All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 5:40 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 5:45 am

17.D:Uite eu ma duc sa caut de mancare,nu te misca din locul asta,ok?
C:Nu ma lasa singura!Mi-e frica!
D:Cat timp sunt prin preajma nu ai ce sa patesti!
C:Ok,am incredere in tine!
D:Ma intorc repede!
Imi era frica dar in acelasi timp nu imi era frica,ma speria locul,atmosfera dar stiam ca voi fi in siguranta cu Drake prin preajma,incepusem sa ma simt bine,eram relaxata,il asteptam fara sa ma tem,pana cand o voce mi-a dat fiori in tot corpul...
X:Ce cauta o papusica ,ca tine aici?
Speram din tot sufletul sa fie vreun golan de prin zona,dar era un vampir,un vampir inalt si foarte bine facut,stiam ca ma putea omora in cateva secunde...
C:Nu te apropia de mine!
X: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 916633
Radea de mine,credea ca ma va omora,deveneam din ce in ce mai increzatoare stiind ca daca voi striga Drake va aparea intr-o secunda,a inceput sa se apropie de mine continuand sa rada...
C:Esti tampit?Ti-am zis sa stai la distanta!
Simteam ca e nervos,m-a privit in ochi,ochi lui erau rosii,regretam ca l-am enervat atat de tare,daca decidea sa ma ucida repede intr-o secunda?
I-am simtit mana in parul meu,am incercat sa tip,deschideam gura dar nu auzeam nimic,l-am vazut ca a cazut la pamant,urla de durere,nu intelegeam ce se intampla,reactiona la fel ca si cum sora mea si-ar fi folosit "Privirea fatala" asupra lui,avea spasme,ma implora sa ma opresc,dar nu intelegeam din ce,nu faceam nimic,doar incercam sa tip si la fel ca prima oara gura mea se deschidea dar nici un sunet nu iesea,asa ca m-am oprit din asa zisul "tipat"....
X:Iarta-ma!
Vampirul plangea,mi-a cerut iertare iar apoi sa tarat cativa metri mai incolo si apoi a lesinat,eram confuza chiar nu intelegeam ce se intamplase,am simtit o mana pe spatele meu,am inghetat de frica!
D:Hey,sunt eu!
C: >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932< O doamne te-ai intors!
D:Ce s-a intamplat?
C:Nu stiu!M-a atacat iar apoi pur si simplu a cazut la pamant,parea sa aiba dureri mari
D:Pai poate ai facut ceva...
C:Nu am facut nimic!
D:De ce nu m-ai strigat?
C:Am incercat!Gura mea se deschidea dar nu iesea nici un sunet...
D:Vrei sa cred asta?Acum presupun ca poti sa tipi!
C:Nu stiu!
Am incercat din nou sa tip,dar acelasi rezultat...nici un sunet,l-am vazut pe Tom cum se incrunta si urla la mine sa incetez...
D:Ma doare!OPRESTETE!
C:Ce te doare?
D:Tot corpu!
C:Si ce legatura am eu?
D:Nu e evident ca tipatul tau mut e de vina?
C:Ce??
D:Tocmai ti-ai descoperit al doilea talent!Ia-ma in brate!
Nu am mai comentat i-am sarit direct in brate,eram fericita,imi descoperisem al doilea talent si era chiar un talent periculos...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 5:57 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 471606
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:39 am

ce baiat mai e si asta? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 11551 te lasa acolo singura ?O.o
whateva' bine ca ti-ai descoperit talentul Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 443357
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:44 am

18.Intre timp la castelul fetelor:
Ding-Dong
M:Hey!
A:Doar hey merit?O imbratisare?... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
Nu imi venea sa cred ca imi cerea sa il imbratisez,dar nu aveam de gand sa il refuz,doar nu eram nebuna...Asa ca l-am imbratisat,din noua acceasi caldura transmisa de un trup rece si mort,fiecare atingere a lui parca imi reinvia inima moarta de sute de ani...
A:Asa e mai bine!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Sunt convinsa!
A:Deci mergem la film!
M:Da...
A:Arata si tu un pic de entuziasm!
M:Bine,uraaaaaaa
A:Mda...hai la mine in brate!
M:Iar zburam?
A:Da,nu-ti place?
M:Ba da!
Normal ca imi placea,doar urma sa fiu la el in brate,sa ii simt trupul lipit de al meu,sa il simt cum ma incalzeste desi trupul lui era rece,sa ii simt parfumul care imi gadila simturile...
****************************************
A:....aaa....Maya?
M:Da ce e?
A:Am ajuns...poti sa cobori din bratele mele?
M:Da... :">
A:Hai sa intram la film....
M:Da haide
Cand am intrat in sala,am vazut ca nu mai era nimeni acolo...era doar o coincidenta?Nu prea cred...
Tot filmul Aleks ma tinut de mana,a ras de cateva ori de mine pe motiv ca tremuram...ma tineam de mana cu o fiinta perfecta,doar nu era sa raman indiferenta...
Filmul a fost destul de neinteresant,era o poveste clasica despre vampiri,vampiri aia care ard la lumina soarelui....Oricum nimic nu putea sa fie interesant pe langa Aleks
A:Hey ti-a placut filmu?
M:Hmm...da...
A:Da nici mie!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
A:Vampirii nu ard la lumina soarelui!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Da...
A:Eu am niste treaba,nu pot sa mai stau... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 596966
M:Oo ok nu e nimic...
A:Hai sa te duc acasa...
Inca o data eram in bratele lui,traiam din nou aceleasi senzatii uimitoare...
A:Deci asta a fost....
M:Da...
La fel ca si in seara precedenta un mic pupic pe obraz iar apoi si-a luat zborul...eu mi-as fi dorit mai mult,nu imi era de ajuns doar un pupic pe obraz dar nu vroiam sa fortez lucrurile...nici macar nu stiam daca el ma place la fel de mult cum il plac eu pe el....
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:49 am

ce frumos! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856 ce dulce e Bill Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:54 am

19.D:Acum cred ca ai vrea sa te intorci sau ceva de genu...
C:De ce?
D:Ca sa il omor...
C:De ce sa il omori???
D:Pentru ca a incercat sa te omoare!
C:Nu conteaza!Lasa-l!Probabil nu o sa il mai vad niciodata!
D:Nu fi naiva!Vampirii din zona asta sunt Vampiri Asasini!Stii bine ca vampirii asasini sunt intodeauna dornici de razbunare!
Vampirii asasini erau vampiri ce umblau in "haita",formau un fel de familie.Haitele de vampiri asasini erau formate din vampiri despartiti de creatorii lor.Erau foarte razbunatori!Am cunoscut un vampir asasin,numele lui e Robert,a fost iubitul surori mele,l-a iubit mult dar apoi el se purta din ce in ce mai rau cu ea,a trebuit sa plece cu haita prin Elvetia,inainte sa plece a muscat pe Maya de incheietura,o muscatura adanca prin care era sa o omoare,el spunea ca asa a insemnat-o,a promis ca va reveni peste ani si isi va revendica proprietatea...Au trecut 70 de ani si inca nu s-a intors,Maya spera ca el sa nu se mai intoarca niciodata...
C:Ok,omoara-l!
D:Sigur nu vrrei sa te intorci?
C:Nu...
Drake l-a ridicat pe atacatorul meu,i-a fixat mana in gat,l-a privit putin cu sila iar apoi si-a infipt coltii cu putere in gatul lui.Vampirii aveau glande de venin in gat,puteam vedea prin gatul lui Drake cum veninul lui curgea in muscatura facuta celuilalt vampir.Vampirului asasin ii zvacneau toate venele din corp,a dat ochii peste cap si a murit...din nou.
Atunci am vazut ca Drake era un vampir foarte periculos,era foarte agil si extrem de veninos,ucisese multi vampiri.Atunci cand ucideai un vampir de obicei te simteai destul de slabit,pentru ca intr-un fel erai mentinut in "viata" de venin,dar vampirii experimentati cu ucisul deveneau din ce in ce mai imuni la slabiciunea urmata uciderii.
D:Imi pare rau ca a trebuit sa vezi asta!
C:Nu-i nimic!
D:Deci mai mancam?
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Da!
D:Pai bine,hai sa mancam!
Am mancat niste golani de pe acolo,nu erau foarte gustosi...doar erau niste betivi...Pe Drake nu parea sa il deranjeze foarte tare alcoolul din sangele lor...
C:Chiar nu te deranjeaza ca erau beti?
D:Nu...chiar imi e dor sa mai pot bea...
C:Bine...Stii ca esti cam ciudat...Hai du-ma acasa!
D:Te-ai suparat?
C:Nu...doar du-ma acasa!
D:Ok...
Era atat de incomfortabil sa stau in bratele lui,corpul lui era mult prea lipit de al meu,ii simteam toate partile corpului....
**
20.D:Deci,nu merit un sarut ? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
C: :lol: Oare de ce ma asteptam la altceva din partea ta?
D: Hai ma !Unu mic!Doar o atingere a buzelor si gata!
C:Offff cred ca tu vrei sa ma disperi pe mine!
D:Te rog!Macar in semn de prietenie! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 432988
C:Unul mic!Si sa nu incerci nimic!
D:Eu?Eu sunt cuminte!
C:Da,da sigur...
Nu puteam sa cred ca eu chiar urma sa il sarut,ma temeam,daca decidea sa ma sarute lung si pasional?Il placeam dar stiam ca e prea neserios!
Isi umezea buzele privindu-ma fix in ochi,i-am simtit mainile pe umerii mei,m-a tras inspre el,eram cam micuta pe langa el asa ca ma simteam ca un copilas,imi ridicam privirea si ma uitam rusinata la el cu niste ochi mari.Imi zambea,ma incalzea zambetul lui.Mi-a pus mainile pe talie si m-a ridicat usor in aer,acum eram la acelasi nivel cu el,simteam ca ma pierd in ochi lui,ma simteam atat de moale in bratele lui,ma simteam de parca ar fi putut sa faca orice cu mine,zambetul lui se largea pe fata,stia ca eram sedusa in totalitate,gura lui a inceput sa se intredeschida dar nu pentru sarut ci pentru a vorbii....
D:Hey!Ce se intampla?
Il priveam ca o proasta,eram atat de absorbita de el incat uitasem cum sa vorbesc,continuam sa il privesc,iar zambetul lui se marea din ce in ce mai tare pana cand a inceput sa rada...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Ce e cu tine?
C:..aa...nimic...
D:Ooo deci te-ai trezit?
C:Ce?
D:Ai stat cred ca 2 minute si m-ai privit continuu...
OOO doamne 2 minute,o fi crezut ca sunt nebuna!
C:Scuze...
D:Nu-i nimic!Nu ma deranjeaza sa fiu privit de o fata asa de frumoasa! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
D:Deci cum ramane cu sarutul ala?
C: :"> Cred ca ramane pe alta data!
D:Nuuu!Nu trebuie sa stricam momentul!
C:Cred ca l-ai stricat deja...
D:Nu!Te rog nu!Macar o imbratisare!
C:Practic ma imbratisezi!
Inca ma tinea in aer cu mainile pe talie,vroiam sa il sarut dar nu mai era magia,a stricat tot atunci cand a inceput sa rada...Privirea lui a cazut asupra buzelor mele,isi umezea buzele din nou,l-am privit in ochi,m-a privit si el inapoi,puteam citi din privirea lui ca ma implora,asa ca mi-am apropiat capul de al lui,mi-a zambit din nou,iar apoi instictiv ne-am inchis ochii amandoi,buzele noastre s-au atins,buzele mele ardeau la atingerea buzelor lui,nici macar cercelul rece din buza lui nu putea sa ma raceasca,eram un cadavru care se simtea viu,care ardea...vroiam sa il opresc dupa 15 secunde dar nu puteam,ma tinea strans in brate,a simtit ca trebuie sa se opreasca,s-a dat in spate,mi-a zambit inca o data,m-a pus jos si a zburat....
M-a lasat din nou socata si plina de confuzie....
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 9:04 am

iti ador ficul Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856
next te log flomos;o3
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 9:16 am

bine ca drake e mai indraznetz decat aleks Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 9:18 am

Nextu' maine Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 820988
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 9:18 am

hay nxxt Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856:X i love it! scz k nu l-am citit de la inceput Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 820988)
Dmn ce schoompi sunt am2 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyJoi Dec 02, 2010 8:56 pm

NEXT`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 1:57 am

21.Am intrat in casa,Maya dormea pe canapea....Eram atat de ametita incat nici nu mai tineam minte cum am ajuns in camera mea,nu intelegeam ce a insemnat sarutul asta...Eram in continuare prieteni sau ceva mai mult?A spus ca e in semn de prietenie,ca va fi o scurta atingere a buzelor,asa ca eram prieteni....dar nu a fost asa,a fost un sarut destul de lung si nu a fost doar o atingere a buzelor,a fost mai mult...
M-am dus la dus,unde am stat cam o ora,ma simteam drogata,cand m-am asezat pe pat nici macar nu mai tineam minte cum a fost la dus,mintea mea era goala,singurul lucru pe care mi-l aminteam clar era sarutul,acel sarut care ma inebunit...
*****************************
C:Ce?Cand s-a facut dimineata?Cand am adormit?
C:A fost doar un vis?....
E:Vorbesti singura? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 63219
C:Nu...
E:In fine,cum zici tu...
Dus,schimbat si verificat telefonul...parca eram un robot...aveam 1 apel pierdut,de la un numar pe care nu il stiam...Am apelat...iar vocea pe care am auzit-o m-a inghetat...
D:Hey!
C:Buna...
D:Azi Lucius si Aleks sunt plecati,asa ca ma gandeam sa exersam la mine!
C:Pai...
D:Eram sigura ca o sa accepti!Te astept intr-o ora!
Nu am mai apucat sa zic nimic,a inchis telefonul...ma temeam!Eu si el singuri in castel!Credeam ca pot sa ii refuz cerintele,dar seara trecuta cand ma sarutat am vazut ca nu e chiar asa,eram mult prea moale in bratele lui,cateva atingeri si ar fi putut sa faca orice din mine...
Am plecat,mergeam incet spre castel,drumul nu era foarte lung,dar viteza cu care mergeam eu il facea sa dureze 1 ora...
Ding-Dong
D:Deci ai venit!
A fost atat de neasteptat,a deschis usa si m-a imbratisat,asa cum ma asteptam eram ca plastilina in mainile lui,ar fi putut sa imi faca orice...eram pur si simplu usor de manipulat,el avea un efect anesteziant asupra simuturilor mele...
C:Buna si tie...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Acum o sa exersam dublu!
C:De ce?
D:...Pentru ca sunt doua talente....
C:Aaa..da,asa e,uitasem Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Cineva e cu capu in nori!
C:Cine?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Tu!
C:aa da am inteles acum...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Hai sa facem sex!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 806609 Ceeeee?
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Deci ti-am captat atentia in sfarsit!
C: :"> Scuze nu stiu ce e cu mine!
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 2:04 am

iar am pierdut o gramada de parti Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 676994
ooo insfarsit Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
dupa durere vine si placere:))
next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 5:23 am

next
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 6:44 am

feilig a scris:

dupa durere vine si placere:))
next
Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 916633 asta e tare


deci baga next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 494856
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:36 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519) Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:36 am

22.Am exersat vreo 3 ore tipatul,si inca alte 2 ore vindecarea,nu-mi placea foarte tare cum exersam,exersam pe tot felul de animale,pe care le taiam si apoi le vindecam,iar apoi le faceam sa se zvarcoleasca in chinuri cu ajutorul "tipatului"...Era un exercitiu cam dur si nemilos dar trebuia sa invat,cand ma voi descurca bine cu talentele nu va mai fi nevoie de aceste exerciti asa ca eram dornica sa invat cat mai repede ca sa nu mai fiu nevoita sa fac exercitiile astea...
D:In seara asta ramai aici la castel!
C:De ce?
D:Pentru ca Ella a plecat cu Lucius si Aleks!
C:Si Maya?
D:Maya o sa vina incoa...
C:Ooo ce bine!
D:Cum adica ce bine?Eu as fi preferat sa fim doar noi doi! :>
C:Ei bine eu nu! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
D:Mda esti cam rautacioasa!
C:Stiu Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 432988 Cand vine Maya?
D:Trebuia sa aju...
Ding-Dong
D:Hallooooo
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 cata veselie!
D: oo da >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932<
Nu m-am simtit foarte bine cand Drake a imbratisat-o pe Maya,dar stiam ca era doar asa de revedere...
M:Carla!
C:Ce faci? >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932<
M:Bine....Voi? :>
C:Bine...
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Excelent chiar!
M:Cum asa?
D:Eee si tu acum!Nu fi indiscreta!
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Asta imi suna.... :>
C:In nici un fel!Unde o sa dorm?
D:Maya tu dormi la Aleks in camera....asa a vrut el!
M: OK Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 471606
C:Heeeey!Eu am intrebat!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Tu dormi cu mine! :>
C:Ceeee?Aveti un ditamai castelu!Sigur aveti camere pentru oaspeti!
D:Da,normal!
C:Si atunci de ce dorm cu tine?
D:Pentru ca asa vreau eu! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
C:Eu nu sunt de acord!
M:Carla nu mai face fite!E casa lui!Dormi unde spune el! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 820988)
C:Offff bine!
M-am intors cu spatele si am dat sa urc scarile,cand l-am auzit pe Drake soptind "Mersi" m-am intors si am vazut-o pe Maya cum ii face cu ochiu!Propria mea sora complota impotriva mea???
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 39213
M:Hey ce somn imi e!Unde e dormitoru lu Aleks?
D:In capatul scarilor!
M:Ok!Sa petreceti o noapte buna! :>
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:42 am

"Propria mea sora complota impotriva mea???" Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519)
acum complot mai incolo favor Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 820988
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:45 am

^Mi'a placut asta Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 916633
Sus In jos
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 7:48 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519))) ma bucur Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932 Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519)
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 8:29 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 50932
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:34 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 916633 tare asta"acum complot mai incolo favor"
esti criminala femeie Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
si devin si eu daca nu bagi next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 507414
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:44 am

^Gata gata nu ma omora Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519

23.D:Te-am adus la mine in domitor!
C: Ce vrei sa zici?
D:Ca am reusit sa te bag la mine in dormitor si o sa imi treci si prin pat! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
C:Da!Dar doar voi dormii!
D: Asta nu se stie sigur Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
C:Ba da! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 63219
D:Pana la urma tot vom face sex!E doar o chestiune de timp!
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519 Nu o sa fac sex cu tine!
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 916633 Da stiu!
C:Stii ce?Pe mine nu ma intereseaza ce zici tu!Eu nu dorm cu tine!
D:Pai nu e nevoie sa dormim Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
C:Esti foarte haios! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 63219
D:Stiu!
C:Ma duc sa dorm cu Maya!
D:Nuuuu!!! Te rog ramai cu mine!
C:De ce nu esti tot timpul asa?
D:Asa cum?
C:Asa dulce!De ce trebuie sa fii pervers,badaran,nesimtit,....
D:Gata!Cred ca am prins ideea! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 63219
C: Ok,scuze....Tot nu mi-ai raspuns la intrebare!De ce nu esti tot timpul asa?
D:Dar eu sunt intodeauna un dulce!Numai ca tu nu iti dai seama tot timpul !
C:Nu am de gand sa ma cert acum!Noapte buna!
I-am intors spatele dar chiar inainte sa deschid usa,mana lui mi-a cuprins talia si m-a tras inapoi spre el.M-a intors invers si a facut exact ca atunci cand ne-am sarutat,ma ridicat in aer la nivelul lui.
C:LASA-MA!
D:Nu te mai zbate!Nu-ti fac nimic rau!
C:Drake!Am spus sa ma lasi jos!
D:Hey! Shhh
Ma lipit de corpul lui,acum ma sustinea lipita de el cu o singura mana,iar cu cealalta imi mangaia fata,niste simple mangaieri imi dadeau fiori.Il placeam! Il placeam cu adevarat!
C:Te rog!Lasa-ma Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 571882
D:Nu trebuie sa te sperii!Crede-ma,o sa iti placa!
C:Nu, te rog!
Fata mi-a fost cuprinsa de lacrimi! Il doream dar nu asa,stiam ca nu era bine,stiam ca era in stare sa ma foloseasca...
D:Nu plange!
M-a tinea strans in brate,imi mangaia parul,iar apoi spatele,trebuie sa recunosc ca ma linistea dar tot ma temeam...
D:De ce te temi?De durere?
C:Te rog lasa-ma sa plec!
D:Nu o sa te doara tare!Promit sa fiu grijuliu!
C:Chiar nu intelegi?Nu vreau sa ma culc cu tine!
D:Pentru ca te temi!
C:Nu!Pentru ca pur si simplu nu vreau!
D:Ma placi?
C:NU!
D: Nu incerca sa ma minti!Stii foarte bine ca iti umblu in minte si aflu!
C:Bine te plac!Asta nu inseamna ca trebui sa ma f** cu tine!
D:Imi place cand esti vulgara! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 563536
C:Lasa-ma jos!Vreau sa plec!
D:Hmm...nu cred ca pot!
C:Iti jur ca tip!
D:Si ce daca?
C:Sa stii ca nu e vorba de orice tipat! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 507414
D:Nu ai indraznii!
C:Ma provoci?
M-a pus jos,ma privea cu o masura ridicata de nervozitate,atat de violent incat aveam impresia ca ma va sfasia!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 EmptyVin Dec 03, 2010 9:52 am

"De ce trebuie sa fii pervers,badaran,nesimtit,...."
asta e descrierea perfecta Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 750519
si promit ca nu te omor daca mai bagi un next....adica cel putin..ca daca bagi mai multe nu ma supar Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 507414

Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente