All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 12, 2010 12:04 pm

Prezentarea personajelor:
Maya, personaj principal : Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Mayap
Carla, sora Mayei : Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Carlab
Ella, "mama" celor doua: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Ellav
Drake=Tom, Aleks=Bill , pe ei ii stiti cum arata la fata Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519
Lucius, tatal lui Drake si a lui Aleks : Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Lucius


1.Eu sunt Maya si am 425 de ani!Surprinzatoare varsta?Ei bine sunt vampir deci nu e mare chestie,de exemplu creatoarea mea Ella are 873 de ani deci sunt inca tanara .
Mai am o sora mai tanara decat mine,pe nume Carla,ea are doar 200 de ani,inca invata cum sa se descurce in ipostaza de vampir.
In momentul de fata suntem in proces de mutare...ne vom intoarce inapoi de unde am plecat acum 450 de ani si anume in Franta,ei bine eu si cu Ella ne intoarcem acasa iar Carla va vedea pentru prima oara Franta... castelul va fi undeva prin paduri la distanta mare de civilizatie si asta doar datorita mie...
Eram un vampir special datorita "talentelor" mele,stiam data exacta la care va muri fiecare om pe care il adulmecam,stiam chiar si cauza,uram acest "talent" pentru ca din cauza lui eram tinuta la distanta de orice om,pentru ca Ella creatoarea mea considera ca este total nepotrivit sa fi prieten cu cineva cand stii exact cand va murii,stiam ca avea dreptate dar ma simteam cam salbatica...si oricum eram geloasa pe sora mea,pentru ca ea putea sa se plimbe,sa calatoreasca.
Cel mai mult la intoarcerea in Franta ma bucura faptul ca in sfarsit voi socializa si cu altcineva in afara de servitoare,Ella si Carla si asta deoarece in Franta mai locuia o familie de vampiri care avea relatii printre toate familiile de vampiri cam de prin toata lumea, doar era familia regala,prin urmare voi intalni foarte multi vampiri.Intr-un fel era bine pentru ca de abia asteptam sa socializez dar partea rea era ca trebuia sa ii scoatem Ellei din cap idee cu casatoria....
C:De abia astept sa ma plimb prin Franta!
M:Ma bucur pentru tine!
C:Nu mai fi invidoasa!Poate imi voi descoperi si eu talentul!
M:Nu conteaza ca ai implinit 200 de ani!Au trecut deja 2 saptamani trebuia deja sa iti descoperi un talent!
E:Maya nu mai vorbi prosti,Carla isi va descoperi talentul repede!2 saptamani pentru un vampir sunt nimic....
M:De abia astept sa ajungem in Franta sa pot sa mai vorbesc si cu alti pentru ca voi ma innebuniti!
E:Te rog sa fi respectoasa cu mine!
Era atat de enervant,vampiri aveau datorii fata de creatori lor,nici un vampir nu putea lua decizi importante fara permisiunea creatorilor,iar restul regulilor erau stabilite de familia regala,familia Yaxley in apropierea careia vom locui in Franta.Conducatorul tuturor vampirilor era Lucius Yaxley,nu stiam despre el decat ca era destul de sever si ca a creat doi baieti care in viata lor umana erau frati gemeni.Despre baieti nu stiam decat ca erau ciudati chiar si pentru niste vampiri!Ella imi spunea ca erau niste baieti foarte simpatici si ciudatenia venea doar din felul in care aratau.
Ei bine si eu eram ciudata!Eram cam moderna pentru gusturile celorlati vampiri,in loc de rochii lungi si vaporoase iubeam hainele din piele si blugii....
_____________________________________________________________
Pe parcursul povestii voi trece si prin punctele de vedere ale celorlate personaje ca sa fie cunoscuta si povestea privita din unghiul acestora. Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 471606
ENJOY!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 12, 2010 9:38 pm

vampiri? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 471606
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 12, 2010 10:53 pm

Mai astept commuri Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 471606
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptySam Noi 13, 2010 12:01 am

wow vampiri,hai baga next presimt ca va fi tare :>
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptySam Noi 13, 2010 12:10 am

Redescovering France....
Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Eiffeltoweratnightparis


2.M:Ella pot sa te intreb ceva?
E:Ok zi!
M:Promiti sa nu te superi?
E:Da,hai zi!
M:Cand o sa pot sa imi creez si eu un vampir?
E:Maya!!!
M:Ce e?
E:Stii ca nu eu stabilesc asta!
M:Dar o sa fim vecini!Nu pot sa faca si ei o exceptie!
E:Nu!Sunt in stare sa ma omoare doar daca le-as cere asta!
Regula creeri unui vampir era cam dificila,pentru a creea un vampir,trebuia sa mergi la familia regala sa ceri permisunea.Permisiunea era acordata dupa cateva teste!Cel mai important test era cel in care era implicat talentul unuia dintre gemeni,Aleks cred ca il chema.Talentul lui era "citirea sentimentelor",daca intre vampir si posibilul viitor vampir era o legatura sentimentala puternica,atunci testul era "admis",apoi urma testul celuilat geaman,nu ii stiu numele dar stiu ca avea un talent foarte periculos,controla mintile...Daca in mintea posibilului viitor vampir se gasea vreo urma de nesinceritate,atunci urma sa fie ucis,daca era sincer atunci trecea si testul al doilea.
Sunt atat de suparata pe Ella!Atunci cand a creat-o pe Carla nu m-a lasat sa o vad o luna,a zis ca nu ar fi bine sa vad asta...Mda multumesc foarte mult!Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 63219
Carla a fost creeata doar datorita mie...Cand eram mai mica,mai exact pe la vreo 300 de ani,inca umblam prin lume,nu eram izolata ca acum,imi placea sa vizitez spitale cu oameni foarte bolnavi,oameni in pragul mortii,acolo am cunoscut o fata din Spania care era bolnava de cancer in faza terminala,doctorii ziceau ca nu mai exista nici o scapare,nici un tratament sau operatie care sa o salveze...asa ca eu am adus-o pe Ella sa o cunoasca pe Carla,in doua saptamani Ella a inceput sa o iubeasca pe Carla ca pe o fiica,asa ca a decis sa o fure din spital si sa o duca in Germania la familia regala pentru a fii transformata...
Transformarea mea nu mi-o amintesc...ciudat pentru ca toti vampirii si-o amintesc...nu mii amintesc nici pe gemeni si nici pe Lucius...Stiu doar ce mi-a povestit Ella,tatal meu a fost iubitul ei inainte ca ea sa devina vampir,apoi ea i-a marturisit tot dar a spus ca nu vrea sa il transforme in vampir pentru ca nu ar fi corect...spunea ca el mai are sanse sa isi refaca viata,asa ca s-a casatorit si a avut o fata:eu,inainte sa moara tata a rugat-o pe Ella sa ma transforme in vampir asa ca Ella i-a respectat ultima dorinta si m-a transformat.Imi pare atat de rau ca nu imi amintesc transformarea sau pe gemeni....
***********************************
E:Maya trezeste-te!Te astept sa te imbraci!
M:Hmmm de ce?
E:Trebuie sa plecam adormito! .Ma duc sa o trezesc pe Carla
M:Bine....
In sfarsit plecam inapoi in Franta,ardeam de nerabdare sa mai cunosc alti vampiri!
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptySam Noi 13, 2010 6:12 am

Fic cu vampiri? omg le ador :x

In seara asta il ciresc :x
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptySam Noi 13, 2010 6:21 am

nu am apucat sa-l citesc dar cred ca o sa fie de nota 20 deci next
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyDum Noi 14, 2010 6:25 am

sooper...ador ficurile k vampiri shi asta e chiar tare Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 494856
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyDum Noi 14, 2010 8:14 am

3.O adoram pe Ella,era genul de mama pe care si-o dorea toata lumea,destul de nebunatica si libertina dar si grijulie si protectoare...Dupa parerea mea defectul ei era ca era cam nemiloasa,ucidea fara remuscari...Nu era ca mine,singurele momente in care imi adoram talentul erau cele in care trebuia sa ma hranesc,alegeam oamenii care aveau cel mai putin de trait sau care urmau sa moara in chinuri,intr-un fel ma simteam ca eroina lor dar stiam ca nu era asa...Ce pot sa zic,imi placea sa visez.Carla oscila intre mine si Ella cateodata ii era mila si ma ruga sa o duc la cineva care avea putin de trait iar cateodata omora direct fara mila zicand ca ii e prea foame.
Momentul plecarii in calatorie nu era ales foarte bine,nici eu,nici Carla si nici Ella nu mai "mancasem" de mult timp,asa ca sa stam in avion cu atatia oameni era cam chinuitor chiar si pentru un vampir milos ca mine....
C:Simt ca innebunesc!
M:Si eu!
E:Gata linistiti-va si mie imi e foame dar nu putem sa atacam pe nimeni!
M:O vezi pe fata aia?
E:Da,ce e cu ea?
M:O sa moara peste 2 luni,sinucidere...
E:Daca nu eram intr-un avion plin,as fi fost de acord 100% dar asa nu putem sa o omoram aici!
M:Mda asa e,cand aterizeaza avionul e a mea!
C:Si noi?
M:Hmm stai sa miros...
E:Deci?
M:Ei doi!O sa moara impreuna intr-un accident de masina,peste 6 luni....
C:Eu iau fata!
E:Bine...de ce voi aveti fete?
M:Pentru ca meritam!
E:Dar fetele sunt mai dulci!
C:Exact!Noi suntem mai dulci!
E:Atunci poate ar trebui sa va mananc pe voi!
M:Sau mai bine nu!
C:Mda mai bine lasa!
E:Sunteti incredibile!Eu o sa dorm...
M:Dormi nu te tine nimeni!
C:Cat mai dureaza zborul?
M:10 ore....
C:10 ore????????Hai sa jucam ceva!
M:Ce?
C:Ne taiem si cui i se vindeca ranile mai repede castiga!
M:Ce castiga?
C:Nimic,pur simplu castiga!
M:Esti dusa!Dar bine hai sa jucam!!
Cateodata eram asa de copilaroasa parca nici nu aveam dublul varstei ei...
C:Am castigat!
M:Nu inteleg!Tu intodeauna te vindeci in mai putin de 10 secunde!La toti vampirii dureaza peste 10 secunde vindecare!
C:Nu conteaza!Am castigat!!!
"Au ma ustura..."
"Cum naiba te-ai taiat?"
"Din greseala"
"Aveti un servetel?"
C:Da
"Puteti sa il tineti presat pe mana?"
C:Da nici o problema
Dupa vreo 5 secunde fata ranita a facut ochii cat cepele la Carla,nu intelgeam ce se intampla....
C:Ce e?Ce te uiti asa la mine?
"Taietura,nu mai e!"
C:Cum sa nu mai fie?
"Nu o mai simt!"
C:Uite ca....nu mai e!
Cand Carla a ridicar servetelul de pe incheietura fetei nu mai era nici o urma de taietura,era ca si cum nu ar fi fost niciodata acolo!
C:Ma duc inapoi la locul meu...
M:Ella trezestete!
E:Hmm ce e?
M:Carla si-a descoperit talentul!
E:Ceee?Ce talent are?
M:Poate sa vindece prin atingere!
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyDum Noi 14, 2010 8:21 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536
next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 443357
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyDum Noi 14, 2010 7:59 pm

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 471606
Sus In jos
Just a Phantomrider
Just a Phantomrider
Super Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 20/08/2010Numarul mesajelor : 40Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyDum Noi 14, 2010 8:43 pm

pana aici e super ficu' hai cu nextu' Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyLun Noi 15, 2010 5:51 am

Multumesc de commuri! >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 50932<
ENJOY! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 471606

4.E:Ceee?
M:Nu mai urla!Te aude toata lumea!
E:Da asa e...pai si de unde sti?
C:Pai o fata s-a taiat si am atins-o si taietura a disparut!
E:Ma bucur pentru tine!
M:Si eu ma bucur Carla! In curand o sa iti descoperi si al doilea talent!
Am uitat sa precizez ca fiecare vampir are 2 talente,cel de al doilea talent al meu era,cum il numea Ella "Privire Fatala",daca vroiam puteam sa ucid oameni doar cu privirea,ochi mei deveneau rosi cand faceam asta...asupra vampirilor privirea mea nu provoca decat durere,o durere intensa si greu de suportat dar totusi doar durere.Talentele Ellei erau mai "horoscopice"...Erau legate de elemente,dar evident doar de 2 si anume apa si foc!In afara de Ella singurul cu talente "horoscopice" erau Aleks si Drake,controlau aerul ceea ce insemna ca puteau zbura...Ma intrebam daca era vreun vampir pe undeva care sa poata face ceva cu pamantul...
C:De abia astept!
E:Nu va grabiti asa!Mai intai trebuie sa inveti sa il folosesti pe asta...
C:Pai ce sa invat?
E:Trebuie sa inveti sa controlezi asta!Doar nu ai vrea ca atunci cand incerci sa te hranesti,in loc sa "mananci" sa vindeci victima?
C:La asta nu m-am gandit...
E:Normal,doar de asta ma ai pe mine :lol:
Restul calatoriei cu avionul l-am petrecut mai mult dormind,eram obosite si infometate,mai mult infometate,incercam sa dormim cat mai mult ca nu cumva sa simtim ca nu mai rezistam si sa sarim la gatul cuiva...
"Avionul va ateriza in cateva secunde..."
E:In sfarsit!
C:Mancam cum am stabilit,da?
M:Da!
Dupa ce ne-am hranit cu oamenii stabiliti,ne simteam din nou revigorate...
E:Mai intai mergem acasa,ne schimbam si ne aranjam,trebuie sa aratam prezentabil...
M:Mda si eu care credeam ca ne tavalim prin noroi si mergem asa...
C: :lol:
E:Nu mai fi ironica!
Nu stiam exact ce vroia sa zica Ella prin prezentabil,dar stiam ce vroiam eu sa zic...
M-am imbracat cam cum ma imbrac de obicei,un costum negru de piele,cizme inalte si smokey eyes,asta eram nu puteam sa ma dau drept altceva doar pentru familia regala...
Carla isi pastrase si ea stilul,blugi,tricou si hanorac...imi placea ca nu incerca sa fie falsa....Pana si Ella era normala,ma asteptam sa se dichiseasca dar nu...maieu si fusta,nimic mai mult...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyLun Noi 15, 2010 6:59 am

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 50932
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyLun Noi 15, 2010 7:05 am

next >Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 50932<
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyJoi Noi 18, 2010 2:04 am

As vrea sa am totusi macar 3 commuri.....Anyway.....
Enjoy!


5.Imi placea castelul,era plin de tablouri,nu ma interesau...nici macar nu m-am uitat la ele...camera mea era MARE,chiar foarte MARE,iar dulapul ere imens,mi-am aranjat lucrurile si am coborat...
E:Haideti!
M:Hoo ca veneam nu mai urla!
C: Nu sunteti normale!
M:Hai ma ca iarasi tipa!
E:Ce ma fac eu cu voi?
C:Ne iubesti !
Tot drumu eu si Carla am cantat si am jucat niste jocuri...Ella ca de obicei radea de noi...Ma simteam fericita dar parca nu eram pe deplin fericita...ceva lipsea!Dar ce?
E:Am ajuns!
M:Mi-am dat si eu seama cand s-a oprit masina!
E:Esti atat de ironica...
Nu-mi venea sa cred ,castelul lor era mult mai mare si mult mai frumos.
Pereti din interior avea culoarea rosu inchis...atat de tipic pentru vampiri sa vopseasca peretii de culoarea sangelui,lumina era difuza si toata incaperea era plina de lumanari,apoi l-am observat pe barbatul ce cobora scarile,era inalt si avea un par lung si matasos blond.Avea pantaloni negri de stofa si o manta neagra,o privea cu....incantare pe Ella...
E:Buna Lucius!
Ella a facut o plecaciune iar Lucius s-a uitat in decolteul ei fara rusine,cam increzator,ce conta ca era conducatorul vampirilor?Ei bine poate conta...
L:Ma bucur sa te revad Ella!Fetele tale sunt chiar mai incantatoare decat ultima oara cand le-am vazut!
Nu-mi placea ranjetul pe care il afisa atunci cand ma privea...
Dar totusi am facut o plecaciune si l-am salutat.
M:Incantata de cunostinta!
C:Ma bucur sa te revad Lucius!
L:Oo micuta Carla esti mai frumoasa decat acum 200 de ani!
C: Mersi...
Eram atat de nervoasa ca nu imi aminteam transformarea si pe Lucius....Ella si Carla il cunosteau iar eu pur si simplu ma simteam prost...
L:Haideti in living!
L-am urmat in living iar pe masa erau asezate 6 pocale pline ochi de sange!iar pe unul din scaune statea un baiat.Cand ne-a auzit pasi s-a ridicat,iar eu am ramas inmarmurita.Era inalt si foarte slab,avea ochii inconjurati de un machiaj negru si parul era asezat sub forma unei creste.Era absolut perfect!Nu mai vazusem pe nimeni atat de frumos,nici oamenii si nici vampirii nu puteau atinge nivelul lui de perfectiune.Aproape am lesinat atunci cand si-a atintit privirea asupra mea si mi-a zambit...
A:Eu sunt Aleks
M:Eu sunt...
A:Uimita,incantata si de cand te privesc ingrozita.
Ooo doamne Aleks!El citea sentimentele,imi era atat de rusine!
A:Iar acum iti e rusine!Nu ai de ce!
Zambetul lui ma incalzea,ma topeam cu totul!
A:Deci numele tau este....?
M:Maya,sunt Maya
A:Incantat sa te cunosc...iar tu?
C:Hey eu sunt Carla!
A: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519
6.M:Nu o cunosti pe Carla?
A:Ba da!
M:Pai si atunci de ce s-a prezentat ?
A: :lol: Pentru ca e emotionata
C: mda...
A:Ma bucur sa te revad Ella!
E:Si eu Aleks
L:Aleks!Dute sa il chemi pe fratele tau!
Imi parea rau ca trebuia sa iasa din camera,imi placea sa ii privesc perfectiunea,chiar daca il cunosteam de fix 2 minute jumate totusi ma simteam foarte bine in prezenta lui...
L:Ella te rog sa ma insotesti in gradina!Sa ii lasam sa se mai cunoasca...
E:Ok
A:Acesta este fratele meu Drake!
M:Eu sunt Maya
D:Hmm ma bucur sa te cunosc Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536 , costum de piele? Imi place cum gandesti...
M: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519 Ma bucur!
D:Hey tu cum te numesti ?
Atunci am privit-o pe Carla,era inmarmurita,il privea pe Drake...l-am privit pe Aleks iar el zambea,la fel cum a facut si cand l-am vazut eu pe el,oare Carla il placea pe Drake?
De odata simteam fiori in tot corpul,Aleks statea in spatele meu lipit de mine...nu stiam ce sa zic,apoi mi-a soptit...
A:De ce esti confuza?
M:Pai ma intreb oare la ce se gandeste Carla
C:Numele meu este Carla
D:Carla?Pari tanara...cati ani ai?
C:200
D: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519 Ma refeream cati ani are dezvoltarea corpului tau?
C:17
D:oo tanara,imi plac fetele tinere Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536
C: ........
A: Drake!
D:Ce e?
A:Nu mai fi nesimtit!
C:Pe mine nu ma deranjeaza...
D:Daca pe fata nu o deranjeaza nu te mai baga
A:Cum vrei...
D:Carla vino cu mine sa iti arat castelul...
C: aaa bine
Nu imi venea sa cred,Carla pleca cu un baiat pe care il stia de cateva minute si ma lasa singura!Ei bine nu chiar singura...dar imi era atat de frica sa fiu singura cu el...
A:De ce iti e teama?Sper ca nu de mine?
M: Aaa...nu....
A:Ok gata nu mai fi speriata,hai sa bem!
M:Bine...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyJoi Noi 18, 2010 5:53 am

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 494856 next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 494856
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyJoi Noi 18, 2010 6:33 am

ooooo Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536

next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 443357
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyJoi Noi 18, 2010 10:11 am

7.A:Deci hai sa ne cunoastem mai bine...
M:ok...
Ma intimida total...pur si simplu simteam ca am un nod in gat,as fi vrut sa trebuiasca doar sa il privesc continuu fara sa mai trebuiasca sa vorbesc...
A:Cati ani aveai cand ai devenit vampir?
M:19,tu?
A:20.Cati ani ai de cand esti vampir?
M:425,tu?
A:640
M:....
A:De ce esti inca emotionata?Eu incerc sa te relaxez
M:Scuze...gata o sa incerc sa ma calmez
A:Asa sa faci
Era atat de amabil cu mine,imi zambea intruna mai mult ma emotiona dar imi placea....
A:Deci altceva....talente!Ce talente ai?
M:Pai stiu data exacta si cauza mortii fiecarui om pe care il adulmec...
A:Wow impresionant!Si al doilea?
M:Pot ucide cu privirea...iar asupra vampirilor provoc durere ....
A:Wow,ai niste talente foarte tari!Vreau sa vad talentu cu privirea!
M:Ceeee?
A:Sunt barbat :> suport...
M:Cred ca nu stii ce vorbesti...
A:Te rog!!!
M:Nu pot sa iti fac asta!O sa te doara....foooarte tare...
A:Iti jur ca suport!
M:Offf bine...
A:Wow ochii tai sunt ro.........siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
M-am oprit imediat urla de durere,tot corpul lui zvacnea pe podea,am cazut in genunchi plangand si imi ceream scuze...
D:Ce naiba sa intamplat?Aleks!!!
Imi era atat de rusine Drake,parea ingrijorat...Iar Lucius si Ella intrasera in fuga in casa,Lucius privea si parea ca nu intelege iar Ella ma privea furioasa,Carla se uita si ea uimita la mine,puteam citi in privirea ei:"De ce naiba ai facut asta",dar cel mai surprinzator era el,Aleks se ridicase si imi zambea deja nu mai intelegem...
A:Esti uimitoare!
D&L&E&C:Ceee?
A:Va rog fiecare sa se intoarca la ceea ce facea,doar am rugato sa imi arate talentul ei,este vina mea
L:Bine,hai Ella...Drake intoarcete la activitatea anterioara
D:Bine,hai Carla :>
C: ok...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 5:30 am

tare Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519
next
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 8:25 am

Voua va place ficul asta Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 94821 ?
Mie nu prea imi place Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519 Adica e scris acum 1 an si atunci scriam asa prost Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 63219
Astept mai multe pareri...
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 8:36 am

nu shtiu dc nu izi place pt ca mie da Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 494856
e chiar tare
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 9:58 am

si mie imi place

as vrea si eu asa talente"ucigatoare" Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519

si stiu si pe cine le-as folosi Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 507414

deci next Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 50932
Sus In jos
Carmen
Carmen
Ultra user

LeuMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/11/2010Numarul mesajelor : 189Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 10:01 am

8.D:Deci esti vampir de 200 de ani?
C:Da..
D:Si pana acum ai experimentat totul din viata unui vampir?
C:Depinde...la ce te referi?
D:Te-ai mai luptat cu alt vampir ?
C:Da
D:Ooo frumoasa si periculoasa...
C: Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519
D:De cand esti vampir ai facut...
C:Ce?Ce sa fac?
D:SEX!
C: Nu
D:Deci de cand esti vampir n-ai facut sex? Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 806609
C:Pai...nu
D:Nu cumva esti virgina?Adica tu nu ai facut sex nici inainte sa devii vampir?
C: Nu vreau sa vorbesc despre asta...
D:Deci esti virgina! Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536
C:Da...dar as prefera sa nu mai vorbim despre asta
D:De ce?Mie nu imi e rusine...
C:Tie nici nu are de ce sa iti fie rusine...
D:Deci iti e rusine?
C:..da....
D:Hey da-mi mana,si uitate in ochi mei!Nu are de ce sa iti fie rusine de mine!
C:Chiar?
D:Da...de ce tremuri?Nu trebuie sa te temi de mine,nu o sa-ti fac nimic din ce nu vrei
C:Bine...
D:Deci virgino,cand ai de cand sa scapi de problema asta?
C:Ce problema?
D:VIRGINITATE
C:Nu stiu,cred ca dupa ce ma voi casatorii...
D:Ai incredere in mine?
C:Da...
D:Atunci de ce nu iti pierzi virginitatea aici cu mine?
C: Drake...nu...pur si simplu nu pot
D:De ce?Crezi ca nu pot sa te fac sa te simti bine?
C:Drake te cunosc de cateva minute!Nu pot sa fac sex cu tine asa brusc!
D:Daca vrei ne mai intalnim si poate dupa.... Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 563536 Ce zici?
C:Cred ca mai bine am cobora...
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) EmptyVin Noi 19, 2010 10:38 am

cat tupeu in el Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 750519 baga next ca sunt curoasa Bloody Love 18+ ( A vampire story ) 443357
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Vide
MesajSubiect: Re: Bloody Love 18+ ( A vampire story )   Bloody Love 18+ ( A vampire story ) Empty

Sus In jos

Bloody Love 18+ ( A vampire story )

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 14Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente