All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 09, 2011 1:46 am


Deci personajele sunt:

-Alexia(21 de ani)
-Carmen(la intamplare am ales numele) este sora Alexei mai mare(22 de ani)
-Tom(22 de ani)
-Bill(22 de ani)

Vor mai aparea personaje pe parcurs
Si tin sa precizez ca Tom si Bill nu sunt mari vedete internationale,sunt vedete doar in scoala lor
Ficu` asta incerc sa-l fac mai romantic decat celelalte ficuri ale mele,o sa fie gelozie,dragoste si tradare
Sper sa va placa:*
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 09, 2011 3:36 am

Da
o sa`mi plaCA!!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 09, 2011 3:50 am

uuuuuuuuuuuuuuuuuu:>
sa vedem =p~
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 09, 2011 5:33 am

Stefi sa tragi o fuga si pe la iubire dincolo de moarte ca sa pun next sa ma scap de ea
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyLun Ian 10, 2011 4:30 am

O sa incep sambata povestea
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 14, 2011 7:19 am

Intr-o seara ploioasa si friguroasa de toamna,printre frunzele aramii care cadeau,incet,incet formand un covor din frunze se plimba o fata obisnuita cu ochii caprui ca ciocolata abia luata de pe foc,paru negru ca supararea multor oameni si chip de inger.
O chema Alexia. Cand mergea pe strada o saluta multa lume asa cum o salutau si in noaptea aceasta pentru ca era cunoascuta de multi oameni din oras pentru talentul ei,dar in seara aceasta era prea gandita la ce se v-a intampla maine si nu-i baga in seama Se plimba singura,de nebuna pe o vreme foarte urata prin oras sperand ca timpul v-a trece mai repede,dar tot stand cu gandul la ziua de maine tipul trecea foarte greu
Vremea se inrautateste si merge spre casa Ajunsa acas,se duce in camera ei,isi ia pijamalele din dulap si se duce sa faca baitza,iti da drumu la apa sa curga
Intre timp se gandeste la ce film sa se uite.........pana la urma se hotaraste si se uita la saw 7,se pune in vana si sta in apa aceia fierbinte o ora dupa aceia se uita la film
In timpul filmului se tot uita la ceas,dar i se parea ca timpul trece foarte greu,intr-un sfarsit se termina filmu si se culca
A doua zi se trezeste dis de dimineata si se duce in oras si isi ia pentru ultima data adio,se intalneste si cu prietenii ei la o terasa
Dupa o ora pleaca impreuna cu parintii ei la aeroport,ajunge acolobla,bla,bla(va imaginati si voi cand pune bagajele pe aia cu banda rulanta,cand da biletele,cand o controleaza etc.ca is prea plicti ca sa le dezvolt)si in timp ce pleaca spre avion le face cu mana parintiilor ei prn geam si merge tot inainte ca rusii fara sa se mai uite inapoi
Urca in avion si statea un baiat destul de tanar pe locul ei

Alexia:scuza-ma,dar stai pe locul meu

X:what?

Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 14, 2011 10:08 am

next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptySam Ian 15, 2011 3:13 am

da unde pleaca?O.o
next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 16, 2011 8:07 am

Alexia isi da seama ca nu-i roman si vorbeste in engleza cu el

Alexia:am spus ca stai pe locu meu si.....

X:da scuze,ma uitam pe geam,hai

Alexia se aseaja si sta cuminte pe scaun gandita

X:si cum te cheama?

Alexia:Alexia sau Alexa,Alex,Ale cum vrei

Alexia:pe tine?

x:TOM

Alexia:incantata

Tom:DE ASEMENEA
Tom:si cati ani ai?

Alexia:21 in aprilie,tu?

Tom:22
Tom:si ce faci in New York?

Alexia:la facultate,is anu 2

Tom:esti tocilara?ca nu se vede

Alexia:nuuuu,dar in Romania se invata nu gluma
Alexia:tu de unde esti?

Tom: Germania

Alexia:aha
Alexia:si tu ce faci in New York?

Tom:la facultate,anu 2

Alexia:la ce facultate?

Tom:swansea university

Alexia:ce coincidenta

TOM:SI TU TOT ACOLO MERGI?

aLEXIA:DA

tOM:CE TARE,DA-MI NR TAU DE TELEFON

aLEXIA:076...........
Alexia:ai ramas?

Tom:unde sa raman?

Alexia:la facultate

Tom:aaaaa,nuuuu am fost mai puturos i am mai stat un an acas,frate-mio s-a dus nu a mai stat dupa mine

Alexia:adik?

TOM:suntem gemeni

Alexia:ce fain,puteti sa va inversati

Tom:nu ca nu prea semanam

Alexia:naspa
Alexia:si ce cauti prin Romania?

Tom:pai romancele sunt printre cele mai frumoase femei din lume si.....

Alexia:vai,ma faci sa rosesc:))

Tom:))
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 16, 2011 7:34 pm

next
Dragoste pedepsita 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyDum Ian 16, 2011 8:37 pm

Cele mai frumoase femei din lumeee
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyLun Ian 17, 2011 4:43 am

pai da:))
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyLun Ian 17, 2011 6:41 am

"Tom:pai romancele sunt printre cele mai frumoase femei din lume si....." Dragoste pedepsita 916633
deja are ganduri....mmmm stii tu Dragoste pedepsita 750519
next
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 12:10 am

pai suntem frumoase
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 12:15 am

Ei se imprietenesc si timpul trece mai repede,intr-un sfarsit ajung in New York,la aeroport ii asteapta pe iecare fratele si sora lui/ei,si de acolo se despart pentru un timp

in masina fetelor

Carmen:deci te-ai imprietenit cu Tom

Alexia:de unde pana unde sti cum il cheama?

Carmen:pai nu sti cine ii el si ala de langa mine era frate-su

Alexia:si cn ii el?

Carmen:astia doi is cei mai tari din scoala
Carmen:toate vor sa fie cu ei

Alexia:si......?

Carmen:eu is cu frate-su,si el are prietena

Alexia:esti amanta?

Carmen:doamneeee,Tom are prietena
Carmen:ce nu intelegi?

Alexia:gata,gata
Alexia:ii mai frumoasa decat mine

Carmen:pai ii.........ns cum sa zic,ii mai nebuna,mai.....,tu esti prea cuminte,nu esti genu lui,lui ii plac astia mai nebunatice nu care stau cu nasu in carte

Alexia:sta asa,eu am intrb daca ii frum,tu te-ai dus prea departe
Alexia:si nu imi place de el
Alexia:suntem doar prieteni atat

Carmen:mai vedem,cine stie poate o sa fi cu el in clasa si atunci nu prea cred asta

Alexia:lasa ca mai vedem


Saptamana aceasta trece ca prin vis pentru Alexia,si vine si ziua in care se incepe scoala,Alexia era intristata pentru ca Tom a spus ca o v-a suna in saptamana asta si vor tine legatura,dar nu s-a tinut de cuvant
Ea inca mai spera ca v-a fi in clasa cu el,dupa 30 de minute pleaca spre scoala impreuna cu sora ei
Ajunge acolo se uita imprejur,dar nici urma de Tom si se duce sa vada in ce clasa a nimerit sipe usa de la intrare sunt scrisi elevii si fiecare in ce clasa sunt
Si cand se uita,Alexia era in de dupa-amiaza si Tom in clasa de dimineata
Se duce suparata la sora ei si il vede pe Tom cu fratele lui Bill

Tom:ce ai?

Alexia:is suparata

Tom:pai

Carmen:ca nu ii in cl(si Alexia ii pune mana la gura si se uita urat la ea)

Alexia:nu sunt in clasa de dimineata,
Alexia:s-a facut o greseala

Tom:lasa ca am eu pile si te rezolv

Carmen:vai

Tom:ce tu?

Carmen:vaaaaii,mi s-a pus un carceeeeel,asa de tare ma doareee
Carmen:vai,vai,vai,vai

Bill:hai pupaza pe banca sa-ti fac un masaj

Carmen:nu,lasa ca imi trece

Billl:sper,hai in clasa
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 12:17 am

deci in cazu in care nu-s atenta povestea asta am inceput-o acum cateva saptamani si Dylan ii Tom si Zack ii Bill in caz ca nu o s avad sa corectez
Am scris povestea cu alte nume pt ca,colegele mele nu stiu ca eu mai am inca doua ficuri etc.si ele cum nu stunt fane th.......
Si scz pt intarziere dar is racita si nu am chef de nik
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 4:41 am

Te`ai facut bine?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 5:11 am

nu:(
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 8:21 am

next next next

da' ce ai?:o3
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyVin Ian 21, 2011 9:55 am

Pai ma dor toate mai ales capu si in gat,dar de tusit nu prea tusesc(ciudat)
Am luat de la colegu din spatele meu ca a avut calduri intr-o seara si a umblat mai dezbracat si.......
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptySam Ian 22, 2011 5:54 am

ce urat.>.<
fa-te bine ;-<
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyLun Ian 24, 2011 7:05 am

Carmen cu Bill merg in clasa lor si Tom o conduce pe Alexia in clasa ei,apoi peaca si el in clasa lui
Toti colegii Alexei sau mai bine spus colegele Alexei erau invidioase si in acelasi timp si geloase pe ea tenru ca a vazut cine a condus-o in clasa
Alexia se pune timida in ultima banca,dupa cateva clipe intra o fata nu foarte frumoasa dar nici foarte urata si Alexa observa ca este badjocurata de colegi
Aceasta fata se pune cu Alexa in banca dar nu intra in vorba cu ea

Alexia:ceau
Alexia:Sunt colega noua,ma cheama Alexia
Alexia:pe tine?

Aceasta o soarbe din priviro pe Alexa si cu greu decide sa vorbeasca cu ea

X:buna,ma cheama Anca


Alexia:nu te supara ca te intreb dar ce au colegii cu tine?

Anca:is niste inganfati si fitosi

Anca:toti is de bani gata

Alexia:si?

Anca:cum si? (nervoasa)ei habar nu au sa lege doua cuvinte si is aici la facultate,ei au
venit aici pe bani,eu sunt singura din scoala care a venit pe munca ei,fara bani

Alexia:uau dar te-ai ambalat nu gluma

Alexia:si stai linistita ca eu nu-s ca ei si am intrat fara bani,in schimb sora mea.....(si atunci intra dirigintele lor in clasa care era de limba si literatura engleza bla,bla,bla)

Anca:sora ta ii Carmen?

Alexia:da,de ce?

Anca:semanati,dar sper ca tu esti mai serioasa

Alexia:la ce te referi?

Anca:o sa vezi cu timpu

Alexia:adik?

Anca:lasa,vezi tu cu timpu

Alexia:adik(si spune cu voce tare si a ridicat umpic tomalitatea vocii si il intrerupe pe dirigintele sau)

Dirigintele:Alexia daca vrei sa te prezinti trebuie sa spui frumos nu sa te exprimi asa si pe tonul asta

Alexia:dar....

Dirigintele:nici un dar daca nu pricepi ce spun poti sa ma opresti din vorbit,dar nu pe tonul asta

Dirigintele:sa nu se mai intampe,da?

Alexia:da

(Dupa ore Alexia sta cu Anca si o asteapta pe Carmen)

Alexia:tu da ce are de ii asa artagos cu mine si cu astia vorbeste asa frumos?

Anca:pai tu i-ai dat ceva bani?

Alexia:nu,ce bani sa-i dau?

Anca:pai asa is astia,cu toate ca facultatea asta nu ii cum spun unii ca ii printre cele mai tari
Anca:corect spus ii ca era printre cele mai bune,acuma si profesorii s-au schimbat,sunt alte vremuri si se uita astia numa la bani

Alexia:si eu care credeam ca doar la mine in Romanica ii asa

Anca:pai sora-ta nu ti-a spus?

Alexia:nu,pai ai nostrii ne trimit bani in fiecare saptamana cu milioanele dar credeam ca ea ii cheltuie pe aici nu.....

Anca:asta credeai tu

Alexia:eu o sun ca deja ma enerveaza si te mai tin si pe tine dupa mine

Anca:uau,esti simtita nu ca ea

Alexia:ii mai inganfata,asa ii felu ei

Alexia:unde esti tu?

Carmen:cu Bill
Carmen:merigi acas` ca o sa vin si eu mai pe seara
Carmen:hai pa ca am treaba

Alexia:ce nesimtita

Anca:pai?

Alexia:ii prea ocupata cu Bill,sti tu

Anca:Dragoste pedepsita 750519

Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyLun Ian 24, 2011 7:06 am

partile astea nu sunt asa de ''interesante'' dar trebe si introducerea cam oeste doua nexturi daca nu mai repede o sa intru cu adevarat in poveste
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyMar Ian 25, 2011 7:01 am

deci astept;x
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita EmptyMar Ian 25, 2011 9:09 am

Dragoste pedepsita 750519
pupaza Dragoste pedepsita 750519)
de ce nu cotofana??? Dragoste pedepsita 750519
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Dragoste pedepsita Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita Empty

Sus In jos

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente