All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyMar Mar 22, 2011 7:07 am

eu la bio in aprilie de ziua mea:(( naspa:((
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyLun Mar 28, 2011 4:26 am

Am venit si eu la ficul tau Dragoste pedepsita - Pagina 3 471606. Imi pare rau ca ai luat aceasta pauza temporara acum, iar pe noi ne-ai lasat in aer. Sper sa revii curand in forta.Titlul, pe mine ma duce cu gandul la o dragoste imposibila. Iar acea pedeapsa , nu este o pedeapsa propriu zisa. Ea se refera la suferinta indurata de Alexa din pricina acestei iubiri ce nu avea de la bun inceput un viitor.
Deci, sa trecem la povestea in sine. Folosesti dialog la greu. Nu spune nimeni ca nu trebuie sa folosesti, insa folosesti mult prea mult dialog si prea putina descriere. Incearca sa le combini, ca povestea sa fie in armonie.
Nu crezi ca ti-ar fi de n ori mai usor sa folosesti liniute de dialog in locul acelor nume? Eu zic ca da. In plus ar arata si mult mai bine fara nume, deci sper sa renunti la ele. Cuvintele prescurtate[ nr , pt, adik, etc] arata de asemenea urat. Ce carte ai citit cu cuvinte prescurtate? Bag mana in foc, ca nu ai citit niciuna asa.
Am dat peste multe greseli de tastare, pe viitor fii mai atenta la ele. Folosesti uneori emoticoane in text. Ai observat ce urat arata? Incearca sa descrii sentimentele, nu sa pui emoticoane pentru a le ilustra. Acel "bla bla bla" , este de-a dreptul suparator. E ca si cum ti-ar fi lene sa scrii. Ce urat! Mai bine treci peste faze pur si simplu, decat sa folosesti acel " bla bla". Nu crezi ca este prea curand pentru a suferi in halul acesta dupa Tom? Pana la urma, el nu ia dat niciun motiv pentru a-si face sperante , ca va fi vreodata cu ea. Deci nu o inteleg, in aceasta privinta. Ai trecut mult prea repede peste anumite faze, ce cred eu ca erau destul de importante in poveste...
Spuneam ceva mai sus ca ne-ai lasat in aer. Am impresia ca aceasta Anca a fost candva cu Tom si cred ca nu a aratat mereu ca o tocilara. Probabil infatisarea ei actuala este doar o masca ce o protejeaza de trecut.
Nu am mai citit nimic de sora Alexiei. Ma intreb , pe unde poate fi cand sora ei are nevoie de ajutor si de sustinere?
Povestea este interesanta, intriganta chiar. M-ai facut curioasa, deci sper sa vii curand cu o continuare. In afara celor mentionate mai sus, totul e ok. Se vede ca pui suflet in ceea ce scrii. Deci, astept continuarea.
P.S. Sper sa nu te superi din cauza comentariului meu destul de critic, insa nu e genul meu sa las comentarii scurte de genul" Imi place, next!". Trebuie sa aduc argumente pro si contra. Consider ca critica este constructiva. Ceea ce am zis mai sus, nu am zis cu rautate. Am spus doar unde trebuie sa mai lucrezi pentru a evolua . Spor la scris!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyMier Mar 30, 2011 8:22 pm

Dragoste pedepsita - Pagina 3 750519 nu is dinaia care pune botu la orce si din greseli inveti
Nextu il pun in vacanta de vara pt ca am multe cu scoala pe cap,cred ca sti cum ii si eu de obicei sunt foarte ocupata si le scriam repede si gata.Intr-o zi am citit povestea asta impreuna cu o prietena si am obs. tot si iti dau dreptate si povestea abea a inceput deci de acum incolo o sa vezi actiune mai multa ca sa zic asa,sora Alexei ii o..... o sa vezi ce si cum cu timpu
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyVin Apr 01, 2011 7:52 pm

Ma bucur ca nu te-ai suparat.Acum ma faci curioasa nu? Pana la vara vrei sa mor?
Poate vei reusi sa postezi inainte de vacanta de vara ca pana atunci....imbatranesc Dragoste pedepsita - Pagina 3 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyVin Apr 01, 2011 7:56 pm

Si eu tot in vacanta de vara il pun, acum sunt ocupata cu testele nationale si meditatii, dar dupa examen pun next, acum depinde si de rezultat. Dragoste pedepsita - Pagina 3 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyVin Apr 01, 2011 8:23 pm

Si tu tot in vacanta de vara?Nu stiu cum sunteti voi fetelor, insa eu nu pot posta ceva daca nu este terminat. De aceea eu cand incep o poveste, trebuie neaparat sa o am terminata . Poate asa ar trebui sa faceti si voi, astfel atunci cand ramaneti fara timp puteti posta in continuare. Cred eu.
La fel sper si in cazul tau Stefania, sa postezi inainte de vacanta de vara care este atat de departe...
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 02, 2011 10:57 pm

Anca:presimt cu paranormalu ca asa v-a fi
Anca il cunosc foarte bine pe Tom,stiu ce fel de baiat ii si tie nu unu dinasta iti trebe

Alexia:de unde il cunosti?

Anca:poi.......prima data cand m-am intalnit cu el a fost in primu am de facultate,cand l-am vazut m-am indragostit pe loc de el,dar el nu ma prea baga in seama decat cand avea nevoie de teme sau sa-i explic o lectie ce nu a inteles-o,in rest nu eram buna la nimic,asa credeam eu dar el nu isi prea permitea sa puna mana pe mine cum facea cu restu fetelor pentru ca eu invatam bine si eram serioasa in deosebire de ele si am aflat de la pretenul lui ca ii place de mine dar nu stie cum sa-mi spuna si el ne-a aranjat o intalnire,totul mergea bine pana cand a aparut Adina semestru` urmator,si de atunci relatia noastra a inceput sa scartaie,Anca a pus ochii pe el din prima zi de scoala si vroia neaparat sa fie el ei si doar al ei si venea imbracata mulat cu tot felu de decolteuri se facea ca scapa pix sau orce avea in mana si se apleca in fata lui ca sa-l...si mie nu imi convenea treaba asta si m-am certat cu ea,mai mult am facut o criza de gelozie si Tom inloc sa imi tina mie apararea tot ei i-o tinea si atnci m-am certat foarte tare cu el,o saptama nu am mai vorbit,dupa ce mi-a mai trecut ''supararea'' ca sa zic asa l-am sunat sa-l chem in oras sa vorbim si a spus ca nu poate venii ca iese cu baietii,nu prea mi-a convenit dar.....ce sa-i fac si am iesit la plimbare cu prietenele mele si nicibine nu ajung pe bulevard si imi iese Tom cu Adina in fata,se tineau in brate,se pupau,eu am ramas fara cuvinte si am inceput sa plang el m-a vazut dar nici macar nu s-a simtit sa vina la mine sa imi spuna ceva,orce,nici macar nu i-a pasat a trecut pe langa mine de zici ca eram o necunoscuta si am mers direct acasa toata plansa nu mai aveam chef de nimic simteam un gol foarte mare in mine zile in sir nu am iesit din casa,tot ce faceam era sa stau si sa plang ca o fraiera dupa el si pe el il durea fix in *** de mine,am avut noroc cu prietenele mele care au fost aproape si inca mai sunt ca de nu....nu cred ca ajungeam ziua de azi,deci lasa-l nu te mai gandi la el pentru ca nu-i pentru tine,deschide-ti ochii si uitate in juru tau sa vezi cati baieti frumosi mai is nu te rezuma doar la el

-o sa incerc
am noroc cu tine si Arthur ca sora-mea....nu ii pasa de mine nu a mai dat pe acas de mult,maine poi-maine o vad cu burta la gura

-vrei sa te muti cu mine?,ii cam gol apartamentu meu
-nici nu mai stau pe ganduri
-asa te vreau

Alexia se da jos din pat si isi face bagajele si pleaca sprea apartamentul Ancai
Ajunse acolo Anca ii spune Alexei sa urce pentru ca ea are putina treaba cu o vecina,Alexia a intrebat daca poate sa le ajute si ea dar nu este nevoie asa ca urca in apartament
Deschide usa si o invaluie un miros placut de trandafiri,merge in camera iti pune bagaju pe pat si se duce sa inspecteze casa,se apropie de bbucatarie si aude o melodie orientala si lumina putin rosiatica,se duce sa stunga lumina si muzica crezand ca Anca le-a uitat deschise,dar cand intra il vede pe Arthur punand masa
Alexia ne asteptata de prezenta lui in casa il intreaba ce cauta in casa,iar el o invita sa se aseze la masa
Ea tacticoasa sta pe scaun si-l priveste tacuta

-vezi sa nu ma deochi
-nici nu se pune problema asta
Si pentru ce atata pregateala?
-pentru noi doi
Alexia se uita mirata la el si nu mai scoate nici un cuvand pana atunci Arthur a pus masa,si-au urat pofta buna si au inceput sa manance

-ti-a placut?
-da,doarte buna
tu ai facut-o sau ai comandat de la restaurant?
-ma jignesti
-scuze,scuze
-(Arthur se trage cu scaunu langa ea si spune)din prima zi cand te-am vazut m-ai fermecat,noaptea adormeam cu tine in gand si ma trezeam tot cu tine in gand peste tot pu unde mergem numa la tine imi statea capu`,dar nu am avut curajul sa spun cat de mult ti la tine pentru ca te vedeam fitoasa cu nasu pe sus si imi era teama de reactia ta,dar am observat cu timpu` ca nu esti asa,ba din contra ai un suflet foarte mare si bun,nu trebuie sa fie ''badjocorit'' de Tom
-dar eu...
si e ii pune degetu aratator pe buze si ii zice ssssss,lasa-am sa termin
-nu,deci eu...
si o intrerupe iar
-no hai ca trec direct la subiect ca vad ca nu s epoate
vrei sa fi prietena mea?
-eu?
-mai vezi pe cineva pe aici?
Alexia sta si se gandeste la tot,cine i-a fost aproape cand era geloasa pe Tom,cu cine o barfea pe Adina,cine o facea cu adevarat sa zambeasca si accepta,acesta cand aude o ia in brate si o pupa patinas,intre timp a intrat si Anca in bucatarie si stand razamata de tocul usii aplauda fericita,insa le strica fericirea mama lui arthur care il suna si ii aduce aminte ca trebuie sa vina acas` pentru ca are maine scoala



eu povestea asta am avut-o aproape terminata in pc dar tata nu mi-a salvat folderul si cand a schimbat windosu s-a sters si m-am enervat si am spus ca o termin la vara dar,vad eu cum ma impart si incerc sa o termin cand am timp liber
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 02, 2011 10:58 pm

si scuze in caz ca am facut greseli
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyDum Apr 03, 2011 12:20 am

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Imi vine sa sar in sus de fericire ca ai continuat-o! Ce mult ma bucur! Deci, ma bucur ca ai luat in consideratie sfaturile date de mine si ai inceput sa folosesti liniuta de dialog. Nu-i asa ca-ti este mai usor la scris, dar arata si mai bine? Imi imaginam ca Anca a fost cu Tom, de fapt eram sigura de asta. Alexa si Arthur? Cine si-ar fi putut imaginat asta? Eu una cu siguranta nu. Prevad ceva frumos intre ei doi, deoarece caracterele personajelor sunt destul de asemanatoare, echilibrate. Ma intreb pe unde umbla sora Alexei, a disparut ceva timp, insa presupun ca atunci cand o sa revina va reveni in forta, cu o surpriza mai mult decat neasteptata. Sunt sigura de asta.Greseli? Ei bine, toti gresim, deci noi[ eu si ceilalti useri] scribii de la curte, iti iertam orice greseala. Acum serios, nu am vazut multe greseli ci doar cateva greseli de tastare ce sunt mai mult decat normale, deci stai chill.Se observa o usoara evolutie in felul tau de a scrie, iar asta e mai mult decat bine. Ce fericita sunt ca ai continuat! Astept continuarea desigur. Vreau sa vad cum evolueaza Alexa si Arthur ca un tot unitar, ca un cuplu, chiar sunt curioasa ce vor face in continuare. Ce surpriza ia pregatit Anca Alexei, deci la asta nu ma asteptam! A fost cireasa de pe tort! Am un presentiment ca Tom va incepe sa se dea la Alexa. Mda, sunt sigura ca asta va face.
So, astept continuarea! Dragoste pedepsita - Pagina 3 471606
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 09, 2011 12:06 am

cereri de next/?,ceva
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 09, 2011 6:35 am

Da! cer eu next` Dragoste pedepsita - Pagina 3 750519 si o sa-ti las commuri mai lungi da` nu acum k au inceput romanii au talent Dragoste pedepsita - Pagina 3 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyDum Apr 17, 2011 9:26 pm

Dupa o absenta destul de indelungata Alexia isi face prezenta la scoala dar nu singura ci de mana cu Arthur,toata lumea se uitau la ei ca la niste starlete de cinema,necrezand ceia ce vad
Alexia se uita atenta prin multimea care s-a astrans pe langa ei sperand ca-l vede pe Tom,dar in zadar,si merge inainte sperand ca ii in clasa,si asa a si fost
Tom cand ia vazut s-a oprit din mancat si se uita la ei ca la masini straine,crezand ca viseaza se tot ciupea.
Vazand ca nimenu nu ii mai da lui atentie si le da celor doi porumbei s-a hotarat sa se deie la Alexia,stiind ca nici o fata nu rezista farmecului sau
In ziua respectiva nu a putut sa se atinga de Alexia pentru ca era inconjurata de colegi,care o intrebat tot felu de lucruri despre ea si Arthur si vazand ca nu poate sa faca nimic a amanat planul sau pentru cateva zile
Dupa 3 zile cei doi porumbei si-au pierdut din popularitate si sunt lasati in pace
Intr-o pauza Tom ii trimite pe prietenii lui sa-l tina ocupat pe Arthut pana cand isi face el treaba cu Alexia,in pauza de dinaintea englezei
Tom se duce si o scoate din banca foarte dur si se pune el aratandu-i ceva colegului ei de banca,Alexia nervoasa sta langa banca astaptand sa se ridice Tom
Dupa vreo 5 minute se ridica si nu o lasa pe Alexia sa intre-n banca,jucandu-se umpic cu ea,auzind vocea lui Arthur lasa joaca si o ia in brate pe Alexia si se lasa peste ea,aceasta incepe sa tipe la el si sa-l impinga dar in zadar,intre timp Arthur a intrat in clasa,dar nu a spus nimic pentru ca a raas fara cuvinte si se uita la ei,Tom vazand ca a intrat Arthut in clasa a pupato pasional pe Alexia,ea la randul ei nu a ezitat si la pupat,Tom o lasa razand si zicand te iubesc Alexia vroia sa zica si ea ceva dar s-a bagat un coleg zicandui lui Arthur ca se iubesc si atunci se intoarce Alexia si-l vede pe Arthur
Merge la el sa-i explice ce s-a intamplat

-iarta-ma te rog
-da,da cum sa nu tu ai asteptat sa fie bolnava Anca ca sa te dai la Tom
-nu ii adevarat el a venit la mine
-da bine
Si sar unii colegi cu gura zicand ca asa s-a intamplat si ca Alexia nu are nici o vina
-dar totusi putea sa nu-l sarute
-scuza-ma dar ii Tom ce vrei
-eu is prietenu nu Tom
-da nu poti sa-i rezisti
deparca te-am inselat
-poi m-ai inselat
-da bine cum zici tu
in weekend sa vii pe la 8 sa ma iei
-ce repede treci peste asta
-viata merge inainte
si eu is cu tn nu cu el
-da bine
sa nu s emai intample
-nu,nu promit pe degetu mic

Sin in timp ce Alexia vorbeste cu Arthur si alticolegi Tom ci gasca lui au si ei aceasi tema
-no Tom iti convine?
-putea sa iese mai bine
dar decat deloc ii bun si asta
-cum adica se iese mai bine?
-poi cand o pupam tu trebuia sa spui ''se iubesc,arthur'' nu dupa ce am lasat-o dar....
ce repede s-au impacat astia,fara cearta fara nimic a vb umpic Alexia cu el si gata
-o iubeste si no..cn stie c eia spus
-da
-Tom sa vezi ce am aflat
-zi
-in weekwnd,cred ca sambata Arthur merge la 8 dupa Alexia sa duca la restaurant deci daca vrei sa actionezi....
-da si o s-o folosesc pe sora ei
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 23, 2011 6:37 am

O.o ce scena! da` la Tom ii place macar de Alexia? sau e doar asa..baza?
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptySam Apr 23, 2011 6:40 am

nu stiu........poate da poate nu Dragoste pedepsita - Pagina 3 94821
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyLun Mai 30, 2011 8:08 am

Am intarziat aici cu comentariul.
Ok, nu ma asteptam ca Tom sa fie atat de posesiv, mai ales cu persoanele ce nu au nicio legatura cu el. Chiar ma bucur ca Alexia e inca cu Arthur si in ciuda divergentelor dintre ei, create bineinteles de TOM.
Intr-un fel, raspunzandu-i la sarut, Alexia, doar a demonstrat ca tine la Tom si nu la Arthur. Parerea mea.

"-putea sa iese mai bine" Prima data am zis ca e o greseala de tastare, dac cand am vazut si a doua oara verbul a iesi, folosit gresit, nu m-am putut abtine sa nu-ti spun. Deci da, e folosit gresit. Nu e corect sa spui:" -putea sa iese mai bine " ci " putea iesi mai bine".

Sunt mai multe de zis, dar ma limitez la ceea ce am zis mai sus.
Deci da, astept continuarea.
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 EmptyJoi Iun 02, 2011 7:25 am

Dragoste pedepsita - Pagina 3 750519) se mai incurca omu,daca m-ar vedea profa de romana.....
o fac de rusine,dar avand in vedere ca sunt si umpic unguroaica.....dar asta nu-i o scuza
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste pedepsita - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente