All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel se mută la Los Angeles

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 3:18 am

Păi ce să caute Tokio Hotel la Los Angeles? Sau nu care cumva vor să se învârtă în lumea bună a celebrităților…!? Căci se mută chiar în bătaia blițurilor paparazzilor. Și nu este greu de ghicit că Bill le va fi o țintă preferată!

Se pare că gemenii Kaulitz își vor lua adio de la Germania pentru a se muta, în această toamnă, la Los Angeles. Bill și Tom au luat această decizie pentru a putea lucra la piese noi, alături de managerul lor, care locuiește în Beverly Hills.

Ceilalți doi membri ai trupei, Gustav și Georg vor rămâne în țara lor natală, pentru simplul motiv că acolo le sunt prietenele.

Nu care cumva cei doi Kaulitz vor să se descotorosească de ăilalți doi? Cine ște, poate vor să înceapă un nou proiect…


Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 3:22 am


Deci eu cred ca o sa se destrame trupa pt ca am vazut ca aproape toate fanele sunt innebunite dupa Tom si Bill si ei sunt cei mai bagati in seama din trupa,dar daca stam noi acuma sa ne gandim Gustav face toata treaba in trupa pt ca tobele sunt cele mai importante intr-o trupa si Georg acopera "golul" acela intre tobe si chitara si ii mult mai greu sa canti cand nu ai tobe(stiu din propria experienta) si daca ai ns cati ani in spate tot ii greu
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 4:08 am

ooo doamne cum poti gandi asa alexa ?
Doamne fereste !
Da-ti una peste gura !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 5:20 am

Tokio Hotel se mută la Los Angeles 63219 nici nu mai stiu ce sa zic


da totusi sper sa nu ai dreptate atunci cand spui ca trupa se va destrama Tokio Hotel se mută la Los Angeles 571882
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 6:03 am

pai jumate din ea o sa fie peste ocean si jumate aici,atunci ce trupa mai ii aia,intr-o trupa tre sa fi unit adik sa fi aproape nu doi la honolulu si doi.......
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 6:54 am

da stiu ce spui...dar totusi ....Tokio Hotel se mută la Los Angeles 63219
eo nu-i las sa se desparta..ma duc acolo si-i impac Tokio Hotel se mută la Los Angeles 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 6:54 am

acuma antifanii sunt in extaz
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptySam Sept 25, 2010 7:59 am

Nu se destrama, fiti optimisti ! :].
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyDum Sept 26, 2010 7:16 am

pai uitati-va si la partea neagra a vietii,nu numa la aia roz
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyDum Sept 26, 2010 7:29 am

Tokio Hotel se mută la Los Angeles 676994 nu vreau sa se destrame
ce i-a apucat sa se mute Tokio Hotel se mută la Los Angeles 39213 ???
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyDum Sept 26, 2010 7:39 am

li s-a urcat hormonii la cap
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyMar Sept 28, 2010 9:19 am

Scuze a fost greseala mea k nu am verificat inainte sa postez acelasi subiec.
Am remediat greseala.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyMar Sept 28, 2010 9:23 am

Deci iata ce am gasit eu,de aici nu reiese k se vor desparti,au proiecte impreuna.
Tokio Hotel se mută la Los Angeles Tokio-hotel-17499800-mfbh,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349

Bill and Tom Kaulitz of Germany’s most succesfull international rockband “Tokio Hotel” are leaving Germany and are moving to the USA.

As Bild found out, the famous twins will be moving to Los Angeles in the Fall already.
Together with their manager and producer David Jost, who has been living in Beverly Hills for over a year now, they want to write new songs.

David Jost verified to Bild: yes, Bill and Tom will move to Los Angeles for starters, but they will still keep their home in Germany. the move to L.A is planned for mid-November.

Their bandcollegues Georg, and Gustav, want to stay in germany because they have steady girlfriends there.

Friends on the band have said that besides the planned work in the Soundstudio in LA the constant pursuit of by the stalkergangs and the break-in into their home in Hamburg are more grounds to move to the USA.

It won’t get quiet for the twins in Los Angeles.
The collection of stars is nowhere bigger than in Hollywood,Bill and Tom have also been hunted by paparazzis in Los Angeles.

They have sold more than 8 million cd’s so far with their new DVD and their live album, Humanoid City, they have reached the 1st place in over 15 countries worldwide.

In Germany, Brasil, Mexico, columbia, France and Switzerland this year.
In Italy , Portugal and Belguim they reached place
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyMar Sept 28, 2010 9:30 am

Am sa incerc o traducere si adaptare asa in mare.

Stiri noi despre ce mai fac membrii trupei Tokio Hotel.

Bill si Tom Kaulitz membrii trupei rock germane cu succes international-Tokio Hotel,care locueste in Germania se va muta in USA.
Impreuna ce menagerul si producatorul lor David Jost vor locui in Beverly Hills pt un an unde vor compune si inregistra noi melodii.
Davil Jost a declarat:-Mutarea Lui Bil si Tom a inceput,dar ei vor pastra si casa din Germania,mutarea in L.A. este programata in noiembrie.
Colegii lor de trupa Georg si Gustav prefera sa locuiasca incontinuare in Germania pt ca au prietenele acolo.
Prieteni trupei au spus că pe lângă lucrările planificate în Soundstudio din LA urmărirea constantă de stalkergangs și de break-in în casa lor din Hamburg sunt mai multe motive să se mute în SUA.
Acesta mutare nu inseamna totusi prea multa liniște pentru gemeni, în Los Angeles.
O colecție de stele (vedete care locuiesc)nu este nicăieri mai mare decat la Hollywood, Bill si Tom au fost vânati de către paparazzis din Los Angeles.
Ei au vandut mai mult de 8 milioane de CD-uri până în prezent cu DVD-ul lor cel nou și albumul live, Humanoid City, au ajuns locul 1 în peste 15 țări din întreaga lume:
-În Germania, Brazilia, Mexic, Columbia, Franța și Elveția .
-În Italia, Portugalia și Belguim .
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyMar Sept 28, 2010 9:31 am

Ce inteleg eu ...ca va fi unu ,,dute-vino''intre continente pt Gustav si Georg daca vor inregistra in USA Tokio Hotel se mută la Los Angeles 747870
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyMar Sept 28, 2010 7:45 pm

se mai intampla
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyJoi Sept 30, 2010 6:37 am

Legat de mutarea lor in L.A. ,oare nu se muta si pt ca acolo sunt mult mai aproape de ,,cetatea filmului''???
Poate se asteapta sa primerasca si ceva scenarii,invitatii de a aparea in vreun serial sau chiar film.
Totul e posibil.Trebuie sa se orienteze ca succesul in domeniul muzicii le-a deschis multe usi.
Acum daca e sa ne gandim bine de ce sa nu profite ,sa fie in atentia publicului.
Daca ar juca intr-un film ar avea posibilitatea sa ii vada si alte persoane care in primul rand nu le asculta muzica si poate isi atrag mai multi fanii
Tokio Hotel se mută la Los Angeles 432988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyJoi Sept 30, 2010 6:46 am

Kristine a scris:
Legat de mutarea lor in L.A. ,oare nu se muta si pt ca acolo sunt mult mai aproape de ,,cetatea filmului''???
Poate se asteapta sa primerasca si ceva scenarii,invitatii de a aparea in vreun serial sau chiar film.
Totul e posibil.Trebuie sa se orienteze ca succesul in domeniul muzicii le-a deschis multe usi.
Acum daca e sa ne gandim bine de ce sa nu profite ,sa fie in atentia publicului.
Daca ar juca intr-un film ar avea posibilitatea sa ii vada si alte persoane care in primul rand nu le asculta muzica si poate isi atrag mai multi fanii
Tokio Hotel se mută la Los Angeles 432988

ash vrea sa joace in filme
dar bill a zis k nu crede k e bun pt filme Tokio Hotel se mută la Los Angeles 596966
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyJoi Sept 30, 2010 6:52 am

Da sigur Tokio Hotel se mută la Los Angeles 507414 Bill si modestia lui renumita Tokio Hotel se mută la Los Angeles 750519
Eu cred ca e foarte bun si pt a interpreta un rol,bine acum depinde de rol nu?
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyJoi Sept 30, 2010 8:50 am

asa e
as vrea sa il vad in rol de vampir Tokio Hotel se mută la Los Angeles 494856 ador filmele k vampiri
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyLun Oct 04, 2010 8:08 am

Oricum Bill nu este un amator mai ales ca el a dublat vocea in cele 2 filme de animatie Arthur 1 si 2.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyVin Oct 08, 2010 6:30 am

Iata ce am mai gasit legat de mutarea lui Tom si Bill in Los Angeles.
The Tokio Hotel move (Bild.de)

... The whole house was going

Will they ever return to his home in Hamburg?
Yesterday, five trucks were moving in front of the house of Bill Kaulitz (21) and his brother, Tom of Tokio Hotel. The young men moving large containers collected with the house of the twins inside the truck, then drove to the port of Hamburg.

Later this month, the Kaulitz brothers are moving to Los Angeles to work with his producer and manager David Jost with the new songs.

Moving their home to America should take eight to ten weeks. Twins of the most successful international rock band bring their cars from Germany to Los Angeles on ships.
Tokio Hotel se mută la Los Angeles Conatinerwirdbeladen179Tokio Hotel se mută la Los Angeles Containerwirdbeladen179
Tokio Hotel se mută la Los Angeles Lkwmitcontainer17974338
Tokio Hotel se mută la Los Angeles Lkwvorhaus17974341mfbqt
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyVin Oct 08, 2010 6:32 am

5 camioane???cred ca au luat aproape tot ce aveau in casa pana si mobila Tokio Hotel se mută la Los Angeles 507414
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyVin Oct 08, 2010 6:33 am

Cred ca 4 camioane sunt pline cu cutii care contin garderoba lui Bill Tokio Hotel se mută la Los Angeles 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles EmptyVin Oct 08, 2010 9:43 pm

Ma abtin de la comentarii
Sus In jos

Continut sponsorizat




Tokio Hotel se mută la Los Angeles Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel se mută la Los Angeles   Tokio Hotel se mută la Los Angeles Empty

Sus In jos

Tokio Hotel se mută la Los Angeles

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente