All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 10:25 pm

da asa e natura i-a dat moolte si lui tom l fel .....sa nu mai vb d voce....dar tr sa aiba grija d c i s-a dat....si in primul rand sa nu mai fumeze
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:11 pm

Kristine a scris:


Drinni vad eu bine k esti in minoritate,prea multe fete.

cuma dica?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:21 pm

adik nu prea st baieti p forum........si are dreptate :d
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:23 pm

A da...anul trecut erau cativa:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Dec 13, 2009 11:27 pm

acum nu mai st Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 916633
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 4:02 am

Nu stiu de ce unora le e teama sa recunoasca k le place Tokio Hotel Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 596966
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 4:49 am

pt ca unii nu inteleg......sunt destui ingusti la minte care zic ca bill e gay sau k st emo.....iar intr-un colectiv esti privit altfel dak nu ai si altii care iti impartasesc ideile p langa tn
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Dec 14, 2009 4:54 am

spre ex colegele mele stiu doar k asc si rock .......si deja li se pare deosebit.......kiar dak in alte domenii suntem deacord si ne intelegem bine la capitolul muzica imi tin ideile pt cei cu un alt nivel d gandire
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMier Dec 16, 2009 7:38 am

eu cred ca bill nu isi uraste corpul,cat despre fumat sper sa se lase..ca sa nu-i strice vocea!!!are multe calitati de care e constient;)
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMier Dec 16, 2009 2:19 pm

Sa fi sinceri,catzi cantaretzi nu fumeaz?si nu mai zice nimeni nimic,Oricum el a declarat k fumeaza f putzin.Acum si voi cred k stitzi k o persoana care nu fumeaza si e in compania unora fumatoare e mai afectata de fumul de tzigara decat cei care sunt fumatori.Nimeni nu stie kt fumeaza de mult Bill,dekt cei kre ssunt in permanentza cu el.
Iar el e destul de mare si poate sa hotarask singur dak face bn sau nu,mai ales pt voce,k pt el e foarte importanta vocea nu?
k e slab,e intradevar prea slab pt inaltzimea lui,dar nici chiar asa de speriat,in poza de la tema Tatuaj Bill ,ai k nu i se vad coastele asa de rau .
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMier Dec 16, 2009 2:25 pm

O Doamne,dupa ce postez mesajul il recitesc si vb lui Dinni prea vad eu numai partea buna a baietzilor astora ,imediat sar in apararea lor.
Sper sa nu ma dezamageask k o sa ...,... nu am cuvinte ce o sa fie atunci in sufletul meu
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 12:52 am

stai linistita th nu ne vor dezamagi.........kt despre fumat........inainte nici nu gaseai poze cu el cand fumeaza.....akum gasesti.........putem oare deduce k fumeaza mai mult?
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Diva-smoke--large-msg-121175808347
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 4090158599_6aa1c8977e
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 20768004Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 N16042134116_4134
Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Smokinghot_13014078

Fumeaza cateodata, dar nu in public(intr-un inerviu au marturisit toti ca fumeaza in afara de Gustav) asta e din feb 2007.......plus k am mai fost operat d chisturi pe corzile vocale in apr 2008.........si nu kred k fumatul il ajutaja
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 11:27 am

ce un ghii are in ultima poza:-SS...nu sunt prea..aa...aranjate sa zik:P...ehh lasa sa fumeze;)..in 2012 vine apokalipsa..sa se bucure de viata:P
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Dec 17, 2009 10:33 pm

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 916633 ...dar nu stiam ca a fost operat Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 94821 ...
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2009 11:23 am

ca isi uraste sau nu corpul,asta stie numai el,si faptul ca fumeaza este rau pentru voce,nu face deloc bine pentru el mai ales ca este solistul trupei:P
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMier Dec 23, 2009 9:30 pm

chiar daca este "destul de mare ca sa stie ce e bine pentru el sau nu"...eu zik ca tot are nevoie de ceva sfaturi,pentru ca uneori si persoanele mari, "adultii"..comit unele greseli...sau anumite lucruri regretabileOare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 820988
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 11:02 am

heeeyyy....Mie una imi place cum arata Bill ...e sexy:P:X
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyDum Feb 07, 2010 11:06 am

Ultima poza e trucata:|..si oricum...mie ii place corpului exact asa cum este am mai spus..cred:-s
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 6:57 am

da a fost operat d chisturi p corzile vocale.......ceea c e serios.....desi cred k fumeaza doar in anumite cercuri
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 6:58 am

georgiana crezi in pseudosfarsitul din 2012?Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 94821
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 7:04 am

daa...dar ma cam indoiesc..trebuia sa vina si in 2000 si nu a venit Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 750519 ....
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyMier Feb 17, 2010 8:43 am

de acord cu ea:))...
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Feb 18, 2010 8:32 am

da si-ar ura corpul,,scheletic''"nu cred ca l-ar expune la soare... Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 750519 Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 750519 Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 30xk6sw
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Feb 18, 2010 8:33 am

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Aktk4n
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 EmptyJoi Feb 18, 2010 8:34 am

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 24wr500 ce corp are Tom Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 494856 Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 494856 Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 89226
Sus In jos

Continut sponsorizat




Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul   Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Oare Bill Kaulitz isi uraste corpul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente