All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel se mută la Los Angeles

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyVin Oct 08, 2010 11:06 pm

wow, cate camioane! Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 750519 sigur nu au luat si casa?(adika nu continutu' din ea, ci pereti, podea etc) hmmm.... si hainele ocupau mai putin Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptySam Oct 09, 2010 10:30 am

Alexa a scris:
Ma abtin de la comentarii
Dar de ce te abtii?comenteaza ca doar trebuie sa ne impartasesti parerea ta ,nu fi egoista Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 676994 .
Daca ai ceva de spus spune TE ROG Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 563536
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyLun Oct 11, 2010 4:29 am

Pai daca stau sa ma gandesc sunt foarte putin egoista,dar nu asta conteaza,deci am mai spus si o mai spun,nu le dau mai mult de un an sau sa fiu mai buna pana in 2012 avand in vedere ce tiruri au.
Puteau sa stea si ei la un hotel daca zic ca nu stau definitiv sau in chirie daca la hotel ii prea scump sa stai atata timp sau sa cumpere o garsoniera(fiecare cu a lui) dar ei stau in dita mai viloaicele avand in vedere tirurile
Deci daca Gusti si Georg nu se muta acolo sau astia doi nu vin inapoi mult timp nu o sa-i mai vedem impreuna pt ca asta nu-i trupa,doi is la mama nai** si aia lalti doi la Honolulu eu pocesc mult si acuma nu aveti de cat sa imi sariti in cap
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyLun Oct 11, 2010 7:54 am

mda...cam ai dreptate aici :-<
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyJoi Oct 28, 2010 7:57 pm

Plecarea in L.A. a gemenilor Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 494856
Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 IMG%5D
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyVin Oct 29, 2010 7:28 pm

nu comentez! Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 63219 ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyDum Oct 31, 2010 7:39 am

Pai au declarat ca stau un an.
Acum sa fim seriosi la faima lor nu cred ca era normal sa stea intr-o garsoniera(fiecare in a lui).Tocmai cred ca ar fi fost anormal sa stea la hotel,mai ales cu cat personal au in jurul lor.
Apoi inca au concerte pana la sfarsitul anului,deci nici un plan de despartire.
Trupa e bine ok!
Fiecare isi vede de treaba lui si ei (Kaulitz)daca au sansa sa apara in vreun spot publicitar sau o revista de moda,de ce sa nu profite.Trebuie sa fie cumva in atentia publicului de toate varstele,nu numai al adolescentilor.
Plus de asta ei totusi sunt vedete si viata lor nu este una ,,modesta si obisnuita''
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 EmptyMar Ian 04, 2011 7:51 pm

Ce bine..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Tokio Hotel se mută la Los Angeles

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente