ii place sa fie asa:D..ptr ca daca nu iar fi placut ar fi luat lectii de la Tom:))
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:23 am

tu te gandesti ca nu e sanatos sa fie asa de slab?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:25 am

pai nu stiu..Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 94821?...poate ca el isi vrea rau...nu stiu:-??..pai cika in popcorn a zis manager-ul lor ca bill primeste ingrijiri medikale:P
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:28 am

pai vezi....e prea slab:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 11:30 am

pai frate..sa manance:)).....Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 94821?..sau..hey..pai daca s-ar droga,,,,si nu mananca...heyy..ar putea muri:-SS
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 9:53 pm

i-ar prinde bn kteva kg in plus..........si e bn k se okupa cnv d el..........kiar dak el nu vrea s-o recunoask....el zice c manank ffffff moolt fast-food si dulciuri..........desi nu se vede
adik orice om sanatos se ingrasa cu asa cv
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 10:08 pm

si d faptul k isi uraste corpul............nu prea kred
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill-kaulitz-tom-kaulitz-spiaggia-5
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Tom-Bill-2009-Pics-of-the-boys-together-tom-and-bill-kaulitz-6282548-1024-636
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill-kaulitz-mtv-ema-2009--large-msg-125822115098
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill-kaulitz-mtv-ema-2009--large-msg-125822120256
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Kaulitz_02
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill_kaulitz_1220771012
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 10:10 pm

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 2im57ar
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptySam Dec 12, 2009 10:50 pm

ink kteva dovezi..........
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill_kaulitz_hot_by_larabillOare Bill Kaulitz isi uraste corpul Bill-Kaulitz-Pelado
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 12:08 am

sa ii numaram coastele?Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 750519 Doamne ce poze:))oare si in plus nu e corpul lui:Pva spun 100% ca sunt false...Bill are tatuaj...HELLO...Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 12:08 am

Deci nu e nici o dovada
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 12:55 am

hay sa zicem k st false ultimele 2
deci u esti d parere k isi uraste corpul?
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 1:16 am

dar nu sta imbrakt p plaja
si d cele in maieu c spui.........k dak i-ar fi rusine ku bratele lui (detul d slabe dealtfel)ar utiliza o geaca kum facea deobicei
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Famous6
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 5:17 am

nu isi uraste corpul..aaa...si ffoarte rau din partea lui ca fumeaza>Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul 207842
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 5:20 am

nu am zis asta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 5:22 am

ce nu ai zis..ca isi ueratse corpul..nuu! eu doar am zis..ca nu si-l uraste..si am zis ca este ffoarte urat din partea lui ca fumeaza:D
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 4:10 pm

Drinni93 a scris:
Parerea mea e ca aceasta postare trebuia sa o pui acolo unde se vorbeste despre Bill...lasa ca o mut eu:)
Oups nu am pus-o unde trebuie,mia culpa.

Drinni vad eu bine k esti in minoritate,prea multe fete.
Dar sa va spun si parerea unui baiat,fiul meu kre il admira pe Bill.El zice ,,cum crezi k i-ar sta lui Bill in pantalonii aia de piele (de la sedinta foto pt Humanoid) dak ar avea picioarele mele (a facut fotbal)?Naspa.'' Si eu cred k are nitica dreptate.Apoi are conformatie frumoasa,picioare f drepte pt un baiat.

Si intradevar ultimele 2 pozele sunt false si am mai vazut si eu multe cu el si Tom,sigur le stiti si voi.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul EmptyDum Dec 13, 2009 4:12 pm

Acolo unde spun de picioare drepte si frumoase pt un baiat cred k v-ati dat seama k ma refer la Bill. hi,hi,hi!
Sus In jos

Continut sponsorizat




Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul Empty

Sus In jos

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente