All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyVin Ian 28, 2011 8:55 pm

poi mi-a venit pupaza in cap mai repede decat cotofana
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyVin Ian 28, 2011 9:01 pm

Aaaa
Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyVin Ian 28, 2011 9:30 pm

Si Alexia pleaca din fata universitatii impreuna cu Anca spre casa,la trecere aude o voce cristalina de baiat
Cand se intoarce observa ca este dylan si se opreste si ii face cu mana
El ii face semn sa-l astepte
Ea il asteapta
Cand ajunge la Alexa o ia in brate si o saruta pe frunte,Anca vazandu-l pe Tom ii spune Alexei incet ca ea pleaca inainte pentru ca nu vrea sa aibe probleme
Alexia o roaga sa mearga cu ea dar Anca nici sa nu auda,Tom o sfatuieste pe Alexa sa o lase ca Anca ii o ciudata,dar ea se enerveaza si ii spune ca nu ii adevarat si ii povesteste lu Tom ce au facut colegii cu Anca si ce priviri a primit ea de la colegele ei cand a intrat in clasa
Si Dylan ii spune ca a vorbit cu Directorul universitatii si aLEXA DE MAINE VA MERGE IN CLASA IN CARE ERA Tom
Dupa o ora aproape doua ajunge si Alexia acas`,era foarte obosita cu toate ca nu a fost o zi foarte grea,isi face un dus si fara sa isi dea seama era cu gandu numai la Tom
In seara aceasta si-a propus sa nu doarma si sa vorbeasca cu prietenele ei cele mai bune din Romania sa le povesteasca tot ce s-a imtamplat la scoala etc.
A doua zi Tom ii da trezirea Alexei de la ora 6:30(LA TELEFON)

Alexia:ce vrei?(somnoroasa)

Tom:hai somnorici trezirea ca avem treaba

Alexia:ce treaba?

Tom:poi nu esti chiar aproape de scoala si pana te imbraci,pana.......hai ca stiu cum sunt fetele

Alexia:bravo

Tom:la 7:15 sunt la tine deci fa bine si fa-te frumoasa

Alexia:vrei sa spui ca nu-s frumoasa?vezi ca tu cu gura ta ai spus ca romancele is frumoase

Tom:si unele tari in cleanta

Alexia:atat iti trebe sa te pui cu mine in gura

Tom:mai vorbim cand ne intalnim,ca nu mai am minute

Alexia se ridica din pat toata adormita si mergea ca o betiva pana in baie,abea se mai tinea pe picioare,ajunge la baie
Da drumu la apa ca sa se spele si cum era ea moarta de somn nu mai nimerea apa,pana la urma se da batuta si merge sa se imbrace,s-a mai trezit si reuseste sa isi ieie hainele bine,trece si pe la Carmen in camera,dar aia era in lumea visului si o lasa impace sa doarma,iti pune cereale si se pune la televizor asteptanadu-l pe Tom
El a mai intarziat 10 minute si Alexia il ia la interogat
Alexia:unde ai umblat?

Tom:traficu asta,nu ai ce sa-i faci

Alexia ii pune mana pe spate si simte ca ii zgariat si ca are o urma de gloss ''proaspat'' umpic mai jos de obraz

Alexia:sa inteleg ca in trafic i-ai tras-o lu una sau ce?

Tom:ce tu?

Alexia:esti zgariat ma

Tom:poi.....eram la un prieten si am cazut si ne-am zgariat de gard

Alexia:si glossu?

Tom:si de ce trebe sa-ti dau tie raportu?

Alexia:poi daca te intreb
Alexia:nu-i frumos sa nu-i raspunzi intrebarilor unei fete

tOM:astea de unde ai mai scoso?

Alexia:poi ii logic
Alexia:hai sa plecam o data ca noi intarziem
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyDum Ian 30, 2011 8:28 am

dc nu ii spune Tom Alexiei ca are prietena?Dragoste pedepsita - Pagina 2 63219
pfff ce intrebare tampita pun:)) logic ca nu-i spune:))
next Dragoste pedepsita - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyDum Ian 30, 2011 8:45 am

poi da:)),adik Alexa stie dar nu stie cn ii aia si no.......
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyDum Ian 30, 2011 9:03 am

next` Dragoste pedepsita - Pagina 2 432988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyLun Ian 31, 2011 9:11 am

Alexia:poi ii logic
Alexia:hai sa plecam o data ca noi intarziem

TOM:STAI C AMA DUC LA BAIE

Alexia:acum te-o apucat pisarea

Tom:vin repede

Alexia:vezi ca eu am o problema cu timpu si daca intarziem........

Tom:legea naturii,ce vrei?

Tom intre timp isi da geaca jos o lasa pe canapea si merge la baie
Alexia sta ca pe ghimpi pe canapea,pentru ca este curioasa din fire si acea geaca parca-i facea cu ochiu
Nu mai rezista si se uita repede sa vada ce are in buzunare,dar mai intai se asigura ca nu o vede nimeni
In buzunaru drept gaseste telefonu si 3 prezervative
Alexia:saraca fata
Alexia:sau poate are mai multe,la cat de cautat ii
Si se uita in celalalt buzunar si gaseste o cutie frumoasa in forma de inimioara si un biletel,dar prima data deschide cutiuta
in acea cutiuta se afla o pereche de cercei cu piarta albastra mai cristalina decat marea limpede si mai fina decat tesatura de microfibra ,valorau foarte mult din cate se simtea si se vedea
Aude ceva la si le pute pe toate inapoi in buzunar geci,se ridica si peaca inainte ca sa-i mai ramana tip pana vine Tom sa citeasca bileteul,dar inzadar a reusit sa citeasca decat prima fraza unde scria ca este pentru Carmen
Cand a vazut a cuprins-o o stare foarte ciudata si de nervozitate si de ciuda dar mai ales de gelozie pentru ca ea il iubea pe Tom mai mult decat pe prietenul ei Tiberiu din Romania,cu toate ca acesta ii facea cadouri foarte scumpe si valoroase,ei nu ii pasa valoarea cadoului ci persoana care il daruieste
Tom observa ca nu-i ceva in regula cu Alexia dar o lasa impace in lumea ei
Bla,bla,bla ajung la scoala si intarzie la prima ora aceasta fiind geografie
Alexia era foarte agitata si nervoasa pe coliforul scolii isi facea un mic scenariu cu ce se v-a ntampla cand vor intra in clasa,insa Tom era foarte calm,un calm de iti sarea tie tandara
Ajung in fata clasei,Alexia pune mana pe cleanta,isi ia inima in dinti si intra dupa ea intra repede Tom,cand vede ca se pregateste sa iti ceara scuze o ia de mana si merg impreuna in banca din spate
Toate colegele ei se uitau foarte uimite la ea si prietena lu` tom ardea acolo singura in banca vazandu-l pe Tom ca s-a pus cu o necunoscuta(din punctu ei d evedere)inloc sa se puna cu ea care este prietena lui
Alexia observa ca toti colegii se uita dupa ei si primtre colegi si profesoru`si ii spune lui Tom:

Alexia:nu trebuie sa faci asta pentru mine

Tom:la ce te referi?

Alexia:la tot

Tom:defineste

Alexia:du-te la locu tau si lasa-ma pe mine

Tom:si daca eu vreau sa stau cu tine si nu cu cotofana aia

Alexia:nu o fa ma asa,nu-i frumos

Tom:nu mai fi asa de calculata
Tom:lasa ca te dau eu pe breazla
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyLun Ian 31, 2011 10:06 pm

Cercei...!! Doamne...cu piatra abastra
asta da !
next`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyMar Feb 01, 2011 10:31 am

mare vedeta Tom asta de intra asa cu tupeu in clasa Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519

next ca's curioasa sa vad ce-i cu cerceii :>
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyJoi Feb 03, 2011 12:42 am

Tom:nu mai fi asa de calculata
Tom:lasa ca te dau eu pe breazla

Alexia:nu ai sanse

Tom:lasa ca mai vedem noi

bla,bla,bla se suna de pauza si Alexia sta retrasa de toti in banca si-l priveste pe Tom cu se pupaceste cu prietena lui,Alexia vazand-o pe prietena lui cum se uita in badjocura la ea cand se saruta cu Tom Alexia fiind foarte geloasa pentru ca-l iubeste nespus de mult nu mai suporta sa vada nimic si se duce in curtea scolii la aer
Dupa 3 minute aude o voce de fata foarte cunoscuta dar nu stie de unde pana cand se intoarce,era prietena lu` Tom
Cand o vede nu spune nimic si asteapta sa faca ea primul pas

X:mi-a spus Tom multe despre tine

Alexia:si?

X:poi am obs ca esti prietena buna cu el si ar trebui sa fim prietene

Alexia:si daca eu nu vreau?

X:ce vrei sa fii pritena cu tocilarii astia care ii detesta toata scoala si vrei sa fi artata cu degetu pentru ca umblii cu ei
X:uita-te la tine,cum esti imbracata,cum arati
X:nu te potrivesti cu ei
X:te potrivesti cu noi

Alexia:voua vi ciuda pe tocilari pentru ca ei au un viitor asigurat,iar voi......
Alexia:daca parintii vostrii ar da faliment,nu ar da nimeni doi bani pe voi

X:treaba ta
X:iti mai las timp pana in pauza urmatoare

Alexia:ne vedem in clasa(si pleaca din curtea scolii)

Pe colidoru` scolii toti baietii se dau la ea,dar nu-i baga in seama si isi vede de drum
Ajunge in clasa si vede ca,colegul ei de clasa sta retras in banca si se duce la el

Alexia:este liber locu asta

cOLEGUL EI:DE CE?

Alexia:poi nu vreau sa staiu acolo singura in banca

Colegul ei:ok



Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyVin Feb 04, 2011 11:36 pm

artagoasa mai e Alexia asta...imi place despre ea ;x
da` poate dak ar fi prietena cu girlfrienda lu` Tom s-ar apropia si de el si... Dragoste pedepsita - Pagina 2 432988
next Dragoste pedepsita - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 05, 2011 9:21 am

poi la aia m-am gandit:))
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 05, 2011 9:23 am

ai obs ca noi avem ganduri cam la fel?
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyLun Feb 07, 2011 2:04 am

acum imi dau seama ca da Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyJoi Feb 10, 2011 6:46 am

pun next in fiecare sambata sau duminica
in timpu saptanani........nu am timp
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 12, 2011 12:19 am

Alexia:poi nu vreau sa staiu acolo singura in banca

Colegul ei:ok

Alexia:si cum te cheama?

Colegul:Arthur

Alexia:esti cam tacut pentru un baiat

Arthur se uita la ea si ramane blocat pentru cateva secunde

Alexia:ce?

Arthur:esti frumoasa

Alexia:ms
Alexia:nici tu nu esti urat

Arthur:Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519

Alexia:de ce razi/?

Arthur:nu are importanta
Arthur:da-mi nr tau de telefon

Alexia:ce face?

Arthur:imi dai nr tau de telefon?

Alexia:imi retrag cuvintele de mai devreme
Alexia:eu stiam ca se cere nr de telefon dupa cateva saptamani nu.....

Arthur:mi-l dai sau nu

Alexia:da-mi telefonu

Si Alexia isi trece nr de telefon,dupa aceia se pune cu capu pe banca i se uita la Tom cum o tinea pe prietena lui in brate,dar ea inca spera ca se vor schimba lucrurile si ca v-a fi ea in locul ei bla,bla,bla, vine profesoru bla,bla,bla
Bla,bla,bla nici bne nu se suna de pauza si prietena lu Tom cu inca cateva pupaze care sunt din gasca ei

Prietena lu` Tom:deci.....te-ai gandit?

Alexia:da
Alexia:o sa intru si eu in gasca noastra

Prietena lu` Tom:deci pe mine ma cheama Adina,pe ea Andreea si pe ea Sidonia,restu nu conteaza,daa esti prietena cu noi o sa fi vazuta bine in toata universitatea

Alexia:pe mn Alexia,incantata

Adina;vii cu mine pana la baie?

Alexia:da

Si Adina le face semn andreei si sidoniei sa ramana in clasa,in drum spre baie Adina ii pune tot felu de intrebari Alexiei,mai ales despre viata ei personala,langa baia fetelor era si Tom cu prietenii lui si Tom se duce spre Adina
O ia in drate,o apuca de ass si o saruta patimas
Alexia nu mai sta pe ganduri si pleaca in clasa unde se pune direct in geam,Arthur o vede si se duce langa ea,ca tot nu avea ce face

Arthur:scuze sa ce deranjez,dar ce-i cu tine de ai fata asta de mata ploata?

Alexia:poi la baie....(si atunci se intoarce si ii vede pe ''porumbei'' ca intra in clasa si se uita insistent la ei dandui lu Arthur de inteles si se duce in banca)

Arthur:aaaaaaaaa,stai ca vin si eu in banca
Arthur se puen si el in banca si continua conversatia
Arthur:deci chiar nu trebe sa suferi pt el,is atatia baieti in lumea asta mai frumosi decat el
Arthur:daca ai sti cum schimba(aici a ii cu caciulita deasura) adik schimba(aici ii a normal) la fete....

Alexia:de ce nu mai schimba?

Arthur:poi a intalnit-o pe fitoasa asta si de atunci ii numa cu ea,dar cn stie,poate o inseala cu ceva vecine de-ale lui

Alexia:ma rog nu mai vreau sa aud despre el
Alexia:chiar in fata mea a luat-o si....

Arthur:asta-i tom al nostru

Alexia:dabea astept sa se termine o data ziua asta sa merg acas
Intr-un sfarsit s-a terminat si ziua asta si Arthur se ofera sa o conduca acas` pe Alexia pentru ca si el sta pe langa blocu ei
Si saptamanile trec si trec si trec si Alexia este tot mai rau,ba chiar nu mai suporta sa-i vada pe ei impreuna dar nu are incotro
Intr-o zi cand Alexia nu s-a dus la scoala a venit Anca sa ste cu ea toata ziua sa o mai imbuneze

Anca:ce mai face geloasa mea mica

Alexia:nu-s geloasa ma simt rau,foarte rau

Anca:da suferi ce gelozie cronica

Alexia:nu

Anca:e nu la telefon cam asta imi dai de inteles + ca si Arthur tot asta a spus de fiecare data cand am vorbit cu el

Alexia:poi.......

Anca:poi....?am vorbit si cu prietenele tale din Romania si sunt ingrijorate pentru ca tu erai aia care intotdeauna erai tare,nu te lasai la nici un baiat si cand ele se desparteau si plangeau dupa un baiat tu tipai pe ele si le aducei cu picioarele pe pamant spunandu-le tot felu de chestii in legatura cu baietii,tu erai stalpul din grupu` vostru de prietene si acuma.......acuma esti mai rau decat o leguma

Alexia:il iubesc ce vreti?

Anca:tu ai bagat la cap ce am spus eu?

Alexia:da,stiu ca eu eram aia care spune ca mai is baieti si nu se merita sa plangi si dinastea dupa unu dar......

Anca:lasa-l o sa vada el pe viitor ce a pierdut si atunci o sa-i para rau pentru ca nu te-a bagat in seama acum

Alexia:nu o sa se intample asta

Anca:presimt cu paranormalu ca asa v-a fi
Anca il cunosc foarte bine pe Tom,stiu ce fel de baiat ii si tie nu unu dinasta iti trebe

Alexia:de unde il cunosti?

Anca:poi.......
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 12, 2011 12:20 am

am deformat umpic pagina sau mi se pare?Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 12, 2011 2:17 am

cred ca ti se pare Dragoste pedepsita - Pagina 2 750519
revenind la fic:"Anca:poi....." poi ce?
I guess...Anca a fost c el sau ceva de genu? Dragoste pedepsita - Pagina 2 207842
si spuneai ca peste cateva nexturi vine partea interesanta...deci...:>
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 12, 2011 3:41 am

poi cate am eu in cap........si da a fost cu el,in tineretea ei
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Feb 12, 2011 4:25 am

next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyJoi Feb 24, 2011 5:02 am

scuze ca nu am mai pus next si cred ca o sa pun la vancanta de vara sau poate il continui pe pc si cand il termin il pun.ns ce sa zic,nu mai am timp de nik,nici in weekend ca ma mancat undeva si m-am inscris la sanitari si am de dat o gramada de teste si de invatat de imi vine rau deci scz si va anunt cand il continui
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyJoi Feb 24, 2011 8:47 pm

Stai linistita Alexa... nici eu nu am mai pus next, chiar nu am timp, au fost diferite concursuri scolare si vor incepe iar in martie si tre` sa invat mult. De exemplu pe 19 martie sunt la olimpiada la geografie si o sa fie mai greu ca la faza locala, in fine...
Si eu o sa fac la fel ca tine.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 10:00 pm

scuze ca ma bag ca musca-n lapte dar, Stefania, unde e olimpiada? adica in ce judet?Dragoste pedepsita - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 6:51 am

si tu mergi Ale?
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 EmptySam Mar 19, 2011 6:39 am

da:D scuze ca am intarziat cu raspunsul...am fost azi:D
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste pedepsita - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste pedepsita   Dragoste pedepsita - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Dragoste pedepsita

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente